Dziś jest: Sobota, 4 kwietnia 2020, godzina 07:26
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łowca "Hunter na instancji/raidzie"

Odpowiedź

Temat: "Hunter na instancji/raidzie"

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
MS
Wiadomość [#41]: 24.04.2010 o 19:37

Konto skasowane

Michcio napisał
W grze jestem niewiele ponad miesiąc, więc jestem praktycznie zielony.

Mam jedno pytanie, w co powinienem ubierać mojego huntera, na podwyższenie jakich współczynników powinienem najbardziej zwracać uwagę? Robię huntera w MM, (dokładnie build greatmefista). Dodam że mam 47 lvl

MM to raczej na końcu. Kolejność powinna być chyba jednak taka: BM>SV>MM.

greatmefisto
Wiadomość [#42]: 25.04.2010 o 12:16

Konto skasowane

MS napisał
Nie chce mi się już z tobą spierać.
Co do tego dpsu maga to się trochę pomyliłem.

Log naszego maga z przedwczorajszego Surfanga nie 16-19k a 27k na początku walki

http://www.fototube.pl/obra(...)840.html

Poczytaj jeszcze i napisz kolejny poradnik dla mnie EOT

[Edycja MS - 24.04.2010 o 11:03]

Zwracam honor magom. Właśnie przejrzałem różne raporty jak radził sobie nasz najlepszy mag w gildii i również na wykresie w różnych walkach są momenty kiedy ma 25k dpsa. Miałeś rację, ja się myliłem (ale ciagle udowodniłem swoje, chociażby ten dps był chwilowy). Wydaje mi sie jednak, że taka jest natura damage'a robionego przez maga. Zauważyłem pewne podobieństwo między Twoim a moim magiem. Oba wykresy mają przebieg sinusoidalny podczas gdy patrzę na swój wykres to raczej osiągam jakiś pułap a potem tam zostaję do końca walki.

Ten poradnik nie jest dla Ciebie, bo wydaje mi się że wiesz jak grać, Nie musisz odnosić się do tego z taki sarkazmem. To jest raczej dla raczkujących. To co tam jest napisane jest właściwe i nikt nie zaprzeczył. Można ten link podsuwać ludkom, którzy każdego dnia pytają "czy już mam gemować arpen i specować MM" zamiast 10543 raz odpowidać na to samo pytanie.

Vaeryn
Wiadomość [#43]: 27.04.2010 o 10:22

Konto skasowane

greatmefisto napisał
MS napisał
Tyle, że stackowanie tego Arp za wszelką cenę też nie zawsze jest dobre, bo zbywa się tak, że przedmiot bez Arp ma inne staty lepsze i bardzej się go opłaca założyć.

Mylisz się. Arpen to najlepszy stat dla huntera i wygrywa ze wszystkimi innymi dlatego właśnie Blizzard usuwa go z geara w Cataclysmie. Arpen miał być w założeniu Blizzarda statem drugorzędnym, a dla wielu stał się pierwszorzędnym co im nie odpowiada. W ich założeniu hunter miał bazować na agility jako na priorytetowym stacie.

Imho Blizz usuwa ArP w Cataclysm bo zagubili się chwilami kompletnie w modelowaniu dps poszczególnych klas i idę o zakład, że bazują obecnie jedynie na statystykach z walk (ile jaka klasa robi na jakich walkach średnio) oraz na pracy zewnętrznych środowisk macherskich typu ElitistJerks. Nie chce mi się wierzyć, że chcą uprościć, bo ludzie przestali rozumieć czy iść w agi czy ap czy str czy co tam innego i gdzie. Najpierw konsekwentnie przez lata zaciemniali wszystko jak się dało a teraz doszli do wniosku, że to jednak zła droga - e tam, pogubili się sami. Prawdopodobnie stało się coś takiego, że planując encountery zaczęli kupę czasu poświęcać na to, żeby każda klasa była równie atrakcyjna na raidzie jako całości (ci lepiej czeszą na tym bossie, tamci na innym, etc.) i doszli do wniosku, że uproszczenie liczenia dps jest konieczne żeby skupić się na ważniejszych rzeczach niż pracy z excelem. Jeśli tą drogą szło rozumowanie to imho słuszny wybór z ich strony.

Dalej - ArP nie gemujesz i nie ubierasz się dla jakichś capów i innych tylko po to żeby mocniej młócić na bossach, więc sformułowanie: "Jeśli masz się hardcapowac arpenem to zawsze idziesz w ten przedmiot, który ma go więcej nie patrząc na inne staty." jest kompletnie bez sensu. Wynika z niego, że jak na jednym przedmiocie masz 10000 AP i 0 ArP, a na drugim 1 ARP i o AP to ty weźmiesz ten drugi. Domyślam się, że się wyzłośliwiam i chodziło ci o to, że powinno się uparcie gromadzić ArP - to pewnie chciałeś napisać - ale doradzasz tutaj ludziom przypominam ci i napisałeś dokładnie tak jak ci wytknąłem i podejrzewam parę osób możesz tym puścić w maliny. Trzeba sprawdzić koncepcję przegemowania się i tego jaki sprzęt wybrać wkładając w to trochę wysiłku (niewiele, spreadsheet huntera jest zajebisty, rawr też jest nie w kij dmuchał) a nie tylko bazując na poradach "zawsze idziesz w ten przedmiot, który ma go więcej nie patrząc na inne staty".

Powiem tak arpen na każdym poziomie daje 100% więcej obrażeń co na tym samym poziomie np. Critcal. Tyle że z początku ta różnica jest niezauważalna. Jeśli masz się hardcapowac arpenem to zawsze idziesz w ten przedmiot, który ma go więcej nie patrząc na inne staty.

Co zaś do tego zdania to poproszę o wyjaśnienia, bo może ja niewyspany jestem i tylko z tego powodu bez sensu mi to pobrzmiewa.

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
greatmefisto
Wiadomość [#44]: 27.04.2010 o 17:20

Konto skasowane

Vaeryn napisał

Dalej - ArP nie gemujesz i nie ubierasz się dla jakichś capów i innych tylko po to żeby mocniej młócić na bossach

Powiem tak arpen na każdym poziomie daje 100% więcej obrażeń co na tym samym poziomie np. Critcal. Tyle że z początku ta różnica jest niezauważalna. Jeśli masz się hardcapowac arpenem to zawsze idziesz w ten przedmiot, który ma go więcej nie patrząc na inne staty.

Co zaś do tego zdania to poproszę o wyjaśnienia, bo może ja niewyspany jestem i tylko z tego powodu bez sensu mi to pobrzmiewa.

Szczerze. Nie rozumiem tego zdania. To jest jeszcze jakiś inny bonus arpena oprócz tego, że redukujesz effective health Twojego przeciwnika i Twoje fizyczne ataki zadają więcej obrażeń? Teraz dalsza część Twojego posta to akurat kiepski przykład nie nadający się do rozważania. Jeśli masz X przedmiot z następującymi statystykami: 109 Agility, y stamina, 89 Intellect, 119 AP, 54 Crit Rating, 46 Armor Penentration + 2 red gem sloty oraz przedmiot Y ze statystykami: 93 agility, y stamina, 80 intellect, 123 AP, 49 Crit. Rating, 67 Amor Penetration + 2 red gem sloty. Dla mnie i dla Ciebie będzie oczywiste, który przedmiot należy wybrać jeżeli idziesz w hardcap. Przeczytaj jeszcze raz mój poradnik. Wyraźnie napisałem, że hard cap to wyższa szkoła jazdy i dostępna tylko od pewnego momentu. Może powinienem tam tylko dodać, że trzeba samemu coś jeszcze poczytać na ten temat. Chociaż gdzieś tam po drodzy chyba wrzuciłem fajnego linka.

Teraz na temat drugiej kwestii, tej z punktami. To jest czysto matematyczne przelicznie. 1 punkt Arpen zawsze wygrywa z 1 punktem Critical Strike Rating w rozliczeniu punkt za punkt zakładając że robisz tylko fizyczny dps. Po prostu czysta teoria, bo do gry nijak tego nie przełożysz. Matematycznie 1 pkt arpen > 1 pkt critical, a w praktyce wiemy, że tak jest tylko od pewnego poziomu geara w grze. To jest raczej sposób pokazania tego jak skaluje teorytyczny fizyczny arpen dps kontra teorytyczny fizyczny dps z criticalem przy założeniu, że nasz dpser robi np. 1k fizycznego dpsa na sekundę.

Vaeryn
Wiadomość [#45]: 28.04.2010 o 14:08

Konto skasowane

greatmefisto napisał
Vaeryn napisał

Dalej - ArP nie gemujesz i nie ubierasz się dla jakichś capów i innych tylko po to żeby mocniej młócić na bossach

Szczerze. Nie rozumiem tego zdania. To jest jeszcze jakiś inny bonus arpena oprócz tego, że redukujesz effective health Twojego przeciwnika i Twoje fizyczne ataki zadają więcej obrażeń? Teraz dalsza część Twojego posta to akurat kiepski przykład nie nadający się do rozważania. Jeśli masz X przedmiot z następującymi statystykami: 109 Agility, y stamina, 89 Intellect, 119 AP, 54 Crit Rating, 46 Armor Penentration + 2 red gem sloty oraz przedmiot Y ze statystykami: 93 agility, y stamina, 80 intellect, 123 AP, 49 Crit. Rating, 67 Amor Penetration + 2 red gem sloty. Dla mnie i dla Ciebie będzie oczywiste, który przedmiot należy wybrać jeżeli idziesz w hardcap. Przeczytaj jeszcze raz mój poradnik. Wyraźnie napisałem, że hard cap to wyższa szkoła jazdy i dostępna tylko od pewnego momentu. Może powinienem tam tylko dodać, że trzeba samemu coś jeszcze poczytać na ten temat. Chociaż gdzieś tam po drodzy chyba wrzuciłem fajnego linka.

Na początku od razu zaznaczę, że wierzę, że kumasz o co z tymi ArPami chodzi zasadniczo tylko źle wyjaśniasz innym. Żeby nie było... Teraz odpowiadając na maila.

A co tu tłumaczyć? Napisałeś wyraźnie: "Jeśli masz się hardcapowac arpenem to zawsze idziesz w ten przedmiot, który ma go więcej nie patrząc na inne staty." co jest po prostu nieprawdą, bo zawsze na wszelki wypadek patrzysz na wszystkie staty. Na przykład co, masz już pod hardcapem 1390 ArP, ale olewasz Whispered Fanged Skull lepszą wersję bo nie daje ci pasywnego ArP? Przez właśnie taką pisaninę ludzie nie kumają potem o co chodzi z ArP. Nic tu nie wyjaśniasz tylko zaciemniasz obraz. Jeśli ktoś jeszcze pod hardkapem nie jest tylko ma się właśnie przegemować i przebrać to taką pisaniną możesz tylko naszkodzić bo ktoś na przykład wywali dobry przedmiot z dobrymi statami na rzecz w oczywisty sposób gorszego, ale z ArP. Tak się składa, że pod hardkapem z dwóch podanych przez ciebie przedmiotów lepszy będzie na oko patrząc ten z większą ilością ArP, ale nie w przypadku każdych dwóch przedmiotów tak będzie. Nie każdy ma dostęp do hardkapowania się BiSami z ArP i z łatwością możesz kogoś zmylić.

Poza tym. Jaki effective healthconfused.gif Effective armor jak rozumiem? Pisz precyzyjniej bo źle się to czyta.

[Edycja Vaeryn - 28.04.2010 o 15:10]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
greatmefisto
Wiadomość [#46]: 28.04.2010 o 17:45

Konto skasowane

Może masz rację, że trochę źle to ująłem. Założyłem jednak, że ludzie mają głowę i potrafią ocenić item lub sytuację samemu.

Teraz co do drugiej sprawy. Effective Health nie Effective Armor. Tu chodzi o zasadę działania Armoru jako statu. Postaram się to wytłumaczyć na przykładzie. Zakładamy, że mamy tanka z 40k HP i 50K armoru. Podstawowy fizyczny atak na tym tanku będzie zredukowany o 25% (źródło - elirists jerks, WoWwiki), a to jest równe dokładnie temu jakby nasz tank miał 4 razy więcej Healtha czyli w naszym przypadku 160.000 HP. To jest właśnie Effective Health. Równanie na to wygląda tak:

MaxHealth * (100% / Procentowo Wielkość Obrażeń zadanych tankowi) = EffectiveHealth

Jeżeli nasz tank posiada 40k HP i posiada 0 armoru to --------> 40k * (100% / 100%) = 40k Effective Health. Czyli nasz tank ma "tylko" 40k życia.

Jeżeli nasz tank posiada 40 k HP i posiada np. 50000 armoru to --------> 40k * (100% / 25%) = 160.000 Effective Health. Innymi słowy nasz tank ma na dobrą sprawę nie 40k ale 160k życia.

Teraz jak wiesz Armor Pentration redukuje armor przeciwnika, co na dobrą sprawę skutkuje obniżeniem jego Effective Health.

Bossy w WotLK mają 13083 armoru. Redukując jego armor, redukujesz tym samym jego Effective Health. Mamy na przykład bossa z 30 mln HP i 13083 Armoru. Fizyczny dps bez arpenu widzi bossa z więcej niż 30mln HP.Dps, który ma 100% arpenu widzi bossa dokładnie z 30 mln HP. Tak działa właśnie armor i przeciwny do niego Armor Pentration.

[Edycja greatmefisto - 28.04.2010 o 17:54]

Kranwe
Wiadomość [#47]: 29.04.2010 o 22:33

Konto skasowane

Jeśli chodzi o huntera jestem noobkiem (mam played 12 dni), ICC zobaczylem na oczy pierwszy raz ze 2 tygodnie temu (bo rok nie gralem w wowa) ale jakos w SV mi sie gralo o wiele lepiej i w gearze słabym (gs 4900) wydaje mi się ze wykrecalem max dpesu jak na to co mogłem. Przerobilem sie w MM (wydaje mi się że za wczesnie bo za malo arm pen) nachapałem się trochę itemow i dupa w paski z moim dpesemsmiley.gif Na rajdzie praktycznie caly czas ostatni w dps xD. Używam rotacji na bosie : Hunter's Mark, Kill Command, Serpent Sting, Rapid Fire i jednoczesnie Silencing shot, Aimed shot, Chimera shot, readines, Aimed shot i jednoczesnie Silencing shot, chimera shot, kill command i rapid fire jak sie skonczy pierwszy a pozniej wale ze 3 razy steady shot no i dalej jak tylko sie skonczy cooldown na aimed,chimera i silencig to uzywam a w miedzy czasie steady. Co robie zle ? Jakies wskazowki ? Oto armory --> http://eu.wowarmory.co(...)ordassie

[Edycja Kranwe - 29.04.2010 o 22:40]

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/prytozol/simple
lordskarpecior
Wiadomość [#48]: 30.04.2010 o 10:57

Konto skasowane

readiness na dzień dobry? o.0 toż to ma 3 min cooldowna - czyli na większości bossów użyjesz tylko raz... zatem to na samym końcu - by walnąć killshota i chimere jeszcze po razie..

watman
Wiadomość [#49]: 30.04.2010 o 11:19

Konto skasowane

lordskarpecior napisał
readiness na dzień dobry? o.0 toż to ma 3 min cooldowna - czyli na większości bossów użyjesz tylko raz... zatem to na samym końcu - by walnąć killshota i chimere jeszcze po razie..

readiness na dzien dobry jest ok, zaraz po tym jak zejdzie rapid fire, zeby uzyc go drugi raz :>

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
greatmefisto
Wiadomość [#50]: 30.04.2010 o 12:37

Konto skasowane

lordskarpecior napisał

Na większości bossów w ICC użyjesz go 2 razy jeżeli użyjesz na samym początku.

[Edycja greatmefisto - 30.04.2010 o 12:32]

Kranwe napisał
Jeśli chodzi o huntera jestem noobkiem (mam played 12 dni), ICC zobaczylem na oczy pierwszy raz ze 2 tygodnie temu (bo rok nie gralem w wowa) ale jakos w SV mi sie gralo o wiele lepiej i w gearze słabym (gs 4900) wydaje mi się ze wykrecalem max dpesu jak na to co mogłem. Przerobilem sie w MM (wydaje mi się że za wczesnie bo za malo arm pen) nachapałem się trochę itemow i dupa w paski z moim dpesemsmiley.gif Na rajdzie praktycznie caly czas ostatni w dps xD. Używam rotacji na bosie : Hunter's Mark, Kill Command, Serpent Sting, Rapid Fire i jednoczesnie Silencing shot, Aimed shot, Chimera shot, readines, Aimed shot i jednoczesnie Silencing shot, chimera shot, kill command i rapid fire jak sie skonczy pierwszy a pozniej wale ze 3 razy steady shot no i dalej jak tylko sie skonczy cooldown na aimed,chimera i silencig to uzywam a w miedzy czasie steady. Co robie zle ? Jakies wskazowki ? Oto armory --> http://eu.wowarmory.co(...)ordassie

[Edycja Kranwe - 29.04.2010 o 22:40]

Szczerze nie wiem co robisz źle. Musisz źle zarządzać cooldownami (może podczas poruszania gdzieś gubisz rotacje). Ja praktycznie od miesiąca wygrywam dps meter na raidach z moją gildią i zawsze jestem w Top 4.

Palaiologos
Wiadomość [#51]: 01.05.2010 o 02:42

Konto skasowane

Witam, gram hunterem SV, niestety mój dps mocno kuleje, toteż chcę wypróbowac nowego builda. Zastosuję się do tego z pierwszej strony, podobno najlepszego w MM. Ufam, iż faktycznie jest najlepszy (choc trudno mi będzie się odzwyczaic od spamowania explosive shotami), ale 2 rzeczy nie dają mi spokoju.

Po pierwsze - dlaczego każdy olewa talent z hunters mark, który daje znaczny bonus do ap i nie zuzywa many? Jaki jest powód nie wybierania tego talentu, moim zdaniem bardzo dobrego i to jeszcze w połączeniu z glyphem dającym jeszcze dodatkowe 20% ap?

Po drugie. Co to właściwie jest pushback w tym steady shocie? Co daje ten talent z 1 tieru steady shot? Nigdy go nie wybierałem. Chodzi o unikanie interruptu? W takim razie to przecież słaby talent.
1zhelp.gif

Server: Moonglade
Faction: Alliance
Class: Hunter (80)
Name: Palaiologos
MS
Wiadomość [#52]: 01.05.2010 o 08:53

Konto skasowane

Palaiologos napisał
Witam, gram hunterem SV, niestety mój dps mocno kuleje, toteż chcę wypróbowac nowego builda. Zastosuję się do tego z pierwszej strony, podobno najlepszego w MM. Ufam, iż faktycznie jest najlepszy (choc trudno mi będzie się odzwyczaic od spamowania explosive shotami), ale 2 rzeczy nie dają mi spokoju.

Po pierwsze - dlaczego każdy olewa talent z hunters mark, który daje znaczny bonus do ap i nie zuzywa many? Jaki jest powód nie wybierania tego talentu, moim zdaniem bardzo dobrego i to jeszcze w połączeniu z glyphem dającym jeszcze dodatkowe 20% ap?

Po drugie. Co to właściwie jest pushback w tym steady shocie? Co daje ten talent z 1 tieru steady shot? Nigdy go nie wybierałem. Chodzi o unikanie interruptu? W takim razie to przecież słaby talent.
1zhelp.gif

To jest dobry talent, jednakże inne jednak dają więcej. W sumie najczęściej daje się go gdy nie ma problemów z hitem, bo wtedy mamy punkty do zagospodarowania. Najlepszym rozwiązaniem jest jeśli w rajdzie jest jeden taki hunter i to on nakłada Hunters Mark na cel. Co do Focused Aim - to w tym talencie raczej nie chodzi o pushback a o hit rating. Jeśli ma sie za mało hita ze sprzętu to warto go uzupełnić, bo hit jest najważniejszy (nawet ważniejszy niż Arp ;))

@Kranwe
Rotacja wygląda raczej ok ( ja odpalam rapida po pierwszych Aimed i Chimara, ale to nie powinno mieć wpływu na dps a raczej na mocniejsze otwarcie). Nie wiem czy zwiększy ci to dps'a ale (oczywiście zależnie od długości walki) wg. mnie szkoda odpalać drugiego rapida zaraz po tym jak skończy ci się ten pierwszy. Twoje trinkety działają 10 i 15 sekund, więc może warto odczekać i odpalić Rapid Fire jak będą gotowe (szczególnie ten z Arp).
A może po prostu masz niezłych koksów w gildii?smiley.gif

Palaiologos
Wiadomość [#53]: 01.05.2010 o 10:23

Konto skasowane

Więc jeżeli jestem jedynym hunterem w raidach mojej gildii, to chyba warto jednak ulepszać hunters mark, który przecież musi być używany. Kosztowne improved tracking z drzewka SV, które nawet nie działa na bossów niby jest lepsze? Albo survival instincts?

maestrino
Wiadomość [#54]: 01.05.2010 o 19:33

Konto skasowane

Kosztowne improved tracking z drzewka SV, które nawet nie działa na bossów

Co? Pierwsze słyszę oO

LoL referral link
MS
Wiadomość [#55]: 01.05.2010 o 19:34

Konto skasowane

Palaiologos napisał
Więc jeżeli jestem jedynym hunterem w raidach mojej gildii, to chyba warto jednak ulepszać hunters mark, który przecież musi być używany. Kosztowne improved tracking z drzewka SV, które nawet nie działa na bossów niby jest lepsze? Albo survival instincts?

Jest odwrotnie niż piszesz. Imp hunte's mark opłaca się brać właśnie wtedy, gdy w rajdzie jest więcej hunterów bo ich boostujesz, ale tylko, gdy masz jakieś punkty w zapasie - i to na pewno nie te z drzewka SV, bo choćby 4% crita z SI będzie korzystniejsze niż te 150 czy 180 AP(z glyphem) z IHM. Co do Imp tracking, to był problem z nim tylko w Ulduarze z Thorimem bodajże - chyba, że coś przegapiłem.

[Edycja MS - 01.05.2010 o 19:35]

lordskarpecior
Wiadomość [#56]: 01.05.2010 o 20:04

Konto skasowane

greatmefisto napisał

Na większości bossów w ICC użyjesz go 2 razy jeżeli użyjesz na samym początku.

oczywiście masz rację - dlatego napisałem o większości bossów - bo teraz na większości (czyli nie na icc) walka trwa na tyle krótko że readiness na początku jest gównianym pomysłem - ale na icc gdzie się długo tłuczesz - cooldown minie i użycie tego na starcie ma sens ofc

Palaiologos
Wiadomość [#57]: 01.05.2010 o 21:40

Konto skasowane

Ale to są tylko 4% ze steady i arcane a nie ze wszystkich strzałów. Wydaje mi się mimo wszystko, że 180 AP to nie jest tak mało, żeby tak kompletnie pomijać ten talent...

MS
Wiadomość [#58]: 01.05.2010 o 22:02

Konto skasowane

Palaiologos napisał
Ale to są tylko 4% ze steady i arcane a nie ze wszystkich strzałów. Wydaje mi się mimo wszystko, że 180 AP to nie jest tak mało, żeby tak kompletnie pomijać ten talent...

4% wystarczy, ty możesz sobie pozwolić na te talenty, bo masz prawie 110 hita w zapasie. Ale jeśli się jeszcze na glypha chcesz zdecydować, to za którego dla tych 30AP?. W miarę zbierania PVE sprzętu, powinny się pojawić problemy z hitem, wtedy radziłbym te talenty z IHM dać jednak w FA.

Palaiologos
Wiadomość [#59]: 01.05.2010 o 22:37

Konto skasowane

Ok, zacznę więc zaraz reformę. Wezmę ihm, ale bez glypha. Spróbuję dpsować jako tzw. na pierwszej stronie zwykły MM. Jeśli wciąż będzie kiepsko, to będę testował arpen, ale nie wiem czy się opłaca, skoro Blizz ma z tym wkrótce skończyć.

watman
Wiadomość [#60]: 02.05.2010 o 08:46

Konto skasowane

Palaiologos napisał
Ok, zacznę więc zaraz reformę. Wezmę ihm, ale bez glypha. Spróbuję dpsować jako tzw. na pierwszej stronie zwykły MM. Jeśli wciąż będzie kiepsko, to będę testował arpen, ale nie wiem czy się opłaca, skoro Blizz ma z tym wkrótce skończyć.

zacznij od wypierdzielenia tego sprzetu z pvp... potem popatrz na swoj hit i arp, poczytaj COKOLWIEK i sie przegemuj, bo jak widze hunta, ktory ma gemy +agi/stam a nie ma nightmare tear to mi sie same ku*wy cisna na usta... jak juz bedziesz wiedzial o czym mowie to zmien mark of supremacy na cokolwiek, chocby greatness... mozesz spokojnie isc w arp mm build, o ile sie przegemujesz...
aha - i mam nadzieje, ze hyena to pet do wygladania albo pvp, bo chyba nie do rajdow...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
REKLAMA
Strona 3 z 5.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :