Dziś jest: Niedziela, 23 lutego 2020, godzina 01:48
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Heirloomy

Maxemir
Wiadomość [#1]: 08.05.2010 o 20:28

Konto skasowane

Cześć
Mam problem otóż waham sie miedzy macka 1h a swordem ( oczywiście hierloom ) co polecacie do grindu? Ponieważ nie chodzę na hero za często to nie chce nawet zbierać na 2h ponieważ i tak nowe bronie tego typu sa ciągle z questów itp. a wiec z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi na moje pierwsze pytanie.

Izmop
Wiadomość [#2]: 08.05.2010 o 21:11

Konto skasowane

będziesz w retri lvlowac z tarczą i mieczem?

klierowski
Wiadomość [#3]: 08.05.2010 o 22:17

Konto skasowane

Czemu nie? jako prot brałem na klate 8 mobów i POWAŻNIE expiło się strasznie szybko! a na insty to już w ogóle mnie brali non stop ;x.

http://forum.eufi.org/
Maxemir
Wiadomość [#4]: 08.05.2010 o 22:29

Konto skasowane

Po pierwsze mam prot/retri -.- ( grinduj w retolu życzę Ci powodzenia... ) a dwa jeszcze nikt nie odpowiedział na pytanie biggrin.gif

Prowler
Wiadomość [#5]: 09.05.2010 o 11:46

Konto skasowane

w retri się słabo grinduje?

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
Lilly
Wiadomość [#6]: 09.05.2010 o 12:12

Konto skasowane

Prowler napisał

No właśnie też mnie ciekawi odpowiedź na to pytanie, bo bardzo chciałabym je skonfrontować z moimi doświadczeniami wbiegania w stado mobów ret palkiem ^^

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
marbor
Wiadomość [#7]: 09.05.2010 o 14:28

Konto skasowane

Lilly napisał
Prowler napisał

No właśnie też mnie ciekawi odpowiedź na to pytanie, bo bardzo chciałabym je skonfrontować z moimi doświadczeniami wbiegania w stado mobów ret palkiem ^^

W heirloomach owszem mozna wbiegac, ale bez zycze powodzenia w retri.

krowa
Wiadomość [#8]: 27.05.2010 o 19:34

Konto skasowane

Pozwole sobie podpiac sie pod temat bo mam taki problem. Moj alt paladyn ma dopiero 18lvl ale zauwazylem ze na instancjach radzi sobie slabo, tzn. chodze jako tank i niestety ale jakos nie potrafie trzymac mobow na sobie. Pewnie dlatego ze nie mam jeszcze odpowiednich skilli i ktos z DPSów przebija mnie zadawanymi obrazeniami i moby naniego sie rzucaja. Tak mysle choc nie wiem czy mam racje.
Paladyn ubrany jest w zbroje i naramienniki heirloom oraz macke 1h tez heirloom. Zastanawiam sie czy na glownej postaci nie kupic mu teraz axe 2h heirloom. Na insty nie chce zapisywac sie jako stricte dps bo bede czekal wiecznosc wiec daje tank/dps i w 99% laduje jako tank, tylko to trzymaniemobow na sobie mi nie wychodzi. Nie bardzo tez wiem jakich skilli i w jakiej kolejnosci uzywac.
Móglby mi ktos pomoc ??

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Do rozdania zaproszenie na CinemaMovies
Super hicior !!!
Maxemir
Wiadomość [#9]: 27.05.2010 o 20:08

Konto skasowane

Na tak niskim lvlu inste robi się w 5 DPSów z czego jeden lub dwóch powinno mieć możliwość heala party. Taka ekipa można jechać do 50 lvlu o ile nie do 60. O profesjonalnym tankowaniu w procie możesz myśleć dopiero po 50 lvlu z Avenger's Shield i Holy Shield ale i tak byle hunt przebije Ci aggro wiec lepiej bądź DPS'em a ity pod tanka trzymaj w schowku coolgleamA.gif

krowa
Wiadomość [#10]: 27.05.2010 o 20:44

Konto skasowane

A w retri to co uzywac? Retri aura, blessing of might i atakowac z auto atak ?

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Do rozdania zaproszenie na CinemaMovies
Super hicior !!!
Arthasus
Wiadomość [#11]: 27.05.2010 o 21:34

Konto skasowane

+ seal odpowiedni i uzywaz od czasu do czasu judgementa

Arthasus Burning Blade
Nazario
Wiadomość [#12]: 28.05.2010 o 04:52

Konto skasowane

krowa napisał
Pozwole sobie podpiac sie pod temat bo mam taki problem. Moj alt paladyn ma dopiero 18lvl ale zauwazylem ze na instancjach radzi sobie slabo, tzn. chodze jako tank i niestety ale jakos nie potrafie trzymac mobow na sobie. Pewnie dlatego ze nie mam jeszcze odpowiednich skilli i ktos z DPSów przebija mnie zadawanymi obrazeniami i moby naniego sie rzucaja. Tak mysle choc nie wiem czy mam racje.
Paladyn ubrany jest w zbroje i naramienniki heirloom oraz macke 1h tez heirloom. Zastanawiam sie czy na glownej postaci nie kupic mu teraz axe 2h heirloom. Na insty nie chce zapisywac sie jako stricte dps bo bede czekal wiecznosc wiec daje tank/dps i w 99% laduje jako tank, tylko to trzymaniemobow na sobie mi nie wychodzi. Nie bardzo tez wiem jakich skilli i w jakiej kolejnosci uzywac.
Móglby mi ktos pomoc ??

jedyne co mi przychodzi na mysl to brak http://www.wowwiki.com/Righteous_Fury z tym nie powinienes miec klopotow z trzymaniem threatu ,do tego na wieksze stada mobkow consecration ( od lvl 20) no i uzywaj seal of command ( wymaga chyba 10 pkt wiec tez jeszcze nie masz a ten seal trafia w 2 dodatkowe cele)

jesli bedziesz uzywal tego co napisalem to nie powinienes miec klopotow z agro ( no i najlepiej chodz z 2h , normale tankowac mozna spokojnie bez shielda , wystarczy plate odpowiednia ilosc hp ( a to raczej masz z heirlomow) plus dev aura ( chociaz ja i tak wolalem uzywac retri dla zwiekszenia dpsu bo nie zdarzylo mi sie padac na lov lvl instach)

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :