Dziś jest: Środa, 26 stycznia 2022, godzina 21:14
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: DK Tank Problem.

Travis
Wiadomość [#1]: 25.06.2010 o 15:45

Konto skasowane

Witam, jako iż jestem jeszcze troszkę amatorem odnośnie grania w World of Warcraft, ogarniam dopiero ten świat, i chciałbym prosić doświadczonych graczy o drobną przysługę. Odpowiedzi na kilka pytań jak i pomoc odnośnie mojej postaci. Pierwsza rzecz jaką chciałem poruszyć to tankowanie. Tak wziąłem sobie na cel nauczenie się na profesjonalny sposób tankowanie DK. Nie powiem, we Frost 2x1h bronie idzie mi to naprawdę świetnie, mówię tutaj o instancjach 5 osobowych na 80 Lvlu. Mimo to wiem że bardzo popularnym drzewkiem teraz do Tankowania jest Blood lecz ja go naprawdę, ale to naprawdę nie potrafię ogarnąć, sposób regeneracji czarów to jest po prostu czarna magia. To wszystko moim zdaniem jest po prostu za wolno, nawet rotacji nie potrafię dobrej skomponować na blodzie dla Multi-Single Target. Co lepsze, w Bloodzie mam cholerne problemy z Agrro, ale naprawdę ciężkie, już nie raz spotkałem się z wyzwiskami że jestem "noobem" "idiotą" że powinienem nauczyć się grać. Dlatego przychodzę do was po radę. Chciałbym opanować drzewko blood z tego względu że wychodzi nie długo Cataclysm, i tam będzie już tylko można tankować w blodzie. Było by to dla mnie dużym plusem gdyby ktoś mi wyjaśnił co i jak zrobić aby się świetnie odnaleźć w tym drzewku.

Tutaj jest link odnoszący się do mojej postaci na Armorry.

http://eu.wowarmory.co(...)Travispl

Następną sprawą, było by to tak. Kiedy bym mógł już spokojnie chodzić np na Raidy, takie już troszkę mocniejsze typu "VoA" "IC" "Onyxia" No i ewentualnie jeśli ktoś by mógł to aby np dał szereg jakiś uwag, i co powinienem zmienić w moim ekwipunku. Przypominam że jestem w fazie zdobywania ekwipunku ;). Prosił bym bardzo o pomoc.

Chciałbym w końcu zacząć również normalnie grać i uwierzyć w siebie że mogę stać się świetnym graczem wowa niż po prostu robić istny epic Fail.

Nekkro
Wiadomość [#2]: 25.06.2010 o 17:07

Konto skasowane

aoe DK dziala tak samo jak single target, z tym ze zaczynasz z DnD, potem na pierwszy cel nakladasz diseasy i pestilence rozszerzasz to na inne moby. Mozesz przerzucac targety przy heartstrike coby "zawadzic" nim innego moba. Od czasu do czasu blood boil tez nie zaszkodzi ;)

ale sie nie znam ;)

a i ten, nie przejmuj sie, pocwicz na 5 man dungeonach. Jak ktos tam cie wyzwie od baranow to sam mozesz mu odpisac tym samym, zeby kontrolowal swoje aggro i nie slinil sie do recounta.

wywal 3/3 improved rune tap, 3 punkty to za duzo jak na ten bonus. Daj 2/3 w Scent of Blood.
http://eu.wowarmory.co(...)dentally

o tu ten, dobry tank w blood ;)

[Edycja Nekkro - 25.06.2010 o 17:17]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Travis
Wiadomość [#3]: 25.06.2010 o 21:31

Konto skasowane

Dziękuje za twoje dobre intencję, ale ja chciałem raczej odpowiedzi dobrego gracza który "Się Zna" a nie który się "Nie zna" Znaleźć sobie kolesia który ma dobry Build i lata w super sprzęcie potrafi każdy . Ja potrzebuję szczerych rad, oraz dobrej rotacji oraz kilka waznych uwag co do mojego grania. Więc to tutaj raczej wiele mi nie pomaga.

xioo
Wiadomość [#4]: 25.06.2010 o 23:40

Konto skasowane

no wybacz ale przeginasz bo choc sie nie zna jak napisal to mądrzze gada
diseasy i rotacja aoe

Nekkro
Wiadomość [#5]: 26.06.2010 o 00:16

Konto skasowane

Travis napisał
Dziękuje za twoje dobre intencję, ale ja chciałem raczej odpowiedzi dobrego gracza który "Się Zna" a nie który się "Nie zna" Znaleźć sobie kolesia który ma dobry Build i lata w super sprzęcie potrafi każdy . Ja potrzebuję szczerych rad, oraz dobrej rotacji oraz kilka waznych uwag co do mojego grania. Więc to tutaj raczej wiele mi nie pomaga.

Tomiqq ma dobry build - Ty nie, wiec zmien na taki ktory jest najlepszy.
Rotacja - napisalem Ci - DK tank nie ma "tankowej" rotacji, normalnie klepiesz tak jak bys dps'owal. O rotacjach mozesz poczytac w poradniku Luisa.
Kiedy ma wejsc jakis mocny cios od bossa - zalaczasz Vampiric blood, mozesz sobie podmakrowac z rune tap zeby nie bylo problemu.
Na aoe walki niestety nie ma specjalnej rotacji czy cos, blood boil dolaczasz do standardu, niestety BB nie ma jakiegos specjalnego bonusu od Frost Presence tak jak icy touch.

Uwagi do grania to moze Ci napisac tylko ktos kto je widzial.

W sprzecie za badge hero, trinkiecie za frosty, craftach z TOGC i broni z HOR hc ( ten polearm ) robilem za offtanka na icc10 i do sindragosy poszlo, wiec z Twoim sprzetem dasz rade spokojnie robic voa, onyxie czy co tam jeszcze...

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
MasterpiteR
Wiadomość [#6]: 26.06.2010 o 13:15

Konto skasowane

Na voa nikt go nie wiezmie bo ma za malo hp(pewnie cos kolo 32k we frost presence), onyxia i toc sporo latwiejsze wiec tam juz predzej.

Odnosnie gearu to sie skupiasz na defense za bardzo, a jak chesz rajdowac icc to raczej powino byc stamina stamina stamina a jak nie mozna stamina to armor(oczy wiscie zawsze minimum 540defense albo 537def i pvp shoulders chant, zeby byc crit immune).

1)Helm za 75 triumph- wiekszy ilvl,stamina i expersise- dobre na threat ale i odnosnie survivalibity, dodatkowo wyzszy ilvl sie przydaje gdy pugi prosza o GS.
2) 30stamina gem w belt.
3) Armor na back
4) Kup/zrob ilvl 245 wristy , bo te co masz sa do dps.
5) 30stamina w bron
6) Wymien oba smieciowe trinkety na cos co sie przydaje, koniecznie black heart z normal toc5 ostatniego bossa, i w zaleznosci czy masz 60 frosties czy nie to albo frost trinket albo w ostatecznosci z h AN 2gi boss ten stamina trinket- bardzo wazne, da ci w cholere dodatkowej staminy, ktorej potrzebujesz jak powietrza na ten moment.
7) wymien ring na ten z htoc5 1szego bossa, dzieki temu zyskasz sporo staminy, a defa/hit rating i tak masz za duzo.

Po tych zmianach juz na voa mozesz spokojnie startowac jak i na icc10, 25% buff w icc daje bardzo duzo, wiec minimum te 4 bossy zrobisz, a moze i 6.

Odnosnie agro na grupy mobow to Ci bardzo dobrze poradzili, blood nie jest tu az tak dobry jak frost, ale styknie na 5many a w icc trash zawsze masz 2giego tanka ktory pomoze ;)
Kluczowy jest blood boil ktory robi wiekszy threat/dmg na celach z nalozonymi disease, nie zaszkodzi zalozyc skull na main target tez, wtedy dps ma cel do nukowania i nie bedzie sie skupial az tak bardzo na innych.
Inna rzecz ,ktora bardzo pomaga to szybkie pullowanie, jak dps nie nadarza to masz te 5sekund przewagi gdzie sobie spokojnie budujesz threat, zatrzymujesz sie tylko gdy healer potrzebuje many.

Aha, i wymien buty z blockiem na te z h fos/ toc10( polecam tuskar's vitality wtedy).

http://s28.bitefight.pl/user/bite/39798
oger123
Wiadomość [#7]: 26.06.2010 o 18:26

Konto skasowane

teraz w dobie IT robiacych takie aggro ze nie sposob tego przeaggrowac chyba nie ma mowy o blood boilach... chyba ze naprawde mamy jakies sytuacje gdzie tych mobow jest naprawde duzo.Jak widzisz ze jakis mob Ci ucieka robisz IT albo dark commanda/death, jesli jestes pewny swojego aggro robisz HS i tyle.No i ofc na pullu dajesz D&D jesli jest to grupa mobow.

Blog: http://www.runicblast.blogspot.com/
Soulteker
Wiadomość [#8]: 02.08.2010 o 09:50

Konto skasowane

Ja także mam pytanie odnośnie DK - tanka.
Mam aktualnie 67lvl i na raidach pełnie głownie rolę DPS.
Chcę się nauczyć tankować.
Jestem ubrany całościowo w plete(widziałęm DK tanka który miał mix leather+mail+plate) i naprawdę dobrze tankował.
Kolejna sprawa. Jakiego uzywać skilla do agrowania? Żeby mooby trzymały się mnie a nie np helera?
I jakie mieć "ułożenie" skilli, żeby to wszystko było pod rękąsmiley.gif
Jestem nowy i daltego tyle pytańsmiley.gif

mój armor

P.S.
Proszę o pisanie pełnych nazw skilli. SKróty niestety mi nic nie mówiąsad.gif

Z góry dziękismiley.gif)

[Edycja Soulteker - 03.08.2010 o 07:58]

Soulteker - Burning Legion - Death Knight Unholy/Frost

Glory to the HORDEdiablotin.gifSoulteker - Sporregar - Warlock Demo/Destro
Nekkro
Wiadomość [#9]: 02.08.2010 o 11:09

Konto skasowane

1 - Tankujesz we Frost Presence
2- Jest grupa mobow = rzucasz Death'n'Decay na glebe, potem na jednego moba Icy Touch - Plague Strike - Pestilence ( przenosi zaraze na inne moby w okolicy ).
3- Czekasz na odswiezenie run

Ewentualnie kiedy moby sa dwa np, po bokach a szkoda marnowac cd na death and decay ( czy jest na cd ) to Icy Touch powinien zalatwic sprawe z aggro.
Do tego Death Grip i Dark Command ( taunt DK ) i jedziesz.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Nytalith
Wiadomość [#10]: 02.08.2010 o 11:10

Konto skasowane

jakim cudem na 67lv raidujesz? ;p
Noszenie samego plate pomaga healerowi, chociaz na tym poziomie raczej nie robi jakiejs b. duzej roznicy. Jednak zawsze lepiej miec swoj typ armoru.
Do pullowania uzywasz Icy touch (IT), przy grupach rowniez DnD (death and decay).
Skille przybinduj, jak Ci wygodnie.

Nekkro
Wiadomość [#11]: 02.08.2010 o 11:32

Konto skasowane

raid 5 osobowy to tez raid ;)

A i patrzac na twoje armory to zainwestuj troche w lepsze gemy ( chociazby te niebieskie 18 stamina ). Zmien enchant na broni bo ten ktory masz sie nie przydaje kompletnie. Juz lepszy fallen crusader.

i build zmien na blood.

[Edycja Nekkro - 02.08.2010 o 11:37]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
oger123
Wiadomość [#12]: 02.08.2010 o 12:58

Konto skasowane

A ja zawsze myslalem ze to instancja 5 osobowa.

Blog: http://www.runicblast.blogspot.com/
Nekkro
Wiadomość [#13]: 02.08.2010 o 15:31

Konto skasowane

dobrze Pan myslal ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Soulteker
Wiadomość [#14]: 03.08.2010 o 08:15

Konto skasowane

To że we froście tankuję, to wiem. różnica jest koło 3.5k między blood a frost.
Jestem w drzewku frost, bo wyczytałem gdzieś, że we froście zwiększa się agro na moobach.
Tak mój błąd. Chodze po instancjach;p
Ok. zmieniłem gemy w armorze na +18stamina(6 takich gemów)
Hp podniósł mi się prawie o 1ksmiley.gif
I mam skill o nazwie Dark Command. może on służyć do agrowania?

I dzięki za pomocsmiley.gifPozdrawiam

[Edycja Soulteker - 03.08.2010 o 08:19]

Nekkro
Wiadomość [#15]: 03.08.2010 o 08:29

Konto skasowane

We frost owszem, latwiej zrobic aoe threat ( czyli latwiej utrzymac na sobie grupe mobow ) ale tam sie raczej tankuje uzywajac dwoch broni jednorecznych a nie jednej 2hand. Chociaz jak idzie Ci z macka to czemu nie.
Dark command to taunt DK, widzisz ze jakis mob Ci sie urywa podczas walki i leci np. na healera to uzywasz na nim dark command i mob "wraca" do Ciebie.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Soulteker
Wiadomość [#16]: 03.08.2010 o 09:15

Konto skasowane

Używałem 2x1h ale po podliczeniu miałem mniej staminy niż w broni 1x2h.
w 2x1h mam dodane +35stamina, natomiast w 1x2h mam dodane aż 39staminy.
Różnica niby nie wielka, ale te kilka punktów życia zawsze się przydadząsmiley.gif
Czyli do agrowania icy touch, i ogółem ataki masowe tak.

Zamierzam także zrobić taki bulid:
DK bulid frost
I widziałem też, że wielu DK tankuje będąc w drzewku unholy.
Czyli jakie drzewko jest najlepsze do tego?

MasterpiteR
Wiadomość [#17]: 03.08.2010 o 09:21

Konto skasowane

Frost odnosnie agrro na grupach mobow, blood na single target/przezywalnosc/endgame, unholy do niczego.
Graj jak Ci wygodniej w sumie.

http://s28.bitefight.pl/user/bite/39798
Nekkro
Wiadomość [#18]: 03.08.2010 o 09:24

Konto skasowane

Soulteker napisał
Używałem 2x1h ale po podliczeniu miałem mniej staminy niż w broni 1x2h.
w 2x1h mam dodane +35stamina, natomiast w 1x2h mam dodane aż 39staminy.

na poziomie outlandu chyba nie ma nic ciekawego z broni 1h do tankowania, tak wiec do north chyba mozna sie bawic. Ja tankowalem w blood i dawalo rade smiley.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :