Dziś jest: Poniedziałek, 26 października 2020, godzina 13:22
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Najbardziej wymagająca klasa PVP

Odpowiedź

Temat: Najbardziej wymagająca klasa PVP

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
ChiKuSho
Wiadomość [#41]: 28.05.2010 o 12:52

Konto skasowane

Ja tu mowie o arenie 3v3 ... nie mowilem o 1v1 w ostatnim poscie.

[Edycja ChiKuSho - 28.05.2010 o 12:52]

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
BoneRush
Wiadomość [#42]: 29.05.2010 o 21:15

Konto skasowane

ODPOWIEDZ jest prosta

jako dk miazga robiona byla z przeciwnikow
jako druid . unable to kill by resto unable to catch by cat
jako priest jeszcze nikt(prawie) podzcas lvlingu mnie nie dotykal raz mag probowal mnie ulac ale dostal 5 razy i
odposcil

natomiast jako warrek to meczarnia jako hunter meczrnia

wiec moja lista jest taka (SUBIEKTYWNA OPINIA)
1WAREK
2 HUNTER
3BOOMKIN(POZOSTALE SA LATWIEJSZE

najlatwiejsze

1 mag
2 pala
3lock
dk i prey

to moja subiektywna opinia!!!!!!

mexico tournamento

LEJE SIE TEQUILLA A MY GRAMY W BILLARD A TY? WES SIE NIE WYHHYLAJ , A JA? JESTEM REPREZENTANTEM STYLAAA
GROUP KILLAA , CO MATKA NIE NAUCZYLA??
6000 STOPNI CELCJUSZA W TWOICH USZACH, RYMY JAK KATUSZA NAPIETE JAK KUSZA.....
mindseeker
Wiadomość [#43]: 30.05.2010 o 19:48

Konto skasowane

jak levelowalem warka w arms z heirloomami to zabijalem 3 typa na raz w outlandach. Pamiętam wiele akcji jak 2-3 aliantow probowalo mnie zabic i jakiez bylo ich zdziwienie jak taki rogal/lock padal na 2 hity overpower+mortal strike...

[Edycja mindseeker - 30.05.2010 o 19:48]

ChiKuSho
Wiadomość [#44]: 31.05.2010 o 10:00

Konto skasowane

Ta ja tez mialem warka na lvlu do 54 ... i mialem sprzet z instancji (bo levelowalem sobie instancjami w prot) ... zrobilem sie na arms na 49 lvlu i poszedlem na BG ... ludzie skladali sie w stunie od charg'a ...

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
BoneRush
Wiadomość [#45]: 31.05.2010 o 11:37

Konto skasowane

ChiKuSho napisał
Ta ja tez mialem warka na lvlu do 54 ... i mialem sprzet z instancji (bo levelowalem sobie instancjami w prot) ... zrobilem sie na arms na 49 lvlu i poszedlem na BG ... ludzie skladali sie w stunie od charg'a ...

o tak i pewnie jak juz naciskales na charge padali od samej mysli ze ich atakujesz
daj screenshoota na potwierdzenie tych cudow

mexico tournamento

LEJE SIE TEQUILLA A MY GRAMY W BILLARD A TY? WES SIE NIE WYHHYLAJ , A JA? JESTEM REPREZENTANTEM STYLAAA
GROUP KILLAA , CO MATKA NIE NAUCZYLA??
6000 STOPNI CELCJUSZA W TWOICH USZACH, RYMY JAK KATUSZA NAPIETE JAK KUSZA.....
Blackslight
Wiadomość [#46]: 31.05.2010 o 18:05

Konto skasowane

Dla mnie na arenki 2v2 najmniej pasuje resto shaman.
Druid ma hoty, pall na sacried shielda i beacon'a, priest ma banke i mb...
A resto sham wypada biedniej bo po 1nym silence ciężko cokolwiek zrobić bez odswiezonego earth shielda... Który tez mało zdziała.

Firenzo
Wiadomość [#47]: 31.05.2010 o 20:45

Konto skasowane

BoneRush napisał
ChiKuSho napisał

o tak i pewnie jak juz naciskales na charge padali od samej mysli ze ich atakujesz
daj screenshoota na potwierdzenie tych cudow

Przepraszamy cię że gramy lepiej warriorem niż ty.

A co do huntera.... na lvlach 10-39 jest to najłatwiejsza klasa do pvp (no może lock jeszcze).

[Edycja Firenzo - 31.05.2010 o 20:57]

Nazario
Wiadomość [#48]: 01.06.2010 o 01:51

Konto skasowane

ChiKuSho napisał

ta chyba jak mieli 41 lvl i byli clothami z 2x wiecej mana niz hp;p

moze trafialiscie na jakies booty czy ludzi ktorzy zaczeli gre ale prawda jest tak ze warek zawsze byl bardzo zalezny od gearu wiec podczas levelowania ( czy na poczatku nowych dodatkowo) warki odstaja

taki ret czy dk podczas levelowania ma duzo latwiej jesli chodzi o zbijanie przeciwnikow wiec nie ma tutaj co udowadniac ( warek dopiero jak ma bladestorma to moze kogos ubic na niskim lvl w zasadzie nie ma zadnego heala ( enrage regeneration dostajesz dopiero na 75 lvl ) wszystkie ataki ( poza bloodthirst ale w fury ogolnie to za wiele osob nie zabijesz w crap itemach) zaleza od broni ( a bez heirloomow ciezko o dobra bron) do tego zaczynasz bez energii ( a na niskim lvl bez specjalnych itemow to rage tak szybko nie naplywa) i mozesz pasc zanim cos zdzialasz

dla porownanania inne klasy meele maja duzo wiecej przydatnych skilli jesli chodzi o takie walki ,ret poza healem ma banki, loha , stuna , dk ma peta ktorego moze poswiecic i sie uleczyc , rune tapa icebounda deathstrike czy nawet frost pres jesli walczy z innym melee , shaman poza instant healem z maelstrom ma wilki( a nawet moze sobie BL wrzucic od 70 lvl;p)ktore pozatym ze bija inny cel to lecza shamana a rogal ma stuny ,vanish i bardzo latwo mu dobic kazda klase podczas levelowania a sam moze uciec tez prawie kazdej klasie

warkiem mozna kogos zabic jesli sie zaatakuje jako 1 ( do tego najlepiej majac sporo rage) ale jak Ciebie zaatakuja jako 1go to masz przejebane( jedynie pozniej jakies szanse gdy dochodzi bladestorm )

a 3 naraz to mogles zabic wlasnie jedynie jak trafiles na noobkow co padli od bladestorma

Sheryf
Wiadomość [#49]: 01.06.2010 o 01:52

Konto skasowane

Nudzi wam się ludzie i nie macie już o czym pisać. Wszystkie wypowiedzi są bezsensowne i do niczego nie prowadzą. Wygląda to jak kłótnia dzieci w piaskownicy. Ty nie umiesz zbindować sobie przycisku na "auto-babkę".

miszmasz
Wiadomość [#50]: 27.06.2010 o 12:28

Konto skasowane

Tyle czasu mnie nie było kilka osób znów stwierdziło że rogue/mage sa najtrudniejsze do ogarniecia i praktycznie nie doszukałem się odpowiedzi dlaczego?
Czy spam frost novy/mirrorow/miniona+cold snap i powtorka jest az taki ciezki czy moze operowanie 10 skillami rogala na krzyż to prawdziwe wyzwanie?
Najtrudniej osiągać ratingi klasami pod które ciężko jakikolwiek setup złożyć, IMO najtrudniej się gra shamanem enh , hunterem- niewielu gra na high ratingach
mimo ze klasa wydaje sie banalna sprawia graczom problemy w opanowaniu (w przeciwienstwie do rogala ktory jest tez banalny ale znajduje sie wiele osob ktore
potrafia nim grac i jeszcze wkrecaja newbow że to trudne)

P.s Powiedzcie mi czemu znalazłem tu wypowiedzi o pvp w trakcie levelingu skoro "prawdziwe pvp" zaczyna się dopiero na 80 lvlu ?

[Edycja miszmasz - 27.06.2010 o 12:29]

Nekkro
Wiadomość [#51]: 28.06.2010 o 08:39

Konto skasowane

miszmasz napisałP.s Powiedzcie mi czemu znalazłem tu wypowiedzi o pvp w trakcie levelingu skoro "prawdziwe pvp" zaczyna się dopiero na 80 lvlu ?

moze dlatego ze exp za wygrany bg na weekendowym jest calkiem spory i duzo ludzi w taki sposob lvluje postac.
moze dlatego tez ze podstaw pvp i -uwaga modne slowo- ogarniecia postaci ludzie moga sie nauczyc troche wczesniej niz na 80 lvl.
a moze bo tak jakos ktos wspomnial...

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Arato
Wiadomość [#52]: 28.06.2010 o 09:12

Konto skasowane

miszmasz napisał
Tyle czasu mnie nie było kilka osób znów stwierdziło że rogue/mage sa najtrudniejsze do ogarniecia i praktycznie nie doszukałem się odpowiedzi dlaczego?
Czy spam frost novy/mirrorow/miniona+cold snap i powtorka jest az taki ciezki czy moze operowanie 10 skillami rogala na krzyż to prawdziwe wyzwanie?
Najtrudniej osiągać ratingi klasami pod które ciężko jakikolwiek setup złożyć, IMO najtrudniej się gra shamanem enh , hunterem- niewielu gra na high ratingach
mimo ze klasa wydaje sie banalna sprawia graczom problemy w opanowaniu (w przeciwienstwie do rogala ktory jest tez banalny ale znajduje sie wiele osob ktore
potrafia nim grac i jeszcze wkrecaja newbow że to trudne)

P.s Powiedzcie mi czemu znalazłem tu wypowiedzi o pvp w trakcie levelingu skoro "prawdziwe pvp" zaczyna się dopiero na 80 lvlu ?

[Edycja miszmasz - 27.06.2010 o 12:29]

Co do huntera to sie zgodzę, chyba ze gra jako bm. Generalnie twoje rozkminy sa śmieszne i niczym nie przemawiają do mnie. Co ma wspólnego ze będziesz grał w jakimś słabym setupie do wymagań postaci? Prędzej bym stwierdził ze ta postać jest zbyt prosta, nie daje możliwości wykazania sie i dlatego mniej osób nimi gra. Nie można tez oceniac postaci po ilości bindow. Jest wiele innych czynników które wpływają na gre np. umiejętności uciekania, chowania sie, zgrania z partnerami, zgrania cc, przewidywanie ruchów przeciwnika, szybka reakcja itp.
Większość z was tak i tak pisze ze postac X jest banalna tylko dlatego ze z postacia X macie największe problemy wygrac. Szukacie sposobu na usprawiedliwianie sie u kogoś innego za swoje wtopy, zamiast zacząć od siebie i własnej gry.

miszmasz
Wiadomość [#53]: 28.06.2010 o 22:30

Konto skasowane

Postać jest lub nie jest banalna w zależności od czasu jaki jest potrzebny na ogarnięcie chara w całości i obawiam się że praktycznie każdą klasę da się ogarnąć
w przeciągu 2 góra 3 miechów, niestety ale skill ma swoje granice... poza tym ciężko grać areny jeśli masz małe pole manewru co do setupu a wow to taka gra że
solo nic nie osiągniesz . Dlatego trudno grać takimi klasami jak hunter np poza tym udowodnij że klasy które topują brackety (w teamach typu sp/mage spellcleave, RMP itd) są
trudniejsze do ogarnięcia, to że cc wymaga skilla nie znaczy że to most difficult klasa niektóre klasy muszą radzić sobie wogule bez cc . A bg to dla mnie randomowa sprawa trafisz
na kogoś w lepszym gearze i raczej nie masz szans chyba że lami :P

[Edycja miszmasz - 28.06.2010 o 22:32]

hamaschi
Wiadomość [#54]: 29.06.2010 o 09:46

Konto skasowane

miszmasz napisał
Postać jest lub nie jest banalna w zależności od czasu jaki jest potrzebny na ogarnięcie chara w całości i obawiam się że praktycznie każdą klasę da się ogarnąć w przeciągu 2 góra 3 miechów,
[Edycja miszmasz - 28.06.2010 o 22:32]

Po takim tekscie az prosi sie zapytac ciebie ile czasu grasz w wowa? jesli twoja odpowiedz bedzie wynosila powyzej 2-3 miesiecy ( bo tyle potrzebne jest wg ciebie do ogarnieca postaci) a ty nie masz ratingu no przynamniej tego 2k7 tzn ze jestes albo wyjątkowo głupi albo szpanujesz umiejetnoscami ktorych nie posiadasz.

Arato napisał
Co ma wspólnego ze będziesz grał w jakimś słabym setupie do wymagań postaci? Prędzej bym stwierdził ze ta postać jest zbyt prosta, nie daje możliwości wykazania sie i dlatego mniej osób nimi gra. Nie można tez oceniac postaci po ilości bindow. Jest wiele innych czynników które wpływają na gre np. umiejętności uciekania, chowania sie, zgrania z partnerami, zgrania cc, przewidywanie ruchów przeciwnika, szybka reakcja itp.
Większość z was tak i tak pisze ze postac X jest banalna tylko dlatego ze z postacia X macie największe problemy wygrac. Szukacie sposobu na usprawiedliwianie sie u kogoś innego za swoje wtopy, zamiast zacząć od siebie i własnej gry.

Amen. Mam nadzieje ze autor tego tekstu wbija najwyzsze ratingi z wszystkich wypowiadajacych sie w tym temacie.

vood
Wiadomość [#55]: 01.07.2010 o 14:38

Konto skasowane

No nie bardzo :P utknąłem na 1100 i ni cholery dalej biggrin.gif. Oczywiście magiem smiley.gif ale nie frost a fire . To jest dopiero wymagająca klasa i spec smiley.gif .

[Edycja vood - 01.07.2010 o 14:40]

ChiKuSho
Wiadomość [#56]: 01.07.2010 o 16:06

Konto skasowane

To jest broken specc, a nie wymagajacy ..

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
vood
Wiadomość [#57]: 02.07.2010 o 07:18

Konto skasowane

Aj tam gadasz "jest zabawa" że tak powiem smiley.gif .

REKLAMA
Strona 3 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :