Dziś jest: Czwartek, 29 października 2020, godzina 23:14
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Najbardziej wymagająca klasa PVP

Odpowiedź

Temat: Najbardziej wymagająca klasa PVP

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Arthasus
Wiadomość [#21]: 23.05.2010 o 21:29

Konto skasowane

wymagajaca skilla, umiejetnosci grania
...

Arthasus Burning Blade
kondzik
Wiadomość [#22]: 24.05.2010 o 12:13

Konto skasowane

Witam
To może ja się wypowiem na temat własnego doświadczenia na temat klas, którymi grałem PvP

1. Hunter - tą klasa grałem najdłużej. Moim zdaniem jest to jedna z najtrudniejszych klas do ogarnięcia leczy gdy załapie się podstawy i ogarnie się dobrze w jakiej sytuacji użyć jakiego skila to jest to klasa, która zabijanie sprawia mi największą przyjemność, na początku grając mogą cię trochę kosić no ale jak to mówią trening czyni mistrza;]

2. Warlock - (wypowiadam się tylko o destro) moim zdaniem klasa, która nie ma jakiejś ciężkiej mechaniki grania w PvP choć jak każda klasa potrzebuje umiejętności. Moim zdaniem najważniejsza rzeczą u locka to dobrze ogarnąć cc dzięki czemu można długo utrzymać się przy życiu...

3.Druid(resto) - klasa, która również sprawia mi wiele radości grając areny. Gram resto i miechaniką tej gry nie jest zbyt trudna, jednakże trzeba dobrze ogarnąć parę "sztuczek", dobrze korzystać z form i nie dać sobie spalić many

Grałem jeszcze trochę Warriorem ale nie wypowiem się za dużo o tej klasie. Warrior to klasa, w której trzeba ogarnąć do perfekcji zmianę stancji i tak jak w przypadku Huntera trzeba dobrze wiedzieć kiedy użyć jakiego skila, bo błąd może wiele kosztować...

Są to uwagi z mojej własnej gry więc proszę się nie czepiać

Pozdrawiam

ChiKuSho
Wiadomość [#23]: 24.05.2010 o 18:59

Konto skasowane

Tyle ze co komu po uwagach ludzi ktorzy nawet nie umieja grac dana klasa ...

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
mindseeker
Wiadomość [#24]: 24.05.2010 o 19:09

Konto skasowane

jak mnie śmieszy jak ktoś pisze że u warriora trzeba ogarnąć do perfekcji zmiane stancow itd.
Warrior to jest faceroll, z stance to zmienia się tak rzadko, że każdy kretyn to ogarnie

Kamrol49
Wiadomość [#25]: 24.05.2010 o 19:38

Konto skasowane

Jeśli chodzi o przetrwnie, to najłatwiej ma pall (bo ma swoje aury nosi platki i sie umie leczyć) później oczywiście warek i DK bo noszą platki. Najtrudniej mają clotherzy jeżeli nie umieją grać. Mag ma łatwo jak jest frostem, może zatrzymać i ba5rdzo spowolnić może wtedy używać czarów żeby zabić wroga. Warlock ma peta i atakuje, a przy tym warlock gdy ma dużo many fera'uje przeciwnika i ciska w niego jak najwięcej DoT'ów (ja jako warlock affi, tak robie), no a priest jeczy sie i daje tarcze absorbcyjne. Jeżeli umiemy dobrez grać klasami to sobie poradzimy.

ChiKuSho
Wiadomość [#26]: 24.05.2010 o 19:39

Konto skasowane

Wlasnie o tym mowie w poprzednim poscie ...

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Igorogor
Wiadomość [#27]: 24.05.2010 o 20:14

Konto skasowane

mindseeker napisał
jak mnie śmieszy jak ktoś pisze że u warriora trzeba ogarnąć do perfekcji zmiane stancow itd.
Warrior to jest faceroll, z stance to zmienia się tak rzadko, że każdy kretyn to ogarnie

rzadko O.o
intercept co cd + kupa gowien z def stance [disarm, intervane + shield wall, block reflect i revenge] no i oczywiscie battle. Osobiscie twierdze, ze ciagla zmiana broni, i nieprzerwana zaleznosc od niej [do tych czea tarcze, do innych 2h] czyni warriora klasa dosc trudan w graniu.
No i oczywiscie interrupt. CO TY PIERDOLISZ? Do kazdego interrupta trzeba byc albo w zerg, albo w def stanccie, sadze, ze rozumiesz iz dla maxowania dpsu warriora [arms] nalezy siedziec w battle stancie, a to z powodu overpower Drogi Kolego. AA zapolmialem dodac : zmiana stance'a to marnowanie GCD przez co poprzez pummela oraz shield basha warrior nie jest w stanie interrutowac czegokolwiek castujacego sie mniej niz 1,5s
Dodatkowo untrata rage'a przy zmianie.
Linkaj armory swojego warka, skoro taki faceroll to z 3k ratingu bedzie. smiley.gif
Rogiuem biegamy w jednej broni, mamy kupe stanow, w trakcie walki 2x disarmujemy, w dupie mamy rozporzadzanie energy, bo przeciez sekunda i cala jest z powrotem [sarkazm!]

P.S daruj sobie odpisywanie, z gory zalozyc moge, ze napiszesz cos w stylu 'dziecko jestes to spierdalaj, zamknij sie idioto itd.'.

[Edycja Igorogor - 24.05.2010 o 20:23]

Arato
Wiadomość [#28]: 24.05.2010 o 22:10

Konto skasowane

Wypowiadaja sie tutaj osoby które naprawdę malo znają sie na tej grze, siejąc tylko niepotrzebnie zamęt. Warek jest dobry w "przetrwaniu"? Wytłumaczy mi ktos dlaczego warek sklada sie 2x szybciej od clotha mimo ze ma plate , a ja gram mele?>
Igorogor obecnie warek siedzi prawie caly czas battle, a stance zmienia tylko w określonych sytuacjach. Nie wiem w jaka ty grę grasz skoro zmiana stanca ma gcd. Skoro dla ciebie skill to smiana stanca+uzycie jakiegoś tam skila to tylko pogratulować. Chyba ze ktoś klika myszka, nie uzywa bindow i makr, ale wtedy takie osoby nie powinny nawet zabierać głosu tutaj. Dla mnie taki setup jak np hpal[ktory jest chyba najbardziej banalnym hilem]+war to faceroll. Kazdy gra swoje praktycznie. War bije ile wlezie w cel, a pal spamuje heal az przeciwnika wymęcza. Zero jakiegokolwiek zgrania cc, a to wlasnie dobre zgranie cc, szybkie i odpowiednie zmiany tergotow sa kluczem do wysoko rankingowych aren.

Igorogor
Wiadomość [#29]: 24.05.2010 o 22:34

Konto skasowane

Arato napisał
Wypowiadaja sie tutaj osoby które naprawdę malo znają sie na tej grze, siejąc tylko niepotrzebnie zamęt. Warek jest dobry w "przetrwaniu"? Wytłumaczy mi ktos dlaczego warek sklada sie 2x szybciej od clotha mimo ze ma plate , a ja gram mele?>
Igorogor obecnie warek siedzi prawie caly czas battle, a stance zmienia tylko w określonych sytuacjach. Nie wiem w jaka ty grę grasz skoro zmiana stanca ma gcd. Skoro dla ciebie skill to smiana stanca+uzycie jakiegoś tam skila to tylko pogratulować. Chyba ze ktoś klika myszka, nie uzywa bindow i makr, ale wtedy takie osoby nie powinny nawet zabierać głosu tutaj. Dla mnie taki setup jak np hpal[ktory jest chyba najbardziej banalnym hilem]+war to faceroll. Kazdy gra swoje praktycznie. War bije ile wlezie w cel, a pal spamuje heal az przeciwnika wymęcza. Zero jakiegokolwiek zgrania cc, a to wlasnie dobre zgranie cc, szybkie i odpowiednie zmiany tergotow sa kluczem do wysoko rankingowych aren.

Ale ja nie rozumiem troche o co Tobie chodzi w tym momencie, mam bindy, makra moze od razu powiem. Zmiana stanca ma gcd, jak zmieniam to mi sie skile od nowa 'laduja', nie wiem jak to wytlumaczyc, wez sie lognij na warka i zobacz. Setup hpala + warr dla mnie OSOBISCIE, moze nie dla ciebie, ale DLA MNIE jest trudniejszy. Wszystko musi robic warek sam, bo ze strony pala nie mozna sie spodziewac licznych interruptow, czy cc. Warek musi siedziec na kims, interruptowac mana burny, drain many. W oldschoolowym :P setupie z droodem jest imo latwiej, drood swoje cc i ja moge sobei bic jednego targeta.

"Skoro dla ciebie skill to smiana stanca+uzycie jakiegoś tam skila to tylko pogratulować."

"Ale w sensie, ze co" Cylon_anim.gif
po to sie zmienia, zeby walnoac jakiegos skilla dostepnego w danym stancie, moze robie zle, ale nie zmieniam z powodu na bonusy do stancow.
TO chyba oczywiste, ze jak widziesz, ze healer pada od mellera to obowiazkowo def + disarm atakujacego, tak wynika z mojej logiki.
Rozwin, napisz jeszcze raz, czy cokolwiek o co ci chodzilo.

mindseeker
Wiadomość [#30]: 25.05.2010 o 01:17

Konto skasowane

Igorogor kolega wyżej już Cię trochę uświadomił, ale dopowiem.
Jeśli ty co chwile zmieniasz battle stance na def/berserk żeby użyć interupta to jesteś baaaardzo słabym warriorem. Raz, że tracisz mnóstwo rage, dwa że bardziej się opłaca użyc w dobrym momencie overpower niż interupta.
Co do shieldwalla, spell reflecta itd to są na to makra więc?
Warrior zmienia stance praktycznie tylko żeby użyc intercepta, bo nie licze tu skilli z dlugim cd jak sw czy recklesnes, więc nie pisz głupot.
Warrior to jest faceroll w teamie z Palem albo Druidem.

ChiKuSho
Wiadomość [#31]: 25.05.2010 o 16:18

Konto skasowane

Po jakiego(wulg.)a pala ma walic CC ... jak masz dispell co chwila. Warek jest trudna klasa. Ale gdy ma dispell za plecami czy nawet jak w dispell cleave dwa staje sie klasa niezwykle prosta i przyjemna w graniu. Napierdalasz 2 razy taki dmg jak przeciwny team do tego dochodzi MS. Warek z dispellem za plecami to jedna z najglubszych rzeczy w tej grze jak narazie.
Gdy warek traci dispell (przykladem moze byc WLD) gra zaczyna robic sie trudna i nieprzyjemna. Wtedy trzeba co chwila zmieniac stance na def bo inaczej praktycznie ginie sie odrazu. Nie wspomne o tym ze taki warek robi znacznie mniejszy dmg i latwo go kontrolowac.

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Arato
Wiadomość [#32]: 25.05.2010 o 18:55

Konto skasowane

Zmiana stanca ma gcd, jak zmieniam to mi sie skile od nowa 'laduja', nie wiem jak to wytlumaczyc,

Zmiana stanca nie daje GCD na skile. W przeciwnym wypadku nie działały by takie macra jak zmiana stanca+skill na 1 klikniecie. Nie wiem jak tam ogarniasz woja, ale widzę ze brak ci podstaw skoro takie rzeczy opowiadasz.
Woj ma w def stance tylko shield wall[5 min cd], disram[1 min] i intervane z defensywnych rzeczy. Chyba ze ktos biega w def dla 5% redukcji ale to wiele nie zmienia tak i tak. Nie wiem czy wiecie ale reflect mozna o zgrozo używać w battle.
Największy mankament to ze dla pummela trzeba zmienic stance, ale nie jest to ograniczone 1,5sek cd i można przerywać każdy cast tak samo szybko jak kickiem rogala. Jedyne co to strata rage do 25 przy tych stancach, ale to juz jest taka mechanika woja i do tego bym sie nie przyczepiał.

Findu
Wiadomość [#33]: 25.05.2010 o 19:56

Konto skasowane

kondzik napisał
3.Druid(resto) - klasa, która również sprawia mi wiele radości grając areny. Gram resto i miechaniką tej gry nie jest zbyt trudna, jednakże trzeba dobrze ogarnąć parę "sztuczek", dobrze korzystać z form i nie dać sobie spalić many

Wez mnie nie zalamuj trzeba ogarnac pare sztuczek niby co ? Cyklon LB rej i kot cala filozofia grania druidem resto na arenie aa no i ofc jak bym zapomnial picie wody gdybym mial wymieniac jakas klase ktora nie potrzebuje ani troche skilla na arenie byl by to wlasnie druid resto

hamaschi
Wiadomość [#34]: 25.05.2010 o 20:46

Konto skasowane

Wez mnie nie zalamuj trzeba ogarnac pare sztuczek niby co ? Cyklon LB rej i kot cala filozofia grania druidem resto na arenie aa no i ofc jak bym zapomnial picie wody gdybym mial wymieniac jakas klase ktora nie potrzebuje ani troche skilla na arenie byl by to wlasnie druid resto

Tylko co kogo obchodza zale ludzi z 2k ratingu HEHE.

P.S. to nie tylko komentarz do tego cytatu sad.gif

kikasek
Wiadomość [#35]: 26.05.2010 o 23:48

Konto skasowane

Najbardziej wymagająca klasa?

Tak jak ktoś pisał: Rogue i Mage.

Te dwie klasy mają bardzo niską żywotność, zagapisz się tylko na sekundę i leżysz. Dla przykładu warriorem możesz się zapatrzeć na 2 secundy, a palladynem nawet możesz iść AFK 1 min i tak Cię nic nie ruszy ;)

dom seniora konto internetowe
mindseeker
Wiadomość [#36]: 27.05.2010 o 00:22

Konto skasowane

jak mag ma niska zywotnosc to ja sram pieniedzmi

ChiKuSho
Wiadomość [#37]: 27.05.2010 o 15:48

Konto skasowane

Kazda klasa jest w stanie byc zabita w 2 sekundy od 100% do 0 ... Na maga wystarczy polozyc huntera lub enh shamana polaczonego z byle czym co zadaje dps. Mag vs hunter sklada sie jak origami.

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Astridgas
Wiadomość [#38]: 27.05.2010 o 22:22

Konto skasowane

ChiKuSho napisał
Kazda klasa jest w stanie byc zabita w 2 sekundy od 100% do 0 ... Na maga wystarczy polozyc huntera lub enh shamana polaczonego z byle czym co zadaje dps. Mag vs hunter sklada sie jak origami.

Faktycznie. Jakiś czs temu już odkryłem, że przynajmniej na bg mag (i ogólnie clothowcy) nie jest taki imba dla huntarda i w 1v1 zazwyczaj wychodzę zwycięsko z takiej walki. Ale może po prostu na noobow trafiam ;)

Astridgas-Marksmanship Troll huntard 80lvl
Mayk3l
Wiadomość [#39]: 27.05.2010 o 22:55

Konto skasowane

mindseeker napisał
jak mag ma niska zywotnosc to ja sram pieniedzmi

No nie gadaj.... na BG nawet dobrze ubrany mag składa się jak szmata jak tylko jakiś lepszy dps skupi na nim przez chwilę uwagę.

@topic

Polecam rogala bo tą klasę po prostu trzeba umieć ogarniać

Jeśli chciałbyś maga to warlock bo wydaję się najbardziej "skomplikowany" ze wszystkich casterów.

ps: to tylko moje zdanie

[Edycja Mayk3l - 27.05.2010 o 22:57]

mindseeker
Wiadomość [#40]: 28.05.2010 o 12:23

Konto skasowane

No nie gadaj.... na BG nawet dobrze ubrany mag składa się jak szmata jak tylko jakiś lepszy dps skupi na nim przez chwilę uwagę.

Interesujące tylko szkoda, że nie prawdziwe. Dobrze ubrany i ogarnięty mag składa wszystkie klasy łącznie z hunterem.

Kazda klasa jest w stanie byc zabita w 2 sekundy od 100% do 0

Kolejna interesująca wypowiedź, ale po tobie to bym się nie spodziewał. Żadna klasa nie jest w stanie zabić kogokolwiek w 2 sekundy nawet jeśli ten ktoś jest afk. No chyba, że obaj mają pve gear...

Mag vs hunter sklada sie jak origami.

To również nie prawda. Wystarczy poczytać co sądzą o tej walce najlepsi magowie i przyznają tylko że hunter jest największym wyzwaniem ze wszystkich klas, ale dobry mag jedzie wszystko, a już na pewno nie jest skladany jak origami przez hunterów.

REKLAMA
Strona 2 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :