Dziś jest: Sobota, 23 stycznia 2021, godzina 02:49
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc SC II Beta - Problemy Techniczne

Temat został zamknięty.

Temat: SC II Beta - Problemy Techniczne

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Kaczilla
Wiadomość [#61]: 08.04.2010 o 08:37

Konto skasowane

Zawsze lepsze to niz nic :]. Szkoda tylko ze sobie nie pogram tyle czekania i dalej musze czekac crying.gif . Dlatego nie ma to jak konsola a nie z(wulg.) komp -.-'

[Edycja Kaczilla - 09.04.2010 o 08:06]

guardb
Wiadomość [#62]: 08.04.2010 o 20:31

Konto skasowane

Witam mam taki problem ze mam gre na koncie a mimo to w trakcie logowania w grze wyskakuje blad o tym ze nie mam gry na koncie :x Co prawda amm ta beta jakas zbugowana bo pojawila sie wlasciwie z nikad mimo iz nie rejestrowalem zadnej gry ani nie dostalem zadnego e-maila :O
edit: teraz dostalem zaproszenie do bety ale nadal nie moge sie zalogowac :O juz nie wiem co mam z tym zrobic :/

[Edycja guardb - 09.04.2010 o 13:27]

ShadowDancer
Wiadomość [#63]: 09.04.2010 o 08:14

Konto skasowane

2up: LOl, to ja będę grał jedną ręką, a ty padem, zobaczymy kto wygra.

BTW. konsole ssą.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Kaczilla
Wiadomość [#64]: 09.04.2010 o 20:41

Konto skasowane

Skończ już (wulg.)ić głupoty. Gadasz tak bo jedyna konsole jaka miałeś to był pegazus może w porywach gemeboy. Komputer nie służy do grania i własnie od tego są konsole przy których nie muszę się martwic ze jakaś (wulg.)ona karta graficzna lub inna (wulg.)a zawadzi i nie pogram sobie w jakaś giere. Na padzie i klawierce bym cie zjadł (zresztą są przejściówki). Zle trafiłeś synek.

[Edycja Kaczilla - 09.04.2010 o 20:42]

[Edycja Kaczilla - 09.04.2010 o 20:44]

baka14
Wiadomość [#65]: 09.04.2010 o 21:31

Konto skasowane

Mam pewien problem , dostałem mail od Blizzarda o tym że zostałem zaproszony do beta testów , ale nie logowałem się na Battleneta gdzieś od 2 miesięcy , a teraz akurat kiedy się loguję wyskakuje mi Moorlock i pisze "An error has occurred.". Tak więc nie wiem za bardzo co zrobić żeby teraz naprawić to konto.

TomeQ14
Wiadomość [#66]: 10.04.2010 o 23:35

Konto skasowane

Siemka.
Mam mały problem.
Otóż dostałem wczoraj keya, wcześniej miałem zainstalowaną angielską wersję, dograłem polską. Coś się zaczęło dzisiaj dziać(wywalało na pulpit), więc odinstalowałem wszystko i zainstalowałem ENG. Loguję się normalnie, tylko że takie jakieś dziwne randomy mi konto wywala. Identyfikator zamiast TomeQ.tomeq tak jak na początku zmienia się co logowanie, przed chwilą miałem Dentrox.eden, teraz mam znów Euchlen.eugen. Portaits zupełnie losowo, zresetowało mi te startowe mecze, znów mam 5 do zaliczenia z każdego.

Edit : dodatkowo tak jakby mi pokazuje te wyniki tych nicków które mi się jakby włączają. Wszystko dzieje się tak, że normalnie wchodzę do SC2, loguję się, wybieram TomeQ z moim prawidłowym avatarem. Kiedy już zaloguje, avatar u góry się zmienia na losowy. Klikam na to, żeby zobaczyć profil i tam widzę te dziwne identyfikatory i rozegrane przez Adun wie kogo mecze.
Za każdym zalogowaniem resetuje mi friendów.

[Edycja TomeQ14 - 10.04.2010 o 23:42]

"Broń odezwała się natychmiast w jego wyćwiczonej ręce. Konfederacja dobrze go wyszkoliła. Celne, błyskawiczne serie szybko strąciły hydraliski z SCV-a i trzymały je na dystans.(...)Nareszcie był sobą. Wiedział, że jest coś, czego nikt mu nie odbierze - zwycięstwo wspanialsze i radośniejsze niż wszystkie najprawdziwsze zwycięstwa ludzkości. Kiedy wystrzelał wszystkie naboje, spojrzał w górę. W niebo wznosiły się statki i uwożąc na pokładach swój drogocenny ładunek, oddalały się ku zachodowi tego najchwalebniejszego dnia w życiu Arda. Kaskada setek, a może tysiąca huczących zapłonów startowych popłynęła w górę. Ci ludzie nigdy się nie dowiedzą, kto tak zaciekle walczył o ich życie. Nigdy nie poznają jego imienia, nie zaśpiewają pieśni ku jego chwale. Tylko on jeden będzie wiedział o swoim zwycięstwie.
Kiedy zapadła nad nim ciemność, uśmiechnął się do swej ostatniej myśli: smugi za odlatującymi statkami... wszystkie były złociste "
mikusdziki
Wiadomość [#67]: 10.04.2010 o 23:52

Konto skasowane

Kaczilla napisał
Skończ już (wulg.)ić głupoty. Gadasz tak bo jedyna konsole jaka miałeś to był pegazus może w porywach gemeboy. Komputer nie służy do grania i własnie od tego są konsole przy których nie muszę się martwic ze jakaś (wulg.)ona karta graficzna lub inna (wulg.)a zawadzi i nie pogram sobie w jakaś giere. Na padzie i klawierce bym cie zjadł (zresztą są przejściówki). Zle trafiłeś synek.

Hmm to czemu wszyscy proPlayerzy używają myszki i klawiatury hmm? na padzie to można jedynie w fife pograć (ja i tak wole klawe bo tylko stare fify są grywalne (FIFA 99 rox) ^^) ...

kzgt
Wiadomość [#68]: 10.04.2010 o 23:57

Konto skasowane

@TomeQ14

Blizzard miał chyba jakieś problemy techniczne, bo do WoWa tez nie można się było zalogować i dali w newsach info właśnie o problemach. Co do SC2 tez miałem takie problemy przed chwilą, ale już wszystko wróciło do normy.

Edit
A jednak znowu nawala ;/

Edit2
Właśnie wyczytałem na jednym z portali, żeby poczekać i nie grać to wszystko wróci do normy za jakiś czas. Według osób, które tam pisały po zagraniu gry na "innym acc" zresetują się nam statsy.

[Edycja kzgt - 11.04.2010 o 00:16]

Yaerius
Wiadomość [#69]: 11.04.2010 o 00:12

Konto skasowane

kurde. to samo mam. za każdym logowaniem jestem zalogowany jako losowy inny zawodnik. teraz niby loguje się dobrze, ale wyzerowały mi się wszystkie statsy. nie wiem czy grać czy nie.

Kaczilla
Wiadomość [#70]: 11.04.2010 o 09:02

Konto skasowane

mikusdziki napisał
Kaczilla napisał

Hmm to czemu wszyscy proPlayerzy używają myszki i klawiatury hmm? na padzie to można jedynie w fife pograć (ja i tak wole klawe bo tylko stare fify są grywalne (FIFA 99 rox) ^^) ...

Dobrze napisales pro player ani ja ani on nim nie bedzie nigdy wiec skoncz polemike zbedna.

TomeQ14
Wiadomość [#71]: 11.04.2010 o 09:08

Konto skasowane

Dobra, chyba wszystko już ok. Zalogowałem się, coprawda był zły avatar, nie ma statów żadnych ale friends są.
Po wylogowaniu i zalogowaniu pamięta avatara.
No, to trzeba koksić na nowo początkowe meczyki ;>. Pozdrawiam.

"Broń odezwała się natychmiast w jego wyćwiczonej ręce. Konfederacja dobrze go wyszkoliła. Celne, błyskawiczne serie szybko strąciły hydraliski z SCV-a i trzymały je na dystans.(...)Nareszcie był sobą. Wiedział, że jest coś, czego nikt mu nie odbierze - zwycięstwo wspanialsze i radośniejsze niż wszystkie najprawdziwsze zwycięstwa ludzkości. Kiedy wystrzelał wszystkie naboje, spojrzał w górę. W niebo wznosiły się statki i uwożąc na pokładach swój drogocenny ładunek, oddalały się ku zachodowi tego najchwalebniejszego dnia w życiu Arda. Kaskada setek, a może tysiąca huczących zapłonów startowych popłynęła w górę. Ci ludzie nigdy się nie dowiedzą, kto tak zaciekle walczył o ich życie. Nigdy nie poznają jego imienia, nie zaśpiewają pieśni ku jego chwale. Tylko on jeden będzie wiedział o swoim zwycięstwie.
Kiedy zapadła nad nim ciemność, uśmiechnął się do swej ostatniej myśli: smugi za odlatującymi statkami... wszystkie były złociste "
Adamixsosx
Wiadomość [#72]: 11.04.2010 o 10:50

Konto skasowane

Tak tylko jest jeden problem koszę te podstawowe meczyki a cały czas mam napisane ze muszę wygrać jeszcze 5 oO

Jakby nie zauważał że właśnie wygrałem/przegrałem mecz ZAWSZE mam do rozegrania 5 meczów testowych oO

Spoko spoko Oo Rozegrałem 5 meczy testowych napisali mi ze jestem w silver chce wejść w laddera a mi pokazuje ze muszę rozegrać mecze testowe wchodzę w swój profil mam napisane ze jestem w silver na miejscu 60 I co teraz?biggrin.gif Drabinki nie mam a jestem w jakiejś dywizji pojechany bug oO

[Edycja Adamixsosx - 11.04.2010 o 12:02]

Tato co jest w życiu najważniejszeconfused.gif MICRO SYNKU MICRO!!
ShadowDancer
Wiadomość [#73]: 11.04.2010 o 19:59

Konto skasowane

Adamixsosx napisał
pojechany bug oO

Heh, to nie bug. To feature :P

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
baka14
Wiadomość [#74]: 11.04.2010 o 20:29

Konto skasowane

Mam pewien problem , dostałem mail od Blizzarda o tym że zostałem zaproszony do beta testów , ale nie logowałem się na Battleneta gdzieś od 2 miesięcy , a teraz akurat kiedy się loguję wyskakuje mi Moorlock i pisze "An error has occurred.". Tak więc nie wiem za bardzo co zrobić żeby teraz naprawić to konto.

Ktoś wie chociaż , gdzie napisać z tym problemem ? Proszę o pomoc.

guardb
Wiadomość [#75]: 11.04.2010 o 20:42

Konto skasowane

Spróbuj tutaj beta.accountsupport_(at)_us.battle.net

Duppon
Wiadomość [#76]: 12.04.2010 o 13:36

Konto skasowane

Nie wiem co się dzieje z moimi replayami. Mogę oglądać repy tylko z meczów, które sam rozegrałem. Jeżeli ściągnę je z jakiejś strony, wrzucę do folderu i odpalę (z mojego konta na BN, żadne tam hacki) to pojawia mi się komunikat "Replay Desynch" ii nie mogę nic obejrzeć. Ktoś wie jak się tego pozbyć?

VelOCity#1448
Pierrnik
Wiadomość [#77]: 13.04.2010 o 08:37

Konto skasowane

Witam, mój problem wygląda następująco:

Po ściągnięciu wersji beta próbowałem ją zainstalować na laptopie z systemem win 7, lecz po odpaleniu exe'ka od instalacji nic się nie dzieje,
Po prostu dysk twardy mieli chwileczkę a potem nie wyskakuje żadne okienko instalacyjne czy coś podobnego - nie ma żadnej reakcji,
Próbowałem różne zgodności, uruchomienie jako administrator , ale nic się nie dzieje,
Myślę sobie spróbuje na stacjonarnym - tam też mam OS'a win 7 i dzieje się dokładnie to samo, po dwukrotnym kliknięciu na exe'ka nie ma żadnej reakcji,
Nic ale to kompletnie nic się nie dzieje,
Czy ktoś się już spotkał z czymś takim?
Czy to wina systemu operacyjnego, czy może konfiguracji kompów (chociaż wydaje mi się że to są mocne maszyny),
Win 7 64 bit'owy,

Proszę o pomoc

GreeD
Wiadomość [#78]: 13.04.2010 o 10:44

Konto skasowane

nie wydaje Mi się żeby to była wina windowsa , bo sam mam 7 64 bit , i nie miałem żadnych problemów z instalacja smash.gif poszukaj problemu na forum blizzarda , tam możesz znaleść coś na ten temat.

Pierrnik
Wiadomość [#79]: 13.04.2010 o 11:10

Konto skasowane

Dziękuje za zainteresowanie,
Niestety przeglądnąłem forum Blizzarda, ale z takim problemem się jeszcze nie spotkano, czy to możliwe, że mam uszkodzoną wersję bety,
Ale z drugiej strony ta sama wersja u mojego kumpla instaluje się normalnie - OS Win XP sp 2,

Jeszcze jakieś pomysły?

GreeD
Wiadomość [#80]: 13.04.2010 o 12:46

Konto skasowane

to aż dziwne jest , napisz jaki dokładnie masz windows 7 ?

REKLAMA
Strona 4 z 8.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :