Dziś jest: Czwartek, 29 października 2020, godzina 23:11
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Nalepsza klasa na RPPVP (WOTLK & CATACLYSM)

Odpowiedź

Temat: Nalepsza klasa na RPPVP (WOTLK & CATACLYSM)

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Szoker
Wiadomość [#1]: 24.05.2010 o 21:40

Konto skasowane

Witam. Sciagnelem sobie Clienta wowa... Pogralem jak narazie 4 dni. Wbilem 16 lvl na normalu Magiem. Ciekawa postać.
Ogolnie rzecz biorac moje pytanie brzmi. Jaką najlepiej wybrac klase postaci z naciskiem na nadchodzacy dodatek.
Rasa to bezapelacyjnie Night Elf.
Typ serwera to RPPVP.
Przez wiekszosc czasu zapewne nim sie zaklimatyzuje bede sam grindowal i questowal.
Wiem ze palek jest dość objechana profesja, ja natomiast szybko się ucze i jestem wszechstronnie pojętny ( dobra juz nie wlewam )
Jak narazie dysponowac bede podstawka wowa, jednak z czasem dokupie reszte... w tym miesiacu lub na poczatku nastepnego.
Prosze mi cos doradzic.Strona zapewne Aliance.
Chodzi mi o wskazowki, bo wiadomo jeden bedzie za palem a drugi za rogalem, z czego trzeci stwierdzi ze najlepiej byc szamanem.
Tylko wskazowki i argumenty ze 2 na za i przeciw.
Szczere podziękowania za kazdą wartosciowa dla mnie odpowiedź.

[Edycja Szoker - 24.05.2010 o 21:42]

Kamrol49
Wiadomość [#2]: 24.05.2010 o 22:22

Konto skasowane

Szoker napisał
Witam. Sciagnelem sobie Clienta wowa... Pogralem jak narazie 4 dni. Wbilem 16 lvl na normalu Magiem. Ciekawa postać.
Ogolnie rzecz biorac moje pytanie brzmi. Jaką najlepiej wybrac klase postaci z naciskiem na nadchodzacy dodatek.
Rasa to bezapelacyjnie Night Elf.
Typ serwera to RPPVP.
Przez wiekszosc czasu zapewne nim sie zaklimatyzuje bede sam grindowal i questowal.
Wiem ze palek jest dość objechana profesja, ja natomiast szybko się ucze i jestem wszechstronnie pojętny ( dobra juz nie wlewam )
Jak narazie dysponowac bede podstawka wowa, jednak z czasem dokupie reszte... w tym miesiacu lub na poczatku nastepnego.
Prosze mi cos doradzic.Strona zapewne Aliance.
Chodzi mi o wskazowki, bo wiadomo jeden bedzie za palem a drugi za rogalem, z czego trzeci stwierdzi ze najlepiej byc szamanem.
Tylko wskazowki i argumenty ze 2 na za i przeciw.
Szczere podziękowania za kazdą wartosciowa dla mnie odpowiedź.

[Edycja Szoker - 24.05.2010 o 21:42]

Po 1. "Palek" to klasa nie profesja.

Okej skoro chcesz Być Night elfem to masz do dyspozycjii:

Warrior, Druid, Mag, Priest, Hunter, Rogal oraz Rycerz śmierci.

A skoro grasz już Magiem to jak chcesz nim grać dalej to mów dam ci kilka wskazówek (mam 1.5 roku doświadczenia z Magiej blood elfem)

A leśli już chcesz dobrze grać to przeczytaj wszystko o nadchodzącym dodatku i zmianach w klasach wszystko jest tu: http://wow.battlenet.p(...)ysm.html

Jako profesji polecam ci Herbalism i Inskrypcje. Herbalism daje ci skila dającego heal HoT'a, a na inskrypcjii zarabiasz.

Napisałbym jesczee ale podaj konkrety co jeszcze chcesz wiedzieć.

Shataw
Wiadomość [#3]: 24.05.2010 o 23:01

Konto skasowane

CATALYST? Chodzi ci o rynek obligacji czy karty graficzne ATI?

Yahu
Wiadomość [#4]: 24.05.2010 o 23:07

Konto skasowane

Shataw napisał
CATALYST? Chodzi ci o rynek obligacji czy karty graficzne ATI?

Nie ma to jak czepianie się o literówki....

Szoker
Wiadomość [#5]: 24.05.2010 o 23:08

Konto skasowane

Karty graficzne ati,

CZyli generalnie mag jest dosc silna postacią i warto nia grac na rppvp w tym rzecz ze nie chce dostawac po dupie smiley.gif
Generalnie postac bede zaczynal od 1 lvl bo musze zalozyc nowa na danym serwerze.
Tak wiec czekam jeszcze na jakies propozycje, jezeli nikt nie da jeszcze jakiegos sensownego argumentu, to zostane przy magu...
DK mi sie bardzo podoba, ale wiadomo najpierw musze wbic normalny lvl..

[Edycja Szoker - 24.05.2010 o 23:20]

atylla3
Wiadomość [#6]: 24.05.2010 o 23:41

Konto skasowane

Do dodatku jeszcze dużo czasu, pograj sobie różnymi klasami i sam oceń co ci najbardziej pasuje.

Villain
Wiadomość [#7]: 25.05.2010 o 08:51

Konto skasowane

polecałbym druida za wszechstronność lub priesta, generalnie jakąś hybrydęsmiley.gif

Szoker
Wiadomość [#8]: 25.05.2010 o 09:26

Konto skasowane

A jaka postac ma najwiekszy szacunek wsrod graczy?

Mi zalezy zeby zadawac duze obrazenia, ale nie dac sie tez szybko zabic.

ihatebiohazard
Wiadomość [#9]: 25.05.2010 o 09:32

Konto skasowane

szacunek wśród graczy biggrin.gif szacunek w grze komputerowej. takich rzeczy szuka się poza gra komputerowa kolego. ok, wychodze z tego tematu bo napisze cos bardzo złosliwego biggrin.gif

Nekkro
Wiadomość [#10]: 25.05.2010 o 11:16

Konto skasowane

ihatebiohazard napisał
szacunek wśród graczy biggrin.gif szacunek w grze komputerowej. takich rzeczy szuka się poza gra komputerowa kolego. ok, wychodze z tego tematu bo napisze cos bardzo złosliwego biggrin.gif

oj weeez ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Szoker
Wiadomość [#11]: 25.05.2010 o 12:06

Konto skasowane

Bez przesady chodzi mi o postać szanowaną, tzn taka ktora wiele moze. Nie zrozumielismy się smiley.gif

ihatebiohazard
Wiadomość [#12]: 25.05.2010 o 22:06

Konto skasowane

Każda wiele może, jedne umieja za to wiecej. Spróbuj ocenic jakiej klasy jest najmniej na twoim serwerzei wtedy ją zrób. Np u mnie jest niedobór klas leczacych, w szczególności prioestow. Wiec zrobiłem priesta. proste. i tak, mam wielki szacun wsród graczy!!

mindseeker
Wiadomość [#13]: 26.05.2010 o 00:05

Konto skasowane

IMO najbardziej szanowani są Resto Shamani, Feral Druidzi.
Najmniej Ret Pala, Rogue DK. Ret głównie przez bubble i ogólny ezmode z początku WotLK, Rogal za calokształt i styl gry, a DK bo jest klasą hero i dużo ludzi nim gra/grało i długo był kurewsko overpowered w pvp

[Edycja mindseeker - 26.05.2010 o 00:07]

pwnedbylife
Wiadomość [#14]: 26.05.2010 o 01:03

Konto skasowane

mindseeker napisał
a DK bo jest klasą hero i dużo ludzi nim gra/grało i długo był kurewsko overpowered w pvp

długo Było ? imo dalej jest kurewsko overpowered. 50% teamow 3v3 to TSG

ihatebiohazard
Wiadomość [#15]: 26.05.2010 o 16:43

Konto skasowane

Ale jak patrze na tankow na heroicach to dk jest najmniej

ChiKuSho
Wiadomość [#16]: 26.05.2010 o 17:11

Konto skasowane

Jak DK nie ma dobrego sprzetu to fatalnie sie nim tankuje

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
ihatebiohazard
Wiadomość [#17]: 26.05.2010 o 17:33

Konto skasowane

ale na heoicach jest wielu ludzi z GS 5+ a dk i tak widuje najmniej

Nekkro
Wiadomość [#18]: 26.05.2010 o 17:51

Konto skasowane

Ludzie nie lubia dk tankow przez ludzi ktorzy brali sie za tankowanie ta klasa nie majac o niej pojecia. I czesc graczy dk tanka porzucila na rzecz dps lub tankow mniej "stresujacych" w obsludze.
Takie moje zdanie ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
ChiKuSho
Wiadomość [#19]: 26.05.2010 o 18:56

Konto skasowane

Ja leveluje swojego druida przez instancje tylko ... i mam obecnie lvl 68 ... jak wszedlem na 58 na outland instancje tak naszla fala DK tankow. Zaden z nich nie mial nawet dobrego specca pod tankowanie a moze jeden na 10 w ogole wiedzial jakis skilli uzywac. Zaliczylem kilka instancji w northrend wydywalem DK po 74 lvl i nadal nie zobaczylem nikogo kto mial by chociaz dobry spec. Pomine fakt ze linkuje specce kazdemu tankowi z ktorym jestem (cos ala praca organiczna w pozytywizmie - staram sie edukowac ociemnialych) ... ale jakos marny skutek przynosi to wszystko. Pomie fakt ze z punktu healera, healowanie DK jest pdobne do healowania dowolnego czlonka party na ktorego spadly moby.
Na levelu 80 nie zmienia sie to zabardzo. Dopiero gdy uzyska sie gear w okolicach 5,2k GS i ma sie duzo hp mozna mowic o tankowaniu grupy mobow. Czy to paladynem czy warriorem ktorzy uzywaja shielda i maja pasywnego bloka sprawa jest owiele bardziej prosta na poczatku.

[Edycja ChiKuSho - 26.05.2010 o 18:58]

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Nekkro
Wiadomość [#20]: 26.05.2010 o 20:24

Konto skasowane

ChiKuSho napisał
Ja leveluje swojego druida przez instancje tylko ... i mam obecnie lvl 68 ... jak wszedlem na 58 na outland instancje tak naszla fala DK tankow. Zaden z nich nie mial nawet dobrego specca pod tankowanie a moze jeden na 10 w ogole wiedzial jakis skilli uzywac.

W tych instach z poczatkowych w OL chyba styknie standardowy build do lvl w blood, tylko stance zmienic i jechana...Ale tak jak napisales, jak ktos nie wie do czego dnd jest albo wogole frost presence to juz inna bajka...

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :