Dziś jest: Poniedziałek, 19 listopada 2018, godzina 08:14
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: 80 lvl i co dalej?

zaku007
Wiadomość [#1]: 14.05.2010 o 07:26

Konto skasowane

Witam wszystkich. Wczoraj wbiłem swoim paladynem holy/retri 80 lvl i nie mam zielonego pojęcia co mam dalej robić. Wiem, że muszę sie ubrać ale jak mam to zrobić to już nie wiem. Czy mam chodzić na wszystkie heroiki aż wypadną mi lepsze ciuchy? Czy może mam robić jakieś specjalne questy, za które coś otrzymam. Jest to moja pierwsza postać na 80 lvl i troszkę się zagubiłem ;p. Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi emblemami? Byłem wczoraj na heroiku, zapisałem się przez random lfg i wyskoczyło mi okienko, że otrzymam ileś tam golda i chyba 2x emblem of frost (jakoś tak), skończyłem heroika i golda mi przybyło ale tych emblemów to nigdzie nie mogę znaleźć. Kolejne pytanko ;p Co to są frozen orb i co mam z tym zrobić? Rolluje się je chyba po każdym bosie. Proszę o jakiekolwiek rady związane z dalszą drogą mojego paladyna. Dzięki i pozdrawiam.

Moje armory: http://eu.wowarmory.co(...)cn=Zakor

Lilly
Wiadomość [#2]: 14.05.2010 o 08:19

Konto skasowane

Chodzić na heroiki ... na początku im więcej tym lepiej - później raz dziennie wystarczy. Z heroików lecą Emblem of Triumph oraz raz dziennie za zrobienie random hero dostaje się dodatkowo 2xEmblem of Frost (za każdy kolejny zamiast 2xEoF są 2xEoT). Triumphy służą do kupowania przedmiotów z poziomu T9, natomiast Frosty T10. Dodatkowo Frosty można zdobyć za weekly raid dungeon - raz w tygodniu robi się questa na zabicie jakiegoś prostego bossa w rajdzie ... można go zaliczyć na 10tce. Poza tym warto też raz w tygodniu robić Vault of Archavon, ponieważ za ostatniego bossa również można dostać Frosty oraz item T10 z przedostatniego natomiast Triumphy oraz item T9. Triumpy poza tym można zdobyć ze wszystkich instancji rajdowych poza ICC, gdzie lecą Frosty. W ICC dodatkowo jest również specjalny tygodniowy quest, który dodatkowo daje 5 Frostów, ale nie każdy quest da się zrobić z każdą grupą.

Niestety, na temat kolejności kupowania itemków ci nie doradzę, bo sama właśnie wylevelowałam palka i też do końca nie wiem, w co go gearować ^^ (słyszałam jedynie, że jeśli chodzi o Holy to T9 set bonus są takie sobie).

[Edycja Lilly - 14.05.2010 o 08:21]

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
zaku007
Wiadomość [#3]: 14.05.2010 o 09:21

Konto skasowane

Ok dzięki. A możesz mi powiedzieć gdzie znajdę te emblemy, bo w bagach ich nie widzę? Jak mam sprawdzić ile emblemów posiadam?

watman
Wiadomość [#4]: 14.05.2010 o 09:45

Konto skasowane

zaku007 napisał
Ok dzięki. A możesz mi powiedzieć gdzie znajdę te emblemy, bo w bagach ich nie widzę? Jak mam sprawdzić ile emblemów posiadam?

'c' i pozneij zakladka 'currency'

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
zaku007
Wiadomość [#5]: 14.05.2010 o 13:05

Konto skasowane

Dzięki. Jeśli będziecie mieli jeszcze jakieś wskazówki co do rozwoju mojej postaci to proszę o rady. Pozdrawiam.

Mam kolejne pytanko. Przeglądam strony w poszukiwaniu gearu dla paladyna, znalazłem coś takiego: http://www.wowpopular.com/G(...)ribution , może mi ktoś powiedzieć czy jest to w miarę wiarygodna strona do gearowania się? I jeszcze jedno pytanko, na tej stronie znalazłem taki trinket :http://www.wowhead.com/item=40684 i w kosztuje on 40 Emblem of Heroism. Jeszcze się nie spotkałem z takimi emblemami, gdzie się je farmi?

Nytalith
Wiadomość [#6]: 14.05.2010 o 13:59

Konto skasowane

to sa stare, nieuzywane dzisiaj emblemy. Mozesz je zdobyc wymieniajac triumph->conquest->valor->heroism. Jednak oplacalosc takiej wymiany jest watpliwa.
A stronka ktora podales zawiera sporo "przeterminowanego" gearu, ktory niedosc ze jest dosc trudny do zdobycia to i tak sie nadaje do zmiany,

[Edycja Nytalith - 14.05.2010 o 14:00]

atylla3
Wiadomość [#7]: 14.05.2010 o 15:16

Konto skasowane

Przejrzyj sobie to Elitist Jerks. Zmień i uzupełnij glyphy. Możesz zmienić build na jakiś bardziej pod pve.
Zapisuj się na heroiki, zbieraj Emblem of Triumph i kupuj za nie sprzęt - set T9, relic, trinket, pieścionek. Jak masz sporo kasy to możesz sobie wycraftować z Blacksmithingu chest, wristy, pasek.
Itemy za Emblem of Heroism, Valor i Conquest w ogóle cię nie interesują. Tylko za Emblem of Triumph i Frost.

Jeśli chcesz stronę z itemami to polecam maxdps (trochę ją skonfigurowałem na rzeczy które są w twoim zasięgu - o ile nie masz gildii, która będzie cię boostować). Nie jest ona super miarodajna więc należy do niej podchodzić ostrożnie (bardziej kierować się statami w poradniku dla paladyna, do którego dałem wyżej link), ale pozwoli ci się na początek troche rozeznać za czym masz się rozglądać.

zaku007
Wiadomość [#8]: 14.05.2010 o 19:25

Konto skasowane

Wielkie dzięki za rady.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :