Dziś jest: Czwartek, 29 października 2020, godzina 23:08
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Najbardziej wymagająca klasa PVP

Odpowiedź

Temat: Najbardziej wymagająca klasa PVP

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
vood
Wiadomość [#1]: 25.04.2010 o 19:42

Konto skasowane

Witam.

Mam następujące pytanie które w sumie jest zawarte w temacie . Jaka jest najbardziej wymagające klasa w PVP? Wydaje mi się że Warlock ? A co sądzicie na temat Death Knighta?

Pozdrawiam i czekam na sensowną dyskusje smiley.gif .

Oczywiście Druida Balance wykluczam bo nie mówimy tutaj o masochizmie biggrin.gif.

[Edycja vood - 25.04.2010 o 20:06]

Daruw
Wiadomość [#2]: 25.04.2010 o 21:59

Konto skasowane

Rogue / Mage

Izmop
Wiadomość [#3]: 25.04.2010 o 22:18

Konto skasowane

szaman ehn ??

Janizar
Wiadomość [#4]: 26.04.2010 o 14:28

Konto skasowane

Najbardziej wymagajace klasy to takie ktore w danym czasie(paczu) sa najslabsze, wiec napewno nie rogal/mag bo te klasy zawsze dobrze wygladaly i wygladaja w pvp/ a prawde mowiac wszytskie sa rownie latwe co trudne.

hamaschi
Wiadomość [#5]: 26.04.2010 o 15:48

Konto skasowane

Janizar napisał
Najbardziej wymagajace klasy to takie ktore w danym czasie(paczu) sa najslabsze, wiec napewno nie rogal/mag bo te klasy zawsze dobrze wygladaly i wygladaja w pvp/ a prawde mowiac wszytskie sa rownie latwe co trudne.

Nie zla glupota.
Najtrudnijesze postacie to te ktore graja na wysokich ratingach.

atylla3
Wiadomość [#6]: 26.04.2010 o 16:42

Konto skasowane

Niedawno był już identyczny temat . Opcja szukaj nie gryzie.

ChiKuSho
Wiadomość [#7]: 28.04.2010 o 12:45

Konto skasowane

hamaschi napisał
Janizar napisał

Nie zla glupota.

lolz

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
hamaschi
Wiadomość [#8]: 28.04.2010 o 17:28

Konto skasowane

ChiKuSho napisał
hamaschi napisał
Janizar napisał

Nie zla glupota.

lolz

skillz, wartosc posta rowna zeru :O

Y0si
Wiadomość [#9]: 28.04.2010 o 17:36

Konto skasowane

hamaschi napisał
ChiKuSho napisał
hamaschi napisał
Janizar napisał

Nie zla glupota.

lolz

Tak naprawde to twój poprzedni post był niesamowicie tępy co spowodowało że ChiKuSho z załamania był wstanie powiedzieć to ;P. Żeby nie było potem krzyku bo przez chwile się zastanawiałem czy nie napisałeś tego żartem (głupim ale...) Postacie czyli klasy ;p grające na wysokich ratingach to wszystkie klasy bo nie jest tak że np. hunter ssie i żadnych nie ma z wysokim ratem bo wszystkim da się wbić. i to tyle ;p

Main: Kakademonaz - Undead Priest
Server: Frostmane >> Chrommagus
hamaschi
Wiadomość [#10]: 28.04.2010 o 21:30

Konto skasowane

Y0si napisał
hamaschi napisał
ChiKuSho napisał
hamaschi napisał
Janizar napisał

Nie zla glupota.

lolz

Tak naprawde to twój poprzedni post był niesamowicie tępy co spowodowało że ChiKuSho z załamania był wstanie powiedzieć to ;P. Żeby nie było potem krzyku bo przez chwile się zastanawiałem czy nie napisałeś tego żartem (głupim ale...) Postacie czyli klasy ;p grające na wysokich ratingach to wszystkie klasy bo nie jest tak że np. hunter ssie i żadnych nie ma z wysokim ratem bo wszystkim da się wbić. i to tyle ;p

Witaj w klubie spamerow.

Tak naprawde to wy jestescie niesmowicie tepi co spowodowalo moje zalamnie, ale ok przetlumacze wam to:
Chodzilo mi o to iz, nie wazne jaka klasa jesli sie gra na wysokim ratingu to trzeba umiec grac, i tlumaczenie sie ze war to, a ele shamek tamto jest przykre i zalosne, ale rozumiem ze ludzie ktorym pvp nie idze moga pewnych rzeczy nie rozumiec.

Dziekuje i Pozdrawiam

atylla3
Wiadomość [#11]: 28.04.2010 o 22:02

Konto skasowane

@ up

Twoje zdanie było bzdurne i nie miej pretensji do innych, że nie umiesz odpowiednio wyrazić swoich myśli.
To nie postacie na wysokich rankingach są najtrudniejsze, ale samo granie w czołówce, niezależnie od klasy, wymaga (co jest chyba oczywiste) dużego skilla.
Jednak nie zmienia to faktu, że niektórymi klasami, specami wiele trudniej wbić wysoki ranking niż innymi.

hamaschi
Wiadomość [#12]: 29.04.2010 o 11:06

Konto skasowane

atylla3 napisał
@ up.
To nie postacie na wysokich rankingach są najtrudniejsze, ale samo granie w czołówce, niezależnie od klasy, wymaga (co jest chyba oczywiste) dużego skilla.

Przeciez to maslo maslane, idetnczyny txt jak ja napislem...... w czołowce sa wszystkie klasy.

atylla3 napisał
Jednak nie zmienia to faktu, że niektórymi klasami, specami wiele trudniej wbić wysoki ranking niż innymi.

To ze czyms jest trudniej wbic w cale nie znaczy ze klasa sama w sobie jest trudniejsza.

[Edycja hamaschi - 29.04.2010 o 11:07]

Lilly
Wiadomość [#13]: 29.04.2010 o 18:50

Konto skasowane

Generalnie to niestety kolego, trochę ci ten twój skrót myślowy nie wyszedł, bo absolutnie z niego nie wynikało to, co później napisałeś, że miało wynikać.

A tak w ogóle, to ciężko jest w ogóle myśleć w kategoriach "wymagająca klasa PvP", bo to nie jest tak, że można sobie tak po prostu zaklasyfikować. Na pewno trudniej się wbija wysokie raitingi specami gorzej do PvP przygotowanymi ergo trudniej się gra, więc w pewnym sensie, jest to klasa trudniejsza ... trudniej się gra specem, któremu brak pewnym narzędzi, bo trzeba się lepiej nauczyć wykorzystywać to, co się ma.

[Edycja Lilly - 29.04.2010 o 18:56]

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
miszmasz
Wiadomość [#14]: 05.05.2010 o 13:28

Konto skasowane

Generalnie jest tak że pvp solo jest martwe a to czy wbijesz duży rat zależy od setupu np. nie ogarniasz dk i nie możesz dojść do maga (załóżmy że mag też jest cienki xd ) bo masz frost nove... jeden HoF od holy pala z którym chodzisz i podbiegniesz do maga xd (oczywiście to tylko przykład nie wszyscy grają cienko xd ) w każdym bądź razie każda klasa ma równe szanse bo każda z nich wpisuje się w jakiś dobry setup (zależy do głównie od twojego speca itd. ) Zanim mi ktoś powie że rogue jest strasznie trudny do ogarnięcia niech pouderza głowa w ściane ogarnąć kilka bindow i pare banalnych makr (blind sap itd.) ktoś nie przyzwyczajony nawet do tego w miecha ogarnie i jest pro kox. Tyle tylko że wiekszość woli zmienić klase bo tą mu nieidzie itp. potem trafi na kogoś co ogarnia jego poprzednia klase i płacze. Skoro dana klasa jest op to czemu wszyscy nią nie grają? Odp jest prosta w tej grze jest jakiś tam balans (póki co) tyle że dotyczy on raczej 3vs3 5vs5.

P.s Jest taka tendencja że shama uważa się za najgorszego w pvp imo resto sham jest bardzo dobry (z dk czy warem for example)

Minok
Wiadomość [#15]: 05.05.2010 o 22:15

Konto skasowane

Jeśli pytasz bo chcesz zrobić nową postać, to zła droga. Zanim się max level wbiję i gear zdobędzie to wszystko znowu się pozmienia.

Oczywiście są klasy takie które w sumie w każdym sezonie były dosyć wysoko, ale każda klasa miała swoje chwile chwały;p

Po za tym musisz się dobrze czuć swoją postacią. Na przykład: na 70 levelu kiedy to warrior był mega kozakiem, zrobiłem sobie takiego też alta, no i jakoś 1800 ni cholery przekroczyć nie mogłem, po prostu jako warrior posysałem i tyle:P Za to hunterem, który w tedy odstawał ogromnie od całej reszty, szło mi już o wiele lepiej.

Więc to subiektywna sprawa.

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
Ran666
Wiadomość [#16]: 15.05.2010 o 13:06

Konto skasowane

shaman enh...

Firenzo
Wiadomość [#17]: 21.05.2010 o 17:26

Konto skasowane

Ran666 napisał
shaman enh...

aa, bo totemki trzeba zbindowac?

MS
Wiadomość [#18]: 22.05.2010 o 08:29

Konto skasowane

Ran666 napisał
nie tylko , "totemki" problem polega na tym ze enh shaman opiera sie na HASTE ktorego w sprzecie pvp nie znajdziesz i nawet chocbys chcial to i tak nie wydziwisz ...

A jaki to ma związek z tym, że klasa jest wymagająca - bo opiera się HASTE??

mindseeker
Wiadomość [#19]: 23.05.2010 o 20:46

Konto skasowane

Enh Szaman w pvp to opiera się na Attack Power a nie na haste...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Stormscale&cn=Vrekker

Kamrol49
Wiadomość [#20]: 23.05.2010 o 21:07

Konto skasowane

Przeczytałem wszystkie wasze odpowiedzi, ale dalej nie rozumiem pytania.

" Jaka klasa jest najbardziej wymagajaca na PvP"

Ale co wymagająca?

Powinniście bardziej sensowne pytania zadawać.

CO wymagająca na PvP?

POwinno być Która klasa jes najlepsza na PvP, albo coś w tym stylu...

REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :