Dziś jest: Poniedziałek, 17 czerwca 2019, godzina 06:49
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Błąd u protossów

Mnich47
Wiadomość [#1]: 04.08.2010 o 21:15

Konto skasowane

Witam. Mam problem z grą. Po zakończeniu trzeciej misji u Protossów gra się zacina i nic nie da się zrobić. Nie ma przy tym żadnych tabliczek informacyjnych co to za błąd itd.
Po prostu nie mogę dalej przejść. Da się to jakoś naprawić? Płyta ma jedną dość małą rysę, poza tym gra jest oryginalna.

BlekDef
Wiadomość [#2]: 04.08.2010 o 21:19

Konto skasowane

BW czy podstawka? System? Jakiś scandisc był robiony? A najlepiej to zarejestruj klucz na stronie Blizza i ściągnij instalator bezpośrednio od nich.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
Mnich47
Wiadomość [#3]: 04.08.2010 o 23:17

Konto skasowane

Podstawka, XP Home Edition.
A może mógłby ktoś podrzucić mi save'a do czwartej misji Protossów? Może to by pomogło.

BlekDef
Wiadomość [#4]: 05.08.2010 o 01:47

Konto skasowane

Po 3 misji w podstawce jest filmik i to on zapewne jest problemem. Inne działały dobrze?
Save z samego początku 4 misji: http://www.mediafire.com/?2a2yjb5l7lft68n#2

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
Mnich47
Wiadomość [#5]: 05.08.2010 o 11:57

Konto skasowane

Wszystkie inne filmiki które do tej pory oglądałem działały bez zarzutów.
Hmm, gdy próbuję wczytać save który pobrałem wyskakuje "Unable to load saved game file".

krecik123
Wiadomość [#6]: 05.08.2010 o 12:11

Konto skasowane

sc1 czy sc2? bo ostatnio do działu sc1 trafiały tematy z sc2

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
BlekDef
Wiadomość [#7]: 05.08.2010 o 12:19

Konto skasowane

SC1 - by raczej się zorientował, że coś jest nie tak, jak się o BW spytałem ;)

Wersja gry to 1.16.1?

Bo specjalnie założyłem u siebie drugie konto, żeby sprawdzić, czy można z innego save'y wczytywać i działało.

Last
Mnich47
Wiadomość [#8]: 05.08.2010 o 12:31

Konto skasowane

StarCraft 1 jak już pisałem. Wersja gry : 1.05.

Zainstalowałem patcha ale mimo wszystko filmik nie rusza.
Jednak udało mi się wczytać czwartą misję, mam nadzieję że błąd się nie powtórzy, chociaż mam złe przeczucia ;P Dzięki BlekDef.

[Edycja Mnich47 - 05.08.2010 o 13:17]

BlekDef
Wiadomość [#9]: 05.08.2010 o 13:29

Konto skasowane

Jak coś, to pisz - wrzucę kolejne save'y ;)
A tutaj bonusowo filmik, którego nie mogłeś wczytać: http://www.youtube.com/watch?v=vCT21jOggPQ

Last
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :