Dziś jest: Piątek, 30 października 2020, godzina 00:05
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Porównanie

Zakus
Wiadomość [#1]: 02.07.2010 o 19:59

Konto skasowane

Mam paladyna 73 lv robiony w 100% pod PvP, lecz przenosząc się na serv. BL zrobiłem sobie wyśnionego druida dzisiaj którym mam już 20 lv.

I teraz taka kwestia:

Grając na 20 lv druidem formą Bear (tank) miałem problemy dość spore by utrzymać moby przy sobie gdyż zanim załadował się Rage to już się rozbiegały, ogólnie ta forma jest strasznie wolna w atakach... zmieni się to w mare z zdobywaniem lvla czy dalej będzie tak cieniutko piać ? Bo wiem że Bear jest świetnym tankiem lecz sam przyrost rage mnie martwi.

Zdobyłem Cat formę i czy jest możliwość zwiększenia aby szybciej się odnawiało rage? Jak ide na BG to w momencie utraty Rage do momentu odzyskania 40pk dostaje stuna i automatycznie robię R.I.P << Zmieni się to czy też będzie to utrudnieniem ?

Odnośnie Crt. i ataku < Jak się zachowuje taka 80 w pvp ? Jak wyglądają jej ataki ? Czy np. dorównuje paladynowi na Buffach >Bok+20% att+inne ? Czy raczej daleko od niego odstaje ?

Czy ma możliwość zakładania na siebie aury nietykalności? Ala Pally?

Ogólnie ten mój Paladynek jest ehhh No nie ma na niego mocnych smiley.gif Dla tego jestem ciekaw czy druid może dorównać czy raczej będzie odstawać?

naprawdę proszę o dokładne opisanie bo jeżeli mam się męczyć do 80 again po to by się okazało że jest lipa w porównaniu do pally to nie warto i zostane na starym servie.

Przeglądałem forum, czytałem skille, filmiki na yt itd ale jestem ciekaw co WY mi macie do powiedzenia.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :