Dziś jest: Sobota, 18 listopada 2017, godzina 00:17
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poszukuje serwera RP bądź RPPvP

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Foreth
Wiadomość [#21]: 14.02.2011 o 19:24

Nie, o RP mi nie chodzi, bo faktycznie z tym na Defiasie jest nienajgorzej. Moze faktycznie duzo zalezy od tego, jak sie trafi i trafilem zle :P. Ale wlasnie o Defiasie bym powiedzial, ze jest najbardziej emo-serwerem, jaki znam (moze nie w nastolatkowym stylu, ale takich cynicznych emo po 20-stce ;). Na Defiasie za cool uwazani sa ci o nastawieniu konfrontacyjnym. Widac to dobrze na forum serwera, ktore delikatnie mowiac nie zacheca, widac to na Trade (ktory wszedzie jest glupawy, ale na Defiasie kazde pytanie laika wywoluja na ogol lawine wrednych odpowiedzi). Na pewno nie powiedzialbym, ze to serwer pelen loli, ale jednak roznica w poziomie spolecznosci i w tym, o czym i jak mozna tu pogadac jest spora na niekorzysc Defiasa w porownaniu z chocby RP-owymi serwerami Vindication. Poziom gry jest tam znacznie nizszy, ale jak porowna sie np. The Shatar i Defias pod wzgledem kultury i atmosfery w spolecznosci, to jest po prostu przepasc. Gildie, ktore tu uchodza za mature (bylem w Circle of Justice i The New Expedition) na Shatarze o takim statusie by mogly jedynie pomarzyc. No, ale moze jestem staroswiecki diablotin.gif

PM Email
Panq
Wiadomość [#22]: 14.02.2011 o 23:45

Proszę Pana na serwerach są różne gildie bo różni ludzie je tworzą i w zależności jakimi są osobami taki klimat tworzy się w gildii.
Na każdym serwerze są ludzie poważni z inteligentnym poczuciem humoru i Ci którym do tego jeszcze bardzo daleko.... (i tu nawet najnowsza technologia czy medycyna nie pomoże) no i gdy mamy przewagę w gildii tych pierwszych to gildia żyje pełną parą jest czas na rozmowę jest czas na zabawę (oczywiście na chacie możemy tylko dostrzec rozmowy tych pierwszych bo Ci drudzy...... raczej nie maja wspólnego tematu gdy nie ma tematu typu sex czy jak zrobić z siebie większego idiotę, a jeżeli chodzi o drugi typ gildii gdzie nam przewyższa liczebność tych drugich to nic tylko uciekać z takiej gildii. Po za tym nie irytować się na każde przeczytane zdanie słabo rozwiniętych emocjonalnie ludzi to naprawdę świata nie zmieni, świat pójdzie dalej a oni dalej będą się taplać w swej niewiedzy.
Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy beerchug.gif

PM Email
Amdre
Wiadomość [#23]: 23.06.2013 o 04:40

Heh, kolejny watek z serwerem RP...

Osobiście bardzo polecam nowy serwer New Hope, bardzo fajni i zgrani ludzie, wiele klimatów i wątków, począwszy od klimatów pirackich aż po gildie magiczne, RP na wysokim poziomie. Poradniki dla początkujących.
Po za tym administracja, która zawsze jest w stanie pomoc nowym graczom jak i takim którzy kiedyś mieli styczność z RP-ieniem. Przyznam ze gram tam od dłuższego czasu i jest to serwer, który bardzo przypadł mi do gustu.

Dodatkowo moim zdaniem na plus... Serwer jest świeży i nadal się buduje i tworzy, wiec każdy możne bez problemu podrzucać swoje pomysły, swoje wizje na dany temat.

Oprócz tego:
- Możliwość założenia własnej gildii, prowadzenia klimatów i własnych wątków w świecie fantasy w realiach WOW.
- Możliwość uzyskania od GM, setu który najbardziej pasuje nam do naszej postaci, urozmaica to wizualnie rozgrywkę.
- Startowy lv. 80.
- Serwer działa na części Lich Knight, która jest mniej wymagająca mechanicznie dla komputerów niż Cataclysm, przy najmniej u mnie. ;)

Jest jeszcze wiele, wiele innych zalet, ale to sami możecie ogarnąć na naszym forum.

Pozdrawiam.
Amdre.

Dane dla chętnych:
FORUM http://www.projekt-new-hope.pl/forum/index.php

Rate serwera
Experience rates: x6
Quest rates: x6
Reputation rates: x2
Honor rates: x2
Profession rates: x3
Drop rates: x4
Gold rates: x4

Kanał IRC http://webchat.quakenet.org/?channels=#new-hope

PM Email
metra
Wiadomość [#24]: 26.06.2013 o 09:12

Czy mi się wydaje, czy ty reklamujesz piracki serwer na tym forum?

PM Email
GrumpyGuy
Wiadomość [#25]: 28.06.2013 o 13:54

Konto skasowane

Niby tutaj nazywasz innych gimnazjalistami a sam walisz riposty prosto z podstawowki...
Metra zadal/a pytanie RETORYCZNE.

uzi2.gif diablotin.gif
strzelanie do diabla i do Garn-a (nienawidze gnoja) to u mnie porzadek dzienny wink.gif
Skabarg
Wiadomość [#26]: 29.07.2013 o 16:37

Ja bym chciał temat trochę odświeżyć lecz z ciut innym pytaniem, mianowicie wracam do WoWa po rocznej przerwie i zamierzam wrócić na AD po 2 latach nie obecności na tym serwerze. Pytanko czy serwer się zmienił jakoś i czy Polacy nadal nie potrafią się dogadać chodzi głównie o przymierze. A i jaka gildie polecacie aby się z powrotem dobrze bawić, no jakoś mi to wyszło trochę chaosu ale jakoś może być.

PM Email
REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :