Dziś jest: Poniedziałek, 26 października 2020, godzina 14:37
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Nalepsza klasa na RPPVP (WOTLK & CATACLYSM)

Odpowiedź

Temat: Nalepsza klasa na RPPVP (WOTLK & CATACLYSM)

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
ihatebiohazard
Wiadomość [#21]: 26.05.2010 o 20:32

Konto skasowane

tyle, ze dobicie 5.2 GS wymaga juz troche czasu lub pieniędzy. dla graczy grajacych pierwszy raz to jest problem

ChiKuSho
Wiadomość [#22]: 26.05.2010 o 22:22

Konto skasowane

Tyle ze Blood to wlasnie jest specc do tankowania, a wszyscy uparcie jak jeden maz leca we frost. Dokladnie to zrobilem taki build na 60 lvl typowo pod tankowanie ktory wyglada bardziej jak hybryda z wiekszoscia w blood. Ale frostem naprawde niewygodnie sie tankuje i nie jest to jakis fajny super spec. Przetankowalem DK ponad 350 instancji wiec wiem co mowie

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
BoneRush
Wiadomość [#23]: 29.05.2010 o 21:38

Konto skasowane

polecam NE druida wszechstronnosc
NIE GRAJ MAAGIEM!!! wez lepiej priesta jest 10000000%ciekawszy niz mag.na pve mag spam ab +am lub ownic jako frost spamujac poly i spowalniac( z punktu widzenia melee) to jest ciekawe?
priest badz w ostatecznosci lock z casterow

z mele to druid cat i............

jesli nie chcesz byc w tyle nie lubisz duzo klikac to odradzam warriora ale...
jesli jestes outsider,lubisz byc uczniem by potem byc mistrzem to bierz warriora

to jest moja SUBIEKTYWNA OPINIA !!!!!!!!!

mexico tournamento

LEJE SIE TEQUILLA A MY GRAMY W BILLARD A TY? WES SIE NIE WYHHYLAJ , A JA? JESTEM REPREZENTANTEM STYLAAA
GROUP KILLAA , CO MATKA NIE NAUCZYLA??
6000 STOPNI CELCJUSZA W TWOICH USZACH, RYMY JAK KATUSZA NAPIETE JAK KUSZA.....
Firenzo
Wiadomość [#24]: 30.05.2010 o 12:01

Konto skasowane

BoneRush napisał
polecam NE druida wszechstronnosc
NIE GRAJ MAAGIEM!!! wez lepiej priesta jest 10000000%ciekawszy niz mag.na pve mag spam ab +am lub ownic jako frost spamujac poly i spowalniac( z punktu widzenia melee) to jest ciekawe?

Kolega nigdy maga w rękach nie miał co?
Po pierwsze mag Arcane nie jest specem do pvp dużo nim nie osiągniesz (no chyba że na BG... ale na BG różne rzeczy sie widuje). Frost mag już wymaga niezłego ogarnięcia oraz zapewniam cie że nie jest to spam dwóch skilli na przemian (cholera... w arcane też nie jest w sumie).

jesli nie chcesz byc w tyle nie lubisz duzo klikac to odradzam warriora ale...
jesli jestes outsider,lubisz byc uczniem by potem byc mistrzem to bierz warriora

. . .

Szoker
Wiadomość [#25]: 30.05.2010 o 18:35

Konto skasowane

heh robie NE Rogue. 21 lvl jak narazie. I nie wiem czy robic dalej questy czy ustawic sie gdzies na jakis mobachh i pogrindowac troszke. A jezeli questy to gdzie i kotre sa najbardziej oplacalne tak zeby szybciej ten lvl wbijac. Gram generalnie sam no czasem z 15 druidem ( moja dziewczyna nie ogarnia troszke ;p )

Arthasus
Wiadomość [#26]: 30.05.2010 o 19:12

Konto skasowane

questy+instancje
mozesz pojsc albo do ashenvale albo do redridge mountains/duskwood albo do wetlands

Arthasus Burning Blade
Kamrol49
Wiadomość [#27]: 30.05.2010 o 19:31

Konto skasowane

Jak grasz hordą polecam Soughtern Barrens (narazie) Idziesz do Camp Tuario bo jeszcze isntnieje) i robisz questy , a na gold road na dole jest też taki golść dostaniesz od nigo cią questów polecam.

raziel666
Wiadomość [#28]: 31.05.2010 o 11:43

Konto skasowane

Soughtern
Camp Tuario
golść
nigo cią

WAT? sprawdzaj czasem swoje posty po napisaniu kk?
nie mowiac juz o tym, ze kolega napisal, ze gra night elfem a ty do niego wyjezdzasz z "jak grasz horda...."
;p

Madness is the gift, that has been given to me!
Szoker
Wiadomość [#29]: 31.05.2010 o 14:58

Konto skasowane

Nie wiedzialem ze te instancję sa takie jak by to powiedzieć " ooosom." Bajer totalny.
Mam jeszcze jedno i juz narazie ostatnie lamerskie pytanie. Co kupilibyscie do rogue 22 lvl jak narazie - posiadam 1000 Golda na wydanie.
Dzis mnie ktos wymias i musze zainwestowac w armor weapon itd..
Tylko nie wiem co zeby bylo dobre i ladnie wygladalo.

MieH
Wiadomość [#30]: 31.05.2010 o 15:20

Konto skasowane

zobacz http://shadowpanther.net/leveling.htm i sprawdz, czy ktores itemy sa na AH

Ja raczej kupilbym jakiegos greena za 2-3g MAX, bo imo szkoda kasy na to - ale jak kto woli ;]

Naprawa i sprzedaż ciągników rolniczy m.in. Massey Ferguson
Spawanie konstrukcji stalowych. Regeneracja łyżek do koparek.
http://expom-miedary.pl http://exmar.com.pl
Szoker
Wiadomość [#31]: 31.05.2010 o 16:48

Konto skasowane

Na te stronie co podales wiekszosci to daggery. Mi odradzano daggerow do PVE. Dopiero na 80 zaopatrzyc sie w dagery do pvp czy cus.
Woda z mozgu z nowu..

Arthasus
Wiadomość [#32]: 31.05.2010 o 19:00

Konto skasowane

zauwaz ze tam nie ma ani jednego daggera podanego jako bron do main handa

Arthasus Burning Blade
ihatebiohazard
Wiadomość [#33]: 31.05.2010 o 19:07

Konto skasowane

Na leveling lepsze są swordy, ponieważ zadają bardziej zrównowazony damage i łatwiej idzie. Ale tak naprawde broń nie ma większego znaczenia na tym etapie. bierz to co pasuje ci do buildu lub co po prostu jest lepsze.

Szoker
Wiadomość [#34]: 01.06.2010 o 20:47

Konto skasowane

Sorki ale zaspamuje linkiem i powiecie mi co myslicie o takim setupie.

http://eu.wowarmory.co(...)n=Szoker

ihatebiohazard
Wiadomość [#35]: 02.06.2010 o 11:24

Konto skasowane

Na tym poziomie na ktorym jestes nie da sie nic spieprzyć. Jak wbijesz 80 to bedziemy mieli o czym porozmawiać. Teraz nie

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :