Dziś jest: Środa, 27 stycznia 2021, godzina 05:34
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Preorder - możliwość wyboru języków?

Odpowiedź

Temat: Preorder - możliwość wyboru języków?

david899
Wiadomość [#1]: 12.05.2010 o 17:26

Konto skasowane

Witam

Chciałbym żeby wypowiedział się tutaj jakiś pracownik starcraft2.net.pl lub inna osoba dobrze znająca się na rzeczy. Chodzi mi tutaj o wersję językową preorderu sc2. Czy będzie możliwość ustawienia dubbingu angielskiego i polskich napisów? Wiem że obecnie polska wersje jest tworzona razem z dubbingiem ale w Waszym sklepie jest napisane że jest to tylko wersja z napisami polskimi. Chyba że źle coś doczytałem? Jeżeli byłaby możliwość ustawienia jedynie polskich napisów (czyli bez polskich odgłosów) lub ściągnięcia angielskiego klienta z ich serwera to bym nie zastanawiał się ani chwili dłużej tylko zamawiał tego preordera.

Widziałem sporo opinii, nie które mówiły że będzie można zmieniać dowolnie język a nie które nie... dlatego szukam oficjalnej wypowiedzi.

Jeżeli będzie to tylko polska wersja to nie pozostaje mi nic więcej jak kupić angielską a dla ciekawości ściągnąć polską (kiedyś crack na pewno będzie dostępny). Cóż, to tyle.

[Edycja david899 - 12.05.2010 o 17:28]

ElemenT
Wiadomość [#2]: 12.05.2010 o 17:47

Konto skasowane

W chwili obecnej nie ma stanowiska Blizzarda w tej kwestii i nie wiadomo jak to będzie.
Czy kupując wersję PL będzie można przestawić na EU.
Lub rejestrując klucz na Battle.net wybrać wersję EU.

Niewiadomo.

Fakt jest taki, że w przypadku WarCrafta 3 rejestrując klucz od wersji PL i wybierając wersję EU można ją było ściągnąć z netu.

Administrator FORUM
Hostname.pl - projektowanie stron WWW, serwery VR, domeny!
----
If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo, then Linux is Dolby
Pro-Logic Surround Sound with Bass Boost and all the music is free.
david899
Wiadomość [#3]: 14.05.2010 o 09:28

Konto skasowane

no to poczekamy jeszcze na oficjalne stanowisko blizza w tej sprawie... ciekawe kiedy się ono pojawi... Przypuszczam że będę jednak zmuszony sprowadzać :/

sercheese
Wiadomość [#4]: 12.07.2010 o 13:16

Konto skasowane

up

premiera coraz bliżej, czy wiadomo już jak to będzie z tą angielską wersją?

ChunKy
Wiadomość [#5]: 12.07.2010 o 14:06

Konto skasowane

Tak w ogóle - to można spokojnie kupić polskiego SC2, bo będą paczki językowe smiley.gif ale chyba nie od razu.

sercheese
Wiadomość [#6]: 12.07.2010 o 23:29

Konto skasowane

właśnie taką odpowiedź uzyskałem:

Witam
Po zarejestrowaniu gry na koncie battle.net - blizzard udostepnie wszystkie paczki jezykowe, ktore bedzie mozna sciagnac do swojej gry.
Pozdrawiam

Piotr Rzewuski iComp.pl

a co to będą te paczki? zainstaluję polską wersję i podmienię pliki?

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :