Dziś jest: Poniedziałek, 18 grudnia 2017, godzina 06:00
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Co gryzie polskie gildie?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
BoneRush
Wiadomość [#81]: 05.06.2010 o 19:39

Konto skasowane

Kandalanu napisał
edytka - wyjasnione

[Edycja Kandalanu - 05.06.2010 o 14:21]

brawo brawo swietny avatar !!!!!! popieram tepic czerwnona zaraze

co gryzie polskie gildie

polacy sa zawistni i msciwi jak komus cos sie lepiej powodzi to dawaj zdeptac opluc zmieszac z blotem
polacy nie umieja sie zorganizowac - kazdy sobie na mysl zasady: SZLACHCIC W ZAGRODZIE ROWNY WOJEWODZIE
przerost ambicjii wyimaginowane ego tak ze nawet co poniektorzy nie zauwazaja tego
brak nalezytego skilla= pomysli sobie ze zebral gear/kuupil konto i ma 500000 gs to juz skillroz jakich malo
brak dobrego internetu ,kwiestia techniczna jest bardzo wazna bo nie ma to jak lifebloom cast 15 sek...........albo slam z bloodsurge w 5 6 sek
brak dobrego kompa /monitora bo jak sie ma monitor 10 cali to jak mozna cos dojzec
wiek =bardzo wazny czynnik bo jak sie ma te 10-lat 19(przedzial) to zawsze mamusia krzyczy =do spania kurw mac! 60 min minelo nastepny raz do kompa siadziesz za tydzien!!
no i wiadomo ze(nie wszystkie ale wiekszosc dzisiaj ) dzieci zachowuja sie bardzo impulsywnie i agresywnie bo chca dorownac do starszych (bardzo czeste zjawisko u dzieci z miast a zwlaszcza kiedy maja zryta banie ideologia JP NA 1-000000000000%)
brak hasju bo trzeba ciulac na chleb i nie ma sie czasu na opierdalanie sie. wiec jesli sie ma sie maly zarobek a la na dobe dycha i lzej sie zdycha , to tzreba dorabiac a dorabianie to brak czasu

wiec oto mamy brak progressu polskich gildii

a co do no life i spedzania czasu przed kompem
nie popieram bo to jest zlodziej czasu jednak nie ma sie co ludzic no ale jesli take dziecko ma chlac siarke z kartona i napiralac w lawke badz drzec ryja to niech idzie do wow, znow jak bedzie w wowie to sie tez bedzie przykro udzielac no ale mniejsze zlo jednak jak siedzi w wowwie niz jak siedzi na lawce

ja stawiam REAL wysssoookkoo ponad wirtual
zadna z mych charow nie jest jakims kosem bo
nie mam czasu
nie chce mi sie bo mnie oczy potem bola
studia (sesja itp)
mam inne hobby
szkoda mi nerwow na tumanow grajacych w wowa i np dowiadujacych sie stajac przed marrowgarem ze jest np taki skill(przykladowy) rapid fire....
(wulg.)a mnie to ze jakis cwel wymyslil gearscore zamiast brain score
i na trade :LFG ICC 10 LINK ARCHIV 6 BOSS AND 5400 GS MIN(patrze potem a on sam nie ma nawet zadnego achiva i gs 5000 np)
dlatego niechetnie chodzilem na PUGI a nA gildie i progress poprostu nie mam czasu
TO MAINE SUBIEKTYWNE SPOJZENIE NA SWIAT
jak ktos siedzi w wow niewiadomo ile kozak jego wola byle tylko placil podatki
i nie rozrabial przeszkadzjac sąsiadom

AVE CESSARE

mexico tournamento

LEJE SIE TEQUILLA A MY GRAMY W BILLARD A TY? WES SIE NIE WYHHYLAJ , A JA? JESTEM REPREZENTANTEM STYLAAA
GROUP KILLAA , CO MATKA NIE NAUCZYLA??
6000 STOPNI CELCJUSZA W TWOICH USZACH, RYMY JAK KATUSZA NAPIETE JAK KUSZA.....
Astridgas
Wiadomość [#82]: 06.06.2010 o 12:56

aka aLo

Kandalanu napisał

Chciałbym zauważyć, że jednak gildie złożone z osób tej samej narodowości są dość specyficzne i mają ogromne ograniczenia.

[Edycja Kandalanu - 06.06.2010 o 12:34]

przykład pierwszy z brzegu: Ensidia, multinarodowa ofc

odnośnie casuali też to się sprawdza np. dziś moja gildia ma spotkanie z jakimiś czechami w sprawie progressu w icc

[Edycja Astridgas - 06.06.2010 o 12:57]

Astridgas-Marksmanship Troll huntard 80lvl
PM Email
Kandalanu
Wiadomość [#83]: 06.06.2010 o 13:15

Demo Lock

nie bardzo rozumiem czemu miał służyć przykład z ensidia :P Z tego co wiem Ensidia jest gildią międzynarodową. Paragon jest już złozoną tylko z finów o ile mnie pamięć nie myli. Pytanie tylko - jaki progress mają pozostałe 100% fińskie gildie ? Dodatkowo zauważ, że mamy "swoją" gildię na 70 miejscy chyba obecnie bez poświęcania życia prywatnego dla progressu. Tak więc różnica aż tak straszliwa to to nie jest aby zaraz załamywać ręce nad poziomem polskich gildii smiley.gif

PM Email
Dariush
Wiadomość [#84]: 06.06.2010 o 22:08

Konto skasowane

Glorn napisał
Dariush napisał
2. skill, zgranie, pasja - niewiem czy ta sterta ignorantów która wypowiada się o paragonie przeczytała cokolwiek prawdziwego o nich poza tym że pierwsi zabili LK25hc, paragon jako gildia powstawał bardzo długo z ludzi którzy mają czas na gre, tyle ile potrzeba żeby byc na topie (w ich przypadku podczas progresu gra 7dni w tyg, od 10 rano do 3 w nocy), wow jest ich pasją i dyskusja co jest lepsze dla kogo nie ma żadnego sensu bo jest to sprawa indywidualna, SKILL - poczytajcie co inne gildie piszą o paragonie: "przykład: jesteśmy pełni podziwu... skill każdego gracza na najwyższym poziomie..." lub po zabiciu LK wypowiedz lidera paragonu: "jestem pełen uznania dla blizza za walke z LK, wymaga ona 20min pełnej koncentracji każdego gracza i bład któregokolwiek z graczy(pojedynczy) powoduje wipe całego rajdu" i odpowiedzcie sobie jaki procent graczy w wowa gra na takim poziomie i ilu z nich gra w polsce

No ileż można człowieku,Paragon zrobił 11/12 hc w pierwszym resecie w ciągu 2-3 dni,także gdzie do cholery masz siedzenie 7 dni w tygodniu?Paradoksalnie sam wyszedłeś na ignoranta

tak zrobili to na jednym teamie, a wiesz co to rajdy altow? wersje 10 i 25man? myslisz ze dało się to zrobić na 5% buffie w jeden-trzy dni?

[Edycja Dariush - 06.06.2010 o 22:10]

Lider nigdy się nie poddaje.
www.OldDogz.pl Draenor-EU PVE
raziel666
Wiadomość [#85]: 07.06.2010 o 14:54

mozemy porozmawiac, o tym kto jest nolifem a kto nie albo o zydomasoneri czy o czym tak chcecie ale w osobnym (wulg.) temacie. naprawde nie chce zaczac kasowac tych wszystkich postow. nie da sie niestety odkleic wybranych postow z tematu i zalozyc z nich nowego wiec zostaje kasacja!

(ale grozny bylem, nie? pokazalem im kto tu rzadzi? a jak! ;p)

Madness is the gift, that has been given to me!
PM Email
dixdix
Wiadomość [#86]: 07.06.2010 o 17:17

DeD KnajD

Wracając do topicu polskie gildię "gryzie" to,że(MOIM ZDANIEM):
-spóźniają się wymówkami typu( z własnego doświadczenia) za jakąś godzinę będę musiał wyprowadzić psa i nie wiem czy mogę iść albo nie mogę iść,bo(wstaw co chcesz:P),
-większość polaków nie poświęca dużo czasu na WoW'a,bo mają rodzinę,dzieci,psa kota czy coś tam innego,
-i wiele innych...( w tym słabszy internet zależy kto jaki ma),

P.S. Fajny offtop kłócicie się o to kto ma rację może czas,żeby ktoś ustąpił?smash.gif

.
PM Email
Sigmar
Wiadomość [#87]: 07.06.2010 o 18:01

Proszę żebyście przestali offtopować - temat naprawdę ciekawy, a zmienił się w coś co na dobrą sprawę trudno określić. Dalsze wypowiedzi nie na temat będę zmuszony usuwać. Od tego typu dyskusji jest tablica Offtopic.

[Edycja Sigmar - 07.06.2010 o 18:08]

PM Email
Kandalanu
Wiadomość [#88]: 07.06.2010 o 18:12

Demo Lock

sigmar dzięki za kasację posta w trakcie edytowania ;( teraz muszę od nowa odpowiadać DeD KnajDowi sad.gif

DeD KnajD - po części masz rację - niestety w większości gadasz głupoty. Masz rację, że sporej ilości polaków brak jest motywacji. Niestety tekst
-większość polaków nie poświęca dużo czasu na WoW'a,bo mają rodzinę,dzieci,psa kota czy coś tam innego,

to już powtarzanie pewnych głupot do znudzenia ...

Proszę was wszystkich - skończcie z tak dziecinnymi tłumaczeniami. Dlaczego jak ktoś jest w czymś gorszy to jako wyjaśnienie daje zawsze coś w tym stylu ? "A bo ja mam choć dziewczynę i RL a gram sobie ot tak dla przyjemności po 5 minut dziennie a ty na pewno siedzisz 15 godzin dziennie przed kompem, jesteś nolifem i pryszczatym okularnikiem". Może ludzie w końcu przestaną pisać tak głupie teksty ?
Czym się różni osoba która gra 6 godzin dziennie w WoW od osoby która siedzi 6 godzin dziennie na gg/nk/irc/lata po stronach internetowych/gra w inne gry itp itd ? niczym
Czym się różni członek Paragony który 3 tygodnie z rzędu zagra 3 dni po 12 godzin a pozostałe 4 miesiące 1x w tygodniu 4 godziny od osoby która robi 5 miesięcy 3 razy w tygodniu po 4 godziny rajdów ? tym że nad wowem spędza mniej czasu a nie więcej smiley.gif.
Teksty w stylu - a ja mam RL więc tak mi słabo idzie nigdy nie będą dowodziły niczego. Idę o zakład, że żadna z tych osób nie chodzi na jakieś imprezy codziennie - bo takie osoby to w wowa w ogóle grać raczej nie będą.

Więc sorry to żaden argument - a najczęściej to nawet nie jest prawda.

PM Email
dixdix
Wiadomość [#89]: 07.06.2010 o 18:15

DeD KnajD

Eh źle mnie zrozumiałeś niektórzy jak byłem w gildii to mówili,że muszą wyprowadzić psa etc...i przez to trzeba było mieszać i szukać kogoś innego.

.
PM Email
Astridgas
Wiadomość [#90]: 07.06.2010 o 18:29

aka aLo

Kandalanu napisał
Dodatkowo zauważ, że mamy "swoją" gildię na 70 miejscy chyba obecnie bez poświęcania życia prywatnego dla progressu. Tak więc różnica aż tak straszliwa to to nie jest aby zaraz załamywać ręce nad poziomem polskich gildii smiley.gif

Wcale się nie załamuje nad ich poziomem. Sam bym chciał być w gildii która jest top 100 na świecie. Ale czas mi na to nie pozwala :/

Astridgas-Marksmanship Troll huntard 80lvl
PM Email
nasir
Wiadomość [#91]: 11.06.2010 o 12:22

Konto skasowane

Gram na globalnym od dwóch lat.

Byłem w kilku polskich gildiach obraz we wszystkich w których byłem był podobny.

Od pewnego czasu gra dla mnie przestała być zabawą a zaczęła być ciężką i niewdzięczną pracą.

Szef (GM) który ma swoje lepsze i gorsze dni i nie daj boże podpadniesz w czymś to lądujesz na rezerwie. Kierownik (RL) który także może mieć lepsze i gorsze dni , który bluzga i szuka winnych jak coś źle pójdzie , oczywiście pewne stałe osoby w rajdzie są nietykalne. Ciągła rywalizacja z innymi o pozycję w recountach. Tutaj gram priestem - discipline i zawsze miałem z tym kłopot. Jak leczyłem tanka do której funkcji moja postać jest stworzona to nie było różowo, jeśli był wipe to łatwo było krzyczeć że słaby heal i opieprzano tych co słabiej wypadali w recountach nie patrząc na ich funkcję.
Nie daj boże jak RL nie miał zakładki absorb damage w recouncie bo wtedy trzeba się było gęsto tłumaczyć i wyjaśniać arkana discipline a i tak to nie poamagało - (co taki noob mi tu ściemnia.....)
Zawsze można podbić wyniki w recoucie spamując bańkami po rajdzie, ale traci to sens gry jak RL mówi abym leczył w ten sposób rajd bo mu się chciało zabrać 2/3 palasów, albo każe holy priestowi leczyć tanka bo jeśli ja słabiej wypadam w recountach to gdzie ja sobie poradzę z utrzymaniem tanka. Niech disci leczy rajd a holy tanka , i żadne tłumaczenia tu nie pomagają że disci jest po to aby leczył tanka i najlepiej do leczenia MT nadaje si tandem pala-disci priest.

Generalnie brak cierpliwości po kilku wipach , kłótnie jak coś pójdzie nie tak, obrażanie się, brak zdyscyplinowania, kolesiostwo, szukanie winnych i składanie ich na ołtarzu własnej doskonałości. To taki obrazek w oczach mam jeśli chodzi o współpracę z rodakami. Aczkolwiek nie wiem jak jest w międzynarodowych gildiach.

Nie gram już od dwóch miesięcy i loguję się sporadycznie aby po godzinie utwierdzić się w przekonaniu że dobrze zrobiłem odpuszczając sobie grę. Po co ja mam się stresować.

Jak ktoś chce to mogę oddać konto. Ja mam dosyć WoWa. Dostałem drogie korepetycje aby się nie ładować w gry za granie w które trzeba dodatkowo płacić, bo myślę że to właśnie pieniądze zabijają atmosferę gry zamieniając atmosferę przyjaźni, współpracy na wyścig szczurów.

Kandalanu
Wiadomość [#92]: 11.06.2010 o 13:36

Demo Lock

Cóż do jednego worka wrzuciłeś mnóstwo różnych spraw. Zrobię coś czego najwyraźniej nie lubisz i wskażę winnego - Ty sam sad.gif.

Nie żebym od razu pochwalał pewne rzeczy o których napisałeś. Jednak w ogólnej ocenie sam jesteś sobie winny. Byłeś w gildii myslącej o progressie gdy Ty sam preferujesz najwyraźniej nazwijmy to "luzackie rajdowanie".

Progresowe rajdowanie to nie jest herbatka u cioci. To jest własnie, jak to określiłeś, wyścig szczurów. Jesteś lepszy ? zostajesz i grasz. Jesteś gorszy ? odpadasz i przechodzisz na rezerwę. Nikt nie będzie trzymał osób w rajdzie tylko dlatego, że ... no właśnie dlaczego mieli by to robić skoro mają kogoś lepszego ? Dlaczego pozostałych 24 graczy ma tracić czas na nieudane próby ponieważ jest ktoś kto popełnia błędy ? Popełnianie jak najmniejszej ilości błędów, wyścig w recouncie - na tym powinna skupić się osoba która chce chodzić na poważne rajdy - ty najwyraźniej do tych osób nie należałeś. Również szukanie winnych to tylko pozytywna sprawa a nie coś negatywnego jak starasz się nam wmówić. Znalezienie winnego oznacza, że wiadomo co było zrobione źle, wiadomo co trzeba poprawić, wiadomo kogo ewentualnie trzeba wymienić - dokładnie na tym to polega - tak się składa, że na rajdach praktycznie zawsze można wskazać palcem winnego/winnych.

Co z Twego opisu uważam za rzeczy złe ?

- tzw przez ciebie kolesiostwo/osoby nietykalne. Tylko w sytuacji gdy te osoyb również często popełniają błędy ale im są wybaczane - to jest negatywne zjawisko
- kłótnie, obrażanie się, brak zdyscyplinowania - nie tylko psują atmosfere ale również źle wpływają najczęściej na efekty rajdów
- patrzenie na healing done disci priesta :P - no to już głupota całkowita smiley.gif

Niech disci leczy rajd a holy tanka , i żadne tłumaczenia tu nie pomagają że disci jest po to aby leczył tanka i najlepiej do leczenia MT nadaje si tandem pala-disci priest.

sorry ale to zdanie nie najlepiej świadczy o twoich umiejętnościach oraz znajomości klasy.

PM Email
nasir
Wiadomość [#93]: 11.06.2010 o 14:43

Konto skasowane

Kandalanu napisał
Cóż do jednego worka wrzuciłeś mnóstwo różnych spraw. Zrobię coś czego najwyraźniej nie lubisz i wskażę winnego - Ty sam sad.gif.

Nie żebym od razu pochwalał pewne rzeczy o których napisałeś. Jednak w ogólnej ocenie sam jesteś sobie winny. Byłeś w gildii myslącej o progressie gdy Ty sam preferujesz najwyraźniej nazwijmy to "luzackie rajdowanie".

Nie zgadzam się. Świadomie przystępowałem do takich gildii. Zawsze przychodziłem o czasie, wolałem wcześniej zawiadomić że rezygnuję z rajdu jeśli istniało ryzyko że się spóźnię. Byłem dość aktywny ale nie rajdowałem codziennie.
Każdy popełnia błędy , każdy ma lepszy lub gorszy dzień. Chodziło mi o tzw przyklejenie gęby bo mam niższy wynik w recouncie.
Szukanie winnych aby wytłumaczyć, dać szanse poprawy tak.

Niech disci leczy rajd a holy tanka , i żadne tłumaczenia tu nie pomagają że disci jest po to aby leczył tanka i najlepiej do leczenia MT nadaje si tandem pala-disci priest.

sorry ale to zdanie nie najlepiej świadczy o twoich umiejętnościach oraz znajomości klasy.

Rozwiń proszę abym mógł się do tego ustosunkować - na jakiej podstawie tak sądzisz ?.

Kandalanu
Wiadomość [#94]: 11.06.2010 o 15:37

Demo Lock

nasir napisał

Rozwiń proszę abym mógł się do tego ustosunkować - na jakiej podstawie tak sądzisz ?.

ano dlatego iż disci nie jest obecnie głównym specem do leczenia tanka. Nie oznacza to, że nie rzuca w ogóle na niego czarów - ale robie to jako raid healer.

PM Email
nasir
Wiadomość [#95]: 11.06.2010 o 15:59

Konto skasowane

Kandalanu napisał
nasir napisał

ano dlatego iż disci nie jest obecnie głównym specem do leczenia tanka. Nie oznacza to, że nie rzuca w ogóle na niego czarów - ale robie to jako raid healer.

A i owszem najlepszym jest w tej chwili holy pala, ale skrytykowałeś moje zdanie które się tyczy podziału ról holy priesta i disc priesta i na tej podstawie oceniłeś że mało wiem i mało umiem. Tandem disci i holy jpala est bardzo efektywny, ale jeśli jest dwóch paladynów to disci leczy rajd, natomiast leczenia MT holy priestem gdy ma się discipline priesta jest dla mnie herezją.

[Edycja nasir - 11.06.2010 o 16:03]

Garn
Wiadomość [#96]: 11.06.2010 o 18:53

Mirror Image

Kandalanu napisał
Progresowe rajdowanie to nie jest herbatka u cioci. To jest własnie, jak to określiłeś, wyścig szczurów. Jesteś lepszy ? zostajesz i grasz. Jesteś gorszy ? odpadasz i przechodzisz na rezerwę. Nikt nie będzie trzymał osób w rajdzie tylko dlatego, że ... no właśnie dlaczego mieli by to robić skoro mają kogoś lepszego ? Dlaczego pozostałych 24 graczy ma tracić czas na nieudane próby ponieważ jest ktoś kto popełnia błędy ? Popełnianie jak najmniejszej ilości błędów, wyścig w recouncie - na tym powinna skupić się osoba która chce chodzić na poważne rajdy - ty najwyraźniej do tych osób nie należałeś. Również szukanie winnych to tylko pozytywna sprawa a nie coś negatywnego jak starasz się nam wmówić. Znalezienie winnego oznacza, że wiadomo co było zrobione źle, wiadomo co trzeba poprawić, wiadomo kogo ewentualnie trzeba wymienić - dokładnie na tym to polega - tak się składa, że na rajdach praktycznie zawsze można wskazać palcem winnego/winnych.

To jest właśnie no-life smiley.gif

[Edycja Garn - 11.06.2010 o 18:53]

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
PM Email
nabonid
Wiadomość [#97]: 11.06.2010 o 22:41

UP: Co ma selekcja naturalna z no-lifem?

PM Email
MieH
Wiadomość [#98]: 11.06.2010 o 23:28

Garn napisał
Kandalanu napisał

To jest właśnie no-life smiley.gif

[Edycja Garn - 11.06.2010 o 18:53]

To jest wlasnie progressywne raidowanie, a nie no life. Wypierdzielanie osob, ktore sobie po prostu nie radza. Przeciez to nic zlego - ktos sobie nie raidzi, to niestety trzeba go zastapic, niestety z reguly wazniejsze jest kolesiostwo.

Chodz mi tutaj o czysty progress aka jak kolega wyzej napisal "wyscig szczurow". Jesli sobie jakies tam gildia robi raid - nawet progressowy - wlasny, to raczej nie wywali kolesia zaraz po tym, ze zrobil 500 dpsu mniej niz ostatnio, albo zginal zaraz na poczatku. To jest normalna gra wtedy.

Jak jest jakakolwiek inna druzyna ,czy w pilke, kosza, siatkowke, czy nawet hokeja i jakis kolo nagminnie lami - to sie go przeciez wymienia.

Naprawa i sprzedaż ciągników rolniczy m.in. Massey Ferguson
Spawanie konstrukcji stalowych. Regeneracja łyżek do koparek.
http://expom-miedary.pl http://exmar.com.pl
PM Email
Kandalanu
Wiadomość [#99]: 12.06.2010 o 08:28

Demo Lock

nasir napisał
Kandalanu napisał
nasir napisał

A i owszem najlepszym jest w tej chwili holy pala, ale skrytykowałeś moje zdanie które się tyczy podziału ról holy priesta i disc priesta i na tej podstawie oceniłeś że mało wiem i mało umiem. Tandem disci i holy jpala est bardzo efektywny, ale jeśli jest dwóch paladynów to disci leczy rajd, natomiast leczenia MT holy priestem gdy ma się discipline priesta jest dla mnie herezją.

ano widzisz w chwili obecnej nawet druid i shamman są lepsi obok paladyna do leczenia tanka. Nie oznacza to, że nie możesz rzucać na tanka pain suppresion/penance/tarczy. Jednak głównym zadaniem disci obecnie w icc jest założenie tarczy na wszystkich w rajdzie

@Garn - no life powiadasz ?

Dobra pytanie - czym się różni osoba która spędza 5-6 godzin dziennie nad wowem od osoby która tyle samo czasu - lub więcej spędza nad: jakimikolwiek innymi grami/nk/gg/czatach/lataniu po stronach internetowych itp itd ?

dlaczego wg ciebie granie w wowa na powaznie = no life natomiast spedzanie takiej samej ilości czasu nad kompem ale robienie czego innego = life ?

już ci wyjaśniam dlaczego tak napisałeś - jak wcześniej podkreślałem - takie teksty pojawiają się od osób słabych które w ten sposób próbują się w jakiś sposób doartościować. Na zasadzie - ty jesteś lepszy w wowa ale ja za to mam życie (z domysłem, że ty nie masz ofc) więc i tak jestem lepszy.

śmieszne

[Edycja Kandalanu - 12.06.2010 o 08:30]

PM Email
nasir
Wiadomość [#100]: 12.06.2010 o 09:30

Konto skasowane

No to oddałem konto. Jaka ulga. Koniec toksycznej roboty smiley.gif

Powodzenia życzę w Catalysm.

REKLAMA
Strona 5 z 8.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :