Dziś jest: Poniedziałek, 26 października 2020, godzina 14:12
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Wybor.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
hamaschi
Wiadomość [#21]: 14.07.2010 o 14:16

Konto skasowane

Igor napisał
hmmm wnioskujac z Twojego postu to pvp sie robi w momencie zakupu broni tier 2 hehehe chyba sobie kpisz.

"pvp sie robi" t.t Oczywiscie nie, pvp to player vs player wiec pvp jako takie mozna grac na kazdym lvlu i z kazdym sprzetem, ale jesli chcesz porownywac ze soba poszczególne klasy to musza one byc ubrane na tym samym wysokim poziomie co jest oczywiste i naprawde nie rozumiem jak ty tego nie potrafisz pojac.

Igor napisał
i wybacz, ale przewaga hot nad direct hilem na bg jest znaczna. wlasnie z powodu duzej liczby ludzi, co z tego, ze wytopujesz jednego dpsa castujac, jak w nastepnej chwili zwali sie na Ciebie 2-3 dpsow i gowno zdzialasz? reszta Twojej grupy bedzie w tym czasie wyzynana i tyle. mobilnosc hilera w takim kotle jest podstawa. a od druida mobilniejszy nie bedziessz nijak.

dlatego o ile Twoje teorie sa pewnie uzasadnione na arenach, na bg mozna je w buty wlozyc.

Co ty w ogole za bzdury wygadujesz, glowny powod dla ktorego druid jes slaby w 5s to wlasnie fakt iz jest tam wieksza ilosc ludzi na ktorych mozna zrobic swith, a co za tym idzie jest duzo ciezej prehotowac wszystkich tak by na wypadek switha odleczyc dany target. Im wieksza ilosc ludzi tym druid ma gorzej. Paladyn priest shaman przy swithu daja shield > ritpide/holy shock/penance a potem spam 1 skila, podczas gdy druid zacznie nakladac hoty gdy przeciwnik zrobil swith to target juz prawie nie zyje.

Igor
Wiadomość [#22]: 14.07.2010 o 15:10

Konto skasowane

hamaschi napisał

ale jesli chcesz porownywac ze soba poszczególne klasy to musza one byc ubrane na tym samym wysokim poziomie co jest oczywiste i naprawde nie rozumiem jak ty tego nie potrafisz pojac.

jesli chce porownywac ze soba dwie klasy musza byc one ubrane na tym samym poziomie. i nic do tego nie ma czy jest to poziom wysoki czy niski. naprawde nie rozumiem jak tego nie pojmujesz.

Co ty w ogole za bzdury wygadujesz, glowny powod dla ktorego druid jes slaby w 5s to wlasnie fakt iz jest tam wieksza ilosc ludzi na ktorych mozna zrobic swith, a co za tym idzie jest duzo ciezej prehotowac wszystkich tak by na wypadek switha odleczyc dany target. Im wieksza ilosc ludzi tym druid ma gorzej. Paladyn priest shaman przy swithu daja shield > ritpide/holy shock/penance a potem spam 1 skila, podczas gdy druid zacznie nakladac hoty gdy przeciwnik zrobil swith to target juz prawie nie zyje.

wciaz mowisz o zgranych zespolach walczacych w scisle okreslony sposob. nijak sie to ma do tworczego (badz nie) chaosu na bg :P
dlatego powtorze:
jesli chodzi o areny pewnie masz racje.
malo, na pewno masz racje, jako, ze ja sie nie znam smiley.gif

jesli chodzi o bg to sie nie zgodze nigdy w zyciu :P a porownanie pewne mam smiley.gif
dlatego moze na tym zakonczmy. ja autorowi radze druta, Ty mowisz, ze to obojetne ktory heal i ok. niech sobei wybierze.

hamaschi
Wiadomość [#23]: 14.07.2010 o 15:29

Konto skasowane

jesli chce porownywac ze soba dwie klasy musza byc one ubrane na tym samym poziomie. i nic do tego nie ma czy jest to poziom wysoki czy niski. naprawde nie rozumiem jak tego nie pojmujesz.

Chyba zartujesz albo jestes naprawde glupi ( w nastepnej twojej riposcie sie okaże ), prosty przyklad dlaczego sie mylisz: Rogue ubrany 5k gs pve sprzed vs priest 5k gs sprzet, i w takiej walce przewage ma rogal, te same klasy ale sprzet pvp, przewage ma priest, roznica w w tych dwoch roznych meczach jest bardzo duza.

Zakladajac ze bg to jest totalny chaos graja tam ludzie glownie po to by sie ubrac, to kazdy healer daje rade bez problemu, mi sie wydaje ze ty pvp mylisz z pve gdzie druid daje 1 rejuva na kazdego z party i to wystracza.

[Edycja hamaschi - 14.07.2010 o 15:30]

[Edycja hamaschi - 14.07.2010 o 15:31]

Igor
Wiadomość [#24]: 14.07.2010 o 16:00

Konto skasowane

hamaschi napisał

Chyba zartujesz albo jestes naprawde glupi ( w nastepnej twojej riposcie sie okaże ), prosty przyklad dlaczego sie mylisz: Rogue ubrany 5k gs pve sprzed vs priest 5k gs sprzet, i w takiej walce przewage ma rogal, te same klasy ale sprzet pvp, przewage ma priest, roznica w w tych dwoch roznych meczach jest bardzo duza.

no wiem wiem, to ja jestem glupi, a Ty wlasnie potwierdziles to co pisalem, tylko porozbijales to gowno na sprzet pve i pvp :P bez sensu i celu.
w dodatku mieszajac w to rogala (sic)
tak to sobie mozesz porownywac do usranej smierci kazda klase z kazda. zdaje sie ze mowilismy o czym innym. ale fakt, ja jestem glupi, a Ty krynico madrosci jestes najmadrzejszy smiley.gif niech juz bedzie Twoje na wierzchu smiley.gif

reasumujac, autorze jesli chcesz healera na bg to bierz rogue, byle w sprzecie pve biggrin.gif

Zakladajac ze bg to jest totalny chaos graja tam ludzie glownie po to by sie ubrac, to kazdy healer daje rade bez problemu, mi sie wydaje ze ty pvp mylisz z pve gdzie druid daje 1 rejuva na kazdego z party i to wystracza.

mi sie wydaje, ze Ty bg mylisz z pve, bo jedyne i sluszne pvp jest tylko na arenach. i zdaje mi sie, ze w zyciu drzewem na bg nie byles, choc pisales, ze masz doswiadczenie. jakos tego nie widze, wybacz biggrin.gif

ale w sumie to co sie Tobie wydaje, jest wazniejsze od tego co wydaje sie innym. wiec tak, masz racje smiley.gif

hamaschi
Wiadomość [#25]: 14.07.2010 o 16:07

Konto skasowane

O czym ty w ogole mowisz, priest vs rogal to byl przyklad ze porownywanie klas bez dobrego sprzetu jest glupota.

Reszta twojego posta jest zalosna i potwierdzajaca fakt ze grasz bg bo na arenach ci za ciezko, dlatego nie zamierzam na nia odpowiadac.

Igor
Wiadomość [#26]: 14.07.2010 o 16:17

Konto skasowane

hamaschi napisał
O czym ty w ogole mowisz, priest vs rogal to byl przyklad ze porownywanie klas bez dobrego sprzetu jest glupota.

Reszta twojego posta jest zalosna i potwierdzajaca fakt ze grasz bg bo na arenach ci za ciezko, dlatego nie zamierzam na nia odpowiadac.

porownywalismy healerow mozgu smiley.gif ale rozumiem, nie ma argumentu to nalezy zmienic temat. a wiesz, ze rogal w gs 5400 pojedzie priesta z 5400? w pvp sprzecie hehehe
i co teraz?
powiesz mi, ze mag pojedzie paladyna? chrzanisz chlopaku nie trzymajac sie tematu bo zaciales sie w temacie, ze jedyne pvp to arena. baw sie dalej sam :P

a ze gram bg bo lubie, a aren nie bo nie lubie, to wylacznie moja sprawa, a Ty za malutki jestes, zeby stwierdzic czy bym sobie poradzil gdzies czy nie, wiec nawet nie biore tego za obraze smiley.gif zwlaszcza, ze zwykle male ludziki bez argumentow zaczynaja komus wytykac braki skila smiley.gif w sumie to tez jest jakis argument, wiec po raz kolejny przyznaje: Twoja prawda jest jedyna biggrin.gif
lepiej?

hamaschi
Wiadomość [#27]: 14.07.2010 o 16:34

Konto skasowane

A jak ty chcesz porownywac healerow jak nie wg tego ile sa wstanie trzymac target przy zyciu vs dps ?biggrin.gif

Czlowieku zastanow sie co piszesz, spytaj sie kogo kolwiek ogarnietego ze swojego serwera na tematy o ktorych tu piszemy, wysluchaj kazania od niego wroc i ladnie przepros mnie za to ze trace czas na poprawianie takich bzdetow co wypisujesz i autora za wprowadzanie go w blad.

Igor
Wiadomość [#28]: 14.07.2010 o 16:42

Konto skasowane

tak, zajebisty jestes, porownanie rogala i priesta w sprzecie pve z gsem 5200, w odniesieniu do gry pvp jest tak po prostu imba argumentem, ze ogarniety priest, ktorego spytalem zaplul kawa monitor.

przy czym zmartwie Cie. o arenach mowil podobnie do Ciebie, w odniesieniu do bg powiedzial, ze durny jestes i tyle. wybacz, to cytat, sam chciales zebym spytal.

hamaschi
Wiadomość [#29]: 14.07.2010 o 17:48

Konto skasowane

Igor napisał
tak, zajebisty jestes, porownanie rogala i priesta w sprzecie pve z gsem 5200, w odniesieniu do gry pvp jest tak po prostu imba argumentem, ze ogarniety priest, ktorego spytalem zaplul kawa monitor.

przy czym zmartwie Cie. o arenach mowil podobnie do Ciebie, w odniesieniu do bg powiedzial, ze durny jestes i tyle. wybacz, to cytat, sam chciales zebym spytal.

yep tylko ze ja nie mowil zebys pytal smiesznych ludzi z 2.2 expem :O

juro
Wiadomość [#30]: 14.07.2010 o 19:54

Konto skasowane

Igor
Wiadomość [#31]: 15.07.2010 o 12:24

Konto skasowane

hamaschi napisał

yep tylko ze ja nie mowil zebys pytal smiesznych ludzi z 2.2 expem :O

wybacz, nie ma wiecej takich zajebistych jak Ty, wiec i spytac nie ma kogo, Bog w koncu jest tylko jeden smiley.gif

w sumie ciekawe, co ma rating na arenie do wiedzy o bg? przeciez to nawet nie jest pvp wedlug Ciebie biggrin.gif

zapluwasz sie w jadzie ludziku heheheeh ale coz, wiem, wciaz ten brak argumentow. wtedy trzeba popluc na wszystkich dookola, wtedy latwo wygrac dyskusje, bo innym trudno jest dyskutowac z czyms tak szczeniackim i plytkim jak to w cytacie biggrin.gif gratz

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :