Dziś jest: Wtorek, 27 października 2020, godzina 22:22
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Strategie Protoss

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Sickstee
Wiadomość [#21]: 09.05.2010 o 12:06

Konto skasowane

dokładnie - BO = build order smiley.gif

"Jeśli mierzysz w gwiazdy, możesz wdepnąć w gówno, ale jeśli mierzysz w gówno, na pewno trafisz w gówno." Wiktor Zborowski

http://eu.battle.net/s(...)ickstee/
guardb
Wiadomość [#22]: 11.05.2010 o 17:32

Konto skasowane

Co robić na banche :/? Wydaje się oczywiste że działka ale musiałbym nimi chyba otoczyć całe kryształy bo inaczej przeciwnik ma zasięg :/ Zrobiłem również stalkery plus observatory ale miałem wtedy również expa więc przeciwnik sobie latał między dwoma bazami i wybijał mi drony :/ Oczywiście w tym czasie się rozbudowywał i gdy tylko zniszczyłem jego atak to przyszedłem kilkunastoma maruderami

robalxp
Wiadomość [#23]: 11.05.2010 o 18:05

Konto skasowane

Fenixy? void ray, to i się przed maruderami obronisz, a jeśli stalkery to tylko z sentry i ich polem ochronnym. No i w każdym przypadku nie zapomnij o obsie.

Lunatics Unite
Drantzell
Wiadomość [#24]: 16.05.2010 o 15:14

Konto skasowane

http://rapidshare.com/files/387974226/Twilight_Fortress__17_.SC2Replay.htm

Śmieszny replay xD Pierwsze moje gg po postawieniu cannonów w swojej bazie ;D Całkiem skuteczne jak się okazuje.

[Edycja Drantzell - 16.05.2010 o 15:16]

Bart3k91
Wiadomość [#25]: 17.05.2010 o 11:38

Konto skasowane

Kurde dziś pierwszy raz doświadczylem rush reaperów.Wpadł mi 4 do bazy,zaczał kosić probki,po czym probowalem go zatrzymać zealotami,to nawet do nich nie doszedłem,bo stosował taktyke,odwroc sie strzeli idz...Czym to wykontrować,jesli terran robi je bardzo szybko?

kosi
Wiadomość [#26]: 17.05.2010 o 12:03

Konto skasowane

tossem gram tylko 4fun wiec mam taki ogolny build: pylon-gate-assimilator-cybernetics, potem boostujesz pierwszego stalkera. jesli zrobisz wszystko dobrze (robienie dalej probek itepe) to reaper nie bedzie problemem. zelota zazwyczaj nie oplaca sie robic na samym poczatku bo nawet nie dobiegnie do takiego reapera ;P

jeszcze biorac pod uwage ze wlecial ci czterema naraz to musial byc bardzo pozny atak, wiec powinienes miec juz dawno stalkera czy dwa :P

[Edycja kosi - 17.05.2010 o 12:05]

kosi.408 // 1v1 Wood league

chetnie zagram 1v1 angel2.gif
Sickstee
Wiadomość [#27]: 17.05.2010 o 12:20

Konto skasowane

Bart3k91 napisał
Kurde dziś pierwszy raz doświadczylem rush reaperów.Wpadł mi 4 do bazy,zaczał kosić probki,po czym probowalem go zatrzymać zealotami,to nawet do nich nie doszedłem,bo stosował taktyke,odwroc sie strzeli idz...Czym to wykontrować,jesli terran robi je bardzo szybko?

jak miałeś zealoty a on miał ich 4 to nie bylo szybko ;P
szybkie reapery są wtedy kiedy wlatuje Ci 1 reaper zanim skończy budować się cybercore. są tacy cfaniacy którzy nie robią scv tylko od razu baraki i gaz zbierają...
trzeba wiedzieć że to nadchodzi. jeżeli widzisz, że terran zbudował baraki PRZED pierwszy supply depotem to możesz się bankowo spodziewać reaperów. wtedy jak najszybciej stalker.

ja miałem wczoraj w ogóle hardkor sytuację z barakami pod samą moją bazą, i musiałem wycofać gateway z budowy i zrobić forge, bo zanim zbudowało mi się pierwsze działko to już miałem reapera przy probkach. a nie wyobrażam sobie, żebym dał radę dojść do stalkera w takim przypadku bez cannonów. także w zależności jak faktycznie szybkie są te reapery, albo forge i ze dwa działka , albo jak najszybciej stalker ktory radzi sobie bez problemu z reaperami.

"Jeśli mierzysz w gwiazdy, możesz wdepnąć w gówno, ale jeśli mierzysz w gówno, na pewno trafisz w gówno." Wiktor Zborowski

Bart3k91
Wiadomość [#28]: 17.05.2010 o 22:38

Konto skasowane

Tzn jesli chodzi o reaperow,to on ciagle ich dosyłał,także na gg juz mial ich okolo 5-6.
Z innej beczki panowie,pamiętam ze grajac w w3,mialem zapamietane schematy gry mniej wiecej,wiec patrzac z kim gram,wiedzialem w co isc,tu w sc puki co nie mam tego.
Miałbym do Was serdeczną prośbę,aby podać co na kogo się robi,tak biorąc ogólnikowo.Dzięki z góry wambeerchug.gif beerchug.gif

Duppon
Wiadomość [#29]: 17.05.2010 o 22:44

Konto skasowane

lol

VelOCity#1448
Bart3k91
Wiadomość [#30]: 17.05.2010 o 23:28

Konto skasowane

Duppon napisał
lol

Fuck yea...Thanks.W miedzanej lidze,nic wiecej mi nie trzeba beerchug.gif beerchug.gif

kosi
Wiadomość [#31]: 18.05.2010 o 03:41

Konto skasowane

ta, duppon tak ma, przeciez 'jest noobem' smiley.gif podalem wczesniej ogolny build na terka, ze scoutem jest w miare bezpieczny, oczywiscie potem juz musisz wybierac w co idziesz :P

na inne rasy builda nie mam bo gralem tylko customa z moim kumplem terkiem ;P

[Edycja kosi - 18.05.2010 o 07:28]

robalxp
Wiadomość [#32]: 18.05.2010 o 14:31

Konto skasowane

Bart3k91 napisał
Tzn jesli chodzi o reaperow,to on ciagle ich dosyłał,także na gg juz mial ich okolo 5-6.
Z innej beczki panowie,pamiętam ze grajac w w3,mialem zapamietane schematy gry mniej wiecej,wiec patrzac z kim gram,wiedzialem w co isc,tu w sc puki co nie mam tego.
Miałbym do Was serdeczną prośbę,aby podać co na kogo się robi,tak biorąc ogólnikowo.Dzięki z góry wambeerchug.gif beerchug.gif

Będziesz musiał poczekać do pełnej wersji, tego jest tyle, że ciężko byłoby to na szybko wypisać no i wszystko może się zmienić wraz z kolejnym paczem. Zawsze możesz wejść w encyklopedie (czy jak się to nazywa) dostępną w becie starcrafta2. Po kliknięciu na jednostkę, wyskoczą jednostki które, dostają baty od wybranej jednostki jak i te które stanowią dla niej największe zagrożenie.

Lunatics Unite
kosi
Wiadomość [#33]: 18.05.2010 o 14:46

Konto skasowane

ta, help menu pod klawiszem f12 nie jest zle jesli chcesz poznac wszystkie jednostki i ich sugerowane kontry ale taktyk tam nie znajdziesz niestety. Najlepiej sciagnij jakies repleye z dobrymi protosami i zobacz co robia na kazda rase.

Bart3k91
Wiadomość [#34]: 18.05.2010 o 16:33

Konto skasowane

Robalxp dzieki za odpowiedz,właśnie pamietalem ze kiedyś było coś takiego,a nie wiedzialem gzdie.Chodzi mi o sytuacje jak np dzis,ze koles poszedl w mass thor'y,a ja nie wiedzialem czym to kontrować.Wiec juz bede wiedzial dzieki;)

Deymos.
Wiadomość [#35]: 18.05.2010 o 18:01

Konto skasowane

co do rusha reaperow jesli ja wyscautuje budujace sie baraki przed supply to stawiam pylona blokujac tech lab , a jak podniesie baraki to juz w ogole jest smiesznie bo biegam probem pod barakami ;p , nie zeby mi to czesto wychodzilo raczej bardzo rzadko

Sickstee
Wiadomość [#36]: 18.05.2010 o 20:24

Konto skasowane

Deymos. napisał
co do rusha reaperow jesli ja wyscautuje budujace sie baraki przed supply to stawiam pylona blokujac tech lab

ahaha biggrin.gif muszę tego spróbować biggrin.gif

Drantzell
Wiadomość [#37]: 18.05.2010 o 21:43

Konto skasowane

W tym problem że zwykle stawia się je w miejscu w którym się nie scoutuje :P

Wymiatacz
Wiadomość [#38]: 13.07.2010 o 16:53

Konto skasowane

Panowie wie ktoś jak się zabezpieczyć przed lingami na speedzie ?
Noż kurcze miałem więcej woja (zealoty plus kilka stalkerów)
I za cholere nie mogłem gostka pojechać bo co wychynąłem z bazy to mi lingami wpadał na speedzie - żeby jeszcze gdzieś na uboczu je trzymal... a ten na chama wymijał mi armię i heja dronki kasować ... Pewnie sentry i niby po sprawie ale jak mnie wyminął to zanim przeskoczyłem na sentry to połowa lingów już była w bazie...
Jakaś rada oprócz szybszego micro ? ;]

"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
ShadowDancer
Wiadomość [#39]: 13.07.2010 o 17:16

Konto skasowane

2 zealoty na rampie?

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Greatimpro
Wiadomość [#40]: 13.07.2010 o 17:20

Konto skasowane

Ewentualnie zrobić walla gatewayami jak grasz na tier1. Przy robieniu immortali może być kłopot, bo trzoszkę miejsca zostawić na przejazd, ale jak ich nie używasz, to robisz ścianę z mocnych budynków a jednosstki warpujesz poza bazą na proxy pylonie, nie?

REKLAMA
Strona 2 z 46.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :