Dziś jest: Piątek, 5 czerwca 2020, godzina 14:05
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: dobra mp3 do 600 zł do biegania

the_fiuller
Wiadomość [#1]: 25.06.2010 o 13:40

Konto skasowane

Witam serdecznie szukam podpowiedzi w zakupie mp3 do biegania. A więc nie może mieć kompletnie panelu dotykowego, ani trochę, chciałbym mieć dźwięc z górnej półki, wiem, że słuchawki trzeba sobie dokupić, mam kilka sztuk sennków na zmianę. Nie może być mała, zbyt lekka. Teraz jestem w uk, tutaj jest szał na punkcie ipodów, które nie wchodza w grę. Ale na ebayu lub amazonie są modele irivera, cowona, sansy. Myślałem o sansie fuze, ma dobry design i slot, jest trwała. Miałem clipa+ ale clip odpadł, bo upadł smiley.gif ponadto słyszałem, że model fuze gra lepiej, mocniej od clipa+, to prawda? Polecany jest model irivera T60, ale niektórzy mówią, piszą, że nie warto, bo....nie wiem czemu nie warty , ceny czy dźwięku? Jednym słowem co polecacie przy spełnieniu powyższch parametrow? Jak ktoś chce, to może mi podać linka do ebay.co.uk lub amazon.co.uk ze sprzętem, jaki poleca. Pozdrawiam i czekam na opinie smiley.gif

[Edycja the_fiuller - 25.06.2010 o 13:54]

Dopóki nie zacząłem korzystać z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Crom
Wiadomość [#2]: 25.06.2010 o 18:21

Konto skasowane

Mam Fuze i jest w pytke. Dziala super i trzyma sie. Polecam. Jesli chodzi o dzwiek to wiem tylko tyle ze ma niby te same bebechy co Clip wiec dzwiek jest ten sam. Bateria trzyma na caly dzien sluchania.

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
the_fiuller
Wiadomość [#3]: 25.06.2010 o 18:35

Konto skasowane

dzięki za opinię, no też skłaniam się ku fuze....w sumie clip+ jest ok, mógłby być deko głośniejszy, ale niekoniecznie, czuję że uszy już mam deko zwichrowane smiley.gif
To jest coś takiego, że nie powinno się zmieniać sprzętu, bo jak się przesiądzie z cowova na fuze, czy z jakiegoś dobrego irivera, to czuć różnicę i trzeba czasu, żeby się przyzwyczaić.
Fuze fajny jest dla faceta, clip+ czy cowon i9 sa raczej damskie, no, ale to kwestia gustu.
Mnie po prostu nie leży dobrze coś małego, bardzo lekkiego, boję się, że to zaraz upuszczę /jak się stało w przypadku clipa+/ i będzie po zawodach.

Czekam na inne opinie.

Dopóki nie zacząłem korzystać z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Balltaazar
Wiadomość [#4]: 11.01.2012 o 16:40

Konto skasowane

Pierwsza kwestia i to mój błąd – do biegania kupiłem sobie odtwarzacze mp4 – nie polecam. Wyświetlacz tylko baterię mi marnował. Mam Sony Walkman NWZ i wszystko ok, ale do biegania bym wolał ich opcję w mp3 – mają taki praktyczny klips do spodni, także do biegania jak znalazł.

DIII po.gif
czassum
Wiadomość [#5]: 18.09.2013 o 15:31

Konto skasowane

Fuza moim zdaniem najlepsza.

Fuza moim zdaniem najlepsza.

Uwielbiam serfować po internecie, zwłaszcza po Włókno Stalowe, Reklama Lubin a zwłaszcza po Serwis ekspresów do kawy.
War54x
Wiadomość [#6]: 20.11.2013 o 10:42

Konto skasowane

Jeżeli chcesz odtwarza muzyki do biegania, to na pewno nie wybieraj z wyświetlaczem dotykowym. Ze wzgląd na swoją czułość jako ekran dotykowy, w łatwy sposób mogą one ulec zniszczeniu o ile nie odblokuje się przez przypadek i wszystko sie pomiesza ;d

Błach smash.gif
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :