Dziś jest: Wtorek, 18 czerwca 2019, godzina 16:52
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Wrażenia...

Rogal
Wiadomość [#1]: 28.04.2010 o 23:06

Konto skasowane

Chciałem spytać jakie wrażenia macie oglądając filmiki odnośnie tej klasy?

Ja ostatnio oglądając któryś raz z rzędu, doszedłem do wniosku, że chyba na ten moment dość mocno spowolnili tą postać, powolne orby, chain lightning jakiś ospały, no i ten rozgrzewający się promień. Nie chciałbym przez całą grę grać postacią jedno uderzenie 5 kroków w tył. Raczej nie wyobrażam sobie też gry inną postacią, więc mam problem ;)
Co wy sądzicie?

Constantine
Wiadomość [#2]: 04.05.2010 o 09:08

Konto skasowane

Ogólnie preferuje postacie mające w sobie coś z wojaka. Grając magiem jest pewne ryzyko. Możesz nawalać zarąbistymi czarami typu łańcuch piorunów albo deszcz meteorytów, ale co zrobisz gdy otoczy Cię grupa stworów? Mag jest stworzony do walki na dystans i wtedy jest potęgą, lecz kiedy ma klepać z bliska, dostaje nieźle w dupę.
Z wojakiem sprawa jest prostsza. Nie ma on może jakiś zarąbistych czarów ale posiada za to masę przydatnych umiejętności choćby pasywnych( za to uwielbiam barba ) i potrafi dokopać wrogom prawie w każdej sytuacji: jak Cię otoczą to dajesz po ryju i nie martwisz się aż tak bardzo o punkty zdrowia( w przeciwieństwie do maga ). Można więc powiedzieć, że wojak to uniwersalny żołnierz, który może nie ma wypasionych( wizualnie ) umiejętności, ale zawsze sobie rade da.
Nie wiem jak to będzie z wizardem w DIII. Mam nadzieję, że wszystkie postacie będą zbalansowane i każdy znajdzie coś dla siebie.

"Diablo ciągle jest w Piekle i zbiera swoje zastępy demonów do walki"
BeLial
Wiadomość [#3]: 05.05.2010 o 17:47

Konto skasowane

Rogal napisał
Chciałem spytać jakie wrażenia macie oglądając filmiki odnośnie tej klasy?

Ja ostatnio oglądając któryś raz z rzędu, doszedłem do wniosku, że chyba na ten moment dość mocno spowolnili tą postać, powolne orby, chain lightning jakiś ospały, no i ten rozgrzewający się promień. Nie chciałbym przez całą grę grać postacią jedno uderzenie 5 kroków w tył. Raczej nie wyobrażam sobie też gry inną postacią, więc mam problem ;)
Co wy sądzicie?

Muszę Ci powiedzieć że klasa ta jest bardzo dynamiczna i świetnie się nią gra. Moim faworytem był Witch Doctor, jednak po zagraniu Wizardem, doszedłem do wniosku że to jest to. Świetne skille, ciekawa walka. Zmienisz zdanie jak sam zagrasz! smiley.gif

..."Siedem jest cyfrą mocy Piekieł i Siedem jest liczbą Wielkich Wcieleń Zła"

Welcome to:

www.diablo3.net.pl
www.battlenet.pl
Rogal
Wiadomość [#4]: 23.05.2010 o 16:05

Konto skasowane

no tak, czyli pozostaje czekać i czekać i czekać smiley.gif)

powiedzcie mi czy dobrze widzę, że w tym filmiku http://www.youtube.com/watc(...)amp;NR=1 dokładnie w 3:03 widać, że zmienili animacje teleportacji u wizza?

prolee93
Wiadomość [#5]: 06.10.2010 o 15:34

Konto skasowane

Rogal napisał
no tak, czyli pozostaje czekać i czekać i czekać smiley.gif)

powiedzcie mi czy dobrze widzę, że w tym filmiku http://www.youtube.com/watc(...)amp;NR=1 dokładnie w 3:03 widać, że zmienili animacje teleportacji u wizza?

mnie to wyglada ta jakis konkretny atak, moze uzyla jakiejs runy (w koncu te nowe runy w d3 to jest cos niesamowitego... zmienianie efektow skillow - czego wiecej ? ) mnie to wyglada na cos typu supernovy z d2, tyle ze z teleportem

Kris_to
Wiadomość [#6]: 06.10.2010 o 17:47

Konto skasowane

belial a jak byla rozwiazana walka w diablo 3, mozna bylo spamowac w kolko jedna umiejetnoscia czy konieczne wrecz bylo zmienianie skilli pod konkretne potwory lub uklady potworow, sorry za oftop ale ciekawy jestem

Malvado
Wiadomość [#7]: 09.10.2010 o 11:17

Konto skasowane

Poprzez udostępnienie paska skilli blizz zrobił system walki podobny do WoWa. I chwała mu za to. W diablo 2 mimo iz sprawdzał się stary system gdyby pozostal on w trzeciej częsci nie byłby aż tak emocjonujacy. Pamietam spamowanie blizzardem czarki i choć wtedy nie nudziło sie to teraz bylo by to conajmniej chybione. Tak mamy rozbudowanie pod wzgledem ilosci skilli dostepnych na combo. Co do samego monka-postac bardzo dynamiczna, moze troche zbyt dynamiczna ale w ogolnym rozliczeniu widac duzy skok tej postaci jesliby porownac do innych gier gdzie ta klasa wystepowala. Nie wiemy jeszcze kim jest 5 klasa wiec nie mozna powiedziec "Monk najbardziej zywiolowa postac wystepujaca w grze diablo 3"

Raum
Wiadomość [#8]: 10.10.2010 o 10:29

Konto skasowane

@ Kris_to

Miałem okazję zagrać w to demo w tym roku w Kolonii. Generalnie używało się jedynie dwóch skilli - bo i tyle ich zazwyczaj dostępne było w demie. Witch Doctorem można było sobie poradzić wyłącznie za pomocą Fire Bomby, rzucając od czasu do czasu Horrify.

Nie sądze, żeby wiele się w tej kwestii zmieniło. Diablo 3 to ma być z założenia gra banalnie prosta, w którą będzie można grać na upartego jedynie za pomocą myszki. Stawiam na używanie 2-3 skilli oraz ewentualnie kilka umiejętności typowo sytuacyjnych.

A imię jego czterdzieści i cztery.
a510
Wiadomość [#9]: 05.12.2010 o 21:44

Konto skasowane

Wizz wygląda bardzo obiecująco. Potężne obrażenia i bardzo słaba obrona może być bardzo emocjonująca.
Bez odpowiedniego łączenia zdolności długo nie przeżyjesz. Jedynym problemem jest fakt iż walczy żywiołami. TO JUŻ BYŁO, prawie w każdej grze i z tego właśnie względu wybiorę WD bo chcę zobaczyć choć trochę coś nowego. Mam też wielką nadzieje że także u WD usuną manę i wprowadzą coś nowego, bo w tym momencie dla mnie jest to jego największą wadą.

Co do Wizza świetnym skillem jest spowolnienie czasu, myślę że chowaniec także się sprawdzi. Mimo wszystko meteor i teleport też wyglądają imponująco. Natomiast początkowe zdolności są straszne, zwłaszcza Magic Missile - zwykła fioletowa kula, nic bardziej banalnego nie dało się już wymyślić zwłaszcza nazwy. Gdyby chociaż były to gwiazdy takie jakimi rzucały sukkuby w D1 to by dawało wrażenie demonicznej mocy wizza. Także nazwa obrażeń pozostawia wiele do życzenie "Arcana" w dosłowny tłumaczeniu jest to "tajemnica" w wolnym "magia". Mam nadzieję że runy jakoś urozmaicą tą postać.

Jednak dla graczy młodszych ode mnie o 20 lat Wizz może być wspaniałym wyzwaniem dającym wiele godzin dobrej rozgrywki. Dla mnie jest tylko przykładem klasycznego maga żywiołów.

DonMateo
Wiadomość [#10]: 05.12.2010 o 23:06

Konto skasowane

Po co u WD zamieniać manę na coś innego, skoro działało by na takiej samej zasadzie, jak mana?!

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
seraf
Wiadomość [#11]: 24.08.2011 o 10:28

Konto skasowane

@Belial grałeś już Czarownikiem z nowym systemem zasobów. Mógłbyś opisać jak on działa?

DonMateo
Wiadomość [#12]: 25.09.2011 o 11:14

Konto skasowane

Wczroaj widziałem jakiś film na yt.
I nie wiem, czy to tylko tak z początku będzie, i później się zmieni, ale wizz nie może się wypluć z many oO
Koleś tłukł magic missles, jak szkopy z mg42, a many mu zeszło może z połowę max. Potem ~2sek czeka, i już full mana bar.
Może, jak się będzie używać więcej offensive skill, to będzie lekki problem z maną, ale wtedy wystarczy odejść na parę sek. i już można wracać do walki.

Łapajcie linka, jak chcecie
http://www.cdaction.pl/news(...)deo.html

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
RaQ-HPL
Wiadomość [#13]: 25.09.2011 o 15:27

Konto skasowane

Na niskich lvlach regeneracja zasobow jest duzo szybsza.

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
mexovic
Wiadomość [#14]: 25.09.2011 o 16:57

Konto skasowane

DonMateo
To jest dla tego ze Wizz ma na 1 i 60lvl tylko 100AP (nie liczac itemkow i passywow, z imi max 200 wycisnie) A regeneracja AP jest 750 AP/min. Dlatego na poczatkowych lvl jest tak latwo. Skille potrzebuja malo, szybko regeneruje sie. Na 60lvl Hydra/Meteor wykozystuje 60AP. Wiec skozystasz z tych dwoch umiejetnosci i AP nie ma =(

RaQ-HPL napisał
Na niskich lvlach regeneracja zasobow jest duzo szybsza.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Glupoty nie gadaj

Yano
Wiadomość [#15]: 25.09.2011 o 18:46

Konto skasowane

pozatym niektore skilla wizarda na wysokim levelu wymagają zero many! wiec mozna nimi spamowac w nieskonczonosc (te podstawowe czary)

ale niektore mocne czary zjadają pół many odrazu wiec raczej bedzie neico ograniczenia

[Edycja Yano - 25.09.2011 o 19:41]

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
FrozenFire
Wiadomość [#16]: 02.04.2012 o 16:51

Konto skasowane

Ubolewam sad.gif
http://www.youtube.com/watch?v=BWUCqnMfNeA

Bug z Arcane Torrent. Filmik nie jest mojego autorstwa.

Tyle czasu robili tę grę, a tu takie niedoróbki :P Mam nadzieję, że coś z tym zrobią bo moją main klasą będzie właśnie Wizard.

"Seven is the number of the powers of Hell, and seven is the number of the Great Evils"
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :