Dziś jest: Sobota, 23 stycznia 2021, godzina 02:26
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Downloader

Kazak
Wiadomość [#1]: 27.07.2010 o 16:28

Konto skasowane

Witam, byłby ktoś taki dobry i podesłał mi angielski downloader do Starcrafta II? Chciałem pobrać Starcrafta po angielsku, ale na 80% wyskoczył błąd i usunąłem downloader, żeby ściągnąć nowy. Dopiero jak wszedłem na stronkę battlenetu, to zauważyłem, że Blizzard usunął możliwość pobrania go, jeśli nie ma się zarejestrowanej gry (grę dopiero dostanę). Najlepiej jakby ktoś wrzucił downloader na serwer i podesłał linka na pw. Z góry dzięki.

wariatus
Wiadomość [#2]: 27.07.2010 o 16:50

Konto skasowane

chciałbym się dołączyć do tej prośby, podobna sytuacja

mellodee
Wiadomość [#3]: 27.07.2010 o 22:31

Konto skasowane

a ja mam w sumie prosbe w druga strone troche... zainstalowalem wersje angielska... pogralem troche i sciangalem wersje PL... i tereaz pytanie : czy wszystkie osiagniecia przepadna jak odinstaluje ver angielska i zainstaluje PL ? A tak na marginesie czemu wolicie po angielsku ?smiley.gif

Bartas000
Wiadomość [#4]: 27.07.2010 o 22:59

Konto skasowane

Czemu po angielsku? hmm pewnie dlatego ze ta gra zawsze byla po angielsku i ludzie sie z tym oswoili. Poza tymjuz po pierwszej wstawce przed misja stwierdzilem ze poczekam jeden dzien dluzej i sciagam wlasnie wersje eng.
Moze przesadzam i gdybym nie gral w pierwsza czesc po angielsku to by mnie to tak nie razilo ale uwazam ze malo przekonujaco to brzmi po polsku bez porownania do angielskiej.
I takie razace uchybienie ze strony lokalizatorow zeby spolszczyc wszystko nawet napisy w intrze i nie zrobic mozliwosci wyboru jezyka...

Duppon
Wiadomość [#5]: 28.07.2010 o 00:04

Konto skasowane

Osiągnięcia i wszystko inne jest zapisywane na twoim koncie więc możesz sobie grać w jakim chcesz języku i zawsze będziesz miał dostęp do wszystkiego. Klient to klient, konto to konto.

VelOCity#1448
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :