Dziś jest: Niedziela, 19 sierpnia 2018, godzina 21:28
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Loladyn - mit czy kit?

Retpalas
Wiadomość [#1]: 26.04.2010 o 17:29

Konto skasowane

Otóż grałem paladynem prawie w każdym RPG i mam sentyment do tej klasy. Postanowiłem zacząć grać palem retri pvp. Tu pojawia się moje pytanie: czy to faktycznie tak jest, że do grania palem nie potrzeba żadnego skilla? Nie lubię iść na łatwiznę, więc pytam jak to naprawdę jest, bo opinia publiczna jest taka, że paladyn to taki koks, że ślepy by nim wygrywał. Więc jak jest naprawdę? Jak się ma sytuacja z prot pvp? Jest bardziej wymagający od retri? Z góry dzięki za pomoc.

P.S. Jeszcze pytanie, bo nigdy nie grałem palkiem, a niektórzy mówią, że to nudna i nieciekawa klasa. To prawda?

Bies
Wiadomość [#2]: 26.04.2010 o 19:35

Konto skasowane

Retpalas napisał
P.S. Jeszcze pytanie, bo nigdy nie grałem palkiem, a niektórzy mówią, że to nudna i nieciekawa klasa. To prawda?

Napewno nie, możesz być tankiem/healem/dpsem - wiec jest to jedna z najciekawszych klas !

Palek to ogolnie nielubiana i wyśmiewana klasa i już chyba na zawsze pozostanie lolkiem. Bierze sie to zapewne z tego ze retri ma zbyt mocnego hila oraz wkurza ludzi bankami. Akcje typu banka+hs, banka i dopilnowanie do konca flagi na ab, banka i skok w przepasc/z mounta itp rzeczy nie przysparzają mu fanów.

1vs1 dzieki bance i hilom jest nadal przegiety bardzo.
Na bg to samo.
Areny - wypada srednio.

Belert
Wiadomość [#3]: 26.04.2010 o 20:13

Konto skasowane

niestety ta opinia to dosc obiegowa ale to juz nie te czasy.paladyn do grania na niezlym poziomie wymaga niezlego skila i slepe waleie w jedno makro niestty nic nie daje.
1v1 kazdy mag , healer , czy drut zabija cie bez problemu nie mowiac o warlocku.Tak ze nie jest rozowo , ale z drugiej strony to klasa dajaca wiele funu z gry.

Hunterek
Paladyn
Slateer
Wiadomość [#4]: 26.04.2010 o 22:43

Konto skasowane

ja gralem jako retri jakis czas temu, ale po jakims czasie zmienilem na prot i powiem ze daje duzo wiecej funu i na pve i pvp

no i palek nie jest taki dobry jak to niektorzy mowia, sa klasy/spece z ktorymi ma marne szanse

site: www.gamera.pl/
armory: http://eu.wowarmory.co(...)=Slateer
galatrix
Wiadomość [#5]: 26.04.2010 o 23:43

Konto skasowane

a jak jeszcze kiedys lay of hads nie share'owal sie z banka to praktycznie paladyn mial 2 dodatakowe zycia... wtedy mozna bylo sie wkurzyc

Findu
Wiadomość [#6]: 27.04.2010 o 00:55

Konto skasowane

To ze klasa moze sie leczyc nie daje niesmiertelnosci ogarnijcie sie palek to nie mag ani warek nie ma blinka ani chargy wiec jakos musi sobie radzic z ogromna iloscia dmgu ktora musi przyjac na klate zanim dojdzie do takiego np warlocka czy maga a to ze inna klasa nie potrafi go zkajtowac to juz inna bajka nie mowie tutaj ofc o np rogalu czy warku ale to jest raczej logiczne ze to jest ich typowa conterklasa Co do aren retri wypada mizernie holy daje czadu w kazdym setupie

luney
Wiadomość [#7]: 27.04.2010 o 04:17

Konto skasowane

po co komu szarża jak ma Hand of Freedom lol

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
Belert
Wiadomość [#8]: 27.04.2010 o 17:58

Konto skasowane

a szarza nie daje stuna i przyspieszenie ?

Hunterek
Paladyn
Szklany
Wiadomość [#9]: 11.06.2010 o 13:59

Konto skasowane

Jeśli ktoś się śmieje z paladyna etc, to ja przytaczam maga, rotacja 1-1-1-1-2 i tak do us****ej śmierci... swojej lub boska :)

p.s większość powinna wiedzieć o co biega z tym 1-1-1-1-2 :D

Anonnim
Wiadomość [#10]: 11.06.2010 o 14:06

Konto skasowane

Gratulację z powodu wstąpienia do grona archeologów forumowych... Niech ktoś może zamknie ten temat?

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :