Dziś jest: Poniedziałek, 26 października 2020, godzina 13:32
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Najciekawsza klasa malee

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
mindseeker
Wiadomość [#21]: 25.05.2010 o 12:58

Konto skasowane

nie sądzę...

pierwszy lepszy:
http://www.youtube.com/watch?v=LFL58tQOumQ

Lilly
Wiadomość [#22]: 25.05.2010 o 13:40

Konto skasowane

Co rozumiesz przez pierwszy lepszy? Bo jak ja wchodzę na yt i otwieram pierwszy lepszy filmik PvP to widzę mniej więcej to, co opisał poster przed tobą.

Filmik, który zalinkowałeś nosi znamiona poradnika, o czym też autory chyba gdzieś w nim pisze, że został o to poproszony.

PvE też ma filmowe guidy, chociażby te z tank spota.

Jest wiele bezsensownych filmimów PvP jak i wiele bezsenwnych filmików PvE. W obu grupach zdarzają się poradniki. W obu zdarzają się dobrze nakręcone filmiki, z których można się wiele nauczyć na temat timingu skilli, pozycjonowania, itp...

Poza tym, to czy coś ciekawe w filmiku PvP bądź PvE się znajdzie zależy od tego, czy wiesz czego szukać. Dla osoby nie grającej aktywnie PvP, większość filmików PvP będzie taka sama i nie czytelna - ot, koleś biega i zabija innych kolesi. Tak samo dla osoby, która nie skupia się jakoś szczególnie na rajdowaniu i taktykach, każdy filmik PvE będzie wyglądał jak banda kolesi bijąca 1 lub kilka celi przez 5-10min w totalnie powtarzalny sposób.

[Edycja Lilly - 25.05.2010 o 13:46]

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
mindseeker
Wiadomość [#23]: 25.05.2010 o 14:14

Konto skasowane

Co rozumiesz przez pierwszy lepszy? Bo jak ja wchodzę na yt i otwieram pierwszy lepszy filmik PvP to widzę mniej więcej to, co opisał poster przed tobą.

wystarczy wpisać "arena pvp" i ujrzysz ciekawe filmy, które pokazują znacznie więcej niż ownowanie na bg

Lilly
Wiadomość [#24]: 25.05.2010 o 14:38

Konto skasowane

mindseeker napisał

wystarczy wpisać "arena pvp" i ujrzysz ciekawe filmy, które pokazują znacznie więcej niż ownowanie na bg

Subiektywna opinia jest subiektywna ... dla mnie arena + ciekawe jakoś obok siebie nie stoi jeśli chodzi o oglądanie tego - dawno nie widziałam filmiku PvP, który na mnie zrobiłby wrażenie - wszystkie są dla mnie na jedno kopyto. Za to uważam, że wiele filmików, które znajdę po wpisaniu "ICC 25 hm" jest ciekawa ... i zakładam, że zapewne ty będziesz mieć w tej materii raczej przeciwne odczucia.

Chodzi mi o to, ze odbiór filmików PvP i PvE jest sporo zależny od tego czy i jak bardzo nas dany aspekt gry interesuje. A generalizowanie, że wszystkie filmiki PvP lub PvE są takie czy owakie to nic więcej jak subiektywny odbiór danego aspektu gry.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

Nekkro
Wiadomość [#25]: 25.05.2010 o 15:56

Konto skasowane

mindseeker napisał

nie no, spoko, ja wiem ze jest duzo filmow pokazujacych "jak wygrac" i poradnikow. Ale
a) trzeba wiedziec czego sie szuka
b) wiekszosc to ownowanie na arenie a nie na bg. Malo chyba jest filmikow na ktorych autor pokazuje jak dostaje w tylek ;)
Filmiki to jedno, przykladowy filmik trzebaby obejrzec kilka razy zeby ogarnac cala sytuacje i dokladnie zarejestrowac jaki skil zostal uzyty. A odpowiednia reakcja na to co sie dzieje na arenie to drugie.
Ale ja sie nie znam ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
mindseeker
Wiadomość [#26]: 25.05.2010 o 16:08

Konto skasowane

Arena = Gracz vs Gracz
PvE = Gracz vs skrypty/algorytmy/schematy

Więc jak jakaś durnowata walka z bossem, która zawsze wygląda tak samo może być ciekawa w oglądaniu? W takich walkach każdy używa tylko kilku skilli, więc nie ma szansy żeby jakiś nowicjusz zobaczył jak wygląda gra daną klasą! Wystarczy spojrzeć na jakiś film pve i pvp nagrany z perspektywy Rogala; w walce z bossem stoi i spamuje 2 klawisze, a w PvP jest niezwykle efektowny i używa praktycznie każdego skilla co dla kogoś kto ogląda filmy żeby zaznajomić się z mechaniką klas jest bardzo ważne, bo jak pisałem PvE to spamowanie 2-3 klawiszy, więc nie ma szansy czegokolwiek wywnioskować z takiego filmu.

Lilly
Wiadomość [#27]: 25.05.2010 o 18:52

Konto skasowane

mindseeker napisał
Arena = Gracz vs Gracz
PvE = Gracz vs skrypty/algorytmy/schematy

[sarcasm on]A gracze na w PvP wcale nie korzystają z pewnych optymalnych schematów działania[/sarcasm off]

Więc jak jakaś durnowata walka z bossem, która zawsze wygląda tak samo może być ciekawa w oglądaniu?

No ja nie wiem, jak oglądanie jak koleś bije innych kolesi przez 10 min może być ciekawe. Dla mnie wszystkie filmiki PvP są takie same. Dla ciebie najwyraźniej wszystkie filmiki PvE są takie same.

bo jak pisałem PvE to spamowanie 2-3 klawiszy, więc nie ma szansy czegokolwiek wywnioskować z takiego filmu.

Przypomnij mi, kiedy ostatnio grałeś PvE na poważnie? (i jaką klasą może jeszcze) Ja myślę, że na pewno taki enh. shaman by z tobą chętnie podyskutował na temat tego ile klawiszy "spamuje". No i też cały czas zastanawiam skąd ci się w jednym z wcześniejszych postów wzięło stwierdzenie, że w PvE nie używa się skilli typu roots, cyclone, CoI, etc...

raziel666
Wiadomość [#28]: 25.05.2010 o 19:05

Konto skasowane

PvE to spamowanie 2-3 klawiszy, więc nie ma szansy czegokolwiek wywnioskować z takiego filmu.

mozna wywnioskowac jak wyglada gra dana klasa w pve, gdyż poniewóż chce sie grac tylko pve na przyklad? sa i tacy ludzie i dla takich ludzi filmik, w ktorym dana klasa uzywa wiecej skili, prezentuje wiekszy arsenal mozliwosci etc (z tym sie zgodze) nie koniecznie bedzie interesujacy i duzo mu nie pomoze, nie sadzisz?
zgadzam sie, ze filmiki pvp (powazne areny a nie random crity na bg) pokazuja wiecej danej klasy niz pve dlatego, ze filmiki pvp pokazuja tetno pulsu, czyli szybkosc, czyli reakcje natychmiastowa (;p), filmiki pve skupiaja sie na....pve (pokazaniu walki, bossa, scenerii etc). jesli oceniasz filmik pve zle, poniewaz nie pokazuje wystarczajaco duzo skilli danej klasy to sorry ale rownie dobrze moglbysc ocenic lodowke jako beznadziejne urzadzenie agd poniewz nie pierze ubran jak pralka.
ja zaznaczylem tylko, ze OP nie uwzglednil w swoim poscie czy chce grac pvp czy pve i co rozumie poprzez "bawienie sie" postacia, that's all.

uwazasz ze pve nie wymaga zadnego skilla, wciska sie tylko 2 klawisze, wiec filmiki na ktorych ludzie wciskaja te dwa klawisze to wedlug ciebie nie filmiki, i get it, ale skonczmy juz ten offtop, k?
jak chcecie sobie pogadac o wyzszosci pvp nad pvp czy odwrotnie to zalozcie nowy temat i sie wyzyjcie ;p

Madness is the gift, that has been given to me!
mindseeker
Wiadomość [#29]: 25.05.2010 o 19:09

Konto skasowane

[sarcasm on]A gracze na w PvP wcale nie korzystają z pewnych optymalnych schematów działania[/sarcasm off]

Te "optymalne schematy" w pvp nie są gwarancją sukcesu jak w pve. Każda walka w PvP wygląda inaczej, wszystko może się zdarzyć bo nie wiem czy wiesz ale walczymy z żywym przeciwnikiem który nie jest kłebkiem skryptów i algorytmów, które zawsze działają tak samo. Rozumiesz?

No ja nie wiem, jak oglądanie jak koleś bije innych kolesi przez 10 min może być ciekawe. Dla mnie wszystkie filmiki PvP są takie same. Dla ciebie najwyraźniej wszystkie filmiki PvE są takie same.

Wysiadam... Ty nadal myślisz o idiotycznych filmach opartych na BG. Ja mam na myśli high ratingowe filmy pvp, albo nawet streamy na żywo. Można się z nich bardzo dużo nauczyć o własnej klasie i jest to o stokroć ciekawsze od oglądania czyjejś walki z bossem która jest zawsze identyczna.
Ale rozumiem, że nie lubisz PvP, ale nie wciskaj przynajmniej kitu, że filmy pve są ciekawe, bo gildie nagrywają je tylko po to żeby mieć "pamiątke" z contentu, albo wrzucić na youtuba i pokazać innym jak ubić bossa(jak ensidia etc).

raziel666
Wiadomość [#30]: 25.05.2010 o 19:15

Konto skasowane

nie lubie kasowac postow, wiec mnie nie zmuszajcie.

Madness is the gift, that has been given to me!
Lilly
Wiadomość [#31]: 25.05.2010 o 19:26

Konto skasowane

raziel666 napisał
nie lubie kasowac postow, wiec mnie nie zmuszajcie.

^^

Nic nie poradzę, że wkurza mnie jak ktoś swoje subiektywne odczucia traktuje jak prawdę objawioną.

Mag123p
Wiadomość [#32]: 01.06.2010 o 22:31

Konto skasowane

Co do tematu z ciekawych klas meele to
Warrior - Na bg gra sie bardzo fajnie MS 2x charge reflect execution itd na arenkach też nie jest źle ale chyba troche monotonnie w duelach war kiepsko wypada. Ogólnie war to taki zabójca gra sie nim fajnie ale nie wiem czy przyjemnie.
Rogue - stunuje i znika na bg w sumie denerwuje ciągłe cd bez którego mało kogo można ubić na arenkach rogalem gra sie cudownie ale ciągle w koło tylko stuny i spam muti itp.. Duele rogalem są bardzo ciekawe. czyli Rogal ma swój klimat całkiem inny od warriora i wydaje mi sie że ta klasa jest ciekawa ale sie nudzi.
Feral - Feral ma wiele mozliwosci misiek, kot naprawde potrafi zrobic zamieszania na bg w duelach taz jest fajnie. na arenie nie jest latwo moze denerwowac brak silence ale feral posiada cyclony /heal rootsy ma chybanajwiecej mozliwosci we wszystkich stronach co sprawia ze nam sie szybko nie znudzi i jest to IMO najciekawsza klasa meele.\

Sry za błędy spieszyłem się.

Ramazith
Wiadomość [#33]: 16.06.2010 o 16:33

Konto skasowane

Wybrałem rogala tongue.gif
Aktualnie 50 lvl i gra sie całkiem przyjemnie.
O tym bawieniu się chodziło mi o pvp w sumie.Bo musze powiedzieć ze imo najlepsza rzecz jak dla mnie to przygodne pvp tongue.gif podczas levelingu.

pwnedbylife
Wiadomość [#34]: 17.06.2010 o 08:32

Konto skasowane

yo +1. rogal 11-79 na bg to jest niezla frajda biggrin.gif na 80 tez niemala ; )

Daros666
Wiadomość [#35]: 17.06.2010 o 13:28

Konto skasowane

Gdyby to był początek WOTLK'a poleciłbym Paladyna xD

Znowu w Hordzie,mon.
Igor
Wiadomość [#36]: 17.06.2010 o 13:42

Konto skasowane

a gdyby to byl starcraft to co polecilbys?

co za (wulg.) durny post... sad.gif

Nekkro
Wiadomość [#37]: 17.06.2010 o 13:59

Konto skasowane

Igor napisał
a gdyby to byl starcraft to co polecilbys?

co za (wulg.) durny post... sad.gif

Vikingi ! ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :