Dziś jest: Wtorek, 7 lipca 2020, godzina 07:22
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Problem z ui

Tuhajbej
Wiadomość [#1]: 08.03.2010 o 12:42

Konto skasowane

Witam, używam diablo ui, zamieszczam link do listy addonow: addons , mam problem z ramką od, ja to nazywam statusem postaci, w prawym dolnym rogu zamieszczam screen na końcu , chcę ją przesunąć, gdyż w tym miejscu chciałbym umieścić healbota,vuhdo itp., szukałem w google kilka godzin, wiem jak przesunąć każdą inną ramkę tylko tego cholerstwa nie moge na którym mi najbardziej zależy. Z góry dzięki za pomoc. screen

[Edycja Tuhajbej - 08.03.2010 o 12:42]

watman
Wiadomość [#2]: 08.03.2010 o 12:54

Konto skasowane

Tuhajbej napisał
Witam, używam diablo ui, zamieszczam link do listy addonow: addons , mam problem z ramką od, ja to nazywam statusem postaci, w prawym dolnym rogu zamieszczam screen na końcu , chcę ją przesunąć, gdyż w tym miejscu chciałbym umieścić healbota,vuhdo itp., szukałem w google kilka godzin, wiem jak przesunąć każdą inną ramkę tylko tego cholerstwa nie moge na którym mi najbardziej zależy. Z góry dzięki za pomoc. screen

ta ramka to tooltip ;)
o ile pamietam, to tutaj ktos polecal addona 'moveanything' zeby moc przesunac nawet to - poszukaj, bo bylo na pewno, a nie pamietam na 100% czy nazwa byla dokladnie taka...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
raziel666
Wiadomość [#3]: 08.03.2010 o 13:26

Konto skasowane

normalnie do przesuniecia tooltipa potrzebujesz albo wlasnie moveanything albo jakikolwiek addon do tooltipa (cowtip, tinytip, tiptac, tiptop etc).
kazde jednak ui ma zazwyczaj w paczce jakis addon od tego. ty masz FreebTip a jakbys poszukal to bys znalazl, ze jest on konfigurowalny tylko przez .lua.

[Edycja raziel666 - 08.03.2010 o 13:28]

Madness is the gift, that has been given to me!
Tuhajbej
Wiadomość [#4]: 08.03.2010 o 13:41

Konto skasowane

Żebym wiedział że ta ramka to tooltip smiley.gif , właśnie sprawdzam te addony, bo w lua jak ten freebtip otworzyłem to oczopląsu dostałem.

Problem rozwiązany, dzięki za pomoc.

[Edycja Tuhajbej - 08.03.2010 o 14:00]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :