Dziś jest: Czwartek, 29 października 2020, godzina 23:20
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Ciężki orzech do zgryzienia

Odpowiedź

Temat: Ciężki orzech do zgryzienia

kurosaki10
Wiadomość [#1]: 12.07.2010 o 15:25

Konto skasowane

Witam,
Od pewnego czasu gram shamanem, ale ostatnio coś odechciało mi się nim grać i teraz interesuje się bardziej klasami melee dps (głównie warek i dk chociaż zastanawiam się też nad grą druidem lub rogalem).
Czego wymagam od klasy:
1. Gra zespołowa tj. wszelkiego rodzaju arenki, raidy itp.
2. Wygrywanie w "pobocznych" PvP tj. jeśli ktoś wyzwie - walczę biggrin.gif
3. Tu niekoniecznie, ale do tej pory grałem tylko Shamanem i trochę druidem no i... polubiłem leczenie podczas walki biggrin.gif Czy dk lub warek mogą to robić może za pomocą jakiegoś ataku leczyć się?

Ogólnie PvE i PvP

Prosił bym też o do konkretnej klasy dodać rasę(horda) np. orc warrior oraz dodać wyjaśnienie

Nekkro
Wiadomość [#2]: 12.07.2010 o 16:47

Konto skasowane

kurosaki10 napisał
Witam,
Od pewnego czasu gram shamanem, ale ostatnio coś odechciało mi się nim grać i teraz interesuje się bardziej klasami melee dps (głównie warek i dk chociaż zastanawiam się też nad grą druidem lub rogalem).
Czego wymagam od klasy:
1. Gra zespołowa tj. wszelkiego rodzaju arenki, raidy itp.
2. Wygrywanie w "pobocznych" PvP tj. jeśli ktoś wyzwie - walczę biggrin.gif
3. Tu niekoniecznie, ale do tej pory grałem tylko Shamanem i trochę druidem no i... polubiłem leczenie podczas walki biggrin.gif Czy dk lub warek mogą to robić może za pomocą jakiegoś ataku leczyć się?

Ogólnie PvE i PvP

Prosił bym też o do konkretnej klasy dodać rasę(horda) np. orc warrior oraz dodać wyjaśnienie

Tak, DK moze leczyc sie poprzez Death Strike czy poswiecenie swojego Ghoula. Self heal w blood tez daje rade. Warek leczy sie jednym skilem enraged regeneration + talenty second wind w arms i blood craze w fury , ale te umiejetnosci "wlaczaja" sie po tym jak warek dostanie jakiegos debuffa na spowolnienie czy blood craze - kiedy dostanie crita.

Szaman tez moze grac melee ;)

Orc Warrior i DK - expertise do axe, blood fury, zmniejszony czas stuna.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Vic11
Wiadomość [#3]: 12.07.2010 o 18:00

Konto skasowane

Zapomniałeś o bloodthirst u fury warka.

MasterpiteR
Wiadomość [#4]: 12.07.2010 o 20:02

Konto skasowane

Niby zapomnial, ale nikt przy zdrowych zmyslach nie gra arenek w fury bo debuff na healing procuje tylko z auto-atakow i czasem jest a czasem go nie ma, ms masz zawsze kiedy chcesz :P

http://s28.bitefight.pl/user/bite/39798
Silmarillion
Wiadomość [#5]: 13.07.2010 o 00:55

Konto skasowane

Skoro lubisz walczyć melee, leczyć się podczas walki i być przydatnym w grupie to rozważ też palladyna.

Nekkro
Wiadomość [#6]: 13.07.2010 o 12:42

Konto skasowane

Vic11 napisał

a tak, zapomnialem, ale chyba nie jest to jakas duza suma leczenia, 3 ataki po 1%

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Vic11
Wiadomość [#7]: 13.07.2010 o 15:26

Konto skasowane

Nekkro napisał
Vic11 napisał

a tak, zapomnialem, ale chyba nie jest to jakas duza suma leczenia, 3 ataki po 1%

w pvp to raczej nie, ale ja dzieki temu sobie soluje zg po mounty smiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :