Dziś jest: Niedziela, 16 grudnia 2018, godzina 13:54
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Paladyn Pomoc dla palka Prot Nie chcesz pomóc nie wchodz :)

Odpowiedź

Temat: Pomoc dla palka Prot Nie chcesz pomóc nie wchodz :)

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Vasilly
Wiadomość [#1]: 16.03.2010 o 15:46

Konto skasowane

Wita! Otóż zamierzam zagrać paladynem protection z tym buildem
http://www.wowhead.com/?talent#sVZE0tAbuMGsIufdxb
Nie wiem czy jest dobry czy nie, ale chyba raczej dobry. Moje pytanie opiera się na tym że od początku chciałem że tak powiem prawidłowo prowadzić postać. Stąd teraz moje pytania:
1) Jaka broń była by najlepsza do tego
-mace, sword czy axe?
2) Koniecznie muszę chodzić z healerem?
3) Jeśli jest coś co powinienem wiedzieć proszę powiedzcie smiley.gif
Z góry dziękuje

tetro
Wiadomość [#2]: 16.03.2010 o 16:12

Konto skasowane

Build dobry , co do broni to nie ma większego znaczenia byle miała odpowiednie staty tj. stamina, def, str i takie tam ; p (nie gram loladynem jakby co ; p szczegoly obadaj se na wowhead.com forum paladinow)
a co do chodzenia z healerem - a gdzie niby chcesz isc bez niego? wszystkie insty w northrend nie stety robisz w party, możesz 4fun ew probowac solowac hc insty z outland.

Vasilly
Wiadomość [#3]: 16.03.2010 o 17:55

Konto skasowane

Dziękuje bardzo za odpowiedź smiley.gif

galatrix
Wiadomość [#4]: 16.03.2010 o 18:29

Konto skasowane

ja Ci dam rade zeby urzywac judgmenta do many jaki seal takze do manysmiley.gif to ulatwi Ci granie dzieki czemu bedziesz mogl puszczac consecration. nie bedziesz tracil mobow z siebie i na 90% bedziesz pierwszy badz 2 w dpssmiley.gif

Flava
Wiadomość [#5]: 16.03.2010 o 19:09

Konto skasowane

galatrix napisał
ja Ci dam rade zeby urzywac judgmenta do many jaki seal takze do manysmiley.gif to ulatwi Ci granie dzieki czemu bedziesz mogl puszczac consecration. nie bedziesz tracil mobow z siebie i na 90% bedziesz pierwszy badz 2 w dpssmiley.gif

Nie spotkalem jeszcze zadnego tanka co by byl 1 badz 2 w dps w jakimkolwiek rajdzie czy dungeonie.
Ale do tematu, ja bym chcial wiedziec jakie mniej wiecej powinien miec staty prot tank np def rate, hit etc. Ofc na 80 lvu pod rajdy i dungeony.

[img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/flava1988.png[/img]
Vasilly
Wiadomość [#6]: 16.03.2010 o 19:54

Konto skasowane

Właśnie a propo skili to macie może jakiś szereg których po koleji używać?

Erikk
Wiadomość [#7]: 16.03.2010 o 20:49

Konto skasowane

Flava napisał
galatrix napisał

Nie spotkalem jeszcze zadnego tanka co by byl 1 badz 2 w dps w jakimkolwiek rajdzie czy dungeonie.
Ale do tematu, ja bym chcial wiedziec jakie mniej wiecej powinien miec staty prot tank np def rate, hit etc. Ofc na 80 lvu pod rajdy i dungeony.

toś mało widział ;p

Belert
Wiadomość [#8]: 17.03.2010 o 18:45

Konto skasowane

Twoje cele :
1.Utrzymac ekipe przy zyciu
2.Jw
3.jw
Staty : stamina na maxa , i def ,parry itp.

Hunterek
Paladyn
tetro
Wiadomość [#9]: 17.03.2010 o 19:09

Konto skasowane

Do utrzymania threatu stackujesz w pierwszej kolejności Expertise do 26, hit rating 8%, no i str oczywiście. SoV podczas walki z bossem ew z max 2 targetami SoComm gdy jest ich 3+
Ogólnie walisz Shield of Righteousness, holy shield, Hammer of the Righteous, cons~~, judge - repeat ;p

oczywiście rotacja ulega lekko zmianie w zaleznosci od sytuacji i czy tankujesz jakiegos big aoe pulla czy bossa ;d

[Edycja tetro - 17.03.2010 o 19:10]

grzyb_zlo
Wiadomość [#10]: 19.03.2010 o 23:26

Konto skasowane

1. W sprawie stat'ow ktore powinienes miec:
-535 defense(heroic dungeon) lub 540 defense(raidy). Tlumaczyc dlaczego takie wartosci chyba nie trzeba?
-Hit i expertise cap na poczatku schodza na bok. Ciezko Ci bedzie utrzymac cap na te staty bez znacznej straty hp = nie polecam. Przynajmniej na poczatku.
-Wszystkie gemy +30 staminy. No poza jednym. Tak zebys mial meta socket w helmie aktywny.
2. Rotacja:
-Generalnie rotacja u paladyna jest nastepujaca 6/9/6/9/6/9.Skill 6s cd nastepnie skill 9s cd i tak dalej. Tak jak ktos tutaj juz wspomnial "rotacja" będzie troszke sie roznic w zaleznosci co tankujesz. Sam odkryjesz w pewnym momencie co lepsze.
3. Talenty:
-Hmm.. tutaj co kto lubi. Aczkolwiek Divine Sacrifice( 3pkt. ) na poczatek uwazam za zbednie zmarnowane 3 pkt.
W razie watpliwosci pytaj dalej o szczegoly.

Lilly
Wiadomość [#11]: 20.03.2010 o 13:50

Konto skasowane

grzyb_zlo napisał
-Hit i expertise cap na poczatku schodza na bok. Ciezko Ci bedzie utrzymac cap na te staty bez znacznej straty hp = nie polecam. Przynajmniej na poczatku.

O ile mi wiadomo, żaden szanujący się tank nie będzie dążył do hit i exp capa kosztem przeżywalności.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
Flava
Wiadomość [#12]: 23.03.2010 o 00:48

Konto skasowane

Ok wiec...
Expertise do 26
hit rating 8%
def rate 540 (chodz tu slyszalem ze na icc 575 raczej wymagane ^^)
Gemy all do staminy + dzialajacy meta gem

mam jeszcze pytanie co do enchantow. jakies szczegolne maja byc? i co dac na bron?

Co do talentow u mnie to wyglada tak
http://www.wowhead.com/?tal(...)b:kpozcm
Albo armory
http://eu.wowarmory.co(...)mugglers

Lilly
Wiadomość [#13]: 23.03.2010 o 00:57

Konto skasowane

Flava napisał
Ok wiec...
Expertise do 26
hit rating 8%

A podobno do Deadmines potrzeba 513... A na heroiki 511 ... A do Ulduaru 550 ...

[Edycja Lilly - 23.03.2010 o 00:58]

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

Igor
Wiadomość [#14]: 23.03.2010 o 12:57

Konto skasowane

grzyb_zlo napisał
-Hit i expertise cap na poczatku schodza na bok. Ciezko Ci bedzie utrzymac cap na te staty bez znacznej straty hp = nie polecam.

a ja raz widzialem palka tanka, ktory missnal tym tam gejadynskim mass stunlockiem hehehehe ale to lamus jakis musial byc :P

Flava
Wiadomość [#15]: 23.03.2010 o 15:03

Konto skasowane

Lilly napisał
A podobno do Deadmines potrzeba 513... A na heroiki 511 ... A do Ulduaru 550 ...

Twoje wypowiedzi sa wyjebiecie pomocne...
A na forum podobno jest potrzebna jakas inteligencja...

watman
Wiadomość [#16]: 23.03.2010 o 15:14

Konto skasowane

Flava napisał

taaa?
Flava napisał

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Lilly
Wiadomość [#17]: 23.03.2010 o 15:17

Konto skasowane

Flava napisał
Lilly napisał

Twoje wypowiedzi sa wyjebiecie pomocne...

Do zrozumienia ironi najwyraźniej też ... no ale w sumie, jeśli wierzysz w to, co napisałeś w swoim "pomocnym" poście, to czego można się spodziewać.

Flava
Wiadomość [#18]: 23.03.2010 o 17:00

Konto skasowane

Ty widac tez masz z tym probelm.
watman kolejny z(wulg.) ironista?
Lilly, starsz sie tu dowartościować? Ale w sumie czego mozna sie spodziewac po s(wulg.)synie polaku, psie ogrodnika, "nie pomoge ci ale ci dojebe" taka jest wasza mentalność? Dzieki ale ja od was takie zjebanej pomocy nie chce.

peac!

[Edycja Flava - 23.03.2010 o 17:05]

Igor
Wiadomość [#19]: 23.03.2010 o 17:07

Konto skasowane

spojrz lepiej na siebie proponuje. gadasz brednie, a jak ktos Ci o tym mowi, to zaczynasz bluzgac. jak to okreslisz skoro inni to "s(wulg.)syny Polacy"?

Yano
Wiadomość [#20]: 23.03.2010 o 17:12

Konto skasowane

uspokoujcie sie , zwłaszcza flava - nie bluzgaj jak jakiś rozwydrzony dzieciak

uspokoujcie sie , zwłaszcza flava - nie bluzgaj jak jakiś rozwydrzony dzieciak

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :