Dziś jest: Poniedziałek, 26 października 2020, godzina 14:36
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Rozterka odnośnie postaci(alt, który na 80 stanie się main).

Temat został zamknięty.

Temat: Rozterka odnośnie postaci(alt, który na 80 stanie się main).

kendex
Wiadomość [#1]: 10.08.2010 o 11:23

Konto skasowane

A więc tak to wygląda, gram rogalem dość sporo czasu 1 rok już chyba stuknął. Poczułem potrzebę powiewu świeżości, bo rogue mi się przejadł.

A więc proszę ludzi, którzy graja daną klasą z poniżej przedstawionych o krótką charakteryzację. Jak wygląda gra nia i jakie są wady/zalety.

Oto zamknięty krąg klass:
- Druid
- Priest (głównie shadow, ponieważ próbowałem leczenia resto shamem i mnie nie "ciągło")
- Warlock
- Warrior( wrzucony tu z racji, że grałem już dk, rogue i tak jakoś mi się nasunął podczas pisania tego otóż topicu)

Czekam na wasze odpowiedzi ;) Serdecznie dziękuję za poświęcenie mi kilku minut/sekund swojego życia :P

[Edycja kendex - 10.08.2010 o 11:24]

Alzat
Wiadomość [#2]: 10.08.2010 o 12:50

Konto skasowane

ja mam rogala do dps i palka tank, dps wiec obie to klasy melee, rowniez chcialem cos zmienic i zaczalem levelowac warlocka (obecnie lvl 72) niby takze tylko dps, ale caster wiec gra inna niz melasami.
Nie powiem wiec jak gra sie innymi wymienionym przez ciebie klasami, ale locka moge ci polecic z cala stanowczoscia. Gra mi sie nim bardzo fajnie, co najwazniejsze szybko i przyjemnie. Grupowe questy w wiekszosci da sie zrobic solo (Felguard z drzewka demo rzadzi), do zwyklych questow mam build affi, ktora pozwala zabijac moby bardzo szybko i nie pojedynczo a 3 czy 4 na raz to nie jest jakis problem i to praktycznie bez utraty HP i many diablotin.gif

Co do minusow gry lockiem to jak kazda inna klasa dps oczekiwanie na instancje, czasami trwa to nawet i pol godziny z tym ze wiadomo w tym czasie mozna questowac.

Pozdrawiam

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
Frosteep
Wiadomość [#3]: 10.08.2010 o 14:46

Konto skasowane

Wylevelowalem wara nie dawno i musze powiedzieć, że to crap jeśli chodzi o dps/pvp.
Jest aż do przesady zależny od gearu. Dpsowanie w fury jest cholernie nudne - już retri palkiem mi się fajniej dpsuje. W PvP żeby coś znaczyć musisz mieć najlepszy mozliwy gear, ale i tak 1vs1 dla wiekszosci klas jestes free killem.
Normalizacja rage w cataclysmie nie zapowiada nic dobrego dla warka i ja dlatego wyfarmilem heirloomy i robię DK.

I jeszcze dodam, że mechanika gry warriorem jest cholernie out dated. Po dluzszym czasie zmiana stance'a zeby uzyc glupiego intercepta nie jest fajna.

[Edycja Frosteep - 10.08.2010 o 14:50]

kendex
Wiadomość [#4]: 10.08.2010 o 17:13

Konto skasowane

To już całkiem dobrze, że wiem coś na temat warka i locka. Nadal jednak interesuje mnie Spriest i Druid. Czy ktoś może o nich coś napisać??

luney
Wiadomość [#5]: 10.08.2010 o 17:29

Konto skasowane

Pomimo tego, że temat jest napisany poprawnie, to zamykam go gdyż spełnia on zasadę "która klasa najlepsza". Pamiętaj, że większość napisze Ci, że JEGO klasa jest najlepsza.

Poczytaj starsze tematy lub wejdź na forum odpowiednich klas i poczytaj co ludzie o niej piszą.

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :