Dziś jest: Poniedziałek, 25 września 2017, godzina 13:39
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Polska Gildia RP

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Hav
Wiadomość [#1]: 01.08.2010 o 23:19

Cześć!
Poniżej przedstawiam swój plan dotyczący stworzenia polskiej gildi RP (jako że taka chyba nie istnieje - pomijając jakieś tymczasówki) na serwerze RP PVP po stronie Alliance.
Odrazu przejdę do konkretów smiley.gif

Forum projektu: http://www.murloc.fora.pl/
Zapraszam!

Start:
Pomysł zostanie zrealizowany po ''ochłonięciu'' Cataclysmu, czyli prawdopodobnie kilka tygodni (4-8) po premierze. Napewno każdy będzie chciał zwiedzić Azeroth po odmianie - będzie okazja.

Role-Playing:
Sposób RPingu jest dla mnie bardzo ważny. Mam nadzieje, że wśród zainteresowanych pomysłem, znajdą sie ludzie którzy podchodzą do tego z pasją i wyobraźnią. Napewno będziemy mieli stałe miejsce spotkań, pogawędek podczas odpoczynku... np. tawerna z barmanem, ochroną, kelnerką itp. oprócz tego wyprawy, polowania, spacery - chciałbym żeby wszystko to było organizowane przez każdego, nie tylko przez lidera. Oczywiście nie na siłę i bez pomysłu. Ważne, żeby każdy ''żył'' i dawał coś od siebie. Chciałbym żeby nikt nie spodziewał się jakichkolwiek reakcji podczas RPingu, wręcz przeciwnie - aby wszystko było spontaniczne, fajne i żywe (bez wyskoków z ''dobra koniec RP'' itp, oczywiście kiedyś trzeba skończyć, ale można to zrobić inteligentnie i z wyobrażnią smiley.gif Mówie to wszystko nie po to, żeby później strofować podczaz gry co kto źle powiedział - zresztą to przeczyłoby temu co napisałem wyżej (np. spontaniczności). Napisałem swoje wczesne wyobrażenia gildiowego RP, tylko po to żeby dać wam obraz, o jaką gildie mi chodzi. Im większa różnorodność ''charakterów'' tym lepiej. Jestem też otwarty na Wasze propozycje smiley.gif

Lifestyle:
Szukam osob, ktore, tak jak ja, cenia sobie klimat wspolnej zabawy, a takze calkowite oddanie sie jednej postaci smiley.gif Tak wiec sugeruje, abysmy cala gildia, stworzyli swoje nowe mainy, stawiajac reszte swoich postaci na dalszym planie. To da nam silny, stabilny start. Wydaje mi się też, że tylko to pozwoli zrodzic w gildi duszę, która nas później w niej zatrzyma na długo smiley.gif
Jak wiecie, gildia będzie nastawiona na RP, ale nie tylko - również na raidowanie. Chciałbym żeby to się jakoś równoważyło, i nie brakowało nam ani jednego, ani drugiego.
Kilka słów o raidowaniu. Po różnych doświadczeniach chciałbym jedynie, aby było zawsze spokojnie, pomocnie, przyjaźnie, śmiesznie (ale z umiarem) i... miło smiley.gif tylko tyle smiley.gif Zła atmosfera to powód, z którego dużo wędrowałem z serwera na serwer. Mam nadzieje, że i wy cenicie sobie dobry nastroj. Najważniejsze abyśmy się - co bardzo istotne - polubili i zaprzyjaznili.

Stąd przejde odrazu do ostatniej informacji - każdy zainteresowany niech pisze na forum gildi . Proszę się jednak zastanowić i w miarę możliwości unikać pozniejszych zmian zdania. Po wpisaniu się, proszę co jakiś czas sprawdzać tam skrzynkę PW - na nią wyślę test smiley.gif łatwy, bez obaw :P

Podsumowanie:
Nie wiadomo co z tego wyniknie. Wspaniale byłoby przez te kilka miesięcy znależć sporo osób chętnych, ale ja jestem tak zdeterminowany do gry na serwerze RP-PVE, że nawet z jedną osobą chętnie zaczne grać. A w ostateczności również sam.

Edit: dodałem nowo utworzone forum.

[Edycja Hav - 02.08.2010 o 23:35]

PM Email
homikus
Wiadomość [#2]: 02.08.2010 o 03:24

Pomysł wstępnie bardzo mi się podoba i z przyjemnością wziąłbym udział w całym przedsięwzięciu smiley.gif Szczególnie, że mówimy tu o budowaniu od zera nowej gildii, co ma swoją niepodważalną przewagę nad dołączaniem do gildii już istniejącej, a co za tym idzie - mającej już jakąś tam swoją, powiedzmy, tradycję.

Jednak pewnie nie obędzie się bez problemów, które, obawiam się, mogą przygasić nieco początkowy zapał. Dołączając to takiej gildii, ba, rozpoczynając grę na RP każdy automatycznie składa jakąś tam deklarację. Problem tylko w tym, aby się takim swoim postanowieniu utrzymać. Dlatego, ponownie się obawiam, nie obędzie się bez ustalenia jakiejś tam dolnej granicy wiekowej. Nie musi to oczywiście być bariera nie do przeskoczenia, każdy w każdym wieku może udowodnić swoje ewentualne zaangażowanie, choćby klecąc kilka akapitów językowo nienagannego tekstu, który potwierdziłby również jego wyobraźnię rozwiniętą na jakimś tam sensownym poziomie etc.

Bo jeśli chce się do sprawy podejść poważnie, nie wystarczy "pykać" sobie w WoWa od jakiegoś czasu. Potrzeba będzie jeszcze odpowiedniej umiejętności wtopienia się w realia fantasy, czyli również przynajmniej elementarnej wiedzy o fantasy w ogóle smiley.gif

homikus - zapraszam!
SinoForum - tu również, a także tu: SinoChiny oraz tu: SinoGaleria,
choć nie omieszkam i tu: SinoLing :]
PM Email
Hav
Wiadomość [#3]: 02.08.2010 o 04:51

Tak, myślę że wiek ma tu większe znaczenie, niż nawet przy raidowaniu. Podzielam też Twoje zdanie - nie trzeba wytyczać granicy nie do pokonania. Najlepiej poczekać i zobaczyć, kto się zgłosi. Mam przeczucie, że nastolatków będzie najmniej, jeżeli w ogóle smiley.gif Test który za jakiś czas stworzę, będzie zawierał między innmi pytanie o wiek.

Cieszę się, że tak szybko ktoś okazał zainteresowanie beerchug.gif

[Edycja Hav - 02.08.2010 o 04:57]

PM Email
Mendi
Wiadomość [#4]: 02.08.2010 o 08:23

Pomysł jak dla mnie bardzo ciekawy macie moj Topor heh smiley.gif jak najbardziej zainteresowany j;)

PM Email
Knorrian
Wiadomość [#5]: 02.08.2010 o 08:56

Świetny pomysł z tą gildią, jak i z wiekiem. Osobiście sam na coś takiego czekałem ; )
Jestem za i chętnie się dołączę. smiley.gif

[Edycja Knorrian - 02.08.2010 o 11:22]

PM Email
kimblee
Wiadomość [#6]: 02.08.2010 o 09:39

Witam

Pomysł bardzo mi sie podoba! Ale mam odnośnie tej sprawy kilka pytań:

-po pierwsze w jakiej frakcji bys planował utworzenie gildi

-po drugie czy zaczynamy od pierwszego lvlu czy po prostu przenosimy sobie postacie ??

PM Email
Knorrian
Wiadomość [#7]: 02.08.2010 o 11:39

@kimblee

Przeczytaj jeszcze raz co autor ma do powiedzenia :] wszystko tam pisze

PM Email
kimblee
Wiadomość [#8]: 02.08.2010 o 12:14

o cholipka moja wina przepraszam. no to teraz tylko wybrac serwer i czekac az wyjdzie Cata

PM Email
Knorrian
Wiadomość [#9]: 02.08.2010 o 14:09

Hm moim zdanie tworzenie gildi można zacząć zanim wyjdzie Cata. Do czasu jak on wyjdzie część ludzi która zgłosi swój udział może zapomnieć że cos takiego miało miejsce, albo po prostu się zniechęci. Dobrze by było uzbierać x ludzi i zacząć wspólną grę.
Patrząc na to pod względem RP, nasze postacie znały by się już sprzed kataklizmu, co za tym idzie - nowe wątki, eventy i każdy by był już na takim poziomie który by pozwolił zwiedzić większą część Azeroth, o ile nie całe ; )
Co sądzicie o tym?

PM Email
Hav
Wiadomość [#10]: 02.08.2010 o 14:59

To znaczy, mówisz o samym stworzenii gildi czy poprostu o wcześniejszym starcie?
Do Cataclysmu jest jeszcze sporo czasu, to prawda. Z drugiej strony Cataclysm to dodatek który zmienia grę nie tylko dla postaci na najwyższym poziomie, ale także dla startujących. Tak więc wydaje mi się, że byłoby fajnie zacząc grać właśnie w Cata.
Mam więc taką propozycję. Stworzenie gildi odrazu, która miałaby spokojnie czekać na nasz start to pomysł ciekawy, bo trochę postawiłby to wszystko na nogi. Ale z drugiej strony, można to skutecznie zastąpić... forum. Może zrobię takie prościutkie forum, na którym będziemy takie i inne sprawy (np. dotyczące startu - kiedy, itp) ustalać wspólnie, poprzez ankiety - co wy na to?

PM Email
Knorrian
Wiadomość [#11]: 02.08.2010 o 16:25

Z tym forum nawet dobry pomysł, można by było zobaczy ilu ludzi jest chętnych wtedy.
A co do tego, to stworzenie gildi trochę zajmie, a jezeli bedzie juz jakas liczba ludzi można zacząć gre przed Cata. Wybór należy do większości ; p

PM Email
Mendi
Wiadomość [#12]: 02.08.2010 o 16:35

W sumie tutaj moge sie zgodzic mozna zaczac gre przed cata forum jest rowniez ciekawa opcja no ale ja sie dostosuje

PM Email
skOOby
Wiadomość [#13]: 02.08.2010 o 17:01

Night Crawler

Bardzo dobry pomysł !

Jestem oczywiście z Wami i czekam na więcej info !

Blog Pozytywnego Myślenia
PM Email
MieH
Wiadomość [#14]: 02.08.2010 o 17:57

Ja tez myslalem jakis czas o gildi RP ;]

Obecnie gram na serwie Ravenholdt RP-PVP. Moglbym porozsylac RAFy jakby ktos chcial zaczac grac od nowa ;]

Popieram Knorrian'a Zacznijmy lepiej wczesniej.

Jak wyjdzie Cata zrobilibysmy 2 postacie. Np cala grupa worgenow, albo ogolnie wykorzystalibysmy nowe kombinacje ras-klas

Naprawa i sprzedaż ciągników rolniczy m.in. Massey Ferguson
Spawanie konstrukcji stalowych. Regeneracja łyżek do koparek.
http://expom-miedary.pl http://exmar.com.pl
PM Email
Hav
Wiadomość [#15]: 02.08.2010 o 23:22

Ok, forum jest gotowe. Proszę was wszystkich o wpisanie się tam jeszcze raz. Tam też będę wysyłać wspomniane testy smiley.gif
Hav napisał
Forum projektu: http://www.murloc.fora.pl/
Zapraszam!

[Edycja Hav - 03.08.2010 o 00:41]

PM Email
Banita
Wiadomość [#16]: 04.08.2010 o 17:06

Czy wybraliscie juz serwer ?

PM Email
MieH
Wiadomość [#17]: 04.08.2010 o 19:01

wstepne ustalenia to Defias Broderhood

Naprawa i sprzedaż ciągników rolniczy m.in. Massey Ferguson
Spawanie konstrukcji stalowych. Regeneracja łyżek do koparek.
http://expom-miedary.pl http://exmar.com.pl
PM Email
Hav
Wiadomość [#18]: 05.08.2010 o 19:03

Chcialbym zauwazyc, ze na naszym forum wszystkie informacje sa podane, miedzy innymi te o serwerze smiley.gif A takze do kazdej osoby ktora sie do nas zglosi, wysylam prywatna wiadomosc - ktora nie zawsze rzuca sie w oczy poprzez jakis komunikat, wiec prosze obserwowac swoja skrzynke odbiorcza smiley.gif

[Edycja Hav - 05.08.2010 o 19:03]

PM Email
Ran666
Wiadomość [#19]: 06.08.2010 o 01:11

Moc jest ze mna człowieku

Jezeli Defias Broderhood , to tez sie pisze ,
i tak zajebiscie mi sie tam RPguje pvp ;p ale od 1lvla z rodakami tez moge !
Macie mojego Frost Shocka

PM Email
Hav
Wiadomość [#20]: 08.08.2010 o 13:50

dzisiaj, za chwilke zaczynamy smiley.gif
prosze pisać na serwerze Defias Brotherhood do Mouré (radze skopiowac imie ze wzgledu na rodzaj literki ''e''), llub na gg:
 8758000  (niewidoczny jestem zazwyczaj smiley.gif ) 

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :