Dziś jest: Środa, 27 stycznia 2021, godzina 04:37
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc SC II Beta - Problemy Techniczne

Temat został zamknięty.

Temat: SC II Beta - Problemy Techniczne

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Asmodan
Wiadomość [#1]: 08.03.2010 o 15:23

Konto skasowane

W tym temacie proszę zamieszczać wszelkie informacje o problemach technicznych związanych z grą.
Redakcja i moderatorzy tego forum nie zajmują się rozwiązywaniem kwestii sprzętowych! Wszelkie pytania kierowane są do innych użytkowników forum, którzy byc może mieli podobny problem.

Uprasza się, aby wszystkie osoby, które mają problem z LEGALNĄ betą kontaktowały się przede wszystkim z supportem Blizzarda pod adresem.

Celem przeniesienia innych wątków jest ułatwienie innym użytkownikom dotarcie do informacji w przypadku wystąpienia podobnego problemu!
Jednocześnie zaznaczam, iż każdy temat o problemie technicznym za wyjątkiem tego będzie od tej pory usuwany bez przenoszenia jego treści.

Oto wątek użytkownika Nexon [przeniesiony]:

Nexon napisał
Witam,mam taki problem,że jak włączam systemcheck,potem akceptuje,naciskam send i pojawia się napis- There was a problem sending your system information to Battle.net,Pleas check your internet connection,closeapplications and try again.For futher assistance,please visit Battle.net.Co ja mam zrobić confused.gif?

Mam takie coś,my system specyfication i na dole info o sprzęcie a po prawej update preferances i naciskam i pokazuje się na zielono Preferences updated! i nic

I co macie jakieś pomysły ?

Help

I wątek użytkownika Skibi [przeniesiony]:

Skibi napisał
Witam.

Problem mam takowy. Mianowicie po uruchomieniu SC2 komp mi się resetuje ;/ Nie jest to wina installki, bo zainstalowałem SC2 na innym kompie (jeszcze z gorszymi parametrami) i się sc2 włączył bez problemu... Żadnego komunikatu nie po, po prostu czarny ekran i po 2/3 sec idzie reset :/

Sprzęt mam taki:
# Operating system:Windows 2.5.1.2600 (Dodatek SP 3)
# CPU type:AMD Athlon(tm) XP 2600
# CPU Speed (GHz):2.108
# System memory (GB):1.25
# Graphics card model:RADEON 9600 SERIES
# Graphics card driver:ati2dvag.dll
# Desktop resolution:1920x1080
# Hard disk size (GB):319.262
# Hard disk free space (GB):26.051

Zainstalowanie nowych sterowników do karty granicznej nie pomogło :/ ma ktoś jakiś pomysł na ratowanie tej sytuacji ? sad.gif

JazdaONE napisał
zmi to najbardziej wyglada na padniety zasilacz. gdyby to byla wina karty graficznej, procesora lub pamieci to wtedy pojawialyby sie blue screeeny. jest jeszcze mala szansa ze cos jest ostro namieszane w windowsie wtedy pomaga jego przeinstalowanie. jednak na 90% szykuj sie na wymiane zasilki.

jak w ogole masz zasilacz - firma i moc? stary?

Skibi napisał
Chieftec 360w - dość nowy ma około roku smiley.gif

JazdaONE napisał
Zasilacz dobrej firmy. Jednak ciagle stawialbym na niego. Pracowalem w serwisie ponad 2lata i w 90% podobnych przypadkow byla to wina zasilacza.

oto co mozesz zrobic:

1) upewnij sie czy wszystkie kable sa dobrze podlaczone. najlepiej rozlacz i podlacz jeszcze raz
2) odlacz wszystkie rzeczy tzn. cd-rom, usb porty, dodatkowe dyski itp. od zasilania i zobacz czy problem ciagle wystepuje. mozliwe ze zasilacz ma za duze obciazenie i po prostu nie wyrabia przy wiekszym obciazeniu grafiki
3) podlacz inny zasilacz o wiekszej mocy (min. 400W)
4) jezeli masz miernik napiecia to mozesz pomiezyc napiecia na poszczegolnych liniach - od razu bedziesz wiedzial czy jest ok. pamietaj ze napiecia na poszczegolnych liniach moga maxymalnie odbiegac o 5% wartosci
5) sprawdz czy rzaden kabel zasilajacy nie jest uszkodzony

jest jeszcze szansa ze to moze byc uszkodzona grafika. mialem dwa razy podobny problem z radeonem HD3600. komputer po prostu sie wylanczal na grach, ale w windowsie dzialal normalnie. okazalo sie ze pamieci na karcie byly padniete.

tak czy siak powinienes zaczac od eliminacj lub potwierdzenia wady zasilacza.

Wątek użytkownika Oski666 [przeniesiony]:

Oski666 napisał
Witam jestem nowym użytkownikiem forum i chciałem uzyskać pomoc z dość problematycznym problemem.
A mianowicie

Jak już wspomniałem chyba prędzej "Nieszczęście w szczęściu" Blizzard pięknie ładnie zaprosił mnie na testy beta SC2 meilik wszystko ładnie, wchodzę na swoje konto na BattleNecie widzę piękną ikonkę z SC2 i klikam z utęsknieniem i radością by ściągnąć program Blizzard Dowloander wszystko jak na razie ok włączam ów wymieniony program by ściągnąć bete a tu właśnie problem się pojawia który chciałem rozwiązać....................zielone kółeczko z Nie wykryto błędów zamienia się w czerwień i napis.............This download is not authorized.......oczywiście do tego windowsowskie okienko z Error....There was is problem authenticating your download. Please go to http://www.blizzard.com/account to start new download...program się wyłącza.

Za pierwszym razem ich posłuchałem ściągnąłem raz jeszcze ale nic nie pomogło i tak za każdym razem.
Nie wiem w czym jest problem z zaporą windowsa że ogranicza
Nie wiem

Proszę o pomoc

Adamixsosx napisał
firewall?(pewnie o tym pomyślałeś)

Oski666 napisał
Tak tylko jak to zmienić
Szukałem wszędzie wyda się to zabawne i to strasznie ale nie wiem jak to zmienić by go firewall nie blokował gdzie to znaleźć gdzie to zmienić
Zapora systemu windows confused.gif?
Niech ktoś powie jak to krok po kroku zrobić Proszę crying.gif

[Edycja Oski666 - 07.03.2010 o 16:38]

Adamixsosx napisał
1.Mój komputer|
2.Panel Sterowania
3.Zapor systemu windows
4.Wyłącz zaporę O.o

Oski666 napisał
Wyłączyłem zaporę ale dalej go blokuje.
Zrobiłem dokładnie tak jak mówisz ogólnie całą wyłączyłem ale oni tam sami nawet piszą na poradach tech. że ogólne wyłączenie zapory może nie zadziałać.
I jak tu do tego dojść i wyszperać aby go blokowało może jakiś szczególny port blokuje.
Sam już nie wiem wyłączyłem całą ale blokuje dalej.
Może inne koncepcje crying.gif

Gosen napisał
Może masz coś oprócz windowsowego, nie mniej ja bym zrobił wyjątek z całym folderem gdzie te loadery, itp są.

Oski666 napisał
Wciągnąłem ten program Blizzard Dow (wersja pl).... itd na listę wyjątków..dalej się upiera i blokuje
Oprócz standardowej zapory windowsa jest tylko avast....ale avast chyba ie ma firewall'a zresztą to tez analizowałem wyłączyłem avasta ale nie pomogło co może być jeszcze ?

krecik123 napisał
jak cie (wulg.)a downloader, sciagnij sobie z jakeigos ftp

i sie (wulg.) naucz nazywac tematy ja (wulg.)e

Oski666 napisał
Wiem wiem próbowałem zmienić tą nazwę tematu.
To fakt mój błąd za co w całej rozciągłości przepraszam.
A mógłbyś podać przykład tego jak się wyraziłeś ftp ?

[Edycja Oski666 - 07.03.2010 o 17:37]

Oski666 napisał
Myślałem że to będzie hmm że tak powiem legalniej za pomocą właśnie tego Blizzardowskiego programu ale skoro jego cały czas coś blokuje.
W takim razie opcja takiego ściągnięcia jest możliwa ale jak to później wygląda przecież to każdy może sobie tak ściągnąć ale i jak potem udowodnić że faktycznie jest się tym uprawnionym do korzystania z bety.
Podczas instalacji gra się jakoś porozumiewa z kontem na battlenecie i weryfikuje ?

[Edycja Oski666 - 07.03.2010 o 17:51]

Enr napisał
Miałem podobny problem jak grałem w WoWa przy pobieraniu patchy..też miałem lampkę na czerwono ale są na to sposoby. Jakby co chętnie pomogę, moje gg - 7327247 bo nie wchodzę tutaj za często i nie jestem w stanie sledzić tematu.

Oski666 napisał
Ehh nic człowiek złego nie zrobił tylko się grzecznie pyta a już się u niektórych włącza typowa dla Polskiej rasy cecha uszczypliwości i zero normalnego wytłumaczenia innej osobie. Zresztą nie chce się kłócić chyba def. forum jako takiego mówi że można tu uzyskać pomoc i wytyczne od ludzi bardziej że tak powiem kolokwialnie kumatych i obeznanych w temacie.
Po prostu chciałem zapytać jak widzę że istnieje inny sposób na pobranie bety ale czy dzięki temu innemu sposobowi nic się innego nie zmienia czy gra w jakiś sposób wie że ten ktoś jest upoważniany do gry, właśnie dałem przykład czy łączy się z tym kontem i weryfikuje.
Jakiś Cd key czy coś innego bo widzę na koncie na Battlnecie że jest tylko możliwość ściągnięcia bety czy dostaje się go dopiero po zainstalowaniu bety i właśnie jak dałem przykład weryfikacji konta na Battlenecie ?

krecik123 napisał
wystarczy ze masz bete na koncie

jak wlazisz do gry, podajesz login, haslo, i program sobie sprawdzi czy masz "to pudelka z gra na koncie"

necron napisał
firwewalle też są na ruterach wiec jak masz internet przez router, na nim możesz mieć firewala w tedy proponuję dla próby podłączyć komputer bezpośrednio do kabla do internetu wykluczając router.

A jeśli to nie pomoże tzn że coś na komputerze blokuje, jeśli masz jakiś program antiwurusowy i nie potrafisz go skonfigurować to polecam odinstalować go na czas instalacji sc2 i potem zainstalować z powrotem wtedy powinien bezpieczną regułę dla gry stworzyć automatycznie (zależy od programu czasami też zapyta przed pierwszym uruchomieniem programu czy zezwalasz na połączenie się gry do internetu)

a jeśli to nie pomoże to sprawdzić na innym kompie ;) a wtedy jak nie znasz się dobrze na konfiguracji pc to będzie czekał na ciebie format jeslu bedziesz chciał grać.

to chyba wszystko smiley.gif

I na koniec wątek użytkownika Windowmaker [przeniesiony]:

Windowmaker napisał
Witam wlasnie dostalem klucz od bety sc 2 mam pytanie bo mail jest po angielsku....czy ta wersja ktora mi sie sciaga bedzie po PL ? Jezeli nie to jak taka dostac ? Pozdrawiam

necron napisał
wchodzisz na stronę battel netu i wybierasz pudełko starcrat2 jesli masz klucz to wczesniej musisz wpisac klucz przez dodanie gry.

jeśli już wejdziesz w starcrafta2 to ściągasz klienta i tam masz przycisk view more options i wybierasz w tedy polskiego klienta i ściągasz gre i instalujesz.

Windowmaker napisał
w tym problem ze klucza nie dostalem tylko maila StarCraft(r) II: Wings of Liberty(TM) Beta Test Invitation Klucza w tym nie ma....loguje sie na konto battle.net i daje manage Sc2 Beta..aaa i mam wersje pl. Wiec mam pytanie sciagam downloadera w wersji pl jak to z tym kluczem ? Wtedy w logowaniu tylko mail i haslo confused.gif dziekuje z gory i pozdrawiam

Temporal napisał
Czy masz klucz czy nie to na koncie w pudelczku gry bedziesz mial takie cos jak view more options. Standardowo to jest wersja angielska. Ja przynajmniej przy wersji pudelkowej tak mialem a nie zmienialem bo polska wersje jest zalosna i sciagna ja chyba tylko osoby ktore nawet troche nie rozumieja anglika.

necron napisał
wracająć do pytania żadnego key nie wpisujesz przy instalacji a łączysz się z grą wpisując swój login i hasło z batte.netu.

co do wersji polskiej według mnie jest porządku i to nie znaczy że nie znam angielskiego ;) wiec każdy wybiera to co woli ;)

[Edycja mateuszwaracki - 08.03.2010 o 15:39]

Mbakos
Wiadomość [#2]: 08.03.2010 o 16:32

Konto skasowane

Ad. Skibi.
Sprawdź 2 rzeczy :
1. Temperatury (HWmonitor)
2. Czy na innej (wymagającej ) grze również się komp restartuje.

Temperatury podaj jakie masz przy stresie ( obciążeniu- możesz użyć programu np. stress prime) i bez.
Przy tego typu Athlonach temp jest również częstym powodem restartów smiley.gif sam kiedyś takiego miałem.

[Edycja Mbakos - 08.03.2010 o 16:33]

JazdaONE
Wiadomość [#3]: 08.03.2010 o 18:17

Konto skasowane

co tu maja temperatury do rzeczy. jezeli komp ma za duze temp. to wyskakuja blue sreeny i error zapisywany jest w systemie. tutaj komputer sie od razu wylancza a wiec najprowdopodobniej nie radzi saobie z utrzymaniem odpowiedniego zasilania.

rifraf
Wiadomość [#4]: 08.03.2010 o 18:18

Konto skasowane

czyli zakup mocniejszego zasilacza wiem bo sam musiałem ostatnio wymienic na 550W

Mbakos
Wiadomość [#5]: 08.03.2010 o 18:52

Konto skasowane

JazdaONE napisał
co tu maja temperatury do rzeczy. jezeli komp ma za duze temp. to wyskakuja blue sreeny i error zapisywany jest w systemie. tutaj komputer sie od razu wylancza a wiec najprowdopodobniej nie radzi saobie z utrzymaniem odpowiedniego zasilania.

Z własnych doświadczeń wiem, ze jeżeli temp są zbyt wysokie nie zawsze wyskakują bluescreeny, powiem więcej, zdarza się do żadko ( chodzi mi oczywiście o temp proca, nie karty graficznej).
Edit@
rifraf napisał
czyli zakup mocniejszego zasilacza wiem bo sam musiałem ostatnio wymienic na 550W

Chieftec 360W jest wystarcajacy do jego kompa smiley.gif

[Edycja Mbakos - 08.03.2010 o 18:54]

[Edycja Mbakos - 08.03.2010 o 18:54]

Katan
Wiadomość [#6]: 08.03.2010 o 20:02

Konto skasowane

Ema Nexon, ja miałem taki sam problem, w końcu ściągnąłem ten pliczek ponownie i wszystko poszło pięknie.
Nie wiem co było tego powodem, że musiałem tak zrobić.

Nad plakatem Jakki Degg mam obrazek Matki Boskiej który dostałem na komunię świętą.
hf :*
Skibi
Wiadomość [#7]: 08.03.2010 o 21:15

Konto skasowane

No to tak smiley.gif

Dzięki za porady smiley.gif jest mały postęp z odpaleniem SC 2 biggrin.gif

Po zainstalowaniu najnowszych sterów do:
- karty graficznej
- karty dźwiękowej
- płyty głównej

Po kombinacji:
- odłączania cd-roma
- zwiększaniu / zmniejszaniu mocy procka
- zwiększaniu / zmniejszaniu mocy karty graficznej
- podłączeniu karty RADEON 9000 SERIES (tutaj komp się nie zrestartował tylko pojawił się komunikat że komp nie spełnia wymagań minimalnych)
- i rożnych takich... pojawia się komunikat:

================================================================================
StarCraft II Beta (B14259B)
Time: 2010-03-08 20:02:14.250
Exe: C:\Program Files\StarCraft II Beta plPL 13891 Installer\Beta StarCraft II\Versions\Base14259\SC2.exe
Parameters:
Exe Built: 1601-01-01 01:00:00.000
User: Skibi
Computer: xxx
Version: 0.6.0.14259
Branch: branches/PublicBeta
Revision: 74202
Locale: plPL
================================================================================
D3D failed with error code D3DERR_INVALIDCALL (8876086C).
--------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------
Manual Stack Trace
DBG-ADDR<00CB169E>("SC2.exe")
DBG-ADDR<00CB2F10>("SC2.exe")
DBG-ADDR<00CAD8D9>("SC2.exe")
DBG-ADDR<008058E2>("SC2.exe")
DBG-ADDR<00805F64>("SC2.exe")
DBG-ADDR<00806BF7>("SC2.exe")
DBG-ADDR<00806D65>("SC2.exe")
DbgHelp Stack Trace
DBG-ADDR<00CB169E>("SC2.exe") (00000000,00000000,80000000,0418F044)
DBG-ADDR<00CB2F10>("SC2.exe") (7C800000,000600F8,00805702,00000000)
DBG-ADDR<00CAD8D9>("SC2.exe") (0000004A,00000821,505C3A43,72676F72)
DBG-ADDR<008058E2>("SC2.exe") (7C800000,000600F8,00000000,00000000)
DBG-ADDR<00805F64>("SC2.exe") (7C85FD19,000600F8,0418FFB4,00806D65)
DBG-ADDR<00806BF7>("SC2.exe") (00000000,00000000,0012FF28,00000000)
DBG-ADDR<00806D65>("SC2.exe") (0012FF28,00000000,00000000,0012FF28)

i ogólnie pojawia się na sec krepsydra, to dalej się nie odpala :/

jak by chciał, ale nie może, coś się ze sobą gryzie :/

Bronz to nie liga...Bronz to mentalność coolgleamA.gif

Starcraft One Account coolgleamA.gif

Starcraft II Account coolgleamA.gif
ziemniak
Wiadomość [#8]: 09.03.2010 o 19:55

Konto skasowane

nie wiem czy tu pisać... ale:

Pobrałem z battle.net gre w wersji angielskiej, bo na takiej mi sie wygodniej gra.

Moje pytanie brzmi następująco: czy można jakoś "dograć" polską wersje? Czy trzeba pobierać całą gre jeszcze razconfused.gif
chciałbym poprostu zobaczyć jak sie gra na PL..;p

[Edycja ziemniak - 09.03.2010 o 19:58]

[img]http://rapideo.pl/rapideoUserbar.png[/img]
luki1922
Wiadomość [#9]: 09.03.2010 o 20:11

Konto skasowane

a próbowałeś zainstalować inną wersje językową?

a co do zmiany języka to trzeba ściągnąć polskiego klienta

ziemniak
Wiadomość [#10]: 09.03.2010 o 22:10

Konto skasowane

luki1922 napisał
a próbowałeś zainstalować inną wersje językową?

a co do zmiany języka to trzeba ściągnąć polskiego klienta

No właśnie nie instalowałem innej wersji jak angielskiej, bo innej nie ściągałem. W opcjach gry jest do wyboru język, ale tylko angielski. Znajomy mówił że po pobraniu polskiej (wczesniej tez miał angielską) nie chciał mu system zainstalować, ponieważ są już pliki sc2bety na kopmie (w dok itd.) musiał odinstalować i zainstalować (PL) jeszcze raz.. A ja chcę tego uniknąć, chce w jakiś sposób 'dograć' jak już wcześniej wspominałem tą polską wersje, ale czy tak się wogole da zrobić?

[img]http://rapideo.pl/rapideoUserbar.png[/img]
Mbakos
Wiadomość [#11]: 09.03.2010 o 22:18

Konto skasowane

ziemniak napisał
Znajomy mówił że po pobraniu polskiej (wczesniej tez miał angielską) nie chciał mu system zainstalować, ponieważ są już pliki sc2bety na kopmie (w dok itd.) musiał odinstalować i zainstalować (PL) jeszcze raz..

Bullshit !

System pyta czy na pewno zainstalować wersje Pl, bo korzysta ona z tych samych folderów co wersja Eng.

Otix
Wiadomość [#12]: 18.03.2010 o 12:10

Konto skasowane

Witam. Mam pewien problem z betą(gra jest u kumpla na laptopie)

Wszystko szło świetnie. Grał sobie, az do pewnego momentu kiedy próbuje odpalic gre a tam komunikat:

"Invalid version. proszę spróbuj później ....."

nie wiem czy to przez to ale, przed zdarzeniem, ja wszedłem na jego konto z mojego komputera, zeby sprawdzic czy bede mogl grac i sprobowalem sie zalogowac do gry(miałem klienta) ale zalogowac mi sie nie udało więc odpusciłem.

Czy ktos może pomóc w tej sytuacji, albo wie w czym moze tkwic problem?

Azuriel
Wiadomość [#13]: 02.04.2010 o 11:42

Konto skasowane

Pobrałem klienta do SC2 i mam problem z pobraniem przez Blizzardowski Downloader Patcha nr 7 (Te 50kb)

Czy jest inny sposób na jego pobranie?

"Ludzie którzy mają wersje gry inna niż najnowsza i obowiązująca na b.necie - nie pisać na gg..."
Even in death, I serve. -|- I'm back again, and again. -|- Our faith is our shield -|- The order of Malius has sent us to aid you -|-
For the greater good -|- Whatever the greater good demands -|- You can't kill what you can't see -|-
Chaos is the only true answer -|- Do you hear the voices too? -|- For Chaos! -|- Do not theaten with me, worm -|-
New corp sir! -|- For the Imperial! -|- Basilisk artillery ready -|- There are too many! We can't hold 'em! -|-
Kill the Mutant, Burn the Heretic, Pure the Unclean

Moje poradniki:
Kopiowanie zaklęć z innych map
Porady dla początkujących i zaawansowanych
Enr
Wiadomość [#14]: 03.04.2010 o 16:15

Konto skasowane

Chciałem dzisiaj sobie zagrać w tryb "ffa", nigdy wcześniej nie zaznaczałem tej opcji wyszukiwania. Za każdym razem jak chce wyszukać kogoś w "ffa" to wyskakuje mi błąd:
http://img231.imageshack.us/i/screenshotuq.jpg/
Ktoś miał też taki problem?

nemesiss
Wiadomość [#15]: 03.04.2010 o 17:07

Konto skasowane

Enr napisał
Chciałem dzisiaj sobie zagrać w tryb "ffa", nigdy wcześniej nie zaznaczałem tej opcji wyszukiwania. Za każdym razem jak chce wyszukać kogoś w "ffa" to wyskakuje mi błąd:
http://img231.imageshack.us/i/screenshotuq.jpg/
Ktoś miał też taki problem?

niestety ja... nie mogę pobrać żadnej mapy do trybu rankingowego, nie wiem jak to rozwiązać

proszę o pomoc

GreeD
Wiadomość [#16]: 03.04.2010 o 17:15

Konto skasowane

Hmm , Ja z takim problemem ... rozegrałem 5 gier na samym początku .. i po 5 grach .. nie mogłem dalej grać 1vs1 .. tak jakby ta opcja Mi się zablokowała .. ok .. i gdy wyłączyłem Sc2 i potem znów uruchomiłem .. to zaczeło tak zamulać , zacinać grę że nie chce się włączyć , a gdy patrze na użycie procesora to mam prawie 100 % ... co jest nie możliwe ...
Kompa mam bardzo wydajnego , poprzednio jak grałem to wszystko na ultra miałem i 0 zacinki ... 60-70 fps stałe ... smash.gif

luki1922
Wiadomość [#17]: 03.04.2010 o 17:21

Konto skasowane

wiem co jest z tym zmulaniem
pewnie w procesach ci został SC2 więc albo znajdż ten proces albo zresetuj kompa

GreeD
Wiadomość [#18]: 03.04.2010 o 17:27

Konto skasowane

luki1922 napisał
wiem co jest z tym zmulaniem
pewnie w procesach ci został SC2 więc albo znajdż ten proces albo zresetuj kompa

ok dzięki , Tylko że już to robiłem .. i dalej jest to samo , nawet na nowo Sc2 instalowałem ... i dalej to samo ... Za każdym razem jak odpalam sc2 użycie procesora jest prawie 100 % .. to jest wręcz niemożliwe ? ktoś może to miał i sobie poradził ? czy coś ?

xem
Wiadomość [#19]: 03.04.2010 o 17:29

Konto skasowane

Witam.
Ja mam inny problem gdy chcę się zalogować dostaje komunikat. " Nie można pobrać modułu rozpoznania. Spróbuj ponownie później.

Jeżeli ktoś wie jak rozwiązać ten problem proszę o szybka odpowiedz.

Pozdrawiam

jendrzejej
Wiadomość [#20]: 03.04.2010 o 17:31

Konto skasowane

hej dostalem dzis konto i od razu probelm podobny do waszego gdy odpalem, chce sie zalogowac pojawia sie Unable to download authentication module, przeszlem to przez wgranie cache jakiego starego ktory sluzyl mi poprzednio do grania vs a.i. ,no ale dalej nie moge dolaczyc do zadnej gry jest tylko ikona 4vs4 ktroa jak wiadomo jest niedostepna sad.gif co robic??

REKLAMA
Strona 1 z 8.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :