Dziś jest: Poniedziałek, 19 listopada 2018, godzina 08:14
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Miecz dwuręczny

Dragoniter
Wiadomość [#1]: 07.04.2010 o 17:06

Konto skasowane

Jaki znacie dobry miecz dwuręczny dla paladyna retribution na 80 lvl? Chodzi mi też o łatwy dostęp do kupna (vendor, za honor pointy albo marki).

Z góry dzięki za odpowiedzi

Firenzo
Wiadomość [#2]: 07.04.2010 o 17:16

Konto skasowane

Dragoniter napisał
Jaki znacie dobry miecz dwuręczny dla paladyna retribution na 80 lvl? Chodzi mi też o łatwy dostęp do kupna (vendor, za honor pointy albo marki).

Z góry dzięki za odpowiedzi

Quel'delar

Dragoniter
Wiadomość [#3]: 07.04.2010 o 17:58

Konto skasowane

Widzę, że kolega z grubej rury. A jest coś co można łatwiej zdobyć za np. honor pointy?

Nytalith
Wiadomość [#4]: 07.04.2010 o 18:41

Konto skasowane

titansteel destroyer (craft z bs)
toporek z PoS hc
z icc normali napewno tez leca fajne

Za honorpointy niema weapoow. Tylko za arena, ale one wymagaja (wysokiego) arena ratingu.

Dragoniter
Wiadomość [#5]: 07.04.2010 o 20:48

Konto skasowane

No niestety wciąż szukam - przypominam, że poszukuję sworda a nie mace ani axe biggrin.gif

Firenzo
Wiadomość [#6]: 07.04.2010 o 20:55

Konto skasowane

Dragoniter napisał
No niestety wciąż szukam - przypominam, że poszukuję sworda a nie mace ani axe biggrin.gif

No niestety, w tej grze gear kupowany jest tylko na początek (nie rozumiem w sumie czemu sword), ale jeśli już masz takie parcie to polecam http://www.wowhead.com/item=44092 albo swordy za Champions Seale... innych swordów (takich jakich szukasz) - NIE MA.

Dragoniter
Wiadomość [#7]: 07.04.2010 o 21:11

Konto skasowane

Swordy, bo nimi przez całą grę walczyłem. W tej chwili zmiana rodzaju broni nie jest dla mnie korzystna, bo musiałbym od początku nabijać na nią skilla. A tak ogólnie, to czemu każdy z kim rozmawiam mówi, że mace jest lepszy od sworda? Za ten Feral Attack?

PS. Znalazłem piękny miecz, ale musiałbym troszkę poraidować :/ - Citadel Enforcer's Claymore

Dinozaur
Wiadomość [#8]: 07.04.2010 o 21:39

Konto skasowane

Nie szukaj na sile miecza tylko bierz najlepsza bron jaka jestes w stanie aktualnie miec. Robienie skilla w broni to dwie chwilki roboty :P

Dragoniter
Wiadomość [#9]: 07.04.2010 o 21:48

Konto skasowane

W sumie racja, ale jakoś ta perspektywa mnie nie przekonuje xD

W każdym razie szykuję się do zdobycia jakiegoś mace'a jednak smash.gif

ArTv
Wiadomość [#10]: 08.04.2010 o 10:48

Konto skasowane

dla paladyna to jeden(wulg.) jaki ma weapon, chyba, ze twoja rasa ma jakiegos raciala zwiekszajacego expertise czy cos

najprostszy miecz do zdobycia to ten z marrowgara 10 man, kurewsko prosty do pugowania

Dragoniter
Wiadomość [#11]: 08.04.2010 o 13:41

Konto skasowane

Właśnie dobre jest to, że Human ma expertise do mace'ów smash.gif A na Marrowgara cisnę z gildią niedługo ^^

[Edycja Dragoniter - 08.04.2010 o 14:23]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :