Dziś jest: Czwartek, 29 października 2020, godzina 07:56
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Strategie Protoss

Pierwsza     <<   <   ... | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | ...  >   >>     Ostatnia
ac1d
Wiadomość [#781]: 02.09.2011 o 15:04

Konto skasowane

@up: nie wiem, czy zauwazyles, ale ja sienie podpieram zadna statystyka, ze tu i tu jest tylu i tylu takich a takich. ja przytaczam konkretne argumenty, i staram sie dyskutowac z argumentami adwersarzy (co moze byc w sumie blednym zalozeniem - adwersarze nie chca dyskutowac z moimi argumentami, tylko mowia, ze "nie bo nie").

@shadow raz jeszcze: "sprobuj pograc protossem i wygaduj takie bzdury. g-shiled sam sie nie rzuci, ff sam sie nie postawi" - pffffff, argument MILJART

[Edycja ac1d - 02.09.2011 o 15:04]

Sulphuriell
Wiadomość [#782]: 02.09.2011 o 15:12

Konto skasowane

ac1d napisał
Sulphuriell napisał
Jak uważasz, że T jest najłatwiejszy do opanowania, to przyjrzyj się ile micro wymaga ta rasa na wysokim poziomie gry.
(...)
Osobiście gram Z i T, nie jestem wymiataczem, i mi się trudniej gra T niż Z. Ale nie będę tego przytaczał jako argumentu za tym, że jakaś tam rasa jest mniej, czy bardziej skillowa, bo co to kogo obchodzi, że akurat mi się gra łatwiej trudniej daną rasą?

self-busted. TWOIM zdaniem jest najtrudniejszy do opanowania. pozniej piszesz, ze zdania jednostek sie nie licza, i kazdemu idzie inaczej, wiec nie powinno to byc brane pod uwage.

co do statementu idry - o to mi chodzi. moge rozdzielac casterow, transferowac miedzy expami proby w inny sposob, a maruder dalej bedzie mial shellsy, stima i leczenie z medivaca, a EMP bedzie wklejal instantowo wiecej dmgu, niz moj drozszy i dluzszy w techu storm w ciagu calego dot

Że niby kto jest moim zdaniem najtrudniejszy do opanowania? potluczony.gif Uważaj, teraz czytanie ze zrozumieniem podobno jest na maturze biggrin.gif

[Edycja Sulphuriell - 02.09.2011 o 15:17]

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
Adamixsosx
Wiadomość [#783]: 02.09.2011 o 15:25

Konto skasowane

Każda rasa ma swoje słabe i mocne strony każdy jest inny inni grają tą rasą lepiej inni tamtą boże nie rozumiem o czym jest ta dyskusja.... More GG more skill Imby jako takiej nie ma po prostu trzeba się nauczyc nie robić błędów i analizować co robi przeciwnik o.O

Tato co jest w życiu najważniejszeconfused.gif MICRO SYNKU MICRO!!
ac1d
Wiadomość [#784]: 02.09.2011 o 16:09

Konto skasowane

@adamixsosx: ale ja nie twierdze, ze jest imba. ja sie po prostu nie zgadzam z tym, ze jest balans, bo moim zdaniem go nie ma. i w pewnym MU jedna rasa ma latwiej niz inna.
@sulp: no, to trenuj, trenuj ;-) u mnie na szczescie juz po, wiec moge spac spokojnie coolgleamA.gif

ShadowDancer
Wiadomość [#785]: 02.09.2011 o 23:14

Konto skasowane

ac1d napisał
ja sie po prostu nie zgadzam z tym, ze jest balans, bo moim zdaniem go nie ma. i w pewnym MU jedna rasa ma latwiej niz inna.

No to Ci powtórzę jeszcze raz, "ZAGRAJ TERRANEM". Tak się składa, że od pewnego czasu gram randomem i naprawdę to nie biedny protoss musi się namęczyć, tylko zerg.

ac1d napisał
edit: i co z tego, ze sprobuje pograc terranem, jak waszym zdaniem to nie bedzie mialo zadnego celu?

Gdzie ja tak napisałem?

ac1d napisał
sulp mowi, ze kazdy ogarnia inaczej, i ze jednemu sie latwiej gra tym, innemu tamtym, wiec jak ktos ma problem z czyms, to to nie powinno miec znaczenia, bo jest zalezne od jednostki, prawda? a ty, shadow, powiesz wtedy "ta? to sprobuj pograc czyms innym", i koniec dyskusji.

Cóż, jak nie ogarniasz, to spróbuj zaufać tym, którzy ogarniają.

ac1d napisał
day9 np. nie tyka zerga, bo nie ma motoskilla na niego - czy to znaczy, ze nie wie, albo ze sie powinien nie wypowiadac na zaden temat zwiazany z zergiem

Jak będizesz day9 to pogadamy.

EDIT: Szkoda, że usunąłeś swojego posta w chwili kiedy ja pisałem swojego.

[Edycja ShadowDancer - 02.09.2011 o 23:15]

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
ac1d
Wiadomość [#786]: 02.09.2011 o 23:24

Konto skasowane

@shadow: szkoda, ze nic nie usuwalem, ale rozumiem, ze kazdy wierzy, w to, w co chce.
1. ty mowisz, zebym pogral terranem. sulp mowi, ze to bez znaczenia, bo przeciez kazdy inaczej ogarnia rozne rasy.
2. juz ci pisalem na pw, ze nie mam z tym zbytnich problemow.
3. ok, spoko, dopoki nie jestem day9, nie mam prawa sie wypowiadac odnosnie balansu, ale ty masz?

maniek92sw
Wiadomość [#787]: 02.09.2011 o 23:44

Konto skasowane

OMFG Jak nie ogarniacie, to przestancie siedzieć pół dnia na forum i idźcie ograniać ;O Prawda jest taka, że jak nie napier**** 8h dziennie jak goście z GM czy high master, to sie tam nie dostaniesz. SC2 to nie gra dla casuali tylko nerdów tracacych na nią caly wolny czas.
A jeśli się do nich nie zaliczasz, albo nie chcesz zaliczać, to nie ma po co dewagować na temat balansu. Bo nigdy idealny on nie bedzie dla kazdej ligi.
Blizzard wprowadza zmiany malymi kroczkami i powinno być tylko lepiej. Niedawno Protoss był imba, a teraz to najsłabsza rasa IMO

Success is my only mothafuckin option!
ShadowDancer
Wiadomość [#788]: 02.09.2011 o 23:46

Konto skasowane

1. Nie, wymyśliłem sobie posta (ew. może z innego wątku)
2. Nie pisałem o ogarnięciu gry na terrana, tylko o ogarnięciu TERRANA
3. Jak będziesz miał wiedzę taką jak 9 day, to będziesz mógł sobie szafować takimi stwierdzeniami.

Mówisz, że pomarańcze łatwiej obrać niż banana, ale nigdy nawet nie próbowałeś banana obierać. Nie wydaje Ci się to idiotyczne na pierwszy rzut oka?

ONLY ROCK'N'ROLL

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
ac1d
Wiadomość [#789]: 03.09.2011 o 00:12

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
1. Nie, wymyśliłem sobie posta (ew. może z innego wątku)
2. Nie pisałem o ogarnięciu gry na terrana, tylko o ogarnięciu TERRANA
3. Jak będziesz miał wiedzę taką jak 9 day, to będziesz mógł sobie szafować takimi stwierdzeniami.

Mówisz, że pomarańcze łatwiej obrać niż banana, ale nigdy nawet nie próbowałeś banana obierać. Nie wydaje Ci się to idiotyczne na pierwszy rzut oka?

no to ogarnij, gdzie kto pisze, bo tak jak zamierzasz odpisywac na posty z roznych innych topicow, to nie wiem, czy dam rade nadazyc za toba (taki maly bonus - nie mam w zwyczaju kasowac swoich postow, aby trollowac innych)
no jasne, ale ty tez nie masz wiedzy day9, a takimi stwierdzeniemi szafujesz (ja mowie, ze nie ma, ty mowisz, ze jest - niczym sie to nie rozni, dalej jest to jakies tam stwierdzenie)
po pierwsze, pisalem juz jakis czas temu, ze czasem sobie pogram na multi randomem. nie jest to jakis uber czas poswiecony temu, ale mniej wiecej wiem, o co kaman, to raz, a dwa, nie musze obierac bananow, aby widziec, jak to robia inni, prawda? powtarzam, day9 tez nie gra zergiem, a sie wypowiada na jego temat. zreszta, nie uzurpuje sobie wiedzy day9 - nie wypowiadam sie na kazdy aspekt gry, co na co grac i co robic w kazdej mozliwej sytuacji - ja tylko napisalem na te sprawy, z ktorymi mam jakas tam stycznosc i doswiadczenie

btw, juz ktorys uzytkownik z rzedu pisze, ze sa wprowadzane patche, ze zrownowazenie gry idzie ku lepszemu, a dalej ty i sulp z uporem godnym lepszej sprawy upieracie sie, ze jest balans. no ale chyba jednak nie ma, skoro sa wprowadzane patche i "zrownowazenie gry idzie ku lepszemu" - nie mozna byc w punkcie A podczas drogi do niego -.-

[Edycja ac1d - 03.09.2011 o 00:14]

[Edycja ac1d - 03.09.2011 o 00:15]

ShadowDancer
Wiadomość [#790]: 03.09.2011 o 00:20

Konto skasowane

Dobra, ja odpadam. Skoro tego nie pojąłeś, to przykro mi, ale szkoda klawiatury.

ONLY ROCK'N'ROLL

maniek92sw
Wiadomość [#791]: 03.09.2011 o 00:26

Konto skasowane

Skonczcie juz temat balansu...
http://kwejk.pl/obrazek/437870/facepalm.html
Tak nie ma go. Tak, moze kiedys bedzie. Warcrafta 3 przez 7-8 lat nie potrafili zbalansowac, to SC2 w rok tez nie zbalansuja. Ta rozmowa do niczego nie prowadzi, w kolko te same argumenty [z ktorych polow jest z dupy wzieta]

- Nie ma balansu
- Jest bo yl pacz
- NIe ma bo za duzo terkow jest
- Jest bo go nerfia
- Nie ma bo w goldzie owni noby
- Jest bo to noby
- Nie ma bo ma latwo
- Jest bo sie nie znasz
- Nie ma bo inni tak gadaj
- Jest bo tak a ty sie nie znasz
- Nie ma bo znowu jest nowy pacz
- Jest bo ja tak mowie
- Nie ma bo cie nie lubie i powiem ze nie ma
- Jest bo Blizz jest fajny
- Nie ma bo Blizz jest glupi
- Jest bla bla bla
- Nie ma bla bla bla

Tak to wyglada yabol.gif

Success is my only mothafuckin option!
Nilus
Wiadomość [#792]: 04.09.2011 o 11:28

Konto skasowane

Garik napisał
ja mam problem zawsze gdy zerg atakuje mutaliskami,

mogę robić stalkery, ale co lepszy gracz łatwo "obleci" i wymicruje tyly

Nieprawda bo:
A.Możesz robić canony
B.Hight templar z tyłu (dobre gdy zaczynają atakować z miejsca)
C.Blink stalki
D.pxoenixy
E.Gdy on cie atakuje ty go atakuj zelotami
F.Możesz robić wszystko naraz lol.gif

[Edycja Nilus - 04.09.2011 o 11:29]

pawelwch
Wiadomość [#793]: 11.09.2011 o 22:32

Konto skasowane

Co począć gdy Terran massuje Thory?
Miałem mieszanke kilku Immortali z stalkerami i zelotami i przegrałem sad.gif

ShadowDancer
Wiadomość [#794]: 11.09.2011 o 22:38

Konto skasowane

Robisz parę ht/chargelot/immortal/stalker. Feedbackujesz, a potem wchodzisz jak w masło chargelotami; immortalom nie zrobi nic, bo nie będzie miał strike cannonów.
Jak gra pure thory, to możesz nawet tankować probkami, o dziwo daje bardzo dobre efekty (zakładając, że masz kilka expów i trochę kasy w banku) smiley.gif

ONLY ROCK'N'ROLL

pawelwch
Wiadomość [#795]: 11.09.2011 o 22:47

Konto skasowane

a co zrobic gdy dokłada do tego banshe na clocku?

Sulphuriell
Wiadomość [#796]: 11.09.2011 o 22:52

Konto skasowane

blinka i detekcję, jak banshee jest dużo, to rób voidy, banshee ich nie tkną, a ładnie koszą thory.

[Edycja Sulphuriell - 11.09.2011 o 22:54]

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
pawelwch
Wiadomość [#797]: 11.09.2011 o 22:59

Konto skasowane

to fakt mogłem zmassowac voidy bo bym miał air i na thory tez dobre...

ac1d
Wiadomość [#798]: 12.09.2011 o 00:55

Konto skasowane

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=264470

no, wiec badam dzisiaj ten BO i jest naprawde niezly. strasznie zdziwily mnie timingi researchy, bo sa strasznie dzikie (waaaaaaay delayed warp tech), i to, ze przez dluzszy czas pompujemy z 1 gata tylko, ale po paru grach juz coraz lepiej wyczuwam ten build. wydaje sie nawet, ze terran nie za bałdzo ma co na to pograc. polecam zaznajomic sie z repkami, bo daja duzo wiecej wgladu, niz rozpiska na papierze

Pmaker
Wiadomość [#799]: 18.09.2011 o 11:03

Konto skasowane

ac1d napisał
http://www.teamliquid.net/f(...)d=264470

no, wiec badam dzisiaj ten BO i jest naprawde niezly. strasznie zdziwily mnie timingi researchy, bo sa strasznie dzikie (waaaaaaay delayed warp tech), i to, ze przez dluzszy czas pompujemy z 1 gata tylko, ale po paru grach juz coraz lepiej wyczuwam ten build. wydaje sie nawet, ze terran nie za bałdzo ma co na to pograc. polecam zaznajomic sie z repkami, bo daja duzo wiecej wgladu, niz rozpiska na papierze

Potwierdzam na chwile obecna zadnej gry nie przegralem na terka grajac ten bulid^^ fakt ja tylko platyna, ale wg. mnie i w wyzszych ligach ten bulid bedzie rzadzil dotego jak dojdzie zasieg do IMMORTALI to bajka^^ hihi ja tam nawet sie nei zastanawiam co on ma grac na to ^^ ciesze sie bo terek lata jak mieso armatnie jedyny trudny moment to wybronienie pusha poczatkowego...a pozniej tylko dobrze rzucic ff i banke i hej ^^

dzieki za OPCJE gry na terka smiley.gif

ps. czekam na wiecej hahaha biggrin.gif

ac1d
Wiadomość [#800]: 18.09.2011 o 12:50

Konto skasowane

@pmaker: pamietaj, ze w 1.4 poprawnia rowniez dzialanie g-shielda, zeby dzialalo na splash od tankow, to juz w ogole bedzie bajka.

co do wybronienia poczatkowego pusha, to ja nie mam z tym zadnych problemow -> wpierw scout probem, ktorego pozniej starams ie wycofac pod x-towera, a jesli mi go ubija, to wysylam chwile pozniej drugiego z bazy, aby po prostu trzymac x-towera. pozniej od razu smigam stalkerem na jego rampe, i badam, co tam za unity ma. jesli widze marudera, od razu stawiam cannona przy rampie. staram sie wybronic stalkera, ale wiadomo, roznie moze byc (dzieki temu widze tez timing c.shellsow, co tez moze troche powiedziec - jesli ma ultra szybko, to znaczy, ze szykuje aktywnie pusha). no, i pozniej, jak probem przy x-towerze widze movement, to sprawdzam, CO idzie, i czy mi starczy jeden cannon, czy trzeba dostawiac kolejnego.

ja sobie juz troche przerobilem BO, tzn. hister poleca stawiac gazy PO cyberneticsie, ja stawiam w swoj normalny sposob: wpierw w trakcie gatow, i pozniej w trakcie cyberneticsa. dzieki temu nie dajemy od razu T czerwonej flagi "WIEDZ, ZE COS SIE DZIEJE", tylko wyglada bardziej jak zwykle 2g robo ;)

REKLAMA
Strona 40 z 46.
Pierwsza     <<   <   ... | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :