Dziś jest: Poniedziałek, 26 października 2020, godzina 13:24
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Najciekawsza klasa malee

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Ramazith
Wiadomość [#1]: 23.05.2010 o 23:53

Konto skasowane

Jaką waszym zdaniem klasą malee można sie najlepiej pobawić ?

warrior,rouge czy shaman( kiedyś widziałem w filmik jak ziomek napieprzał jak warek z macek jakis)

Jestem nowy w wowie tongue.gif

Izmop
Wiadomość [#2]: 24.05.2010 o 00:37

Konto skasowane

rogue, pure meele dps klasa. Najwięcej możliwości i najciekawsza

raziel666
Wiadomość [#3]: 24.05.2010 o 02:16

Konto skasowane

"malee", "meele". zaden z was nie napisal tego slowa poprawie ;p
nie mowiac juz o tym, ze nie ma takiej klasy jak rouge.

Madness is the gift, that has been given to me!
kamcio22
Wiadomość [#4]: 24.05.2010 o 06:55

Konto skasowane

a ja wiem jak sie pisze xD

Rogue... melee...

Muhahaha

[img]http://www.zetbit.com/sig-1849898.jpg[/img]
Lilly
Wiadomość [#5]: 24.05.2010 o 07:09

Konto skasowane

Shaman!

Did I help?

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
tetro
Wiadomość [#6]: 24.05.2010 o 09:28

Konto skasowane

Lilly napisał
Shaman!

Did I help?

Yes yes yes shammy ftw ; p ew feral drood trudna rotacja co sprawia, że granie kotkiem jest nie aż tak nudne ;d

kondzik
Wiadomość [#7]: 24.05.2010 o 12:03

Konto skasowane

Nie grałem nigdy za dużo klasami walczącymi wręcz (tylko drut feral i woj). Są to klasy, które potrzebują trochę skila do ogrania ale jak się załapie podstawy to bardzo przyjemnie się nimi gra;]

Bies
Wiadomość [#8]: 24.05.2010 o 12:17

Konto skasowane

feral kotek

mindseeker
Wiadomość [#9]: 24.05.2010 o 12:42

Konto skasowane

Chciałbyś...
Feral Druid - ni to warrior ni to rogal, w pvp musi castować i zmieniać formy żeby się uleczyć albo jebnąć cyclona itd, więc to raczej nie jest 100% klasa melee jeśli chodzi o pvp.

Osobiście grałem bardzo długo rogalem, warriorem i retri paladynem - wszyscy 80 lv na globalu. Poza tym feralem, enh shamem i dk na ptrze.

Retri Paladyn był fajny przed nerfami i buffem resi, bo teraz burst jest śmieszny na targetach z 1300 resi, już nie wspominając o braku interupta i snera.
Warrior - nie jestem wielkim fanem tej klasy, ale pvp warkiem gra się bardzo przyjemnie, wedlug mnie najciekawiej z melee. 2 szarże, spell reflect etc. bawią.
Rogue - najdłużej nim grałem, bo ponad 3 lata i jakiś czas po zobaczeniu co nas czeka w cata sprzedałem konto póki bylo coś warte, bo nie zamierzam dalej grać tą klasą. Ogólnie rogal jest bardzo fajny, ale jak dla mnie zmierza w złym kierunku i już nie czułem i na pewno nie będe czuł takiej satysfakcji z grania nim jak w tbc czy nawet na poczatku wotlk.

Enh Shaman to dla mnie w ogóle nie jest spec do pvp dla shamana więc nic nie napisze.
A co do DK, to ma świetny klimat, mnóstwo skilli zarowno antycasterkich jak i antymelee, swietnie kituje, ma peta i jeśli wprowadzą mu te zmiany co zapowiedzieli to będzie zdecydowanie najlepszym melee do pvp - zarówno 1vs1 jak i areny/bg. Sam zaczyne powoli robić DK z myślą o Cata.

raziel666
Wiadomość [#10]: 24.05.2010 o 13:32

Konto skasowane

mindseeker czy ty wiesz cos czego ja nie wiem? gdzie op napisal, ze chodzi mu o pvp tylko?

Madness is the gift, that has been given to me!
mindseeker
Wiadomość [#11]: 24.05.2010 o 13:40

Konto skasowane

napisał o pobawieniu się i że oglądal jakiś film o warku z mackami, więc to raczej jest pvp, bo filmow pve sie nie robi

Lilly
Wiadomość [#12]: 24.05.2010 o 13:47

Konto skasowane

mindseeker napisał
napisał o pobawieniu się i że oglądal jakiś film o warku z mackami, więc to raczej jest pvp, bo filmow pve sie nie robi

jak nie jak tak...

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

mindseeker
Wiadomość [#13]: 24.05.2010 o 14:32

Konto skasowane

ja (wulg.)e. Są filmy pve, ale to jest nagrana frapsem walka z bosem na której przez 5 minut lecą np arcane blasty - nic ciekawego, a na pewno to nie jest stworzenie filmu który pokazuje jak wygląda gra daną klasą.
Zresztą nie chcę mi się tłumaczyc bo mam na to wyjebane...

Ramazith
Wiadomość [#14]: 24.05.2010 o 17:16

Konto skasowane

Chodziło mi raczej o PVE wylevelowac postać musze a pvp dopiero na 80 pocisne ;)

Lilly
Wiadomość [#15]: 24.05.2010 o 22:06

Konto skasowane

mindseeker napisał
ja (wulg.)e. Są filmy pve, ale to jest nagrana frapsem walka z bosem na której przez 5 minut lecą np arcane blasty - nic ciekawego, a na pewno to nie jest stworzenie filmu który pokazuje jak wygląda gra daną klasą.
Zresztą nie chcę mi się tłumaczyc bo mam na to wyjebane...

Za to filmiki PvP duuuuuużo pokazują.

To czy filmik coś pokazuje zależy od tego jaka była intencja autora i jak dobrze potrafił takowy filmik wyedytować - to czy tematem jest PvP czy PvE. Zależy też czy oglądający jest w temacie i rzeczywiście potrafi coś konstruktywnego tam zobaczyć.

Ramazith napisał
Chodziło mi raczej o PVE wylevelowac postać musze a pvp dopiero na 80 pocisne ;)

Levelowanie to nie PvE ;)

mindseeker
Wiadomość [#16]: 24.05.2010 o 22:46

Konto skasowane

Za to filmiki PvP duuuuuużo pokazują.

Wiem, że jesteś typowym nerdem pve, ale to nie znaczy ze masz przywilej pisania bzdur.
Filmiki pvp pokazuja jak wyglada gra daną klasą, mechanike etc, efektywność, efektowność...
Filmiki pve nic nie pokazują, bo np z perspektywy destro locka, maga, boomkin czy ele szamana to wyglada identycznie! Tylko spelle mają inne animacje i nazwy...

Lilly
Wiadomość [#17]: 24.05.2010 o 22:49

Konto skasowane

mindseeker napisał
Filmiki pve nic nie pokazują, bo np z perspektywy destro locka, maga, boomkin czy ele szamana to wyglada identycznie! Tylko spelle mają inne animacje i nazwy...

Może dla PvP nerda jest identycznie...

mindseeker
Wiadomość [#18]: 25.05.2010 o 00:18

Konto skasowane

Nerdem PvP nie jestem, bo więcej w swoim życiu gralem pve niż pvp...

I skończ już proszę cię bo w schematycznym pve wątpie żeby były używane takie skille jak np. blind, cyclone, rootsy, chain of ice i cale mnóstwo innych...
Tylko oglądając pvp można w pełni zobaczyć jak wygląda gra daną klasą, bo w pve spamowanie heroic strika zbytnio nie rozni się od spamowania sinister strika tak dla przykladu.

Lilly
Wiadomość [#19]: 25.05.2010 o 00:22

Konto skasowane

mindseeker napisał
Nerdem PvP nie jestem, bo więcej w swoim życiu gralem pve niż pvp...

I skończ już proszę cię bo w schematycznym pve wątpie żeby były używane takie skille jak np. blind, cyclone, rootsy, chain of ice i cale mnóstwo innych...

To, że grałeś dużo nie znaczy, że dużo wiesz ... jak pokazujesz w swoich wypowiedziach.

Nekkro
Wiadomość [#20]: 25.05.2010 o 11:20

Konto skasowane

mindseeker napisał
Filmiki pvp pokazuja jak wyglada gra daną klasą, mechanike etc, efektywność, efektowność...

wiekszosc filmikow pvp pokazuje jakie duze crity mozna wyciagnac na bg vs pve gear czy cus ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :