Dziś jest: Poniedziałek, 26 października 2020, godzina 13:06
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Mage czy Priest ?

Trust
Wiadomość [#1]: 22.06.2010 o 15:51

Konto skasowane

Witam serdecznie.

Zastanawiam się nad tymi dwoma klasami. Będę grał większość PVE ale zdarzy się i PVP. Która postać przynosi więcej radości z gry ? Wiem że to głupio zabrzmiało biggrin.gif Którą klasą się łatwiej lvluje ? Grałem wcześniej rogalem ale jednak nie przypadł mi do gustu, lepiej czuję się jednak w ranged dpsie.

Chciałbym poznać wasze za i przeciw.

Pozdrawiam.

vood
Wiadomość [#2]: 22.06.2010 o 16:28

Konto skasowane

Ja pier.... 1000 razy to samo pytanie . Zrezygnuj z gry w wow-a przerzuć się na wędkarstwo chociaż nie za trudne . Zajmij się szydełkowanie nie też za trudne . Co by ci tu wymyślić ?? Wiem Filatelistyka też się wydaje kasę , a nie trzeba ruszyć głową . Oto moja dobra rada na dzisiaj .

Pozdrawiam.

Trust
Wiadomość [#3]: 22.06.2010 o 17:02

Konto skasowane

Wiesz co to kultura ?

Koleś, gówno o mnie wiesz, więc proszę Cię, zamknij mordę

Nekkro
Wiadomość [#4]: 22.06.2010 o 17:18

Konto skasowane

Trust napisał
Wiesz co to kultura ?

i Ty piszesz o kulturze ?
odczucia z gry dana klasa sa zalezne od osoby, kto ma wiedziec ktora klasa jest dla ciebie lepsza ? Pograj kazda troche, zobacz jakies filmy w sieci , sam wybierz.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Ponury14
Wiadomość [#5]: 22.06.2010 o 17:21

Konto skasowane

Trust napisał
Wiesz co to kultura ?

hipokryta smiley.gif

Mag to czysty DPS.
Kapłan to DPS i Heal.
Więc Kapłan ma więcej do zaoferowania ale kurwica bierze na 1-20 lvl
Twój wybór

Reap3r0
Wiadomość [#6]: 22.06.2010 o 17:32

Konto skasowane

vood napisał
Ja pier.... 1000 razy to samo pytanie . Zrezygnuj z gry w wow-a przerzuć się na wędkarstwo chociaż nie za trudne . Zajmij się szydełkowanie nie też za trudne . Co by ci tu wymyślić ?? Wiem Filatelistyka też się wydaje kasę , a nie trzeba ruszyć głową . Oto moja dobra rada na dzisiaj .

Pozdrawiam.

Offtop
Niektórym wow za bardzo na "musk" uciska . Stray spuśc z krzyża , zrob 1 miesiąc przerwy od kompa bedziesz bardziej wyluzowany .

Grałem obydwoma klasami i tobie tez radze zrobic 1 i drugie tak do 30 lev , wtedy sam okreslisz ktora klasa bardzij ci odpowiada .

Za magiem przemawia sama mechanika postaci , pod wzgledem pvp moim nim najlepsza , co do pve w kazdej gildii jest w ch... magów , przez to jesli nie jestes jednym z TOP obecnym 7d/ tyg. to spadasz na 2 plan .

Co do kapłana potrafi on wyciągnąc naprawde dobry dps , ma 2 dzrewka do heala przez co łatwij dostac sie na kazdy raid , zupełnie inna mechanika postaci ( co mi nie odpowiada)

[Edycja Reap3r0 - 22.06.2010 o 17:33]

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
luney
Wiadomość [#7]: 22.06.2010 o 18:10

Konto skasowane

Trust napisał
Wiesz co to kultura ?

hahaha, nie wyrabiam.

Zamykam temat zgodnie ze swoją dawną zasadą: "pytania z cyklu "A czy B?" zamykamy".

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :