Dziś jest: Niedziela, 5 lipca 2020, godzina 16:30
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Adoons czy macro,jak to zrobic

Gadriell
Wiadomość [#1]: 19.03.2010 o 09:00

Konto skasowane

Witam wszystkich.
Moze mi ktos powiedziec co to za addons skad to wziac , czy to jest w ogule adoons czy macro z flasch ?
Szukalem juz wszedzie na znanych mi stronkach,ale nic nawet podobnego nie znalazlem a bardzo mi na takim czym zalezy .
link do filmu -> http://www.youtube.com/watch?v=RtfdW3RA0C8 chodzi mi o te srodkowe slupki od odt-ow i bauff-ow, moze zna ktos ewentualnie cos podobnego ?
Tu jest podobny ktory tez mnie bardzo interesuje tez pokazuje colldown -> http://www.youtube.com/watc(...)=related
Sprawdzalem juz kilka addonow do coldown ,ale zaden nie byl taki jak te,bo albo pokazuja za duzo i jest to wtedy nieczytelne ,albo nie tak to jest wyswietlane,chodzi o to zeby to bylo bardzo dobrze czytelne (widoczne) nie chce zbednych informacji na pulpicie.
Chcialbym zeby mi w slupkach dokladnie pokazywalo kiedy konczy sie dot ktory jest na danym celu
I buff ktory mam ale chodz mi konkretnie o Improwed life tap tak zebym widzial na slupku to 40 sekund przez ktore jest aktywny ,ewentualnie jeszcze metamorphosis kiedy minol cooldown i moje podstawowe doty takie jak improwed coruption, curse of the elements.Tak zebym mogl ustawic co pokazuje i tylko i wylaczne co chce a nie zasypywalo mnie dziesiatkami innych informacji.

pzdr

[Edycja Gadriell - 19.03.2010 o 09:28]

[Edycja Gadriell - 19.03.2010 o 09:33]

raziel666
Wiadomość [#2]: 19.03.2010 o 11:25

Konto skasowane

na zadnym z tych dwoch filmikow nie ma zadnych "slupkow", to po pierwsze.
po drugie w drugim filmiku masz wypisane wszystkie addony jakich uzywa ten koles. nawet nie w komentarzach, SAM JE WYMIENIA NA POCZATKU FILMIKU! powiedz mi...jak mogles tego nie zauwazyc?

Madness is the gift, that has been given to me!
Gadriell
Wiadomość [#3]: 19.03.2010 o 14:21

Konto skasowane

Sprecyzuje o slupiki chodzi takie jak na pierwszym filmiku , daje scereena zaznaczylem o jakie o jakie slupki (belki)mi chodzi.

instalowalem tez classtimer ,(ten z filmu nr2) ale nie bardzo to tak jest jak bym chcial
Najlepszym jaki do tej pory znalazlem jest Forte Xorcist ,ale jest zabardzo rozbudowany pokazuje prawie wszystko a jak powylanczam to czego niechce to wylaczy automatycznie to co chcialbym miec,dlatego najbardziej ineteresuje mnie ten z pierwszego filmiku.

[Edycja Gadriell - 19.03.2010 o 14:22]

[Edycja Gadriell - 19.03.2010 o 15:11]

nabonid
Wiadomość [#4]: 19.03.2010 o 18:00

Konto skasowane

Przeciez w drugim filmie, jak juz wspomnial Raziel, masz podane jakie to addony.

Gadriell
Wiadomość [#5]: 19.03.2010 o 19:19

Konto skasowane

Nie chodzi mi o addony z filmiku nr 2 chodzilo mi o jakas alternatywne,w pierwszym poscie zabardzo namieszalem,sorry.
Poznajdywalem juz raczej wiekszosc co chcialem,ale chodzi mi jeszcze o addons z tego screena co dalem,co to jest za addon ,bardzo mi na nim zalezy,jezeli ktos wie to bardzo prosze o pomoc.

raziel666
Wiadomość [#6]: 19.03.2010 o 23:19

Konto skasowane

ten addon tez masz wymieniony tyle, ze tym razem nie w samym filmiku tylko w jego opisie po prawo.
glupich nie sieja...

Gadriell
Wiadomość [#7]: 20.03.2010 o 08:59

Konto skasowane

Dobra dzieki,mozecie to zamknac,bo jak widze to pomocy sie tu nie otrzyma,bo zapomnieliscie czemu sluzy forum,bo albo jeden daje glupie komentarze a drugi bez sensu nabija posty,ale co to wszystjko wnioslo do tematu,nic.Nie wszyscy tez musza znac angielski perfrkt,wow jest tez w innych jezykach. Pozatyn jak juz piszecie i dajecie do tego jakies bezsensowne komentarze,to mozna tez dac odpowiedz,,nie mowiac juz o podaniu linka,ale po co jak mozna glupia dyskusje prowadzic nie wnoszac nic do tematu.Nie chcesz bym pomocny to nie lepiej nic nie pisz a jak jestescie naprawde tacy wszystko wiedzacy to dawaj konkretna odpowiedz i zalinkuj to co potrzeba..Dziekuje.

[Edycja Gadriell - 20.03.2010 o 09:03]

[Edycja Gadriell - 20.03.2010 o 09:05]

nabonid
Wiadomość [#8]: 20.03.2010 o 12:03

Konto skasowane

Na obu filmach jest ten sam mod, tylko inaczej skonfigurowany.
Raziel masz chyba racje. :P

raziel666
Wiadomość [#9]: 20.03.2010 o 20:45

Konto skasowane

no moglbym podac nazwe addona ale czego by to cie nauczylo? a tak, moze kiedys spojrzysz w opis filmiki albo do samego filmiku jesli bedziesz chcial znalezc jakis addon i nie bedziesz musial strzepic palcow na roznych forach narazajac sie na konfrontajce z takimi chamami jak ja!
na dluzsze mete bardziej ci pomoglem niz podajac nazwe addona krotkowzroczny bulwersancie.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :