Dziś jest: Sobota, 4 kwietnia 2020, godzina 08:12
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łowca pety.... czyli co by było gdyby

Odpowiedź

Temat: pety.... czyli co by było gdyby

Ashinron
Wiadomość [#1]: 02.04.2010 o 14:10

Konto skasowane

Tak się zastanawiałem jakiś czas ostatnio, nad wprowadzeniem dla huntera BM mozliwosci........ prowadzenia dwoch petów na raz!
(tak to napisałem, jakbym był współtwórca WoW'a - a tak oczywiście nie jest, po prostu czasami w marzeniach popłynę)

Zastanawiałem sie nad wieloma aspektami tego rozwiazania, mianowicie:
Takie pety musiały by mieć odpowiednio "zwolnione" uderzanie, zeby nie zrobiło się z tego z polaczeniem z hunterem jakims karabinem maszynowym, ktory nie pozwoli w ogole na casta.
Odpowiednio obnizone obrazenia, tak aby dps sie stosunkowo wyrównywał w innych drzewkach.
A najwazniejsze to była kwestia odpowiedzieć na pytanie: "co jak jeden pet zginie, przeciez wtedy dps i efektywność hunta BM drastycznie spadnie" wiec wpadłem na pomysł, że mogłby być taki pasywny talent w BM, ktory włącza Enrage drugiemu petowi w trakcie gdy "towarzysz" zginie np. na czas 30 sekund podnosząc znacznie obrażenia i szybkość ataku (tak aby te wartosci nie spadały drastycznie).

Co myślicie o takim rozwiązaniu?smiley.gif
Może ktos czasami w podobnych kategoriach myśli (co by tu dodac do WoW'a, żeby zmienic/uatrakcyjnić/utrudnić/ułatwić rozrywkesmiley.gif

[Edycja Ashinron - 02.04.2010 o 14:12]

Erikk
Wiadomość [#2]: 02.04.2010 o 14:28

Konto skasowane

ja tez sobie tak myslalem zeby paladyn mogl sobie bombla uzywac co 30s i trwal by 25s. albo rogal zeby mogl atakowac jak jest niewidzilany np przez 20s. albo jak druid zginie to wtedy wszystkie lesne zwierzątka wynurzaja sie z ziemi i atakuja wroga.
Ashinron napisał
Co myślicie o takim rozwiązaniu?smiley.gif
Może ktos czasami w podobnych kategoriach myśli (co by tu dodac do WoW'a, żeby zmienic/uatrakcyjnić/utrudnić/ułatwić rozrywkesmiley.gif

[Edycja Erikk - 02.04.2010 o 14:28]

Astridgas
Wiadomość [#3]: 02.04.2010 o 14:35

Konto skasowane

imo nie musiałyby miec obniżonych obrażeń i speeda bo i tak bm robi najgorszy dps. a jak mu teraz pet ginie to efektywność nie spada? poza tym jak 2 to czemu nie od razu tak jak dk robi że całą armię przyzywa uzi2.gif

Astridgas-Marksmanship Troll huntard 80lvl
Nekkro
Wiadomość [#4]: 02.04.2010 o 14:49

Konto skasowane

ja bym chcial moc swoim low lvl huntardem miec jako towarzysza walki zyrafe z barrens.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
atylla3
Wiadomość [#5]: 02.04.2010 o 15:32

Konto skasowane

Ashinron napisał
Odpowiednio obnizone obrazenia, tak aby dps sie stosunkowo wyrównywał w innych drzewkach.
[Edycja Ashinron - 02.04.2010 o 14:12]

To w takim razie po co to wprowadzać? Równie dobrze można by było dać 10 petów, z których każdy zada 10% normalnych ataków. Efekt ten sam a na pewno więcej problemów z zarządzaniem zwierzyńcem.

Crom
Wiadomość [#6]: 04.04.2010 o 19:55

Konto skasowane

Wtrynie sie na chwilke i powiem tyle ze szaman juz cos takiego ma. Talent w drzewku Enhancement. Moim zdaniem pomysl kiepski. Rownie dobrze mozna by podzielic swojego obecnego zwierzaka na pol i bylyby dwa wykonujace te same zadanie a tylko wiecej problemow z nimi.

[Edycja Crom - 04.04.2010 o 19:55]

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
hombre
Wiadomość [#7]: 04.04.2010 o 20:33

Konto skasowane

Chmm. A co by bylo, gdyby zacząć grać, np, Draenei laską? "Rwiesz" najlepszego peta w WoW-ie - paladyna... Wystarczy... Co? Że napiszesz na globalu "Any one help me"? I już masz 1000 "petów" w postaciu "fool plate" he he.

BloodElf
Wiadomość [#8]: 18.04.2010 o 21:49

Konto skasowane

Jakby wszyscy w poniedziałek robili to co we wtorek, z poniedziałku zrobił by się wtorek .

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :