Dziś jest: Poniedziałek, 13 lipca 2020, godzina 13:46
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Płonąca Apokalipsa

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 |   >   >>     Ostatnia
shadow44
Wiadomość [#61]: 24.04.2012 o 13:09

Konto skasowane

Narazie tylko 5 min pograłem, (Kamera! Od razu powiem, mega mi się nie podoba. Nie wiem oddal ją, albo zrób zza pleców. Mogę ci podesłać gotowy skrypt. Jeden z użytkowników mi go kiedyś podesłał. ) jak będę w domu to zagram coś więcej... Mogę aktualnie zaoferować pomoc, w texturach... Jak co zrobiłbym ci jakiś interfejs korzystając z textur z WoW'a i nie tylko...

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
LordStachu
Wiadomość [#62]: 24.04.2012 o 19:50

Konto skasowane

Dzięki Ci, shadow44. Bardzo by mi pomògł ten skrypt i nowy interface tym bardziej, że miałem problem z czwartym tilem i jakoś nie pokazuje całego interface'u. Daj mi znać jak z gameplayem, zaznaczam, że to wersja alpha dema, wiele rzeczy trzeba będzie jeszcze dodać. Ale mimo tego bynajmniej mnie przejście dema zajmuje z 2 godziny a to tylko skrawek dema.

Tak czy siak czekam na inne opinie;)

[IMG]http://imageshack.us/a/img132/5193/logobattlepl.jpg[/IMG]
Supreme
Wiadomość [#63]: 26.04.2012 o 12:10

Konto skasowane

Ja taki mały bug znalazłem:
1. na początku można wziąć dwa razy zlecenie u tego orka, który ma glejt , co powoduje, że po wypełnieniu tego zlecenia nie możemy porozmawiać o wypełnionym zadaniu z orkiem.
Tak oto skończyła się moja przygoda :< zostałem bez glejtu.

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania
3.''Bez znajomości języków człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu'' Anton Czechow

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
Tworzenie Ekranu startowego - Wysoka Jakość, Warcraft 3
shadow44
Wiadomość [#64]: 26.04.2012 o 15:55

Konto skasowane

Zrobiłem interface: Szału nie robi... chciałem zrobić cały od podstaw ale wtedy mi nie wyszło ;[

Podeśle ci jak ci się podoba:

Teraz pytanie, chciałem zostać alchemikiem i dostałem Questa na zebranie roślin... stoję obok jednej... I jak mam ją podnieść, wziąć?

Wstępna Ocena:

Fabuła zapowiada się nieźle
Klimta, pół na pól...
Teren, przeciętny, w sumie to on psuje klimat (Mogę dokonać poprawek terenu jak chcesz.... Niewielkich, tak na szybkości)
Dialogi na poziomie
Walka narazie nic trudnego nie było... pogramy dalej zobaczymy

Błąd znalazłem w karczmie... Zakończyłem rozmowę z goblinem, zacząłem inną, a goblina dalej gadał.

Pytania, Sugestie... Czas dnia i nocy... cały czas mam noc, może byś przyspieszył ten zegar... Albo niech gra się zaczyna za dnia..
Czemu na starcie mam 20 coś tam lvl?

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
KKmen
Wiadomość [#65]: 26.04.2012 o 20:25

Konto skasowane

Kolejny bug:

Dostałem się do wioski bez glejtu, po prostu spróbowałem wejść od innej bramy i normalnie sobie wszedłem. biggrin.gif

[Edycja KKmen - 26.04.2012 o 20:25]

LordStachu
Wiadomość [#66]: 27.04.2012 o 04:03

Konto skasowane

Supreme napisał
Ja taki mały bug znalazłem:
1. na początku można wziąć dwa razy zlecenie u tego orka, który ma glejt , co powoduje, że po wypełnieniu tego zlecenia nie możemy porozmawiać o wypełnionym zadaniu z orkiem.
Tak oto skończyła się moja przygoda :< zostałem bez glejtu.

Dzięki za zraportowany bug, Supreme, zajmę się nim ;), w sumie mogłeś przejść do miasta na 3 sposoby:
- Wykonując zadanie od orka Darsoka,
- Kradnąc glejt z komody Darsoka dzieki orkowi Larhka, który naucza Cię otwierania zamków gdy pomożesz mu w jego problemie,
- Przekupując strażnika (działa tylko za pierwszym podejściem).

shadow44 napisał
Zrobiłem interface: Szału nie robi... chciałem zrobić cały od podstaw ale wtedy mi nie wyszło ;[

Podeśle ci jak ci się podoba:

Teraz pytanie, chciałem zostać alchemikiem i dostałem Questa na zebranie roślin... stoję obok jednej... I jak mam ją podnieść, wziąć?

Wstępna Ocena:

Fabuła zapowiada się nieźle
Klimta, pół na pól...
Teren, przeciętny, w sumie to on psuje klimat (Mogę dokonać poprawek terenu jak chcesz.... Niewielkich, tak na szybkości)
Dialogi na poziomie
Walka narazie nic trudnego nie było... pogramy dalej zobaczymy

Błąd znalazłem w karczmie... Zakończyłem rozmowę z goblinem, zacząłem inną, a goblina dalej gadał.

Pytania, Sugestie... Czas dnia i nocy... cały czas mam noc, może byś przyspieszył ten zegar... Albo niech gra się zaczyna za dnia..
Czemu na starcie mam 20 coś tam lvl?

Dzięki za chęci pomocy, Shadow44. Interface bardzo mi się podoba.
Jeśli chcesz zostać alchemikiem musisz najpierw nauczyć się rozpoznawać rośliny, jeden z orków jest zielarzem, który będzie mógł Cię nauczyć zielarstwa, dzięki czemu odblokuje Ci się możliwość zbierania roślin.
Dzięki za bug z goblinem.
Czas zmieni się jeśli pójdziesz spać, użyj do tego łóżek w chatach albo ognisk, wówczas czas przestawi się o 6 godzin smiley.gif.
A 20 lvl na starcie z racji tego, że nie jest to oficjalna wersja dema a zaledwie jego skrawek, dlatego chciałem się dowiedzieć co o tym myślicie smiley.gif

Dzięki za sugestie, chłopaki.

Suweren15
Wiadomość [#67]: 19.08.2012 o 00:24

Konto skasowane

Projekt trzyma się nadal? Bo mam nadzieję że tak!

LordStachu
Wiadomość [#68]: 24.08.2012 o 01:07

Konto skasowane

Suweren15 napisał
Projekt trzyma się nadal? Bo mam nadzieję że tak!

Niestety projekt jest narazie zawieszony z powodów graficznych (brakuje eksportera modeli z WoWa).
Jednak możesz co jakiś czas przeglądać mój nowy Projekt tu.
Owy nowy projekt jest dość świeży. Koncepcję projektu utworzyłem sam w głowie podczas nudnych dni pracy na ochronie olimpiady w hotelu piłkarskim ;), teraz podczas paraolimpiady na O2 Arena w Londynie obmyślam szczegóły świata projektu więc zapraszam gorąco ;)

[Edycja LordStachu - 24.08.2012 o 01:08]

Scroll.
Wiadomość [#69]: 13.09.2012 o 14:53

Konto skasowane

No, stary. Leć z którąś z tych map, bo bym zagrał w jakąś porządną produkcje. ; D A grałem w Twoje Burning Crusade i wiem, co jesteś w stanie stworzyć.

Aktualnie - Human i Night Elf, uczę się grać. biggthumpup.gif
Dekajo
Wiadomość [#70]: 08.07.2013 o 12:52

Konto skasowane

Czy coś sie tu rusza, czy Stachu porzucił ten projekt na rzecz Everden? 1zhelp.gif

Być na forum, czy nie być na forum, o to jest pytanie! biggrin.gif

Mój kanał na Youtube prowadzony wraz z kolegą: KillerzyDC

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
Matstry
Wiadomość [#71]: 08.07.2013 o 14:15

Konto skasowane

Jeszcze Wotlk wow został xD Bugfix to znaczy.

REKLAMA
Strona 4 z 4.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :