Dziś jest: Piątek, 21 lutego 2020, godzina 07:01
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Instalacja WC3 i wszystkich patchów

Odpowiedź

Temat: Instalacja WC3 i wszystkich patchów

Polwar
Wiadomość [#1]: 27.07.2010 o 08:22

Konto skasowane

A więc tak nie wiem jak zebrać do kupy WC3, RoCa, TfT i te inne patche. Oraz nie wiem skąd. Nigdy nie instalowałem patchów nie wiem jak to zrobić. Chciałbym grać w Warcrafta na najnowszych patchach. Dlatego proszę o napisanie skąd pobiorę WC3+ najnowsze patche, oraz jak je mam skleić do kupy.

KKmen
Wiadomość [#2]: 27.07.2010 o 09:22

Konto skasowane

TfT to dodatek do gry, a nie patch biggrin.gif, musisz go kupić. A patche? Masz gdy klikniesz na przycisk battle.neta w warcrafcie (oczywiście musisz mieć oryginalną grę).

Midas
Wiadomość [#3]: 27.07.2010 o 12:35

Konto skasowane

Grę możesz kupić tradycyjnie w sklepie, albo kupisz sam klucz na necie i ściągnąć grę. Skąd? Niestety nie mogę ci podać na tym forum - regulamin.

Patrz tylko aby kupować grę razem z dodatkiem (W3 + TFT), gdyż sam dodatek w dzisiejszych czasach naprawdę ciężko dostać.

[Edycja Midas - 27.07.2010 o 12:38]

Polwar
Wiadomość [#4]: 27.07.2010 o 14:11

Konto skasowane

A wie ktoś czy Starcrafta 2 bd się dało scrackować ??
EW. Ile by kosztował WC3 z najnowszymi patczami i dodatkami. Oczywiście nie bd wszystkiego kupował to co się bd dało pobrać z neta to pobiore.

[Edycja Polwar - 27.07.2010 o 14:26]

Olos
Wiadomość [#5]: 27.07.2010 o 14:51

Konto skasowane

Skąd sie urwałeś człowieku, chcesz grac w gre, ale nie masz zielonego pojecia co jest patchem, a co dodatkiem. Wiesz co to "patch" w ogóle? Kupujesz sobie w empiku Warcraft 3: Reign of Chaos z DODATKIEM Warcraft 3 Expansion Set: The Frozen Throne. Nie uwierzysz, ale obie gry są w jednym pudełku. Instalujesz te gry. Robisz sobie skrót na pulpicie. Odpalasz gre i będziesz miał taki ładny button (mam nadzieje ze wiesz co to) BattleNet i czekasz aż PATCHE sie pobiorą. A SC 2 nie będzie dało sie scrakować, bo ludzkość nie posiada jeszcze takiej technologii. Chyba, ze zrobią to Prostossi.

[Edycja Olos - 27.07.2010 o 14:51]

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :