Dziś jest: Wtorek, 20 października 2020, godzina 07:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Patche - co i jak...

Pablossd
Wiadomość [#1]: 15.05.2010 o 12:24

Konto skasowane

Witam smiley.gif

Ostatnio rozpocząłem swoją przygodę z Warcraftem, i jak to przy kultowych grach bywa, nie mogłem się od niego oderwać. Kapania szybko zeszła, a jakoś nie ciągnęło mnie do odpalania pojedynczych map. Odpaliłem więc dodatek the Frozen Throne i tam zacząłem kampanię. Krótko po skończeniu jej zabrałem się za dodatkową Kampanię Orków - Założenie Durotaru. Pierwsza misja ciągnęła się w nieskończoność, lecz w końcu pod dowództwem Rexxara, któremu towarzyszyli Łowca Cieni i Panderański Miodowar wyruszyłem sterowcem w nieznaną podróż (właściwie cel był znany, jednakowoż nie wiedziałem jakie okropne kreatury tam spotkam). smiley.gif I w tym momencie zakończyła się kapania. Chwilę później wyskoczył komunikat, z którego wynikało, że abym mógł kontynuować przygody Władcy Zwierząt i jego wiernych sojuszników muszę pobrać aktualizację. W związku z tym, że gra nie była wogóle aktualizowana, zacząłem powoli ściągać patche.Kiedy je zainstalowałem, okazało się, że gra zmieniła język na angielski. Postanowiłem ściągnąć polskie wersje patchy, ale przy próbie instalacji wyskoczyło mi:

,,An error had occurred preparing the patch. This problem can commonly be corrected by reinstalling the game and trying the update again. If this error repeats then contact Blizzard Technical Support."

I teraz mam takie pytanie: Czy dałoby się jakoś zaistalować te patche bez reinstalki gry? Grę zainstalował gościu, który stawiał system, więc nie mam jak reinstalować...
confused.gif

Właściwie to zależy mi teraz na jakiejś szybkiej, alternatywnej odpowiedzi, bo za tydzień jadę do kumpla, i wtedy zgram sobie jego... ( on ma spolszczony i spatchowany)

Pozdro...

[Edycja Pablossd - 15.05.2010 o 12:41]

Olos
Wiadomość [#2]: 15.05.2010 o 13:22

Konto skasowane

Kup orginał na własność.

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
Pablossd
Wiadomość [#3]: 15.05.2010 o 18:49

Konto skasowane

Z powyższej wypowiedzi wnioskuję, że jednak nie ma jakiegoś konkretnego sposobu, żeby na orginale bez płyty zainstalować spolszczone patche? No nic, dzięki za odpowiedź...

Aha, jeszcze cos - czy patche trzeba instalowac po kolei, czy mozna odrazu najnowszy?

[Edycja Pablossd - 15.05.2010 o 22:04]

KKmen
Wiadomość [#4]: 16.05.2010 o 18:34

Konto skasowane

Jeżeli masz oryginała to jak włączasz gre wchodzisz na battle.neta i pobiera Ci sie aktualizacja.

[Edycja KKmen - 16.05.2010 o 18:35]

kondi96
Wiadomość [#5]: 17.05.2010 o 20:15

Konto skasowane

A poza tym bez off topica mi tu xD

// Od tego ja tu jestem, kolego.
[Edycja kondi96 - 17.05.2010 o 20:18]

[Edycja kondi96 - 17.05.2010 o 20:18]

[Edycja Olos - 17.05.2010 o 22:40]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :