Dziś jest: Poniedziałek, 25 września 2017, godzina 17:00
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Strategie Protoss

Pierwsza     <<   <   ... | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 |   >   >>     Ostatnia
Don_Petch
Wiadomość [#901]: 08.02.2012 o 22:05

Konto skasowane

i20918 napisał
Nie gram tossem ale znam specyfikę silvera. Problemem grania na Z jest niewystarczający apm, aby stawiać bazę i jednocześnie sterować jednostkami 50 apm to minimum(przynajmniej u T którym gram). Grający Z to wykorzystują wiedząc że większość graczy wykorzysta cały apm na macro. Musisz wymusić na Z walkę, a przynajmniej presję, zegar tyka jeśli dobije do 10 minuty a ty nie oblegasz mu expa to w zasadzie przegrałeś(a przynajmniej powinieneś mieć już po grze, pomimo że Z nawet jeszcze z bazy nie wyszedł).

I don't want to live on this planet anymore...

Drogi ludzku o ksywie niczym PIN do karty - nie wiem co chrzanisz, ale załamujesz moja spychike dogłebnie miażdzac ją niczym lalka Barbie w wydaniu pierdo*onej syrenki. Skoro nie grasz Tossem bądź łaskaw zamknąc ryjca.

ShadowDancer
Wiadomość [#902]: 08.02.2012 o 23:06

Ravager

A może wyjaśnisz alfo i omego co takiego złego jest w jego rozumowaniu, bo argumenty "bo tak" i "ja wiem lepiej" to w przedszkolu słyszałem najczęściej.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
PM Email
Don_Petch
Wiadomość [#903]: 09.02.2012 o 00:22

Konto skasowane

Wybacz ale nie chce mi sie poprawiac wszystkiego co to cos wysrało.

kolorek
Wiadomość [#904]: 09.02.2012 o 20:32

2 straty ode mnie na zarga w srebrze powinny być zawsze skuteczne wyżej czasem

1 dt expand do charge zelot archont - robimy dt z jednej bazy, skupiamy się na chrobobustowaniu probów, 2 dt do bazy a w tym czasie exp, jak ma detekcje to ratujemy dtsy i niepozwalany postawić 3rda, jak mamy 2 bazy to chrono na szarrze i przed ok 12 min jazda na zerga zelot archont - zagrożenie to pusch z karaluchów lub banelingów przed dt, trzeba trochę skautować co robi
2) na mapach gdzie mamy forge expa, na slepo stawiamy pylon w jego naturalu za minerałami i cannona (miedzy pylonem a canem sprawdzamy czy jest pool), nastepnie obserwujemy co wychodzi z bazy, czy push czy drona do założenia bazy gdzie indziej, u siebie stawiamy 2-3 canny i wczesny gaz, i stargate, voidem bronimy all ina lub idziemy zabić expa, w tym czasie robimy 7gate i idziemy go dobić, jak nie robi expa tylko bije cannona u siebie w naturalu to można odpuścić stargate i odrazy 7gate push

Have fun

[Edycja kolorek - 09.02.2012 o 20:35]

PM Email
Rapheal
Wiadomość [#905]: 27.05.2012 o 11:45

http://www.speedyshare.com/2FCda/ZERG-FAILEd.SC2Replay

jestem niby w platynie, bardzo często mam problemy z zergiem. Może mi ktoś podpowiedzieć co mogę zrobić inaczej? Kontrolować mapę PvZ jest raczej ciężko.
Może jakbym zebrał stalkery, zamiast wybijać jego expy i wbił do maina, ale raczej też by się przed tym wybronił.
Z góry dziękuję!

PM Email
Sulphuriell
Wiadomość [#906]: 28.05.2012 o 14:27

Don_Petch napisał
Wybacz ale nie chce mi sie poprawiac wszystkiego co to cos wysrało.

Masz argumenty - to je przedstaw. Nie masz - to zamilknij, albo idź się wyżyj w komentarzach na onecie.

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
PM Email
Rapheal
Wiadomość [#907]: 28.05.2012 o 21:56

Nikt mi nie pomoże ? smiley.gif

PM Email
Bargor
Wiadomość [#908]: 28.05.2012 o 22:24

Spróbuję to obejrzeć, ale z PvZ u mnie jest słabo więc nie wiem czy coś pomogę.
50min - będzie cięzko
Będe pisał jakos na bierząco - Twój build jest niespójny (i wogóle jakis bez sensu) - nie chronujesz prob a jednocześnie robisz jakieś FE. Zerg zupełnie nie scoutując bierze w ciemno 3 bazy. Z Twoim openingiem (oczywiście tego nie sprawdziłeś) powinieneś dostawić 3 gate i pokarać Zerga za brak scoutu i skończyć grę. Stawiasz Nexa późno, a Zerg i tak ma wcześniej 3 bazy - bez sensu - lepiej albo robić FFE albo jakoś przycisnąć i jednocześnie postawić expa - w ten sposób Zerg nie może grać 3 hatchery.
No i oczywiście PROBY - robią się wolno a energia na Nexach stoi.
Z upami słabo + brak scoutu, nawet nie wiesz że ma milion baz.
W 17 minucie on ma limit i 5K nadwyżek, już powinien skończyć tą grę.
Mniej niż 50 probów - tragedia.
Jak rozwaliłeś jego sfailowany atak to nie kontrujesz - spokojnie ubiłbyś 2 expy i odbiłbyś środek zwłaszcza że on nic nie robił - ale najpierw trzeba by mieć jakogoś scouta. Jak już po iluś minutach wyszedłeś i go rozwalileś to mołgbyś jednocześnie dorabiać jakieś wojo - gdybyś ciągle warpował jednostki to byś pewnie wygrał. Jak masz blink staklery to mikruj nimi a one stoją bez sensu. parę sztormów było dobrych ale to nic nie zmienia. Ogólnie gra słaba vs tragiczna. Nie wiem dlaczego on nie zrobił limitu BL lub Ultr 30 min wcześniej, bez sensu. To było do wygrania przed 8 minutą.

[Edycja Bargor - 28.05.2012 o 22:50]

PM Email
szczawiktak
Wiadomość [#909]: 04.06.2013 o 13:08

chyba najlepsza strona tego typu starcraft2smart.com

PM Email
REKLAMA
Strona 46 z 46.
Pierwsza     <<   <   ... | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :