Dziś jest: Poniedziałek, 21 października 2019, godzina 22:38
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Reset Ladddera 23.03.2010

Odpowiedź

Temat: Reset Ladddera 23.03.2010

Afgan
Wiadomość [#1]: 18.03.2010 o 22:53

Konto skasowane

Jak wiecie 23.03 br. będzie reset laddera. Wszystko ok, tylko tu się zastanawiam i staję na głowie, bo nic nie mogę wymyślić w sprawie startu.
I moje pytanie do was: od czego zacząć, aby dobrze wystartować? tzn. jaka postać na początek, jaki build, gdzie chodzić i po co itd. itp. etc. Więc proszę was o pomoc, gdyż wielu to się na pewno przyda cool.gif

DonMateo
Wiadomość [#2]: 19.03.2010 o 19:46

Konto skasowane

O.O
A czytałeś w ogóle, co nowy patch ma zmienić?! Chyba nie. Powiem ci- połowa rzeczy w grze ulegnie zmianie, wiec takie pytania są teraz nie na miejscu.
Ale jedno mogę ci powiedzieć ze 100% pewnością: graj czarką, bo ma tele, i będziesz mógł śmigać za itemkami, o!

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
Mayk3l
Wiadomość [#3]: 20.03.2010 o 14:19

Konto skasowane

DonMateo napisał
O.O
A czytałeś w ogóle, co nowy patch ma zmienić?! Chyba nie. Powiem ci- połowa rzeczy w grze ulegnie zmianie

No nie przesadzaj

Zmiany są niewielkie ( chociaż naprawiają kluczowe błędy )

@topic

D2 to taka gra, w której każdą klasą gra się na podobnym poziomie trudności ( zarówno w początkowej jak i późniejszej fazie gry ).
Jeśli jesteś nowy to polecam ci klasy łatwe do ogarnięcia ( Barbarian, Paladin ).

Jeśli chodzi o wskazówki to: inwestuj punkty w jednego mocnego skilla a nie we wszystkie po trochu ( jak to nowi lubią robić ) i ładuj dużo punktów w żywotność niezależnie od tego jaką klasą grasz. Ludzie to często to olewają a potem na poziomie nightmare okazuje się że padasz na hita od byle mobka więc warto pomyśleć wcześniej.

LukasT
Wiadomość [#4]: 26.03.2010 o 14:26

Konto skasowane

Ja polecam Light Soso MF. Czarodziejka do szukania przedmiotów (MF = magic finding).
Ma ona powyżej 500% MF a jej opis można znaleźć na wielu stronkach o Diablo.
Podaję jeden z linków: http://diablo.phx.pl/czytaj/light-soso-mf

Zaczynając taką postacią bardzo szybko dorobisz się wielu poszukiwanych itemków.
Pozwala to na budowę dowolnej, dobrze wyposażonej postaci. :P

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :