Dziś jest: Wtorek, 22 października 2019, godzina 08:01
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc bardzo dziwny problem z kluczami

Odpowiedź

Temat: bardzo dziwny problem z kluczami

woland87
Wiadomość [#1]: 25.03.2010 o 17:27

Konto skasowane

witam.
postanowilem zalozyc temat na forum, bo mi juz rece opadaja...
ale zaczynajac od poczatku...
mialem pozyczone oryginalne d2+lod od kumpla, jednak z okazji 1.13 chcial pograc i poprosil mnie o zwrot, wiec zmienilem programem Diablo 2 CD Key Changer klucze na inne (jak sie pozniej okazalo-wylączone, chociaz wg. zapewnien innego znajomego "powinny działać"), pozniej sprobowalem jeszcze innych kluczy - tez mi wywalilo info ze sa wylaczone, wiec zmotalem sobie 26 cyfrowego cd keya (z innych BANKOWO dzialajacych kluczy z legalnego d2) i zainstalowalem diablo pobrane ze strony blizzardu - wszystko legalnie...
wlaczam diablo - probuje wejsc na battle.net... i znow mi wywala info, ze klucze są WYŁĄCZONE:|
przypuszczam, ze ten program mi coś zdupił w rejestrze, powywalalem z rejestru wszystkie wpisy z "diablo" i zainstalowalem ponownie - jak sie okazalo bezskutecznie - dalej wywala info "klucze są wyłączone" - mimo tego ze dzis rano zostaly utworzone na bazie legalnych kluczy, wiec raczej powinny dzialac... pomożecie?smiley.gif
z gory dziekuje.
pozdrawiam!

LukasT
Wiadomość [#2]: 25.03.2010 o 23:32

Konto skasowane

Ściągnij z podanego poniżej linku programik viewd2keys, pozwala on odczytać kody kluczy z plików .mpq:
http://rapidshare.com/(...)-1.1.zip

do jego działania potrzebne są jeszcze dwa programiki, obydwa ściągniesz ze strony microsoftu:
.NET Framework 2.0
http://www.microsoft.com/do(...)ylang=en
Visual C++ 2005 Redistributable
http://www.microsoft.com/do(...)ylang=en

program ViewD2Keys.NET na pewno działa na patchu 1.12, nie wiem tyko czy będzie działał na patchu 1.13
jeżeli nie będzie działał też na to znajdzie się sposób, pozostaje pobrać patch 1.12 i wypakować go do folderu z grą zastępując pliki

Mam nadzieję, że pomogłem Ci w tym temacie. :P

Sorry, nie podałem jeszcze linku do patcha 1.12 - oto on: http://diablo.phx.pl/download/item/404/

[Edycja LukasT - 25.03.2010 o 23:38]

woland87
Wiadomość [#3]: 25.03.2010 o 23:39

Konto skasowane

hmm sorka za pytanie, ale co mam dalej z nim zrobic?smiley.gif
tzn co ma na celu odczytanie kody kluczy z plików .mpq, bo za bardzo sie nie chytamsmiley.gif
wlasnie pobieram 1.12smiley.gif

LukasT
Wiadomość [#4]: 25.03.2010 o 23:45

Konto skasowane

Programem tym sprawdzisz rzeczywiste klucze jakie masz użyte w grze.
Niestety w/s zablokowanych kluczy pozostaje Ci kontakt jedynie z Blizzardem. :/
Podejrzewam, że to ich sprawa i powinni Ci wyjaśnić dlaczego je zablokowali.

woland87
Wiadomość [#5]: 25.03.2010 o 23:48

Konto skasowane

fok - nie da sie nagrac 1.12 na 1.13 - pozostaje reinstall:/
no wlasnie dziwne jest ze nawet jak mialem 26 cyfrowe klucze od nich ze strony to i tak nie moglem sie zalogowac... nie stosowalem tez zadnych modow, procz english moda i tego nieszczesnego key changera, wiec czemu "zablokowali" klucze, ktore chwile wczesniej mi przydzielili? wydaje mi sie ze wina lezy po stronie mojego kompa - i pewnie jest to jakas pierdółka:P
dzieki za odpowiedzsmiley.gif

LukasT
Wiadomość [#6]: 25.03.2010 o 23:53

Konto skasowane

Nigdy nie miałem i nie używałem 26-cyfrowych kluczy.
Kupiłem 2 egzemplarze gry Diablo II + Diablo II Exp w portalu gram.pl.
Później dokupiłem jeszcze okazyjnie 3 klucze przez internet.
We wszystkich przypadkach miałem klucze 16-cyfrowe i nigdy nie miałem z nimi problemów.

woland87
Wiadomość [#7]: 25.03.2010 o 23:56

Konto skasowane

26 cyfrowe sa legalnymi dodatkami do 16 cyfrowych - otrzymuje sie je po zalogowaniu na stronie blizzard.
rozni sie tylko softem przy instalacji, poza tym wszystko dziala tak samo jak w przypadku 16 cyfrowego.
pozatym jesli klucz 16 cyfrowy jest zbanowany nie uzyska sie z niego 26 cyfrowego, wiec wg mnie nie ma fizycznej mozliwosci by te klucze byly zbanowane:/
najwyzej pogram sobie na azjatyckim bn bo tylko ten mi dziala:P

LukasT
Wiadomość [#8]: 26.03.2010 o 00:06

Konto skasowane

Czegoś tu nie rozumiem. Czyli używając tych samych kluczy na bramce ASIA możesz grać?!?!??!
Może przyczyna nie leży w zablokowaniu kluczy a w niewłaściwym działaniu bramki Europe?
Przy tak znacznych obciążeniach serwerów mogą dziać się różne "cuda".
Pisałem właśnie dzisiaj na forum w temacie problemów z battlenetem. sad.gif

woland87
Wiadomość [#9]: 26.03.2010 o 00:20

Konto skasowane

tak - wlasnie mi pobiera 1.13 z azji... dziwil mnie tez fakt ze zbanowali mi klucz a nie zbanowali konta.
jaki jest kontakt do blizzard? maja polski oddzial czy po angielsku?
czy moze do cd projektu lepiej napisac w tej sprawie?

LukasT
Wiadomość [#10]: 26.03.2010 o 01:00

Konto skasowane

CD-PROJEKT nic Ci nie pomoże w przypadku zablokowania klucza.
Pisz do Blizzarda i nie przejmuj się angielskim.
Pomimo tego, że znam angielski zawsze piszę po polsku, nawet do Blizzarda.
Niech oni też się wysilą i przetłumaczą sobie polski na swój język.! :P
Oczywiście odpowiedź dostaniesz już w angielskim.

woland87
Wiadomość [#11]: 28.03.2010 o 01:21

Konto skasowane

napisalem w nocy do polskiej pomocy technicznej blizzardsmiley.gif tez mi sie nie chcialo z angielskim motacsmiley.gif
zobaczymy co odpisza...
pozdrawiam.

Edit:
narazie odpisali ze nie rozumieja po polskusmiley.gif
napisalem jeszcze raz po ang.

[Edycja woland87 - 27.03.2010 o 14:06]

edit dwa:
kolejny reply... tym razem splawiaja mnie standardowym szablonem ctrl+c ctrl+v na temat blokowania kluczy przez logowanie sie z jednego cd keya na dwoch roznych komputerach, lub przez boty.
moja odpowiedz poszla... pozostaje czekac jak tym razem mnie splawiasmiley.gif

[Edycja woland87 - 28.03.2010 o 01:21]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :