Dziś jest: Sobota, 4 kwietnia 2020, godzina 07:12
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pytanko o dual speca.

zaku007
Wiadomość [#1]: 20.04.2010 o 14:47

Konto skasowane

Witam. Mam takie pytanko. Jak się posiada dual speca bm/mm, bm do levelingu, mm na insty i w specu bm ma się oswojonego exotic peta to czy po dostaniu się na inste i respecu na mm zostanę bez peta? Czy może będę miał aktywnego peta z którym biegałem w specu mm?

galatrix
Wiadomość [#2]: 20.04.2010 o 16:46

Konto skasowane

wydaje mi sie ze nie bedziesz mogl gwizkiem przywolac peta

MS
Wiadomość [#3]: 20.04.2010 o 18:41

Konto skasowane

Po każdej zmianie peta, masz nowy cooldown na "Call stable pet" więc w czym problem?

Nekkro
Wiadomość [#4]: 20.04.2010 o 19:11

Konto skasowane

napewno nie bedziesz mial exotic peta, tak jak w specu bm nie masz explosive shot itp ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
zaku007
Wiadomość [#5]: 20.04.2010 o 20:32

Konto skasowane

To, że nie będę miał exotic peta to wiem bo trzeba być w drzewku bm z ostatnim talentem by móc. Chodzi mi taką sytuację powiedzmy na lvl 70, jeszcze przed możliwością przechowywanie petów w klatce czy coś takiego (możliwe chyba na 80lvl). Jak zrobię respec na inscie z drzewka bm gdzie levelowalem z exotic petem na drzewko mm na inscie to czy będę miał jakiegokolwiek peta przy sobie? Czy muszę levelowac w dzrzewku bm z petem takim aby był dostępny również w dzrzewku mm i wtedy na inscie będę miał tego samego peta co podczas levelingu?

Vaeryn
Wiadomość [#6]: 21.04.2010 o 10:23

Konto skasowane

Witam. MS już pisał. Masz exotic peta w drzewie BM, respecujesz się na MM dajmy na to, exotic ci znika i nie masz w tym momencie żadnego peta aktywnego (którego można przywołać gwizdkiem). Musisz przywołać Call Stabled Pet jakiegoś albo śmigać do miasta. Call Stabled co 10 minut to jednak na max wygoda i w zupełności wystarcza - dokładnie jak już MS pisał.

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
Hmmm
Wiadomość [#7]: 22.04.2010 o 18:47

Konto skasowane

Yyy. chyba ci napisał, że ma 70 a Call stabled pet jest na 80 i ma 5min cd nie 10.
Niestety o ile dobrze pamietam po zmianie tallentow masz dalej exotic peta w miejscu "aktywny" tylko nie da sie go przywołać, więc pozostaje albo chodzić na instance w bm albo zlapać jakiegoś normalnego.

zaku007
Wiadomość [#8]: 22.04.2010 o 19:40

Konto skasowane

Ok dzięki, właśnie o takie informacje mi chodziło. Pozdrawiam.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :