Dziś jest: Wtorek, 31 marca 2020, godzina 00:47
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łowca "Hunter na instancji/raidzie"

Odpowiedź

Temat: "Hunter na instancji/raidzie"

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Palaiologos
Wiadomość [#61]: 02.05.2010 o 11:42

Konto skasowane

Jakiego sprzętu pvp? Jeśli masz na myśli spodnie, to te na pve za triumphy po prostu były gorsze, więc będę używał tych, dopóki mi coś na rajdzie nie wyleci. To nie one są największym problemem w moim gearze. Gemy +agi/stam mam, bo nie wiedziałem, że są lepsze niebieskie dla mnie. A z mark of supremacy to już nie wiem co jest złego. Miałem spojrzeć na swój hit. A sam przecież używasz mark of supremacy. Peta mam wilka, nie hienę.

Server: Moonglade
Faction: Alliance
Class: Hunter (80)
Name: Palaiologos
Arthasus
Wiadomość [#62]: 02.05.2010 o 12:01

Konto skasowane

cap hita dla hunta to 8% z tego co mi wiadomo
ty masz o 3,3 % za duzo, a ten trinket daje ci 3,9% hita
co do legow to chyba nie powiesz mi ze http://www.wowhead.com/item=48252 jest gorsze niz http://www.wowhead.com/item=41205 ...?
wiecej agi, wiecej inta, wiecej crita, wiecej ap, arpen
jedyne co ma mniej to staminy i resilience :>

[Edycja Arthasus - 02.05.2010 o 12:02]

Arthasus Burning Blade
Palaiologos
Wiadomość [#63]: 02.05.2010 o 12:37

Konto skasowane

No ale pokazujesz mi spodnie z loota. Gdyby mi takie z Koralona wyleciały (2% szans), to bym zmienił, ale nie wyleciały i muszę używać tych pvp, które są lepsze od tych za triumphy. A trinket ok, wymienię go w takim razie na http://www.wowhead.com/item=47214

Qiro
Wiadomość [#64]: 02.05.2010 o 12:41

Konto skasowane

Kosztują 50 emblemow

Moj mag
Palaiologos
Wiadomość [#65]: 02.05.2010 o 13:21

Konto skasowane

A faktycznie, dzięki.

A co do tych kamyków ze staminą to muszę je trzymać, nie mam wyboru. Nakupowałem za kupę kasy tych nightmare tears a mogę tylko jedno włożyć... ehh...

[Edycja Palaiologos - 02.05.2010 o 13:23]

Igor
Wiadomość [#66]: 02.05.2010 o 14:52

Konto skasowane

boziu... dajcie chlopakowi jakis link do guida hunterskiego bo sie zabije o wlasny uk biggrin.gif

Firenzo
Wiadomość [#67]: 02.05.2010 o 19:09

Konto skasowane

Igor napisał
boziu... dajcie chlopakowi jakis link do guida hunterskiego bo sie zabije o wlasny uk biggrin.gif

Trening czyni mistrza.

watman
Wiadomość [#68]: 02.05.2010 o 19:50

Konto skasowane

Palaiologos napisał
A co do tych kamyków ze staminą to muszę je trzymać, nie mam wyboru. Nakupowałem za kupę kasy tych nightmare tears a mogę tylko jedno włożyć... ehh...

a pisalem "poczytaj COKOLWIEK "... po jaka cholere gemujesz sie w socket bonus po haste? po jaka cholere gemujesz sie w socket bonus w itemach ktore maja mniej niz +6 agi? po jaka cholere ci gem z attack powerem?
zasada:
socket czerwony -> +20 agi lub arp (w twoim przypadku arp)
socket zolty z bonusem co najmniej 6 agi za kazdy nieczerwony kamien w itemie -> +10 Agi/+10 crit, w przeciwnym wypadku czerwony gem
JEDEN NAJLEPSZY socket bonus wymagajacy niebieskiego kamienia -> nightmare tear, pozostale czerwony kamien...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Palaiologos
Wiadomość [#69]: 02.05.2010 o 20:31

Konto skasowane

Jezuu... Przecież nie gemuje tej staminy do czerwonych, czy nie wiadomo czego. Gemuje ją do niebieskich slotów, których mam dużo i muszę chyba czymś zasocketowac. Gem z +10 all stats można mieć tylko jeden. Nie wymieniam pozostałych AP na agility, bo nie mam na nie kasy, a wcześniej stawiałem właśnie na AP oprócz agi. I będę szedł właśnie w agi, a nie arpen, który wkrótce i tak zostanie zlikwidowany. A bonusy z socketowania do agi też są niby bez sensu? Widzę że wielu osobom chcę się pofatygować żeby napisać jakąś bzdurę, zamiast pomóc i doradzić. Ok, poszukam sobie przewodnika, skoro tak was rażą moje wątpliwości i pytania...

Edit: Słuchajcie, jestem największym noobem na świecie. Po paru latach gry nie wiedziałem, że do slotów można socketowac gemy jakiegokolwiek koloru. Myślałem, że do np. niebieskiego można tylko niebieski, zielony, fioletowy, itd. Teraz już wymieniam wszystkie na czerwone agility... Stąd nieporozumienie... :/

[Edycja Palaiologos - 02.05.2010 o 21:31]

watman
Wiadomość [#70]: 02.05.2010 o 21:50

Konto skasowane

Palaiologos napisał
Edit: Słuchajcie, jestem największym noobem na świecie. Po paru latach gry nie wiedziałem, że do slotów można socketowac gemy jakiegokolwiek koloru. Myślałem, że do np. niebieskiego można tylko niebieski, zielony, fioletowy, itd. Teraz już wymieniam wszystkie na czerwone agility... Stąd nieporozumienie... :/

well... przynajmniej sam to w koncu zauwazyles a nie trza ci bylo pokazac palcem... do tego gemuj sie w to pieprzone arp, bo TERAZ przyniesie ci to wiecej korzysci, a do cata zdazysz odzyskac kase 666 razy...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Palaiologos
Wiadomość [#71]: 02.05.2010 o 22:06

Konto skasowane

To dlaczego sam idziesz w agility?

watman
Wiadomość [#72]: 02.05.2010 o 22:58

Konto skasowane

Palaiologos napisał

bo nie mam armpen trinka... jesli mi dropnie skorpion to powinno mi sie juz udac spokojnie przejsc na armpen MM... na razie zbieram sie do tego, zeby zmienic BM na MM, ale musze dojrzec ;]

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Firenzo
Wiadomość [#73]: 03.05.2010 o 15:36

Konto skasowane

watman napisał

well... przynajmniej sam to w koncu zauwazyles a nie trza ci bylo pokazac palcem... do tego gemuj sie w to pieprzone arp, bo TERAZ przyniesie ci to wiecej korzysci, a do cata zdazysz odzyskac kase 666 razy...

c**j z kasą, w cata przecież będziesz chciał się pozbyć itemków z 80 lvla jak najszybciej nie?

Zauważyłeś u watmana MM spec? bo ja widze tylko SV ( a w SV wiesz jak sie gemuje mam nadzieje?)

[Edycja Firenzo - 03.05.2010 o 15:39]

Vaeryn
Wiadomość [#74]: 04.05.2010 o 09:12

Konto skasowane

Palaiologos napisał
Jezuu... Przecież nie gemuje tej staminy do czerwonych, czy nie wiadomo czego. Gemuje ją do niebieskich slotów, których mam dużo i muszę chyba czymś zasocketowac. Gem z +10 all stats można mieć tylko jeden. Nie wymieniam pozostałych AP na agility, bo nie mam na nie kasy, a wcześniej stawiałem właśnie na AP oprócz agi. I będę szedł właśnie w agi, a nie arpen, który wkrótce i tak zostanie zlikwidowany. A bonusy z socketowania do agi też są niby bez sensu? Widzę że wielu osobom chcę się pofatygować żeby napisać jakąś bzdurę, zamiast pomóc i doradzić. Ok, poszukam sobie przewodnika, skoro tak was rażą moje wątpliwości i pytania...

Przecież ci doradzają jak mogąsmiley.gif Ogólnie powinno się iść w to co najlepsze a nie zastanawiać się co i kiedy zostanie zlikwidowane. Jak zostanie zlikwidowane to i tak będziesz musiał ten sprzęt co masz teraz wywalić do kosza, więc co za różnica. Gold też warto się nauczyć mieć bo to zwyczajnie pomaga w wielu sytuacjach.

Hahahaha biggrin.gif

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
Palaiologos
Wiadomość [#75]: 04.05.2010 o 10:57

Konto skasowane

A co z meta gemem w hełmie? Jeśli będę miał same czerwone gemy, to przestanie działać, tak? Może opłaca się zostawić jeden fioletowy i jeden pomarańczowy gem, żeby meta miał komplet?

Prowler
Wiadomość [#76]: 04.05.2010 o 11:01

Konto skasowane

użyj jednego gemu +10 all stats.

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
Palaiologos
Wiadomość [#77]: 04.05.2010 o 11:09

Konto skasowane

I on mi już wszystko zastępuje?

watman
Wiadomość [#78]: 04.05.2010 o 14:18

Konto skasowane

Palaiologos napisał
I on mi już wszystko zastępuje?

jest prismatic, wiec tak...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Igor
Wiadomość [#79]: 04.05.2010 o 14:43

Konto skasowane

watman napisał

jest prismatic, wiec tak...

tak sobie czytam i....
coraz bardziej Was podziwiam biggthumpup.gif

Palaiologos
Wiadomość [#80]: 04.05.2010 o 16:50

Konto skasowane

Trochę zdefraudowałem ostatnio golda, ale kilka gemów mam już na arpen. Ze statystyk mam więc +701, z elixiru +45 i z pracującego trinketu +678. Razem 1424, więc brakuje mi jednego punktu arpen do kompletu (wg opisu na 1. stronie). Nie będę więc chyba wymieniał reszty gemów, niech zostaną te z agility. Dobrze mówię?

REKLAMA
Strona 4 z 5.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :