Dziś jest: Środa, 26 stycznia 2022, godzina 22:19
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Frost DPS DW

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
oger123
Wiadomość [#21]: 15.07.2010 o 19:28

Konto skasowane

A jakie masz bronie do frosta:P?

Blog: http://www.runicblast.blogspot.com/
Nolaan
Wiadomość [#22]: 16.07.2010 o 11:26

Konto skasowane

te dwa mieczyki z Saurfanga i/lub mace z Festera z 10 hc.

Zrobiłem się na Frost i wpakowałem wszystkie gemy w arp, co widać na Armory . Po wpakowaniu wszystkiego w arp wyszło mi dokladnie 91.67% arp. Nigdy się nie interesowałem działaniem arp w pve więc do jakiej liczby trzeba dojść? Cisnąć do 100% czy może zostać na ok 80% ze względu na sunder armor czy może nawet na 75% z sunderami i Faerie Fire? Ktoś może pomóc?

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
pwnedbylife
Wiadomość [#23]: 16.07.2010 o 11:35

Konto skasowane

co do arp to dziala troche inaczej. twoim celem powinno byc 100%arp. nawet z sunderami i ff to sie nie przelicza tak, ze 20% z sunder + 80% twoj i masz 100%, tylko [armorprzeciwnika] - 20%[armor przeciwnika=80% armor przeciwnika. i to 80% jest dla Ciebie jak 100%. dla przykladu: jezeli przeciwnik ma 1000 armora i nie ma nikogo kto rzuci sundery/ff etc. to jezeli masz 80% arp to mu zostanie 200. ale jezeli beda sundery, to 1000-200=800, 800:5=160, czyli zostanie mu 160 armor. generalnie gear masz dobry, za duzo d zmiany nie ma, jesli juz to zwykle upgrady, bo tak o jest spoko.

btw. co do topowych ludzi robiacych najwiecej dpsu to nie sugerowalbym sie tak bardzo ich buildami/geminngiem etcetc, bo czesto jest on robiony jedynie pod konkretne walki i konkretne buffy, zeby wlasnie robic na tych dwoch czy trzech topowy dps ze wszystkimi raidowymi bffami jak tricki etcetc, a nie uniwersalnie pod icc. jezeli chcesz ogladnac jakiegos dobrego frost dk to polecam zajrzec w to armory http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Frostmane&cn=Kallblod gram juz troche w ta gre i musze powiedziec, ze jest to poki co najlepszy dk jakiego widzialem na oczy, byl oficerem/class leaderem u nas w topowej gildii i na prawde zna sie na rzeczy, a przy tym robi bardzo, bardzo dobry dps jak na frost dk.

[Edycja pwnedbylife - 16.07.2010 o 11:45]

marlonxx
Wiadomość [#24]: 21.07.2010 o 13:52

Konto skasowane

Witam serdecznie.

Nie dawno postanowiłem przejść z unhloy na frost .Teraz mam dylemat co do gemowania,zostawić tak jak mam czy zmienić na arp.

link do armory

oger123
Wiadomość [#25]: 21.07.2010 o 14:13

Konto skasowane

Bez DBW nie widze sensu zebys gemowal sie pod arp.Ty nawet z dbw mialbys slaby gear pod arp gemy.Jak dla mnie powinnienes zostawic narazie strenght gemy i pozbierac jeszcze troche itemow.Btw. masz za duzo hita, moglbys wymienic sobie enchant na butach na tuskara.No i ofc zly build.

marlonxx
Wiadomość [#26]: 21.07.2010 o 14:45

Konto skasowane

oger123 napisał
Bez DBW nie widze sensu zebys gemowal sie pod arp.Ty nawet z dbw mialbys slaby gear pod arp gemy.Jak dla mnie powinnienes zostawic narazie strenght gemy i pozbierac jeszcze troche itemow.Btw. masz za duzo hita, moglbys wymienic sobie enchant na butach na tuskara.No i ofc zly build.

Możesz mi powiedzieć co złego jest w moim buildzie?
No i jaki gear jest dobry do arp gemów?

oger123
Wiadomość [#27]: 21.07.2010 o 14:59

Konto skasowane

Chodzi sie raczej w frost/unholy nie frost/blood, nie bede Ci podawal strony z takim buildem gdyz ma go pewnie 99.9% dk grajacych we froscie wiec latwo odszukac.A co do gearu to musisz miec taki gear zeby po przegemowaniu miec chociaz te 90%, jest to jakies 50-55% bez arp gemow.. ty masz okolo 24% wiec sporo Ci brakuje.

a78tur
Wiadomość [#28]: 11.10.2010 o 11:50

Konto skasowane

Czesc , a co pic Jillian's Tonic of Endless Rage czy Elixir of Armor Piercing?

Czesc , a co pic Jillian's Tonic of Endless Rage czy Elixir of Armor Piercing?

Nolaan
Wiadomość [#29]: 12.10.2010 o 10:27

Konto skasowane

Pij Flask of Endless Rage, a poza tym jutro wychodzi 4.0.1, to i tak nie będzie już armor pene.

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :