Dziś jest: Poniedziałek, 30 marca 2020, godzina 23:34
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Expienie

Asir123
Wiadomość [#1]: 15.06.2010 o 20:08

Konto skasowane

Witam.Mam mały problem bo nie mam pojęcia gdzie expić łowcę na 74lvl.Poexpiłem już trochę w Dragonblight ale jak narzazie mam już qesty dla wyższych leveli a w Boearn Tundra i w Holwing Fjord nie mam już tam za bardzo qestów.Jeśli ktoś wie gdzie expić to niech napisze i z góry dziękuje za pomoc.biggrin.gif

atylla3
Wiadomość [#2]: 15.06.2010 o 20:40

Konto skasowane

Ściągnij sobie jakiegoś Quest Helpera albo Carbonite to będziesz wiedział.

watman
Wiadomość [#3]: 15.06.2010 o 21:10

Konto skasowane

Asir123 napisał
Witam.Mam mały problem bo nie mam pojęcia gdzie expić łowcę na 74lvl.Poexpiłem już trochę w Dragonblight ale jak narzazie mam już qesty dla wyższych leveli a w Boearn Tundra i w Holwing Fjord nie mam już tam za bardzo qestów.Jeśli ktoś wie gdzie expić to niech napisze i z góry dziękuje za pomoc.biggrin.gif

scholazar basin

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Asir123
Wiadomość [#4]: 15.06.2010 o 22:33

Konto skasowane

A czasem Scholozar Basin nie jest od 76 czy 77 lvl?

[Edycja Asir123 - 15.06.2010 o 22:33]

Silmarillion
Wiadomość [#5]: 16.06.2010 o 00:09

Konto skasowane

Jak 74 to na Grizzly Hills.

Daros666
Wiadomość [#6]: 16.06.2010 o 00:19

Konto skasowane

Ja bym proponował Zul'Drak.

Znowu w Hordzie,mon.
Firenzo
Wiadomość [#7]: 16.06.2010 o 18:21

Konto skasowane

PM do mnie jeśli chcesz Zygors Guide.

Edit: Ja ogólnie wyrobiłem się robiąc questy: Borean>Howling>Dragonblight>Grizzly>Sholazar i akurat była 80 (nie było wtedy xp na BG, nie było random dungów, a heilroomów nie miałem).

[Edycja Firenzo - 16.06.2010 o 18:22]

Wilk_Horda
Wiadomość [#8]: 16.06.2010 o 21:55

Konto skasowane

http://www.worldofwarcraft.com/info/basics/questlevels.html
Proszę, mam nadzieje że pomogłem smiley.gif

Vaeryn
Wiadomość [#9]: 17.06.2010 o 10:05

Konto skasowane

[IMHO] Grizzly Hills przeplatane random dungami albo/i battlegroundami żeby było mniej nudno - paradoksalnie - nawet gdybyś grał klasą, która ma opcję a nie hunterem - jako dps właśnie, żeby nie łapać się za często na dungi, bo wtedy można się od nich porzygać. Przewodniki polecają przeważnie żeby expować tylko na żółtych mobach, ale imho jak się robi questy to nic nie szkodzi jeśli jedziesz na przeplatance zielonych i żółtych (raczej więcej żółtych, nie warto przeginać za bardzo) z tego względu, że średni quest bez podbicia expa w wotlk to 20k expa bez względu na level prawie (no wiem wiem, różni się to o jakieś 5% może), więc jak lejesz taśmowo słabsze deczko levelem moby to idzie szybciej. Poradzisz sobie, ale w expowaniu, które jakoś zajebiście pasjonujące przecież nie jest, chodzi o przemysł a nie o pokazywanie, że sobie z czymś radzisz. Dlatego właśnie przeżywalność, aoe, fiolki, gubienie aggro, szeroki ogląd pola, jakieś wspomagacze regeneracji hp i many twoimi przyjaciółmi są.

A no znowu napisałem deko nie na temat, aaale co tam smiley.gif

[Edycja Vaeryn - 17.06.2010 o 10:20]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
watman
Wiadomość [#10]: 17.06.2010 o 10:22

Konto skasowane

Vaeryn napisał
Przewodniki polecają przeważnie żeby expować tylko na żółtych mobach, ale imho jak się robi questy to nic nie szkodzi jeśli jedziesz na przeplatance zielonych i żółtych /ciap/

wlasnei dlatego polecalem scholazar - bm hunt z miskiem albo devilzaurem jedzie przez zolte moby jak przez maslo ;)
no a wiadomo, ze jak hemet nesingwary, to grind questy i double-duty w expieniu ;]

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Vaeryn
Wiadomość [#11]: 17.06.2010 o 11:58

Konto skasowane

Spokosmiley.gif Nie wiem jak se koleś radzi bo to chyba pierwsza postać, heh. Jak dobrze to wiadomo, przemysłowe pociskanie żółtych jest lepsze. A jak deko gorzej to w sumie może trochę niższe questki czasami machnąć. Żona mojego kumpla grała huntem. Zawsze miałem z niej polewę, bo dla niej ważniejsza była broń dwuręczna niż gun właściwie (mówię tu już nawet o 40 levelu, nie dało się jej przetłumaczyć). No i tam ogólnie gdzieś zostaliśmy z kumplem, dobiegamy do niej a Justyna w najlepsze okłada zaciekle jakieś tygrysy lagą. I raaaz go i drugi raz (taki fajny dźwięk jestsmiley.gif) i sapie tam po nelfowemu i naapaarza. biggrin.gif No to jakby tak ona miała grupami aggrować, too, hmmm, hehe.

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :