Dziś jest: Środa, 27 stycznia 2021, godzina 05:35
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc SC II Beta - Problemy Techniczne

Temat został zamknięty.

Temat: SC II Beta - Problemy Techniczne

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Cam3ll
Wiadomość [#81]: 13.04.2010 o 13:56

Konto skasowane

ustaw kontrole konta uzytkownika zeby nigdy cie nie powiadamialo mozliwe ze nie pojawia ci sie to okienko i odrazu blokuje instalke
panel sterowania- > konta uzytkownikow -> zmien ustawienia funkcji kontrola konta uzytkownika

Pierrnik
Wiadomość [#82]: 13.04.2010 o 19:19

Konto skasowane

Niestety pomysł z kontrolą nie zadziałał, dalej nic sie nie dzieje, co do Windowsa to wersja Home Premium 64bit'owa,

Chetnie przyjmę inne pomysły

Arile
Wiadomość [#83]: 14.04.2010 o 00:37

Konto skasowane

Witam wszystkich razem i z osobna smiley.gif.Chce sie zapytać w czym może leżeć problem , kiedy wchodze na starcrafta II beta , mam okienko loginu do battlenetu i te inne rzeczy to jak wpisze mój login to nie mogę kliknąć połącz(jest na szarawo) Wie ktoś może o co chodzi ?

LorDDarnoK
Wiadomość [#84]: 14.04.2010 o 02:05

Konto skasowane

Bo login battle.netu składa się z emaila. I dopiero jak wpiszesz jakiś tam swój login + @email.com to odblokuje się connect (zresztą jest tak samo jakbyś się na stronie www battlenetu logował więc nie wiem po co ja to tłumaczę...) Jeśli to nie to, to nie mam innych pomysłów biggrin.gif

Pierrnik
Wiadomość [#85]: 14.04.2010 o 08:08

Konto skasowane

Mój problem został rozwiązany w sposób banalny - ściągnąłem jeszcze raz wersję bety,
Zainstalowała się prawidłowo,

Dziękuje za pomoc i do zobaczenia na polu bitwy

Broflovski
Wiadomość [#86]: 14.04.2010 o 13:04

Konto skasowane

Przed momentem wlasnie zauwazylem ze w moim profilu na battle necie pojawila sie nowa ikona, Starcraft 2 Beta smiley.gif Jednakze mam pewien problem, gdy klikam aby pobrac klienta mam blad. Nie wiem co o tym myslec. Spotkal sie ktos z czyms takim ? Dodam, ze kiedy wchodze w opcje pozostalych gier na koncie nie ma takiego problemu.

[Edycja Broflovski - 14.04.2010 o 13:05]

TomeQ14
Wiadomość [#87]: 15.04.2010 o 15:24

Konto skasowane

Wcześniej już ktoś pisał o problemie, ale żadnych odpowiedzi konkretnych :
SC2 Beta mi wywala zazwyczaj w początkowych fazach meczu, i z przeciwnikiem, i z komputerem.
Wcześniej na polskim kliencie też mi się to działo, odinstalowałem, ENG zainstalowałem i teraz przez trochę czasu wszystko fajnie działało, a dzisiaj wchodzę, ładnie się rozwijam i kraaach.
Screen :

Ktoś się na tym zna?

EDIT : Dobra, już problem rozwiązany. Po prostu nie wiem czemu, ale podkręcony procek coś przeszkadzał, pomimo, że wcześniej działało.
Może to dlatego, że znów coś zmienili (nowy news w Home)

EDIT 2 : Wznawiam prośbę o pomoc, pomimo normalnie chodzącego procka gra mi się przed chwilą zamknęła. O dziwo wcześniej kilka meczy 1v1 zagrałem, przy 2v2 mnie wywaliło po w miare długim czasie.
[Edycja TomeQ14 - 15.04.2010 o 15:50]

[Edycja TomeQ14 - 16.04.2010 o 22:39]

"Broń odezwała się natychmiast w jego wyćwiczonej ręce. Konfederacja dobrze go wyszkoliła. Celne, błyskawiczne serie szybko strąciły hydraliski z SCV-a i trzymały je na dystans.(...)Nareszcie był sobą. Wiedział, że jest coś, czego nikt mu nie odbierze - zwycięstwo wspanialsze i radośniejsze niż wszystkie najprawdziwsze zwycięstwa ludzkości. Kiedy wystrzelał wszystkie naboje, spojrzał w górę. W niebo wznosiły się statki i uwożąc na pokładach swój drogocenny ładunek, oddalały się ku zachodowi tego najchwalebniejszego dnia w życiu Arda. Kaskada setek, a może tysiąca huczących zapłonów startowych popłynęła w górę. Ci ludzie nigdy się nie dowiedzą, kto tak zaciekle walczył o ich życie. Nigdy nie poznają jego imienia, nie zaśpiewają pieśni ku jego chwale. Tylko on jeden będzie wiedział o swoim zwycięstwie.
Kiedy zapadła nad nim ciemność, uśmiechnął się do swej ostatniej myśli: smugi za odlatującymi statkami... wszystkie były złociste "
donforest
Wiadomość [#88]: 19.04.2010 o 17:52

Konto skasowane

Witam wszystkich. Przez pewien czas gralem sobie bez zadnego problemu w SC2 beta, pewnego ladnego dnia po zainstalowaniu aktualizacji do visty SC2 zaczelo sie sypac sad.gif mianowicie pogram jakies 5 - 10 min podziala poczym robi sie czarny ekran a muzyczka stoi w miejscu. Przeinstalowalem system, zainstalowalem najnowsze sterowniki do mojej karty graificznej Mobility radeon HD 3650. Inne gry dzialaja bez problemu tylko niestety sc2 padl sad.gif . czy ktos mial podobny problem lub wie jak to rozwiazac pls help me. Pozdrawiam all

Killst4r
Wiadomość [#89]: 22.04.2010 o 18:16

Konto skasowane

Mam pewien problem: codziennie resetują mi się statystyki na koncie. To chyba nie jest normalne. Za każdym razem gram od "zera".

dariusz86
Wiadomość [#90]: 22.04.2010 o 19:37

Konto skasowane

ja juz nie gram laddera bo to bez sensu co jakis czas reset inni maja to samo sad.gif

krecik123
Wiadomość [#91]: 22.04.2010 o 20:04

Konto skasowane

resety laddera nie sa niczyja wina
bledy leza po stronie blizza
pamietajcie, to jest wciaz tylko beta

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
Adik99
Wiadomość [#92]: 22.04.2010 o 20:13

Konto skasowane

coś nie tak z battlenetem chyba ok. 10 osób zalogowało się do mojego profilu

Dreathan
Wiadomość [#93]: 28.04.2010 o 16:46

Konto skasowane

Siema ,dostalem od kolegi klucz do sc2. ( sam dostal 2 klucze) Gdy probuje dodac gre przez "add game" na moim bnet koncie, wyskakuje blad An error has occurred while claiming this key I to nie zaleznie czy kopiuje klucz przez ctrl+c, czy tez wklepuje go rocznie, czy to ze znakiem "-" czy bez. Klucz 100% nie uzywany. ( zostal uzyty ze tak powiem "pierwszy" klucz, ale drugi byl nie tkneity)Prosze o pomocsmiley.gif

[Edycja Dreathan - 28.04.2010 o 18:15]

Skvader
Wiadomość [#94]: 28.04.2010 o 21:17

Konto skasowane

Witam!

Szczęśliwym trafem udało mi się wygrać w ostatnim rozdaniu kluczy (7), z czego jest bardzo zadowolony.

Na e-maila podanego w profilu wysłany został mi klucz, który bezzwłocznie aktywowałem. Problem polega na tym, że konto na BN zarejestrowany jest na inny adres e-mail niźli to z waszego konta. Nie widziałem jednak w tym żadnego problemu, a żadnych tego typu uwag nie znalazłem. Wszystko poszło gładko i bez kłopotów do czasu, aż włączyłem grę i zalogowałem się, a raczej próbowałem się zalogować, bowiem wyskoczyło mi takie hasło:
"This Battle.net account does not include an associated copy of StarCraft II. Please log into Battle.net account management and add the game to your account."

Problem w tym, że gra jest już dodana. Nie wiem co mam teraz zrobić. Kogoś to spotkało? Co mam teraz zrobić?

krecik123
Wiadomość [#95]: 28.04.2010 o 22:39

Konto skasowane

masz sciagnieta wersje na pewno enGB albo PL? bo np enUS nie uruchomisz kontem europe

Be original, be yourself
SC2 Profile
Skvader
Wiadomość [#96]: 29.04.2010 o 12:00

Konto skasowane

Dzięki, nowy klient pomógł.

Niestety mam kolejny problem. Podczas gry nagle mi wychodzi z gry bez żadnego ostrzeżenia. Mam laptop Win 7 x64. Zdarzały mi się zawieszenia przy innych grach, ale nie tak, żeby po prostu wyłączyło mi grę. Wcześniej włączałem betę i nie było takich problemów. Jakaś rada?

krecik123
Wiadomość [#97]: 29.04.2010 o 12:03

Konto skasowane

pojawia się jakiś error po wyrzuceniu?

Be original, be yourself
SC2 Profile
Skvader
Wiadomość [#98]: 29.04.2010 o 13:57

Konto skasowane

Nie, nic się nie pojawia. Po prostu gra staje na pół sekundy, a potem wyłącza się - jakbym normalnie opuścił grę.
EDIT:
Grałem 2na2 ze znajomym i doświadczył tego samego co ja. W jednej chwili nam obu wyłączyła się gra, przy czym jemu coś takiego wcześniej się nie zdarzyło.

[Edycja Skvader - 30.04.2010 o 16:48]

SLukasz
Wiadomość [#99]: 03.05.2010 o 08:06

Konto skasowane

Ja mam taki problem że gdy ściągam pacha chyba 9 to przy końcówce wyskakuje coś takiego

Wie ktoś co trzeba zrobić ?

krecik123
Wiadomość [#100]: 03.05.2010 o 11:01

Konto skasowane

reinstal

Be original, be yourself
SC2 Profile
REKLAMA
Strona 5 z 8.