Dziś jest: Sobota, 14 grudnia 2019, godzina 20:39
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Retri Paladyn- Gear

Zakus
Wiadomość [#1]: 23.07.2010 o 23:33

Konto skasowane

Witam!

Mam pare pytań odnośnie gearu dla Retri Paladyna wyłącznie pod pvp.

1.
Otóż chciałem docelowo kupić set zwany Relentless Gadiator, dodaje każdy item Crt. i Resilience do tego przy pełnym secie mam bonusy 100 Rel, 200Attack Power. Uważam że jest to idealny set pod pvp, co wy o tym sądzicie? Czy może zamiast tego znacie jakiś lepszy set?

2.
Jakie kamyki wkładać w itemy ? Stamina? Crt.? czy może Str.... nie mam pojęcia odnośnie tego dla tego proszę o dopowiedzenie.

3.
Wiem że dziennie można zdobyć 2 Emblem of Frost, lecz jeden item z tego setu to koszt 100 takich, jest jakaś możliwość dodatkowo zdobyć Emblematy? Wiem że niektóre można wymienić za inne bądź kupić, jak jest z tymi?

4.Jak będę miał jakieś pytania jeszcze napiszę, szukałem na forum coś odnośnie tego ale dokładnie nie uzyskałem odp. a pare tematów było "Do usunięcia" więc proszę o odp. i najlepiej osób które się znają smiley.gif

Btw. w EU armory można znaleźć moją postać pod nikiem Zakreble < Tylko jeden na wszystkie Realm jak by ktoś chciał zobaczyć build i doradzić jeszcze odnośnie tego.

Arthasus
Wiadomość [#2]: 23.07.2010 o 23:40

Konto skasowane

3. raid zwany icecrown citadel
weekly questy znajdujace sie kolo wejscia do violet holdu w dalaranie

Arthasus Burning Blade
Xongus
Wiadomość [#3]: 24.07.2010 o 12:13

Konto skasowane

Zakus napisał
Witam!

Mam pare pytań odnośnie gearu dla Retri Paladyna wyłącznie pod pvp.

Zakus napisał
1.
Otóż chciałem docelowo kupić set zwany Relentless Gadiator, dodaje każdy item Crt. i Resilience do tego przy pełnym secie mam bonusy 100 Rel, 200Attack Power. Uważam że jest to idealny set pod pvp, co wy o tym sądzicie? Czy może zamiast tego znacie jakiś lepszy set?

Set ten to set który wymaga Arena points gdyż za frosty nie opłaca się go kupować. Aby zdobyć AP potrzebujesz teamu do 2v2 , 3v3 lub 5v5. Polecam 5v5 gdyż nawet po 10 przegranych walkach dostajesz około 350ap co jest o jakieś 100 więcej niż przy 2v2 ;). Arena Points przyznawane są co tydzień wtorek->środa.
Zakus napisał
2.
Jakie kamyki wkładać w itemy ? Stamina? Crt.? czy może Str.... nie mam pojęcia odnośnie tego dla tego proszę o dopowiedzenie.

I tutaj są dwie możliwości:
Stamina - pozwoli ci dłużej przetrwać, ale nie będziesz miał już takeigo nuke'a jak przy STR. Stamina głównie opłaca się na healerów gdyż możemy dość długo utrzymać się przy życiu klepiąc jednocześnie healera i wypalając go z many.
Strenght - dodaje sporo ataku i powiększa nuke'a więc jeżeli potrafisz zrobić spory DMG w krótkim czasie to STR jest bardziej opłacalne.
Zakus napisał
3.
Wiem że dziennie można zdobyć 2 Emblem of Frost, lecz jeden item z tego setu to koszt 100 takich, jest jakaś możliwość dodatkowo zdobyć Emblematy? Wiem że niektóre można wymienić za inne bądź kupić, jak jest z tymi?

Frosty zdobywasz również poprzez wykonywanie weekly - quest dostępny 1 raz w tygodniu, polega na zabiciu jakiegoś bossa w instancji 10/25 osobowej (5 frostów i triumphów). Do tego możesz grać icc 10/25. Tam za każdego dostajesz 2 frosty i dodatkowo możesz wykonać kilka "prostych" questów które dodają po 5 forstów ;).
Zakus napisał
4.Jak będę miał jakieś pytania jeszcze napiszę, szukałem na forum coś odnośnie tego ale dokładnie nie uzyskałem odp. a pare tematów było "Do usunięcia" więc proszę o odp. i najlepiej osób które się znają smiley.gif

Służę pomocą ;).
Zakus napisał
Btw. w EU armory można znaleźć moją postać pod nikiem Zakreble < Tylko jeden na wszystkie Realm jak by ktoś chciał zobaczyć build i doradzić jeszcze odnośnie tego.

Mnie można znaleźć pod nickiem Divice - Burning Blade. Możesz sobie pooglądać to i owo a jeżeli zależy ci na podglądnięciu prosów na arenach to polecam sk-gaming ;).

[Edycja Xongus - 24.07.2010 o 12:15]

[Edycja Xongus - 24.07.2010 o 12:20]

I'm not gay, but my boyfriend is.
[img]http://img515.imageshack.us/img515/8352/asam.jpg[/img]
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :