Dziś jest: Sobota, 24 października 2020, godzina 22:08
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Fun na bg

Mag123p
Wiadomość [#1]: 07.07.2010 o 11:12

Konto skasowane

Witam chciałbym się od was dowiedzieć która klasa jest najciekawsza na bg. Jak wbije 80 mam zamiar grać tylko bg a areny tylko po sprzęt. Na pewno nie chcę leczyć ani nikt ze znajomych mnie nie będzie leczył. Nie zależy mi też na tym czy będę miał 20:0 czy 10:10 chcę poprostu jakoś sobie na tym bg radzić i mieć przyjemność z gry. Proszę o jakichś doświadczonych graczy aby napisali o swoich klasach plusy i minusy z gry na bg z góry thx

Terkov
Wiadomość [#2]: 07.07.2010 o 11:43

Konto skasowane

To zależy co lubisz... ja np. miło wspominam maga i rogala, ale teraz DK też nie jest źle. Za to koszmarnie nie podobało mi się hunterem tongue.gif

mindseeker
Wiadomość [#3]: 07.07.2010 o 12:07

Konto skasowane

Fun na BG będziesz miał każdą klasą, ale jak chcesz być samo wystarczalny to polecam DK albo Retri Palka z melasów.
Szczegolnie miło wspominam Reta, bo na bg to jest masakrator i fajnie można oneshootowac ludzi judgementem jak wezmiesz berserker buff i odpalisz skrzydła.

Mag na BG to dla mnie jest najmniej ciekawą klasą, bo musi wszystko castować, opiera się na freezach i zawsze jest celem numer jeden dla hunterów, rogali etc.

Super gra się też Warriorem, ale on jest zależny od healera.

Janizar
Wiadomość [#4]: 07.07.2010 o 12:38

Konto skasowane

Ja Ci polece elemental shamana. Jest to jeden z najlepszych specow na bg. Gwarantuje Ci on duza przezywalnosc masakryczny burst i fun z ThunderStorma na roznego rodzaju mostach przepasciach do tego jesli lubisz miec najwiecej kilsow to obok huntera i arcane maga to jeden z najlepszych wyborow.

Mag123p
Wiadomość [#5]: 07.07.2010 o 17:52

Konto skasowane

Zastanawiam sie miedzy shadow priestem a magiem frost. Co myślicie o tych klasach na bg?? Przyjemnie się gra??

Nekkro
Wiadomość [#6]: 07.07.2010 o 22:48

Konto skasowane

spriestem gra sie przyjemnie tylko duzo sie ucieka ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Czaras
Wiadomość [#7]: 08.07.2010 o 08:14

Konto skasowane

na BG wymiatam Arcane Magiem, frostem na bg mysle ze mniejszy fun (mniejszy burst), uwazam ze frost na areny , na bg Arcane rox ;]

Nekkro
Wiadomość [#8]: 08.07.2010 o 08:41

Konto skasowane

taka prawda, na bg imo mag sprawi wiecej frajdy.
Aczkolwiek ele shammy wiecej ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
mindseeker
Wiadomość [#9]: 09.07.2010 o 01:51

Konto skasowane

Arcane mag może i ma burst, ale kazda klasa kladzie go jak szmate, a taki hunter albo rogal bedzie utrapieniem.
SP na BG jest lepszy, bo wrzuca doty i moze sie uciekac etc i caly czas robi ogromny dmg

Arato
Wiadomość [#10]: 10.07.2010 o 15:00

Konto skasowane

Na bg najlepsze sa ranged klasy. Hunt, ele, mag itp. Mele czasami jest wnerwiające ze jak ustawi sie z takich 3 casterkow to nawet do nich nie podejdziesz i padasz. Największy faceroll to chyba moonkin. Starfall robi sieczkę na bg i taki niepilnowany moonkin ma średnio 3x tyle damage done na koniec co ja rogalem.

maku22
Wiadomość [#11]: 10.07.2010 o 15:24

Konto skasowane

Nekkro napisał

To co w końcu Twoim zdaniem sprawi więcej frajdy? :P

zielak17_90
Wiadomość [#12]: 10.07.2010 o 15:45

Konto skasowane

spriest jest tez ciekawy biggrin.gif wzucasz opowi doty walisz mb ms mozesz sie leczyc i mozesz se wzucic zawsze banke biggrin.gif + ma dosyc sporo przezywalnosc przy dobrym girze i skilu

MateuszJes
Wiadomość [#13]: 10.07.2010 o 16:01

Konto skasowane

mi się najlepiej grało arms warriorem

Nekkro
Wiadomość [#14]: 11.07.2010 o 23:57

Konto skasowane

maku22 napisał
Nekkro napisał

To co w końcu Twoim zdaniem sprawi więcej frajdy? :P

z tych dwoch klas ktore wczesniej byly podane ( mag i sprej ) to mag. Ale ponad nimi szaman ele ;) Zreszta co kto lubi, trudno narzucac komus styl gry przeciez a i definicja "funu" dla kazdego znaczy co innego.
czy nie ?

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Slateer
Wiadomość [#15]: 25.07.2010 o 12:31

Konto skasowane

destro lock fajnie kosi, szczegolnie gosci z pve gearem ;]

site: www.gamera.pl/
armory: http://eu.wowarmory.co(...)=Slateer
TheDoc
Wiadomość [#16]: 25.07.2010 o 15:34