Dziś jest: Wtorek, 18 czerwca 2019, godzina 08:53
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Kolejny problem z tym zabugowanym chłamem

Odpowiedź

Temat: Kolejny problem z tym zabugowanym chłamem

Gazi
Wiadomość [#1]: 08.05.2010 o 21:36

Konto skasowane

Właśnie udało mi się zainstalować i... co? Pierwsze co widzę to out of frequency i monitor off. Restartuje grę i jest już ok. Obraz standardowo miga i jak chcę już wpisywać dane to gra się zawiesza i wywala do pulpitu! O co znowu chodzi? Ludzie oni to chcą WYDAĆ W LIPCU!? To jakaś komedia jest. Grę ledwo włączyć się da a oni już za wydawanie chcą się brać. Żenada...

[Edycja Gazi - 08.05.2010 o 21:37]

Garik
Wiadomość [#2]: 08.05.2010 o 21:56

Konto skasowane

wszystkim chodzi, tylko tobie nie,
sprawdź wpierw lepiej swojego grata uzi2.gif

I try play do my best...
StarCrafter_Drugi
Wiadomość [#3]: 08.05.2010 o 22:08

Konto skasowane

Prawda jest bolesna blizz zamiast łatać bugi , to dokłada kolejne wraz z nowymi patchami sad.gif

Dagaen
Wiadomość [#4]: 08.05.2010 o 22:23

Konto skasowane

Może spróbuj się coś pobawić z częstotliwością odświeżania monitora?

W każdym razie ogólnie się zgodzę: Blizz częściej psuje rzeczy w patchach niż naprawia. Mi po ostatnim patchu gra się zawiesza przy wychodzeniu z gry normalnym sposobem. Na szczęście alt+F4 daje radę - gra się nawet wtedy pyta czy na pewno chce wyjśćsmiley.gif

http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/594275/1/Indolent/
Gazi
Wiadomość [#5]: 08.05.2010 o 22:29

Konto skasowane

Wychodzi na to, że gra nie działa poprawnie powyżej 70hz;/. Już zagrałem jedną grę i jestem trochę zszokowany. Poziomgrafiki naprawdę słaby(warcraft 3 bez shaderów i efektów). Heh gram w 1024x768 na starym 17 calowcu, ale pomimo, że mam 4 rdzeniowy procesor i 88gt to gra nie działa za różowo bo mam 1gb ramu tylko (DDR3 1600MHz, ale ciągle 1 gb):P.

ShadowDancer
Wiadomość [#6]: 09.05.2010 o 00:00

Konto skasowane

Jak zabugowany chłam, to nie graj, ot co.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Gazi
Wiadomość [#7]: 09.05.2010 o 00:36

Konto skasowane

Heh odpaliłem ponownie grę i co? Ponowne miganie ekranu i crash do windowsa tylko, że teraz zmiana odświeżania nie pomaga;).

EDIT: Kurcze co za cielakom te klucze rozdają. Dajesz random mecz to nie dość, że przez ćwoka ładuje 2h to jeszcze jak wejdzie do gry bo bot jest afk i zwalnia grę-_-. Aha i czy da się ustawić AA w tej grze?

[Edycja Gazi - 09.05.2010 o 00:55]

[Edycja Gazi - 09.05.2010 o 00:55]

Yellow
Wiadomość [#8]: 09.05.2010 o 01:32

Konto skasowane

Zastanów się nad tym co piszesz.

Piszesz, że gra jest chłamem, ale nadal próbujesz ją odpalić. Po co?

Narzekasz na grafikę i optymalizację, a grę próbujesz odpalić na sprzęcie z RAM-em rodem z 20. wieku.

Piszesz o jakichś bugach, które masz chyba wyłącznie Ty. Może to kwestia tego chłamu na którym próbujesz odpalić grę?

Obrażasz innych (fakt, że nie pisząc o nikim konkretnym), tylko dlatego, że mają nieco wolniejszy net.

Mam niejasne wrażenie, że masz <12 lat, chociaż oczywiście mogę się mylić.

Gazi
Wiadomość [#9]: 09.05.2010 o 02:33

Konto skasowane

Yellow napisał
Zastanów się nad tym co piszesz.

Piszesz, że gra jest chłamem, ale nadal próbujesz ją odpalić. Po co?

Narzekasz na grafikę i optymalizację, a grę próbujesz odpalić na sprzęcie z RAM-em rodem z 20. wieku.

Piszesz o jakichś bugach, które masz chyba wyłącznie Ty. Może to kwestia tego chłamu na którym próbujesz odpalić grę?

Obrażasz innych (fakt, że nie pisząc o nikim konkretnym), tylko dlatego, że mają nieco wolniejszy net.

Mam niejasne wrażenie, że masz <12 lat, chociaż oczywiście mogę się mylić.

Po to bo dostałem klucz i chcę go wykorzystać tym bardziej, że SC1 był całkiem przyjemną grą swojego czasu.

Nie zrozumiałem.. w 20 wieku było DDR3?

Gdybym tylko ja miał ten błąd to by nie było tematów na ten temat i bezsensownych blue postów od blizzarda nie wnoszących nic konkretnego(zmienić sterowniki na starsze... też mi rozwiązanie). I znowu nie rozumiem... co masz na myśi pisząc "tego"?

Wolniejszy net? A od kiedy net wpływa na czas ładowania mapy? Zastanów się.

Mylisz się...

... i twoja wypowiedź nie wnosi nic do tematu, ponieważ zapytałem się o możliwość włączenia AA w tej grze.

[Edycja Gazi - 09.05.2010 o 02:36]

StarCrafter_Drugi
Wiadomość [#10]: 09.05.2010 o 09:38

Konto skasowane

Nie klocicie sie o ta gre, moze w rok po premierze ja polataja, a nawet teraz mimo ogromu bugow , bledow w dzialaniu, bledow w interfejsie, gra sie bardzo milo w ta gre, kwestia tylko czy blizz ja polata, i mam nadzieje ze nie wprowadzi jakiegos abonamentu stylu wowa (45 zeta miesiecznie) bo wtedy porzuce ta gre.

shaota
Wiadomość [#11]: 09.05.2010 o 10:49

Konto skasowane

gazi żebyś miał i ddr5 to 1 gb na te czasy to nic wiec dokup i wtedy możesz narzekać że ci wolno ładuje a co do AA to raczej jeszcze jest zablokowany

Garik
Wiadomość [#12]: 09.05.2010 o 11:07

Konto skasowane

łał!
to beta może miec bugi??

opanujcie się,
piszecie tak jakbyście wydali 200 złotych na tą grę

po to jest beta by bugi wyeliminować

I try play do my best...
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :