Dziś jest: Czwartek, 29 października 2020, godzina 09:29
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Strategie Protoss

Pierwsza     <<   <   ... | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | ...  >   >>     Ostatnia
i20918
Wiadomość [#761]: 30.08.2011 o 09:37

Konto skasowane

Bargor napisał
Niewiele obrywa w porownaiu do wytrzymałosci, thor jak go naprawia 5 scv tez niewiele obrywa.

Quiz za 100 pk czego nie robi 5 scv kiedy łazi za thorem i go naprawia ?
Bargor napisał
Przy maksymalnym nasyceniu i tak Terran będzie wydobywał więcej.

To się zdarza w zasadzie tylko jeśli zamkniesz Terrana w bazie, albo gra jakiegoś all ina z jednej bazy, nikt ci nie broni wtedy zaekspować(choć trzeba uważać bo właśnie wtedy może all in polecieć)
Bargor napisał
Bzdury, lol, wszelakie upgrady, produkcja jednostek to bzdury bo muszę wydawać całe chrono na Probki...

Nic nie musisz T też może musi używać cały czas mułów do zbieraia(może nimi np naprawiać thory w polu), albo użyć scana(dla zwiadu ale i broniąc się przed DT) czy suplay drop. Każda z ras ma jakąś zdolność która pozwala przyspieszyć wydobycie(przez szybszą produkcję dron/próbek/muła) lub zamiast tego zużyć tą energię na jakąś użyteczną umiejętność
Bargor napisał
Zresztą, jak zauważam to bardzo dużo chrono wydaję na probki a Terran i tak wydobywa więcej.

To źle zauważyłeś, albo masz przestoje w produkcji probów/mniej baz. T upgradując CC na starcie jest dwia(około) scv do tyłu(nie licząc chrono), można oczywiście nadrobić mułem ale to nie przyspieszy produkcji nowych scv, da zastrzyk gotówki którą można wrzucić w armie/techa/szybszego expa(w tym ostatnim przypadku można by się kłócić że jednak w pewnym stopni przyspieszy) podczas gdy Protos ma kilka dodatkowych probów które będą pracować do końca gry(albo swojego).

Idioci usiłują na ogół wyglądać inteligentnie, mało jest osób wystarczająco inteligentnych, aby mogły sobie pozwolić na wygląd idioty.
dbm
Wiadomość [#762]: 02.09.2011 o 09:35

Konto skasowane

ShadowDancer w poscie do Acida napisał
Ale zauważ, że to co piszesz, to nie jest żadna konstruktywna dyskusja - po prostu masz jakiś problem i sobie z nim nie radzisz. Zamiast z nim walczyć, to próbujesz uzyskać poparcie i usprawiedliwienie. Chyba się zgodzisz, że gdybyś nie miał problemów z terranami, to byś nie napisał tego posta.

Myślisz bardzo płytko, pograj trochę randomem i zobaczysz, że terran wcale nie ma tak różowo z protossem, że jedną ręką wszystko poskłada.

Pfhhhhhhheheeeh, uwielbiam jak terki nie potrafia sie przyznac, ze graja imbą :] Toz nawet zergi, ktore najwiecej placza, ostatnio sie zgadzaja, ze mass infestor jest kontra na wszystko w kazdym mu i w kombo z bl'ami sa imba smiley.gif A terki od roku maja przegieta rase, (o czym blizz doskonale wie - bo zrobil to specjalnie dla noobow z kampanii, zeby bylo im prosciej zaczac wygrywac - i nerfi im powoli kazda jednostke) ale najglosniej krzycza, ze jest balans i ze oni tez maja trudno.. lololol czlowieku moj kumpel grajac T specjalnie wychodzil z gier z Z i T, grajac tylko na tossow, bo w goldzie/plat nie musisz prawie nic robic, zeby imbą rozwalic protosa - szybkie ghosty, mass mm z przewaga marud, do tego medi i viking i roflstompujesz, bo toss zeby miec cien szansy musi trafic idealnie ffy (o co trudno w goldzie), miec ht (zwykle nie dozywal, albo zostawaly zempione z cloacka na poczatku) lub duuuzo colo (ktore wrecz zapraszaja do dropow na mineraly swoja powolnoscia), charge i najlepiej +2 armora.
A terek w tym mu moze nawet zrzucic mulki, skolejkowac marudy, medi i ghosty i pojsc zjesc kanapke, wrocic, zpushowac, zmusic do ff i gs, walnac emp, stim, ustrzelic prawie kazda sentry i cofnac robic wojo dalej.. tzn kanapki smiley.gif) I co ma toss robic? Sentry juz nie odrobi bo caly gaz potrzebny na colo/ht, wiec bez ff terran moze empowac i kiteowac bez problemow.. po prostu od kiedy wynalezione sa concussive, stim i emp, to kazdy push terka jest mega zagrozeniem dla armii tossa, a pushe tossa staja sie duzo mniej efektywne (bo po 3 empach trzeba spierdalac i tyle)..
Nie mowie juz nawet o mulach, scanie, pdd i innych takich, wystarczy bio pod medi i flankujace cloaked ghosty, zeby wyrownac gre pomiedzy T i klase lepszym P, taka prawda.
Poza tym w gslu widac doskonale, ze zeby P wygral z T to musi zagrac wysmienita gre, albo T musi popelnic bledy. W ZvT tak nie ma, w ZvP tez nie, wiec wniosek prosty - w TvP terran imba. Zaraz eu terki podlapia fast 3rd straty od korkow i bedzie to samo, wiec spodziewam sie kolejnych nerfow T (teraz czas na mule i marudy smiley.gif

ShadowDancer
Wiadomość [#763]: 02.09.2011 o 10:13

Konto skasowane

dbm napisał
Pfhhhhhhheheeeh, uwielbiam jak terki nie potrafia sie przyznac, ze graja imbą :] Toz nawet zergi, ktore najwiecej placza, ostatnio sie zgadzaja, ze mass infestor jest kontra na wszystko w kazdym mu i w kombo z bl'ami sa imba smiley.gif

Eee wcześniej grałem zergiem, a teraz randomem?

dbm napisał
A terki od roku maja przegieta rase, (o czym blizz doskonale wie - bo zrobil to specjalnie dla noobow z kampanii, zeby bylo im prosciej zaczac wygrywac - i nerfi im powoli kazda jednostke) ale najglosniej krzycza, ze jest balans i ze oni tez maja trudno..

Rok temu była przegięta. Teraz może trochę, nie mi to oceniać, ale na pewno nie w jakimś znaczącym stopniu.

dbm napisał
lololol czlowieku moj kumpel grajac T specjalnie wychodzil z gier z Z i T, grajac tylko na tossow, bo w goldzie/plat nie musisz prawie nic robic, zeby imbą rozwalic protosa - szybkie ghosty, mass mm z przewaga marud, do tego medi i viking i roflstompujesz, bo toss zeby miec cien szansy musi trafic idealnie ffy (o co trudno w goldzie), miec ht (zwykle nie dozywal, albo zostawaly zempione z cloacka na poczatku) lub duuuzo colo (ktore wrecz zapraszaja do dropow na mineraly swoja powolnoscia), charge i najlepiej +2 armora.

Rofl. Zajebisty argument. A ja jak gram z goldem tossem to każdego frajera rozkładam 4 gate. I co? Według mnie w goldzie toss jest imba. Porównywanie zbalansowania ras na podstawie tego, że ktoś gra w niższej lidze i rozkłada ludzi grających dużo słabiej od siebie, jest przejawem co najmniej kretynizmu.

A terek w tym mu moze nawet zrzucic mulki, skolejkowac marudy, medi i ghosty i pojsc zjesc kanapke, wrocic, zpushowac, zmusic do ff i gs, walnac emp, stim, ustrzelic prawie kazda sentry i cofnac robic wojo dalej.. tzn kanapki smiley.gif) No comment...

dbm napisał
I co ma toss robic? Sentry juz nie odrobi bo caly gaz potrzebny na colo/ht, wiec bez ff terran moze empowac i kiteowac bez problemow.. po prostu od kiedy wynalezione sa concussive, stim i emp, to kazdy push terka jest mega zagrozeniem dla armii tossa, a pushe tossa staja sie duzo mniej efektywne (bo po 3 empach trzeba spierdalac i tyle)..
Nie mowie juz nawet o mulach, scanie, pdd i innych takich, wystarczy bio pod medi i flankujace cloaked ghosty, zeby wyrownac gre pomiedzy T i klase lepszym P, taka prawda.

Mogę z nim zagrać, to zobaczymy, co może zrobić toss.

dbm napisał
Poza tym w gslu widac doskonale, ze zeby P wygral z T to musi zagrac wysmienita gre, albo T musi popelnic bledy. W ZvT tak nie ma, w ZvP tez nie, wiec wniosek prosty - w TvP terran imba.

Tossi odpadali najwięcej vs zerg?

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Sulphuriell
Wiadomość [#764]: 02.09.2011 o 10:31

Konto skasowane

dbm napisał
A terki od roku maja przegieta rase, (o czym blizz doskonale wie - bo zrobil to specjalnie dla noobow z kampanii, zeby bylo im prosciej zaczac wygrywac - i nerfi im powoli kazda jednostke)

Jo, wiadomo, jak nie grasz terranem to nie wygrasz zadnego turnieju. Macro też nie trzeba - wszak rasa dla noobów, robisz muła i nie musisz już produkować scv. Micrować niczym nie trzeba, takie np. banshee samo robi hit'n'runa, a emp ma autonamierzanie potluczony.gif Zabrać terranowi muła! Ch*j, że toss ma chrono i może wysrywać proby 2x szybciej, ch*j, że zerg może robić kilka dron na raz. yabol.gif

dbm napisał

A terek w tym mu moze nawet zrzucic mulki, skolejkowac marudy, medi i ghosty i pojsc zjesc kanapke,

Jo, każdy dobry gracz jak wiadomo mrozi surowce kolejkując jednostki do oporu biggthumpup.gif

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
dbm
Wiadomość [#765]: 02.09.2011 o 10:33

Konto skasowane

Lol, @ "moge z nim zagrac". Swietny argument, ze nie ma imby i rzeczowa dyskusja.
A kolega jest na poziomie top gold/low plat i gra zergiem, takze przyklad, ze dla zabawy jechal tossow terranem mial pokazac jak latwo to robic. Jestem pewien, ze offracem robil duzo wiecej bledow niz te biedne tossy, ale emp -> 1a -> stim i pograne..

Oczywiscie zamiast przyznac mi racje, mozesz znowu napisac, ze pograsz z nim i mu pokazesz co potrafi toss lololol biggrin.gif

edit: Sulph ty to jestes po prostu glupi, nie? To byl sarkastyczny przyklad na to, ze terran grajac jak totalny noob i jedzac kanapki nadal ma rowna gre z tosem o ile tylko zrobi na czas stima, emp i shellsy. Ty oczywiscie jestes taki gosu, ze musiales sie zesrac o kolejkowanie.. Szkoda ze na nw nie jestes taki wyszczekany lol..

[Edycja dbm - 02.09.2011 o 10:40]

Sulphuriell
Wiadomość [#766]: 02.09.2011 o 10:41

Konto skasowane

dbm napisał
I co ma toss robic?

Proponuje to co Idra - rozwalić słuchawki hahaha.gif

dbm napisał
lololol czlowieku moj kumpel grajac T specjalnie wychodzil z gier z Z i T, grajac tylko na tossow, bo w goldzie/plat nie musisz prawie nic robic, zeby imbą rozwalic protosa

Twoje argumenty są na poziomie: "moja mamusia najlepiej sobie radzi w bronze league rasą X, to niezbity dowód, że X jest imba"

Ch*j kogo obchodzą twoi koledzy, z jakiej są ligi i jaką rasą jak im idzie, bo to nijak ma się do tego, czy jest balans, czy go ni ma.

[Edycja Sulphuriell - 02.09.2011 o 10:39]

i20918 napisał
Bargor napisał
Niewiele obrywa w porownaiu do wytrzymałosci, thor jak go naprawia 5 scv tez niewiele obrywa.

Quiz za 100 pk czego nie robi 5 scv kiedy łazi za thorem i go naprawia ?

Chyba niektórzy nie kumają też, że naprawa zżera surowce yabol.gif

dbm
Wiadomość [#767]: 02.09.2011 o 10:53

Konto skasowane

Sulph - nie pajacuj. Nie masz nic do powiedzenia, to stul laskawie niedomyta pizde, ok?

Do takich jak ty "obroncow balansu" co uslyszeli raz od pro ze "lepiej grac niz narzekac", kazdy argument jest zly - w gslu top 10 prawie same terki - zly argument, w goldzie T rozjezdza tossow do zera mimo offracea - zly argument, Terran dostaje ciagle nerfy (teraz bfh i raxy) - zly argumenf, day9 jako najszybsza droge do diamentu podaje mmm - zly argument.

Tak mi sie widzi, ze ty sie po prostu lepiej znasz na tej grze niz blizzard, progamerzy, casterzy i wszyscy gracze naraz. Dla ciebie jakby maruder kosztowal tyle co marin to bylby balans "bo nie strzela w air"..

ShadowDancer
Wiadomość [#768]: 02.09.2011 o 12:36

Konto skasowane

dbm napisał
w gslu top 10 prawie same terki

A kto wygrywa?

dbm napisał
- zly argument, w goldzie T rozjezdza tossow do zera mimo offracea

Niech rozjedzie przeciwnika w diamencie/masterze offracem, to pogadamy. W gold wystarczy zagrać offracem, zrobić dt rush i już wygrana w kieszeni.

dbm napisał
- zly argumenf, day9 jako najszybsza droge do diamentu podaje mmm

Co ma szybka droga do diamentu wspólnego z balansem?

Argumentujesz jak 10 letnie dziecko (a bo mój kolega) i do tego zupełnie bez sensu (bo ludzi którzy nie umieją grać lepiej się kosi terranem).

[Edycja ShadowDancer - 02.09.2011 o 12:37]

ONLY ROCK'N'ROLL

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Sulphuriell
Wiadomość [#769]: 02.09.2011 o 13:04

Konto skasowane

dbm napisał
Sulph - nie pajacuj. Nie masz nic do powiedzenia, to stul laskawie niedomyta pizde, ok?

POPROSZĘ O BANA DLA TEGO PANA
Musi mieć czas na wytarcie zasmarkanego noska crying.gif

Przepraszam jeśli doprowadziłem cię do takiego stanu hahaha.gif

dbm napisał
Do takich jak ty "obroncow balansu" co uslyszeli raz od pro ze "lepiej grac niz narzekac", kazdy argument jest zly

Ale ty nie masz żadnego argumentu potluczony.gif

dbm napisał
w goldzie T rozjezdza tossow do zera mimo offracea - zly argument, Terran dostaje ciagle nerfy (teraz bfh i raxy) - zly argumenf, day9 jako najszybsza droge do diamentu podaje mmm - zly argument.

Dorzuć do swojej gosu listy jeszcze, że babcia powiedziała ci, że T jest za silny. hahaha.gif

[Edycja Sulphuriell - 02.09.2011 o 13:07]

Bargor
Wiadomość [#770]: 02.09.2011 o 13:27

Konto skasowane

Sulp twoje wypowiedzi są śmieszne oskarżasz ludzi o brak argumentów (a w tamtym pośnie jest ich sporo) mimo że sam żadnego nie przedstawiłeś żadnego, zarówno w tym jak i drugim temacie. Argument o goldzie jest prosty Terran jest dużo łatwiejszy do grania.

W którymś patchu blizz zwiększył czas budowy Zealotów gdyż "w niższych ligach było to niemal niemożliwe do wybronienia" czy coś w tym stylu. Widać, że blizz interesuje się także słabszymi graczami - argument, że na poziomie gold Terran jest dużo łatwiejszy jest jak najbardziej trafny.

ShadowDancer
Wiadomość [#771]: 02.09.2011 o 13:40

Konto skasowane

Bargor napisał
argument, że na poziomie gold Terran jest dużo łatwiejszy jest jak najbardziej trafny.

No to ja dziękuje za dyskusję o imbie, skoro takie argumentu ty padają.

ONLY ROCK'N'ROLL

Bargor
Wiadomość [#772]: 02.09.2011 o 13:43

Konto skasowane

Wyrywasz zdanie z kontekstu i je komentujesz - brawo.

Sulphuriell
Wiadomość [#773]: 02.09.2011 o 13:54

Konto skasowane

Ale zrozum, że to co dzieje się w srebrze, goldzie czy bronzie ma się nijak do balansu/trudności gry daną rasą. Rozmowa "na argumenty" nie polega na tym, że się konstruuje teorie z dupy. Chyba nie oczekujesz, że ktoś myślący będzie zbijał argumenty typu: "a mój kolega w koldzie", albo "a day 9 powiedział, że żeby się dostać do diamentu" na poważnie? Niby co mam napisać na takie "argumenty", żeby doniośle brzmiało, bo ja naprawdę nie wiem ?yabol.gif
Czy może ktoś oczekuje tu dyskusji "dlaczego balansu nie należy oceniać, po tym co się dzieje w grach graczy o małych umiejętnościach?". Bo równie dobrze można by rozmawiać o tym, dlaczego niebo nie robi się różowe w samo południe.

Jak uważasz, że T jest najłatwiejszy do opanowania, to przyjrzyj się ile micro wymaga ta rasa na wysokim poziomie gry.
Osobiście gram Z i T, nie jestem wymiataczem, i mi się trudniej gra T niż Z. Ale nie będę tego przytaczał jako argumentu za tym, że jakaś tam rasa jest mniej, czy bardziej skillowa, bo co to kogo obchodzi, że akurat mi się gra łatwiej trudniej daną rasą? Jednemu dobrze idzie splitting marianów to łatwo mu się wygrywa T, inny świetnie używa casterów, to grając Z miażdży przeciwników Infestorami. Ktoś tu pisze o tym, jak MMM można dojść do diamentu. No może i można, ale np. ja tym gównem z Zergiem w życiu nie wygram. Po prostu w tym MU 3M w moich rękach to jest jakaś porażka. Tylko co to ma do balansu?

Niektórzy wciąż nie potrafią dojrzeć do tego, że każdy jest inny i jednemu łatwiej gra się to, drugiemu łatwiej idzie tamto. To, że Jasio wymiata w silverze T, a nie potrafi tego zrobić P nie oznacza jeszcze, że Wojtuś ma tak samo.

[Edycja Sulphuriell - 02.09.2011 o 14:05]

ShadowDancer
Wiadomość [#774]: 02.09.2011 o 13:56

Konto skasowane

No to dobrze, wytłumaczę Ci to skoro naprawdę nie jesteś w stanie wpaść na to.

W którymś patchu blizz zwiększył czas budowy Zealotów gdyż "w niższych ligach było to niemal niemożliwe do wybronienia" czy coś w tym stylu.

Prawie że zgadłeś. Zwiększyli czas budowy zealotów, gdyż w late protos mógł łatwo spalać minerały rzucając masę zealotów na przeciwnika.

ONLY ROCK'N'ROLL

Sulphuriell
Wiadomość [#775]: 02.09.2011 o 14:12

Konto skasowane

Bargor napisał
W którymś patchu blizz zwiększył czas budowy Zealotów gdyż "w niższych ligach było to niemal niemożliwe do wybronienia" czy coś w tym stylu.

W niższych ligach i tak gracze nie byli w stanie należycie wykorzystać takiego, czy innego czasu budowy takiej, czy innej jednostki. Sry, ale w niższych ligach rzadkko duperele decydują o zwycięstwie smash.gif

Jak to powiedział mój idol Idra: "W niższych ligach jest tyle rzeczy, które jeszcze możesz poprawić, żeby z czymś wygrać. Balans jest ważny na najwyższym poziomie gry, kiedy nie ma już nic więcej, co mógłbyś zrobić, żeby wygrać z czymś, co jest za silne."

Bargor
Wiadomość [#776]: 02.09.2011 o 14:14

Konto skasowane

Mylisz się: Patch 1.1 I co piszą, że rushe Zealotów są zbyt mocne na różnych pozmiomach gry (faktycznie nie piszą nic o "niższych", mój błąd, aczkolwiek wydawało mi się że to było "nieco inaczej"), a to zwiększenie czasu cooldownu na WG ma zmniejszyć spalanie minerałów przez Tossa. Widzisz, nawet nie potrafisz skutecznie skontrować nie najlepszego argumentu - a było to takie proste. Z obalaniem innych jest już znacznie gorzej, pomijając wysuwanie własnych.

@ up Widzisz, a jednak twierdzisz że obchodzą cię wypowiedzi topowych graczy, a wcześniej próbowałeś mówić inaczej. Ja natomiast nie będę pisał w twoim stylu "co mnie obchodzi co mówi Idra". Akurat szanuję te wypowiedzi, ale Idra też czasami wygaduje bzdury (np to co według jego zdania należy zmienić w balansie).

[Edycja Bargor - 02.09.2011 o 14:19]

[Edycja Bargor - 02.09.2011 o 14:21]

ac1d
Wiadomość [#777]: 02.09.2011 o 14:27

Konto skasowane

Sulphuriell napisał
Jak uważasz, że T jest najłatwiejszy do opanowania, to przyjrzyj się ile micro wymaga ta rasa na wysokim poziomie gry.
(...)
Osobiście gram Z i T, nie jestem wymiataczem, i mi się trudniej gra T niż Z. Ale nie będę tego przytaczał jako argumentu za tym, że jakaś tam rasa jest mniej, czy bardziej skillowa, bo co to kogo obchodzi, że akurat mi się gra łatwiej trudniej daną rasą?

self-busted. TWOIM zdaniem jest najtrudniejszy do opanowania. pozniej piszesz, ze zdania jednostek sie nie licza, i kazdemu idzie inaczej, wiec nie powinno to byc brane pod uwage.

co do statementu idry - o to mi chodzi. moge rozdzielac casterow, transferowac miedzy expami proby w inny sposob, a maruder dalej bedzie mial shellsy, stima i leczenie z medivaca, a EMP bedzie wklejal instantowo wiecej dmgu, niz moj drozszy i dluzszy w techu storm w ciagu calego dot

ShadowDancer
Wiadomość [#778]: 02.09.2011 o 14:32

Konto skasowane

Nie myliłem sie.

Dobra, koniec.

Jakie ligi?

ac1d: Naprawdę, spróbuj pograć terranem, a potem wygaduj takie bzdury. Może i shellsy zostają, ale zealot sam się nie wymicruje, a emp samo się nie wlepi. Pomijam już fakt, że nie widziałem nigdy ghostów poniżej platyny.

W końcu balansujesz tą grę pod noobów, czy nie? Może w szachach zabierzemy konie, bo nowi gracze mają problemy z ogarnięciem ich i dlatego należy je znerfić.

ONLY ROCK'N'ROLL

ac1d
Wiadomość [#779]: 02.09.2011 o 14:57

Konto skasowane

@shadow: a czy ja napisalem gdziekolwiek chocby slowo o tym, zeby balansowac gre pod bronze'a?? lol
komu w srebrze przeszkadza mule albo leczenie z medivaca? biggrin.gif kto z golda zwraca uwage na fakt, ze terran ma duzo prostsze scoutowanie, niz inne rasy, przed ktorym nie da sie w zaden sposob wybronic, sam za to skutecznie moze scout-denial'owac inne rasy?
in fact, kilkukrotnie nawet sie wypowiadalem, ze wraz z ogarnieciem gry, nabraniem skilla i wiedzy, dostrzega sie wiecej rzeczy, wiec mozna bardziej ogarnac, co gra, a co nie.
innymi slowy: siadasz do nowej gry, grasz 2 dni, masz jednostki takie, jakie sa, nie interesuje cie nic wiecej. grasz rok, i widzisz, ze jedna jednostka jest szybsza, a druga ma wiekszy zasieg. prosty przyklad, ale mam nadzieje, ze zrozumialy ;-)

edit: i co z tego, ze sprobuje pograc terranem, jak waszym zdaniem to nie bedzie mialo zadnego celu? sulp mowi, ze kazdy ogarnia inaczej, i ze jednemu sie latwiej gra tym, innemu tamtym, wiec jak ktos ma problem z czyms, to to nie powinno miec znaczenia, bo jest zalezne od jednostki, prawda? a ty, shadow, powiesz wtedy "ta? to sprobuj pograc czyms innym", i koniec dyskusji. naprawde, nie musze grac czyms, aby to znac (day9 np. nie tyka zerga, bo nie ma motoskilla na niego - czy to znaczy, ze nie wie, albo ze sie powinien nie wypowiadac na zaden temat zwiazany z zergiem, nawet taki, czy jechac 14. pool czy 17. pool?).

[Edycja ac1d - 02.09.2011 o 14:59]

Adamixsosx
Wiadomość [#780]: 02.09.2011 o 14:59

Konto skasowane

Sulphuriell i Shadow Mają Rację...
Jestem graczem z high diamentu (nie mówie tego by się popisać tylko żeby pokazać że jakieś tam pojęcie o grze mam) i uważam, że jeżeli już mówimy o imbie to nie możemy przytaczać argumentów jak jakiś gracz X z ligi < master zrobił tak i wygrał i że tak jest łatwiej owszem może jest prościej grać terranem w goldzie nie wiem ale to nijak ma sie do BALANSU!! Sulphuriell zacytował słowa Idry który bardzo dobrze stwierdził że imba jest wtedy gdy obydwaj gracze nie popełniają błędów i wygrywa np terran czy prottos ,oczywiście jest to idealizacja, bo kazdy człowiek popełnia błędy ale chodzi o samą ideę. Balans mogą kwestionować tylko najlepsi gracze... koniec kropka.

Tato co jest w życiu najważniejszeconfused.gif MICRO SYNKU MICRO!!
REKLAMA
Strona 39 z 46.
Pierwsza     <<   <   ... | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :