Dziś jest: Sobota, 28 marca 2020, godzina 09:38
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łowca "Hunter na instancji/raidzie"

Odpowiedź

Temat: "Hunter na instancji/raidzie"

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Vaeryn
Wiadomość [#81]: 04.05.2010 o 16:53

Konto skasowane

Palaiologos napisał
Trochę zdefraudowałem ostatnio golda, ale kilka gemów mam już na arpen. Ze statystyk mam więc +701, z elixiru +45 i z pracującego trinketu +678. Razem 1424, więc brakuje mi jednego punktu arpen do kompletu (wg opisu na 1. stronie). Nie będę więc chyba wymieniał reszty gemów, niech zostaną te z agility. Dobrze mówię?

Jak zwykle źlesmiley.gif

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
Palaiologos
Wiadomość [#82]: 04.05.2010 o 17:50

Konto skasowane

Acha, dzięki za odpowiedź, szkoda tylko, że nie chciało ci się napisać coś do rzeczy...

Server: Moonglade
Faction: Alliance
Class: Hunter (80)
Name: Palaiologos
watman
Wiadomość [#83]: 04.05.2010 o 20:36

Konto skasowane

Palaiologos napisał
Acha, dzięki za odpowiedź, szkoda tylko, że nie chciało ci się napisać coś do rzeczy...

gemuj wszystko do momentu w ktorym bedziesz mogl wydupcyc ten armpen trinket... i poczytaj cokolwiek poza tym forum, jezyk angielski nie boli...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Palaiologos
Wiadomość [#84]: 04.05.2010 o 21:46

Konto skasowane

Ok, ktoś napisał na początku, że mam dążyć do pułapu 1425 - uznałem więc, że coś przeczytałem. 700 arpen więcej nie będzie już tak łatwo zdobyć, bo musiałbym wymienić większość sprzętu, co nie jest takie proste. Na ten moment wyciągam najwięcej chyba około 6,7 k dps-u (odnotowałem przy ToC 25), przy poprzedniej konfiguracji było o wiele gorzej, bo ok. 4k. Większość hunterów których inspectuję ma jednak dużo głupsze konfiguracje, niż ja wcześniej. Ostatnio widziałem huntera z 5,6k GS-a, który miał kamyki na... regenerację many.

Server: Moonglade
Faction: Alliance
Class: Hunter (80)
Name: Palaiologos
Vaeryn
Wiadomość [#85]: 05.05.2010 o 09:16

Konto skasowane

Palaiologos napisał
Ok, ktoś napisał na początku, że mam dążyć do pułapu 1425 - uznałem więc, że coś przeczytałem. 700 arpen więcej nie będzie już tak łatwo zdobyć, bo musiałbym wymienić większość sprzętu, co nie jest takie proste. Na ten moment wyciągam najwięcej chyba około 6,7 k dps-u (odnotowałem przy ToC 25), przy poprzedniej konfiguracji było o wiele gorzej, bo ok. 4k. Większość hunterów których inspectuję ma jednak dużo głupsze konfiguracje, niż ja wcześniej. Ostatnio widziałem huntera z 5,6k GS-a, który miał kamyki na... regenerację many.

Jest absolutne zatrzęsienie gównianych graczy z przyzwoitym gearscore, z którym już mogą próbować startować do Lich Kinga, ale... są na to zbyt kiepscy. Lookam na ten gearscore jak idę w healu z pugiem żeby ocenić czy muszę się bać od razu na trashach czy może deko później. Ludzie na ogół nie kroczą za jakąś generalną logiką kiedy się ubierają. Z każdym gearscore i sprzętem ktoś może być kiepski, ale jeśli ma wszystkie gemy jak trzeba, enchanty jak trzeba (wszystko musi być najlepsze, teraz panuje taka taniocha, że jeśli kogoś nie stać to sorry - ale coś z nim imho nie do końca jak trzeba w grze), dostępny sprzęt wyfarmiony i założony to to jest dobry początek. Uważam, że ze staranności, chęci i zainteresowania swoją postacią rodzi się dobry gracz.

Jeśli zaś chodzi o ArP to o ile mi wiadomo cap to 1400 i - to już takie moje prywatne zdanie - na twoim miejscu zdobyłbym inne lepsze trinkety nie pracujące ArP i ubrał się na agi. Agi jest bardziej wybaczające i lepiej pracuje na trashach. Trashe są właściwie nieważne i liczą się walki z bossami, ale... Poza tym jak pójdziesz w agi to będziesz się mógł przełączać pomiędzy MM i SV co się przydaje na niektórych bossach zwłaszcza na 10-tkach, do których to proponowałbym ci zrobić SV build z mana replenishmentem. No i ostatnia rzecz - imho - albo się idzie w ArP albo się nie idzie i jak już się idzie to na maksa - przegemowujesz się cały. Najlepiej jednak z większym bazowym ArP i bez słabych trinketów.

[Edycja Vaeryn - 05.05.2010 o 09:20]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
greatmefisto
Wiadomość [#86]: 10.05.2010 o 09:53

Konto skasowane

Palaiologos napisał

Tak to ja napisałem, ale nie byłem tego pewien. Powinno się dążyć do 1401 punktów arpena.

Firenzo
Wiadomość [#87]: 10.05.2010 o 19:05

Konto skasowane

Palaiologos napisał
Ostatnio widziałem huntera z 5,6k GS-a, który miał kamyki na...

Wczoraj widziałem maga który dpsował w specu 0/0/71, jak mu powiedzieliśmy że sobie jaja robi i ma zmienić spec albo kick, to włączył spec 0/71/0 ..... 2,5k dps single target, 5,7k gs.

Cockroach
Wiadomość [#88]: 15.05.2010 o 12:44

Konto skasowane

Powinni banować za ten idiotyczny addon...

watman
Wiadomość [#89]: 15.05.2010 o 14:45

Konto skasowane

Cockroach napisał
Powinni banować za ten idiotyczny addon...

to nie addon jest problemem, tylko ludzie ktorzy go przeceniaja...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Astridgas
Wiadomość [#90]: 20.05.2010 o 22:18

Konto skasowane

Nie można uważac że gracz majacy 4.5k gs zrobi mniejszy dps niz gracz majacy 5k gs bo to zależy głownie od gracza, ale niższy gear score ma jednak swoje ograniczenia. Więc nie przeceniajmy ale też i nie niedoceniajmy GSa ;)

Astridgas-Marksmanship Troll huntard 80lvl
Blackslight
Wiadomość [#91]: 20.05.2010 o 23:29

Konto skasowane

Tyle ze 6k gs można wyciągnąć warriorem noszac clothy pod heala z icc...
Po prostu ludzie zamiast spojrzeć w pól minuty gear i talenty, patrzą na tooltip...

watman
Wiadomość [#92]: 20.05.2010 o 23:37

Konto skasowane

Blackslight napisał
Po prostu ludzie zamiast spojrzeć w pól minuty gear i talenty, patrzą na tooltip...

thank you, captain obvious!

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Blackslight
Wiadomość [#93]: 21.05.2010 o 00:37

Konto skasowane

watman napisał
Blackslight napisał

thank you, captain obvious!

no problem, tbag admiral!

enroth
Wiadomość [#94]: 08.06.2010 o 00:05

Konto skasowane

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&cn=Enroth

gemy arp czy agi?

Cockroach
Wiadomość [#95]: 08.06.2010 o 10:08

Konto skasowane

Grasz Survivalem gemuj agi.

enroth
Wiadomość [#96]: 08.06.2010 o 12:35

Konto skasowane

a zmieniajac na mm + wszytskie gemy na arp, nie bedzie wiekszego dpsa?

maestrino
Wiadomość [#97]: 08.06.2010 o 12:49

Konto skasowane

Jak masz te 800+ pasywnego ArP z gearu to tak

[Edycja maestrino - 08.06.2010 o 12:50]

LoL referral link
watman
Wiadomość [#98]: 09.06.2010 o 09:56

Konto skasowane

enroth napisał
a zmieniajac na mm + wszytskie gemy na arp, nie bedzie wiekszego dpsa?

http://www.femaledwarf.com
juz ci podawalem linka...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
REKLAMA
Strona 5 z 5.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :